Jump to content

בעקבות היוזמה המבורכת של מכבי של הצגת שחקני עבר- איזו שושלת גדולה יותר?

הנדון

Recommended Posts

https://www.maccabi-tlv.co.il/2016/03/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99-%D7%AA%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91-%D7%9E%D7%A9%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%90%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%93%D7%95%D7%9F-%D7%A9%D7%97%D7%A7%D7%A0%D7%99-%D7%94%D7%A2%D7%91%D7%A8/

מכבי תל אביב גאה להציג את 'מועדון שחקני העבר' שיושק בפעילות מיוחדת לפני המשחק נגד הפועל רעננה יחד עם שחקני הסגל של עונת הדאבל 1995/96

יהיה מרגש לראות את אותה קבוצה אגדית של 95/96 אשר כולנו גדלנו עליה ונכון שקשה להשוות בין תקופות אבל צריכים להעביר את הזמן עד למשחק נגד רעננה.

אז מי לדעתכם קבוצה גדולה יותר? איזה שחקנים מאותה תקופה היו יכולים להשתלב במכבי הנוכחית?

דריקס בחוד של היום היה יכול להיות קטלני גדי ברומר בהגנה ביחד עם טיבי

רגע לפני הדיון, חייבים להתייחס ליוזמה עצמה -

מכבי תל אביב מקימה את המועדון על מנת להוקיר את פועלם ותרומתם של שחקני העבר להיסטוריה של מכבי ת"א מתוך מודעות לחשיבות הוקרת ההיסטוריה והאנשים שלקחו חלק פעיל ביצירתה. המועדון וההנהלה שלו מודעים לחשיבות הוקרת ההיסטוריה והאנשים שלקחו חלק פעיל ביצירתה.

ועדה מיוחדת המורכבת משלושה שחקני עבר (צביקה רוזן, בני טבק ואלון נתן) נבחרה על מנת לקבוע את הקריטריונים למועדון שחקני העבר במקביל לניהול הפרוייקט. הוועדה תהיה אחראית בין היתר על הקצבת כרטיסים למשחקיה הביתיים של מכבי ת"א עבור שחקני העבר, כרטיסים אשר יוקצו ע"י המועדון במיוחד למטרה זו.

'מועדון שחקני העבר' יעסוק בין היתר בדאגה לרווחתם של שחקני העבר בשיתוף פעולה עם המועדון ובנוסף, ייקח חלק מרכזי באיסוף חומרים היסטוריים שיאפשרו להרחיב את ארכיון מועדון מכבי תל אביב.

בעיטת הפתיחה של 'מועדון שחקני העבר' תתרחש עם הסגל של עונת 95/96 שהוזמן יחד עם המאמן דרור קשטן למשחק הליגה הקרוב נגד הפועל רעננה. ברשימת השחקנים שיגיעו נמצאים גם ויקטור מורוז וייבגני קשנצב, שיוטסו לארץ במיוחד להשקת 'מועדון שחקני העבר'.

ב-21 לאפריל 20 שחקני עבר נוספים יגיעו כאורחי המועדון לאיצטדיון 'סמי עופר' לחצי גמר גביע המדינה נגד בני סכנין. ב-17 למאי קבוצה נוספת של שחקני עבר יתארחו באירוע הגאלה השנתי של המועדון.

כל הכבוד, באמת מרגש.

הרכב משותף:

שורה, דסה, גדי, טיבי, הלל, אלברמן, קלינגר, נמני, זוהר, זהבי, דריקס

לא בטוח אם זוהר יותר טוב מהמוח. אם רק למצבים הנייחים אז סבבה.

הרכב משותף:

1) זה הרכב שלוקח ליגת האלופות

2) על הספסל: זהר, שלח, מיכה, ראיקוביץ' לא יודע מי עוד (בן-חיים או קרלוס או שהם וכו'...)

2) מדהים שכולם ישראלים

לא בטוח אם זוהר יותר טוב מהמוח. אם רק למצבים הנייחים אז סבבה.

