Jump to content

סיכום התיקו בטרנר במשחק העונה מול ב"ש אחריי צפייה בש.ח | נפגש בבלומפילד

Sawyer

Recommended Posts

מתברר שב"ש אשכרה עשו חציצה בתוך היציע הצפוני שהוקצה לאוהדי מכבי - באמצעות דגל פריסה לא גדול מדי - ובקצה המערבי שלו ישבו 200-300 אוהדי באר שבע (לא ברור לי איך המשטרה בכלל אישרה דבר כזה).

מנגד, מספיק שמגיעה קבוצה בינונית למכבי עם כמה מאות אוהדים כדי שיסגרו עבורם את כל שער 4-5 (למשל, סכנין, שמילאו חצי יציע והיתר פשוט היה סגור) ואם זו חיפה, בית"ר, ב"ש - נותנים להם כמעט את כל היציע.

זה מעצבן, אבל אני לא מאשים את ב"ש. הגיע הזמן שמכבי תחשב 10% על הכרטיס. אם המשטרה בתל אביב לא מאשרת חציצה בתוך היציע, אז שיהיה חצי ריק. אבל לא יכול שאנחנו נותנים להם 2000 כרטיסים שזה הרבה מעבר ל- 10%, והם נותנים לנו 10% על הכרטיס ועוד מושיבים ליד אוהדים שלהם.

יש לך במקרה תמונה של זה?

התגובה של מכבי:

• היי , בדומה לשאר הפניות בנושא. אנחנו מודעים לעניין. היציע שאכלס את אוהדי מכבי תל אביב אכלס כמות גדולה מ1,600 אוהדים. לצערנו נמכרו כרטיסים נוספים שלא דרך המועדון שלנו אלא כנראה למקורבים של הקבוצה המארחת. אנו לוקחים בחשבון את הדברים הנ"ל ובכל אופן אנו כפופים גם להחלטות המשטרה כך שאיננו יכולים להבטיח דבר שכזה.

התגובה של מכבי:

• היי , בדומה לשאר הפניות בנושא. אנחנו מודעים לעניין. היציע שאכלס את אוהדי מכבי תל אביב אכלס כמות גדולה מ1,600 אוהדים. לצערנו נמכרו כרטיסים נוספים שלא דרך המועדון שלנו אלא כנראה למקורבים של הקבוצה המארחת. אנו לוקחים בחשבון את הדברים הנ"ל ובכל אופן אנו כפופים גם להחלטות המשטרה כך שאיננו יכולים להבטיח דבר שכזה.

למה רק במכבי לא מתמודדים עם המשטרה?

למה רק במכבי שלא רק שלא מתמודדים עם החלטות ביזיוניות של המשטרה הם בעצמם נותנים להם יד?

למה רק אצלנו כפופים להחלטות משטרה?

רק אנחנו לבד כל הזמן עומדים מול המשטרה. הנהלה שמפקירה את הקהל שלה.

אתמול כולכם קיבלתם הוכחה חותכת לזה שברגע שיש רצון לעזור אז גם ההחלטה של המשטרה לא תעזור.

לא מכניסים לב"ש פריסה? הצחקתם את אלונה.

בן בסט - בן בסט.. היה לו מהלך גדול שכמעט הסתיים בבישול לזהבי, היו לו גם עוד כמה נגיעות נחמדות פה ושם.. אבל.. אתם יודעים..

.

אני לרוב מסכים איתך בכל מה שאתה אומר.

אבל לפי דעתי אתה מגזים קצת עם בן בסט.ההתקפה שלנו רוב זמן הייתה קצת תקועה (בעיקר כי ב"ש צופפה ממש ועשתה עלינו מלא מלא מלא עבירות שלא נשרקו)והוא עשה כמה פריצות יפה .ההייתי מרוצה ממנו במשחק הזה. עשה כמה פעולות יפות מאוד (ודווקא אני חושב שהוא היה קצת פחות אנוכי מאשר שחקני ההתקפה שלנו כמו דור למשל שבדקה 90 ניסה מהלך שאם זה היה גול זה שער ענק אבל יכל להוריד כדור לאמצע שמדאו היה שם לבד)

מעניין שאף אחד לא מדבד על זה שבוס עשה רק חילוף אחד..

