Jump to content

דקה 14 במשחק נגד רעננה בבלומפילד

Omer

Recommended Posts

זה שבוע וחצי אחרי הפטירה של יוהאן ז"ל, אבל אני מקווה ומאמין שמכבי תציין וגם תעלה עם סרטים שחורים. במשחק של נבחרת הולנד עצרו את המשחק בדקה 14 ממה שהבנתי.

מקווה שמכבי גם תבקש רשות לעשות את זה, ושהשופט יעצור את המשחק ברגע שמסתיימת התקפה, או שמכבי תוציא כדור לאאוט ותאפשר מתן כבוד אחרון.

מדובר כאן באגדה מהגדולות (אם לא הגדולה - ולדעתי אכן הגדולה) בהיסטוריה של הכדורגל העולמי, שכיבדה אותנו בנוכחותה.

מכבי חייבת מבחינתי להראות כבוד, ולא רק (אין פה שגיאת כתיב, זה בכוונה "ולא רק" ולא "ולו רק") כדי לצאת ידי חובה.

ובמידה וזה אכן יקרה - מקווה שברגע שמחדשים את המשחק הקהל כולו ישיר לג'ורדי. כי מעבר לכבוד לאגדה שהיתה באמת, יש גם אגדה של מכבי, שאיבדה אב.

אודה למנהלים אם לא ינעלו.

מדוייק והכרחי. מסכים לגמרי.

עריכה: עם זאת, אני די בטוח שזה לא יקרה. יתנו כבוד, והרבה, אבל שוב, לא יעצרו את המשחק בדקה 14.

לדעתי לא יקרה, זה די לכפות את עצמנו על דברים שהם הרבה יותר גדולים מאיתנו.. אני חושב שמספיק יכבד את ג'ורדי שנתמוך בו עם שלט פריסה ודקה שתלווה במחיאות כפיים

לדעתי לא יקרה, זה די לכפות את עצמנו על דברים שהם הרבה יותר גדולים מאיתנו.. אני חושב שמספיק יכבד את ג'ורדי שנתמוך בו עם שלט פריסה ודקה שתלווה במחיאות כפיים

לא חושב שזה לכפות את עצמנו, מבחינתי כל מועדון שיוהאן ז"ל הספיק לבקר צריך להגיד תודה, אבל גם מכבד את הדעה שלך.

לא ניראה לי פרקטי במשחק רישמי.

אם הקהל ימחא כפיים בדקה הזאת זה גם ראוי

גם אחלה רעיון. למרות שלדעתי קשה להעביר לכל הקהל לפני המשחק.

גם אחלה רעיון. למרות שלדעתי קשה להעביר לכל הקהל לפני המשחק.

הקבוצה יכולה לפרסם את זה על המסך

עומר, יש הבדל בין לעצור משחק ליגה רשמי לבין משחק ידידות בנבחרת

ולגבי המחיאות כפיים של כל הקהל בדקה 14 - אפשרי בהחלט. כמו שהודיעו שהמשחק של הולנד ייעצור בדקה הזאת, מכבי יכולה לפרסם מראש שהקהל מתבקש לכבש בצורה הזאת בדקה ה 14, וככה עם פוסטים בפייסבוק של מכבי ואחים לסמל, זה יגיע כמובן גם לאתרים השונים, ולאוזן של כל אוהד.

לא חושב שיש צורך.

טקס מחיאות כפיים על עיגול האמצע לפני המשחק וסרטים שחורים זה מספיק ומכובד מאוד.

עומר, יש הבדל בין לעצור משחק ליגה רשמי לבין משחק ידידות בנבחרת

ולגבי המחיאות כפיים של כל הקהל בדקה 14 - אפשרי בהחלט. כמו שהודיעו שהמשחק של הולנד ייעצור בדקה הזאת, מכבי יכולה לפרסם מראש שהקהל מתבקש לכבש בצורה הזאת בדקה ה 14, וככה עם פוסטים בפייסבוק של מכבי ואחים לסמל, זה יגיע כמובן גם לאתרים השונים, ולאוזן של כל אוהד.

שמע, אני פשוט העליתי רעיון. אני בטח לא מתעקש עליו.

הייתה איזו ידיעה שמכבי ביקשו מהמנהלת אישור לדקה דומיה עבור יוהאן קרויף. בכל מקרה צריך לשיר לג'ורדי בכל הכוח

לא ניראה לי פרקטי במשחק רישמי.

