Jump to content

דקה 14 במשחק נגד רעננה בבלומפילד

Omer

Recommended Posts

חייבים להפעיל לחץ בכל מקום אפשרי כדי לגרום לזה לקרות.

אין מקום עכשיו להצדיק את המשטרה / הנהלה וכל העוסקים בזה, רק מתוך כבוד לג׳ורדי ויותר מכך לאבא שלו.

להגיד שזה מוצדק בגלל שמדליקים אבוקות לא תופס יותר ונמאס כבר מהאיפה ואיפה הזה כי ראינו מה קרה בטרנר, ראינו פריסה שבוע שעבר בטדי, כנל בסמי עופר מספר רב של פעמים.

כולנו ביחד צריכים לגרום לזה לקרות.

פנאטיקס אני מאחוריכם.

אם כבר הזכרת אותו, אני חייב להגיד: מי שחושב שבכדורגל סידי מציק, לא יודע כמה נורא זה בכדורסל. שם זה ברמה שממש ממש הורסת לי את ההנאה המשחקים, עד כדי כך. אני לא מסוגל לשמוע אותו שם יותר, הוא בלתי נסבל.

אז אל תלך למשחקים.

לא מדבר בשם הארגון אבל כל ה"מתקפת פירו" החלה לאחר שכשלו כל הנסיונות להכניס בכל זאת תפאורות של דגלי פריסה ולאחר שהקהל התנהג בצורה מופתית. להגיד שלא מכניסים דגלים בגלל שיש פירו זה ממש לא נכון. לפי דעתי פירו הוא אילוץ שהפנאטיקס קיבלו על עצמם כדרך היחידה שהם יכולים ליצור תפאורה במשחקים של מכבי.

במאבקים מול המשטרה תמיד הארגון צדק וצודק וחשוב שהארגון יפרסם את המניעים וכל הדברים שהוא עובר מול המשטרה כדי לקבל את תמיכת הקהל הרחב למאבק הזה.

למה הקהל הרחב והמשטרה צריכים לשחק בלמי יש זין גדול יותר?

-למה שזה יעלה לדיון בכלל העניין הזה של הכנסת דגלי פריסה? איך בשנת 2016 במדינה שמשווקת את הכדורגל שלה כאילו זאת הליגה האיטלקית יש דיון בכלל אם מותר או אסור להכניס דגלי פריסה? זה צריך להיות דבר אלמנטרי.

-קנינו מנוי, השקענו הכל במכבי החל מלזרום איתם בעניין השיווק והיום לכולם יש חולצות מועדון ועד לקנות כרטיס לפאקינג גומלין גביע המדינה אז למה לא להטיל וטו על ההחלטה המטומטת הזאת של המשטרה?

- אני מבין למה המשטרה של האנסים והפושעים במדים מנסים להתנכל לכל דבר טוב (כי אין להם מוח והם כמו כל ישראלי מצוי עושים דווקא) מה שאני לא מבין למה ההנהלה שלנו כל פעם נכנסת לחרטות האלה, פאק תגבו כבר את האוהדים. זה היה ברור שלוני ודריקס עשו את זה אבל גם עכשיו? זה כבר הפך להיות בדיחה כמו הישראלים והפלסטינים, כל שבוע בלאגן אחר.

כולם הפכו להיות יפי נפש ומשווים מדליק אבוקה או אוהד בלי חולצה לפושע ודורשים בשידור ישיר להכניס אותם לכלא,

מה נהיה כאן? במקום להיות חכמים ולשתף פעולה עם הקהל ולתת אישורים לדבר ולעשות דברים בצורה מסודרת כי זה גם ככה כבר בנורמה, הם מחליטים להתנגח כל פעם ולהצטדק במקום לעמוד חזית אחרת מול המשטרה יחד עם הקהל.

כשההנהלה של מכבי תבוא לקראת האוהדים היא תראה עד כמה זה משתלם לה ועד כמה שקט תעשייתי יכול להיות.

אף אחד לא רוצה להשתלט על קריית שלום ולנהל את מכבי, אי אפשר לדבר רק לקהל הרחב ורק במרצנדייז, יש גם שיח אחר וגם סוג של קהל אחר שאוהד בצורה אחרת.

מדהים ששנת 2016 כל יום פיגוע טרור כזה או אחר ולמשטרה בישראל יש עוד זמן להתעסק עם אבוקות ולנסות לתפוס תמדליקים זה כזה פאתטי אנחנו המדינה הכי חרא בכדור הארץ וכל מה שקורה לנו בעולם מגיע לנו רק רע בחיים האלה איזה מדינה הזויה

מישהו מוכן לפתוח נושא טירוף לרעננה? הלו להתעורר מחר יש גמר גביע!!! נראה שהפגרה גרמה לרגיעה אצל רוב האוהדים.....