אולי כי פשוט לא היה צריך. מכבי שיחקה מעולה ולא היה אף אחד על הספסל שיכל לשנות משהו

לדעתי זה שילוב של זה + לא היה ממש את מי להכניס.

אישית, אחרי שב"ש הכניסו את סהר במקום ראדי ועברו ל- 2 קשרים גם כן, הייתי הולך הפוך ומכניס את אזולאי. נניח במקום סה שהיה עייף ברבע שעה האחרונה או אפילו במקום בן בסט. אני חושב שזה היה מקנה לנו יתרון מוחלט בשדה, מונע את מעט המצבים שהם הגיעו אליהם לקראת הסיום ואולי גם מסייע לנו בהתקפה.

יחד עם זאת, לאור המחלה של זהבי, יש להניח שבוס לא רצה להעביר אותו לאגף או לעמדת החלוץ, כדי לא לגמור אותו.

איך זה אפשרי?בשער 5 יש 1350 מקומות?לאא נראה לי..

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

יש יותר. הכוונה היא - 1. או שימכרו 1350 ויעשו חציצה כמו שעשו אתמול בטרנר; או 2. במקרה ש- 1 לא אפשרי, שימכרו להם 1,350 והיתר יהיה כסאות ריקים.

למה רק במכבי לא מתמודדים עם המשטרה?

למה רק במכבי שלא רק שלא מתמודדים עם החלטות ביזיוניות של המשטרה הם בעצמם נותנים להם יד?

למה רק אצלנו כפופים להחלטות משטרה?

רק אנחנו לבד כל הזמן עומדים מול המשטרה. הנהלה שמפקירה את הקהל שלה.

אתמול כולכם קיבלתם הוכחה חותכת לזה שברגע שיש רצון לעזור אז גם ההחלטה של המשטרה לא תעזור.

לא מכניסים לב"ש פריסה? הצחקתם את אלונה.

אני לא מכיר את ההתנהלות השוטפת ומניח שאתה צודק. יחד עם זאת, יש מצב שהמשטרה בבאר שבע פשוט קלילה יותר. אולי אפילו השוטרים עצמם נדבקו בקדחת האליפות ויעני מנסים לעזור להם. לא רואה סרט שמחוז ת"א מאפשר לשים אוהדים שלנו באותו יציע עם אוהדי ב"ש, ובטח לא כשבין לבין יש פאקינג דגל ועוד איזה 5 סדרנים מנומנים, שבשני צעדים הקהלים אחד על השני.

נראה מה יהיה להם עכשיו אחרי הפירו.

איך מעבירים את זה להנהלה ושיבינו כבר שצריך להתייחס לכל הליגה הזאת כמו שהיא מתייחסת אלינו?!

נמאס כבר לצאת פראיירים זה מרגיש כאילו מוכרים אותנו.

עד המשחק אתמול לא ממש שנאתי את באר שבע, אבל אחרי אתמול וואו.. הם הרוויחו את זה ביושר, בעיקר האוהדים שאין לי איך להגדיר את התופעה הזאת.

אגב זה נכון גם לגבי בית"ר שתוקעים אותנו בצפוני בפינה, כנ"ל חיפה

לדעתי זה שילוב של זה + לא היה ממש את מי להכניס.

אישית, אחרי שב"ש הכניסו את סהר במקום ראדי ועברו ל- 2 קשרים גם כן, הייתי הולך הפוך ומכניס את אזולאי. נניח במקום סה שהיה עייף ברבע שעה האחרונה או אפילו במקום בן בסט. אני חושב שזה היה מקנה לנו יתרון מוחלט בשדה, מונע את מעט המצבים שהם הגיעו אליהם לקראת הסיום ואולי גם מסייע לנו בהתקפה.

יחד עם זאת, לאור המחלה של זהבי, יש להניח שבוס לא רצה להעביר אותו לאגף או לעמדת החלוץ, כדי לא לגמור אותו.