איציק היה שחקן כדורגל טוב יותר מטבח. בפער. וכך מכבי שיחקה אצל קשטן שהיה הראשון שריווח את נימני וזוהר לצדדים. שוהם היה במקום גל באותו הרכב.

מחליף את דריקס בפריצה.

צודק!

מעניין אם רק מבחינה מקצועית נמני וזהבי היו יכולים לשחק ביחד. 2 סופר סטארים עם אופי שונה

הראשון לקרוא לו ולכבד אותו- גלזר. כתבתי להם לפני שנתיים שהם חייבים לעשות לו משהו. האיש מבוגר מאוד וחובה לכבד אותו, הוא אגדה מטורפת.

והיוזמה מבורכת ביותר.

הדאבל של 96' , איזו קבוצה ואיזו עוצמה. הגנה שאי אפשר לכבוש מולה והרגע המאושר כ"כ של השלישי של מכבי (נמני) בקרית אליעזר במשחק שבו אחריו פשוט ידעתי שאנחנו מעצמת על.

ואז הגיע הקיץ, והכל הלך.

הרכב משותף:

עם כל הכבוד לדסה, אבי כהן הירושלמי או שרן ראויים להיות לפניו. לפחות נכון להיום.

וגם פריצה במקום דריקס.

כל הכבוד למכבי, קודם כל, על הערכת העבר של המועדון.
העבר של מכבי זו הגדולה של המועדון מעל שאר המועדונים בארץ.
מהטורקים, דרך הבריטים, קום המדינה, שנות ה-60 וה-70 וה-90 ועד היום.

מכבי זה אצלי בלב.

הרכב משותף:

אני עדיין לא מאמין שלקחנו עם הנחמנים הנגרים האלו בצדדים דאבל. וזה שהלל בהרכב ואין לי גם משהו יותר טוב בראש זה רק מראה כמה ההיצע של המגנים השמאליים בארץ מחורבן. לגבי דריקס, אני לא יודע. אני חושב שקוביקה בשיאו היא יותר טוב. אמנם הוא שיחק בשנים שהיינו לא משהו עם גרנט אבל עדיין כשחקן שלם יש לו יותר אספקטים מלדריקס לטעמי.

וכמובן, כל הכבוד למכבי. כל דבר כזה נותן לי בוסט יותר מהרבה דברים אחרים. כל דבר חדש שמכבי עושה בהקשר המועדון כמועדון ולא הקבוצה זה פנטסטי. כל חנות חדשה שנפתחת, כל ספונסר נוסף שחותמים איתו לכמה שנים קדימה וגם דברים כאלו, שמייסדים "מועדון שחקני עבר" זה רק מראה כמה מיטש מתייחס אלינו לא כאפיזודה חולפת אלא יותר בכיוון מפעל חיים. האיצטדיון זה עניין של זמן.

אני עדיין לא מאמין שלקחנו עם הנחמנים הנגרים האלו בצדדים דאבל. וזה שהלל בהרכב ואין לי גם משהו יותר טוב בראש זה רק מראה כמה ההיצע של המגנים השמאליים בארץ מחורבן. לגבי דריקס, אני לא יודע. אני חושב שקוביקה בשיאו היא יותר טוב. אמנם הוא שיחק בשנים שהיינו לא משהו עם גרנט אבל עדיין כשחקן שלם יש לו יותר אספקטים מלדריקס לטעמי.

אבל מדברים רק על שחקנים שעברו בקבוצה של אז לקבוצה של היום

פריצה ענק וכבודו במקומו, אבל לשים אותו לפני דריקס זה נטו זיכרון קצר

אותו כנ״ל לגבי אבי כהן הירושלמי מול דסה שעוד לא סגר עונה (ביום שמגן יתן בארץ 17 גולים בעונה יהיה שלום עולמי)
ואם 95/96 בלבד אז חיים חג׳ג׳ חייב להיות