אם הקהל ימחא כפיים בדקה הזאת זה גם ראוי

תשמע, יזום זה אכן לא יקרה וזה בסדר גמור. אבל אם בדקה ה-14 או בסביבותה כאשר הכדור לא במצב לגול הקהל כולו מתחיל למחוא כפיים אני די בטוח שמי שעם הכדור (בטח ובטח אם זה מכבי) או יוציאו החוצה וישתתפו במחווה או פשוט ישארו עם הכדור ברגל ושחקני רעננה יכבדו. אני בטוח בזה. ואפילו השופט גם יוסיף את הדקה הזו. צריך להיות ממש חוצנים כדי לא להשתתף במחווה כזו, אם היא כבר החלה ע"י הקהל.

*אגב, גם אם המשחק לא יעצר ונסתפק במחיאות כפיים בתחילת המשחק ודקת דומיה וסרטים שחורים זה בסדר גמור. הדרך פחות משנה, העיקר שמכבי תדע (והיא תדע) להוקיר את זכרו ולחזק את ג'ורדי.

נושא מבורך עומר.

למה שמנהלת הליגה תכבד אדם שלא קשור אליה בשום צורה?

לדעתי, זה רק יוזיל את העניין. אין בזה שום תכלית.

שלטים מצד הקהל לג'ורדי לעומת זאת, מבורך.

למה שמנהלת הליגה תכבד אדם שלא קשור אליה בשום צורה?

לדעתי, זה רק יוזיל את העניין. אין בזה שום תכלית.

שלטים מצד הקהל לג'ורדי לעומת זאת, מבורך.

זה יותר בקטע של לכבד ולחזק את ג'ורדי.

עריכה: קבל ביטול חשבתי שהתכוונת לדקה דומיה. לעצור את המשחק בדקה ה-14 זה באמת לא פרקטי וזה משהו שצריך לבוא מהאוהדים. זה גם יספיק אם תהיה רק דקה דומיה לפני המשחק שזה יהיה מכובד מאוד

זה יותר בקטע של לכבד ולחזק את ג'ורדי.

עריכה: קבל ביטול חשבתי שהתכוונת לדקה דומיה. לעצור את המשחק בדקה ה-14 זה באמת לא פרקטי וזה משהו שצריך לבוא מהאוהדים. זה גם יספיק אם תהיה רק דקה דומיה לפני המשחק שזה יהיה מכובד מאוד

לא רואה שום סיבה שהמנהלת תקח בזה חלק בשום אופן או צורה. שוב, זה רק יוזיל את המעמד. אין שום קשר לעובדה שג'ורדי עובד פה. אין ולא היה לנו שום קשר לקרויף כאגדת כדורגל.

צעד כזה ראוי שיבוא מהמועדון עצמו, והכי ראוי שיבוא מהקהל.

לעצור משחק רשמי בדקה ה-14 או בכל דקה אחרת ולקצר אותו בדקה זה לא ספורטיבי.

סרטים שחורים+ טקס קצר שיכלול דקה של מחיאות כפיים לפני המשחק זה ראוי ומכובד מספיק.

לעצור משחק רשמי בדקה ה-14 או בכל דקה אחרת ולקצר אותו בדקה זה לא ספורטיבי.

סרטים שחורים+ טקס קצר שיכלול דקה של מחיאות כפיים לפני המשחק זה ראוי ומכובד מספיק.

תפקידו של השופט הוא להוסיף את הזמן. בין אם זה הופסק בגלל פציעה, התפרעות אוהדים / שחקנים או להבדיל במקרה כזה.

טקס מכובד לפני המשחק לזכרו ולמען ג'ורדי, סרטים שחורים.

דקה 14 אפשר ורצוי דקת כפיים ולשיר לג'ורדי, לא חושב שיש צורך לעצור את המשחק.

היום במשחק של אנגליה - הולנד, בדקה ה-14 הקרינו על המסך באצטדיון את התמונה של יוהאן כאשר באותו הזמן כל הקהל נעמד ומחא כפיים כדקה בלי שהמשחק נעצר אם אני לא טועה.

הרבה פעמים מארגנים דברים לדקה מסויימת, אפשרי גם פה.

לעצור את המשחק זה צעד טיפה מוגזם שגם ככה לא יזכה לתמיכה מהתאחדות, אבל מחווה מהקהל בדקה ה-14 זה צעד יותר מלגיטימי.