יש יותר. הכוונה היא - 1. או שימכרו 1350 ויעשו חציצה כמו שעשו אתמול בטרנר; או 2. במקרה ש- 1 לא אפשרי, שימכרו להם 1,350 והיתר יהיה כסאות ריקים.

אני לא מכיר את ההתנהלות השוטפת ומניח שאתה צודק. יחד עם זאת, יש מצב שהמשטרה בבאר שבע פשוט קלילה יותר. אולי אפילו השוטרים עצמם נדבקו בקדחת האליפות ויעני מנסים לעזור להם. לא רואה סרט שמחוז ת"א מאפשר לשים אוהדים שלנו באותו יציע עם אוהדי ב"ש, ובטח לא כשבין לבין יש פאקינג דגל ועוד איזה 5 סדרנים מנומנים, שבשני צעדים הקהלים אחד על השני.

ראית את יצחקי אתמול?

ברטרו גם לא הייתי מכניס אותו.הספסל אתמול היה החלש בתולדות תקופת גורדי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הבעיה שלי עם מכבי זה שהם עומדים דום ואומרים אמן על כל החלטה של המשטרה. זה נראה שנוח להם ככה.

יש למכבי כמועדון מספיק כוח לעמוד מול כל החלטה של משטרה.

אתם כנראה שוכחים שמשטרת ישראל מקבלת כסף והרבה כסף בשביל לעשות את העבודה שלה.

לא הנהלה ולא אוהדים צריכים לעשות זאת.

הם לא מקבלים כסף בשביל שיהיו להם חיים קלים יותר.

הם לא עושים טובה לאף אחד, הקבוצות משלמות להם מליוני שקלים בשנה.

אז אפשר לבוא ולהגיד זה החלטת המשטרה וזה מה שיש. שזה מה שהם עושים.

או שאפשר לבוא ולנסות לשנות את ההחלטה. ואני בכוונה אומר רק לנסות ולא לשנות. שאפילו את המעט הזה הם לא עושים. וזה בכל החלטה גם כאלה שלא נוגעים לארגון וקהל.

הבעיה שלי עם מכבי זה שהם עומדים דום ואומרים אמן על כל החלטה של המשטרה. זה נראה שנוח להם ככה.

יש למכבי כמועדון מספיק כוח לעמוד מול כל החלטה של משטרה.

אתם כנראה שוכחים שמשטרת ישראל מקבלת כסף והרבה כסף בשביל לעשות את העבודה שלה.

לא הנהלה ולא אוהדים צריכים לעשות זאת.

הם לא מקבלים כסף בשביל שיהיו להם חיים קלים יותר.

הם לא עושים טובה לאף אחד, הקבוצות משלמות להם מליוני שקלים בשנה.

אז אפשר לבוא ולהגיד זה החלטת המשטרה וזה מה שיש. שזה מה שהם עושים.

או שאפשר לבוא ולנסות לשנות את ההחלטה. ואני בכוונה אומר רק לנסות ולא לשנות. שאפילו את המעט הזה הם לא עושים. וזה בכל החלטה גם כאלה שלא נוגעים לארגון וקהל.

לפני הקבוצה הבעיה היא באדישות שלנו כקהל...כל בש הייתה על הרגליים ששמעו שאחרי כל ההשקעה שלהם לאצתיהיה תפאורה...שיחות לדני קושמרו שעזר להם ועד רדיו דרום וכל מקום ומדיה אפשרית עד שהמשטרה עשתה הערכת מצב מחודשת ואישרה תתפאורה.

אצלנו כל דבר רדום לקהל הרחב מעניין.תתחת לצערי תפאורה לא תפאורה וזה המצב

וככה גם עם ה1400 כרטיסים לבש בבלומפילד צריך להציף את ההנהלה שלנו בנושא הזה הכל בשביל להראות לכולם שיש לנו כוח שאנחנו מאוחדים

אגב זה נכון גם לגבי בית"ר שתוקעים אותנו בצפוני בפינה, כנ"ל חיפה

ביתר במשחקים האחרונים הקצתה לנו יציע שמכיל משהו כמו 10-12 אלף צופים.

בקיצור צריך אצטדיון חדש נואשות.