חשבתי שרק אני בתחושה הזאת

הטיעון הזה נשמע כמו יש פיגועים גם עם המחסומים אז בואו נבטל אותם

מה הקשר? עם או בלי הדגלי פריסה יש פירו. הפעם היחידה שהדליקו פירו מתחת לדגל ףריסה זה היה בדרב

י.

בעונה של סוזה היה לא מעט דגלי פריסה ואף פעם לא היה פירו.

זה סתם תירוץ של המשטרה.

מעניין מתי ההנהלה והמשטרה יפנימו שעם שיתוף פעולה הקהל יתנהג הרבה יותר טוב,ברגע שסימנו את כל הארגון והתחילו להלחם בו נוצר כדור שלג מלא באגו וכל צד מנסה להוכיח את כוחו.

להנהלה יותר קל להחליט לפעול בצורה שקולה מאשר לארגון שמצטייר כאחראי על כל אוהד דביל שצועק/מקלל/זורק..

ההנהלה משתפת פעולה עם המשטרה ובתי הדין שלא פעם זימברו את מכבי, הלוואי והיה להם את אותה הסבלנות כלפיי הארגון שבסוף מאוד אוהב את מכבי וגם הוא צריך להתמודד ולשלוט על כל מיני אוהדים שבאמת באמת אין לו יכולת לעשות את זה בצורה הרמטית.

במקום זאת אנחנו עדים לחתול ועכבר..

לא נותנים להכניס דגלי פריסה בגלל האבוקות, ומאז יש עליה חדה במס האבוקות במשחקים.

צריך 2 אנשים חזקים ב2 הצדדים שחושבים קצת בהיגיון וכל הסאגה הזאת מאחורנו אחרי 5 דק.

הרגשה שלי שבארגון יש כזה ודווקא בהנהלה אין.

חבל שמהלכים הגיונים מגיעים לאט (כמו האיחוד בארגונים), כולם יודעים שזה הפיתרון, אבל אנשים קצרי ראייה וארוכי אגו מתקשים להבשיל, הם חייבים למשוך את הקרע עוד טיפה ורק אז הם מתעוררים.

כולם מבינים שהארגון או יותר נכון חברי הארגון לא יעלמו מהמגרשים, (ההנהלה אולי כן), בכל מקרה כולם כאן כדי להשאר, אז במקום לפתור תבעיה בהדברות, בוא נמשיך במלחמות מטופשות שפוגעות בעיקר במכבי.

חלם של אנשים קטנים

הטיעון הזה נשמע כמו יש פיגועים גם עם המחסומים אז בואו נבטל אותם

אחינו, דוגמה רעה.

המדינה שלנו אלופה במדיניות של הידברות ודווקא נגד מי שהוא אויב.

יש פתגם באמהרית שאומר "שאם אתה לא מתכוון לצוד אריה עדיף שלא תתחיל איתו סתם"

המדינה שלנו לא רוצה/יכולה "לצוד" את "האריה" ובעיקר נזהרים איך לא לתת לצד השני תירוץ לעשות בלאגן, בסוף אנחנו ברווז שקצת נלחם ובעיקר נזהר.

ולעניננו, ההנהלה עוד לא הפנימה שאי אפשר לנצח את הקהל, הקהל הוא חלק מהקבוצה , בטח בהשוואה לבתי הדין והמשטרה.

ההנהלה מתעקשת להלחם בארגון כקולקטיב ולדרוש ממנו שיעשה את העבודה של המשטרה ויחנך את הסוררים.

זה כנראה לא יקרה בקרוב, דווקא במקרה הזה הייתי שמח שילחמו נקודתית במי שמתפרע ובמקביל ישתפו פעולה עם הקהל הטוב.

בניגוד לדוגמה שנתת שיש מי שיגיד, "בואו נכריע את האויב" וזה אפשרי..

לומר את אותו דבר בהקשר שלנו לא נשמע מוצלח ככ, כי באמת באמת אפשר לסגור את היציעים, אבל לא לזה התכוון המשורר..

אתם מפספסים נקודה מאוד חשובה, ההתאחדות והמשטרה זה אינטרס בשבילם שימשיכו להכניס אבוקות כי כך המשטרה מקבלת מימון שיטור וההתאחדות מקבלת מימון מהקנסות כולם על חשבון הקבוצות - אף אחד לא באמת רוצה שזה ייפסק חוץ מהקבוצה עקב הפסד כספי.

עצוב ומעצבן