ביתר במשחקים האחרונים הקצתה לנו יציע שמכיל משהו כמו 10-12 אלף צופים.

בקיצור צריך אצטדיון חדש נואשות.

הם לא הגבילו את כמות הכרטיסים?

עצם העובדה שתקעו אותנו בצפוני, ושמו אותנו בפינה שלו, כנראה שאני צודק.

המשחק הזה הראה לנו שעם כל הכבוד לעונה הבאמת מדהימה שבאר שבע עושה, עדיין יש פערי רמות בינינו לבינם.

אפשר היה לראות איך הלחץ של ב"ש כמעט ולא משפיע על מכבי שידעה לצאת ממנו על ידי הנעת כדור סבלנית ושימוש בראייקו.

לעומת זאת, ברגע שבאר שבע הייתה עם הכדור מכבי ישר התנפלה עליהם והמון פעמים ההגנה של באר שבע פשוט בעטה את הכדורים לחלוצים בתקווה שהם יצליחו לעשות איתם משהו. המשחק הזה ייתן הרבה ביטחון למכבי ויגרום לבאר שבע להבין שהבועה שהם חיו בה עד עכשיו שהם קבוצה יותר טובה מאיתנו פשוט לא נכונה. הלחץ עליהם רק יילך ויתגבר, במיוחד אם הם יגיעו לטדי בפער של 2 נקודות מאיתנו. חייב להגיד גם כל הכבוד לקהל - אני לא יודע איך זה נשמע בטלויזיה, אבל במגרש הרגשתי שנתנו דחיפה גדולה לקבוצה.

המשחק הזה הראה לנו שעם כל הכבוד לעונה הבאמת מדהימה שבאר שבע עושה, עדיין יש פערי רמות בינינו לבינם.

אפשר היה לראות איך הלחץ של ב"ש כמעט ולא משפיע על מכבי שידעה לצאת ממנו על ידי הנעת כדור סבלנית ושימוש בראייקו.

לעומת זאת, ברגע שבאר שבע הייתה עם הכדור מכבי ישר התנפלה עליהם והמון פעמים ההגנה של באר שבע פשוט בעטה את הכדורים לחלוצים בתקווה שאם יצליחו לעשות איתם משהו. המשחק הזה ייתן הרבה ביטחון למכבי ויגרום לבאר שבע להבין שהבועה שהם חיו בה עד עכשיו שהם קבוצה יותר טובה מאיתנו פשוט לא נכונה. הלחץ עליהם רק יילך ויתגבר, במיוחד אם הם יגיעו לטדי בפער של 2 נקודות מאיתנו. חייב להגיד גם כל הכבוד לקהל - אני לא יודע איך זה נשמע בטלויזיה, אבל במגרש הרגשתי שנתנו דחיפה גדולה לקבוצה.

אפילו אוהדים שלנו חשבו שהם יותר טובים מאיתנו והיו כאלו שאף אמרו בכמה רמות. אחרי שהיו על זה בלי סוף ויכוחים בכל נושא 'יתר' שבו הם ניצחו אתמול הוכח שעדיין כקבוצה אנחנו יותר טובים. נקווה שזה גם יעזור לנו לקחת אליפות בסוף העונה

מיקום ממוצע של השחקנים שלנו אתמול:

12321218_1715438288699646_89531021134114

אני רוצה לראות עוד מישהו אחד מתווכח איתי ש"זהבי משחק קשר מאחורי החלוץ" או ש"אנחנו משחקים 4231".

זהבי חלוץ וזה 4-4-2 (או 4-2-4 אם אתם רוצים להתחכם).

מיקום ממוצע של השחקנים שלנו אתמול:

12321218_1715438288699646_89531021134114

אני רוצה לראות עוד מישהו אחד מתווכח איתי ש"זהבי משחק קשר מאחורי החלוץ" או ש"אנחנו משחקים 4231".

זהבי חלוץ וזה 4-4-2 (או 4-2-4 אם אתם רוצים להתחכם).

תאמת שזהבי אתמול היה הרבה יחסית בקישור, לקח לאוגו הרבה כדורי גובה בנוסף.