Jump to content

אוהד שלנו?

Avogadro

Recommended Posts

http://rotter.net/forum/scoops1/297531.shtml

דורון משו.... ברצינות? יש עוד אנשים כאלה?

כמה טיפש יהיר ומתנשא אתה יכול להיות??

בתור באר שבעי כבר יותר מעשור, זה מעליב. ועצוב לדעת שיש בינינו כאלה אנשים. בינינו כאוהדי מכבי ובינינו כבני אדם...

איך זה שתמיד נותנים במה לאוהדים הכי הזויים שלנו כמו ההוא מאתמול.

כי מחפשים אותנו בנרות..כדי להציג אותנו באור שלילי.

הבעיה היא לא שמחפשים. הבעיה היא שמוצאים.

זה בסוף אותם אוהדים שבאים רק למשחקי חצי/גמר גביע...ליגת האלופות.... ומקללים מהדקה הראשונה את כל העולם...

לאנשים כאלה אתה רוצה לסייד את הבית ביום המעשים הטובים..שמעו הבחור יודע לכתוב! אבל זה נראה כמו ניסיון התססה מיותר, חבל שהתקשורת נותנת לזה במה

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

כל הסיפור הזה מחזק את הפתגם הכלבים נובחים והשיירה עוברת, אבל דווקא מהצד של הכתב הזוטר ועורך העיתון/המדור שנתן אור ירוק לפרסום הזה.

אם אותו בחור היה מפרסם סקירה מקצועית על המשחק, סביר להניח שהקוראים היו מדלגים על אותה המשבצת או שלחלופין הדגים בשוק הכרמל היו מתעטפים בהם לפני שקופצים לעל האש של שישי בצהריים. אבל לפעמים מחפשים את השואו, אלימות והקנטה כי שבעו כבר מכל היתר וזה מה שמייצר את האידיאל הסמוי של החברה המודרנית, כסף. הרבה מאד אנשים לא ירגישו בנוח בזמן שיקראו את הכתבה הזו, וזה סתם גורם לתחושות של שליטת האליטה האשכנאצית התל אביבית שיוצרת קשר עם הפריפריה באמצעות כתיבה עממית כדי שיבינו משהו. לפחות יצא מנקודת הנחה שהם יודעים לקרוא.

מצחיקה התגובה של "אין מצב שהוא מגיע לבלומפילד יותר מפעמיים בעונה" כאילו רק מלאכי השרת באים לבלומפילד כל שבועיים.

לא יכול להיות שהוא כתב שטויות והוא אוהד שמגיע לכל משחק?

אל תיקח את זה לכיוון המעליב, לדעתי זה טור שמהול בציניות והרבה התחכמויות.

טור שבא לעצבן את היריב.

אל תיקח את זה לכיוון המעליב, לדעתי זה טור שמהול בציניות והרבה התחכמויות.

טור שבא לעצבן את היריב.

אמת, הטור הזה לדעתי הוא נטו לעצבן את אוהדי באר שבע...ואם זאת המטרה, אז הוא הצליח בגדול:)

כל הפייסבוק מהבוקר רק על זה, הצליח להוציא את כל הגועל שקיים באותם אוהדים שהורידו את עזורי מהכביש, אחרי שלא מפסיקים ללקק להם כמה שהם מדהימים ומרגשים.

שמעו הוא זין לא קטן אבל חוץ מהקטע האישי על תושבי באר שבע (ולא אוהדי הפועל ב"ש) שלא לעניין, טור גדול.

בקריאה ראשונה נראה כמו תרגיל שנועד להטריף את השחקנים והאוהדים של ב"ש. גם בקריאה שניה.

בקריאה שלישית התחלתי לחשוב שאולי דורון ברוש זה עוד פיקטיבי של סוייר

טור גדול.

מה גדול בו ? ארי שמאי לעניים. אפס מאופס. סתם פרובוקטור, טור שמציג אותי ואותך ועוד הרבה אוהדי מכבי כשחצנים מתנשאים ומגעילים. זה אשכרה נראה כאילו הוא אוהד באר-שבע שמנסה להטריף אותם לקראת המשחק. כל העלבונות האלו על תושבים זו בושה שאני לא מבין איך זה עבר את אישור העורך. זה כמו שנכתוב טור על אוהדי חיפה ועל הראשים הקטנים של התושבים בעיר. זה נחמד ומשעשע שזה בפורום אבל בושה שדבר כזה נכתב בתור טור לעיתון.

מה גדול בו ? ארי שמאי לעניים. אפס מאופס. סתם פרובוקטור, טור שמציג אותי ואותך ועוד הרבה אוהדי מכבי כשחצנים מתנשאים ומגעילים. זה אשכרה נראה כאילו הוא אוהד באר-שבע שמנסה להטריף אותם לקראת המשחק. כל העלבונות האלו על תושבים זו בושה שאני לא מבין איך זה עבר את אישור העורך. זה כמו שנכתוב טור על אוהדי חיפה ועל הראשים הקטנים של התושבים בעיר. זה נחמד ומשעשע שזה בפורום אבל בושה שדבר כזה נכתב בתור טור לעיתון.

נפלת לפח של כריס.

אני לא לוקח אותו באופן רציני מדי, מבחינתי זה טור הומוריסטי. נכתב בצורה שנונה והצליח להצחיק אותי.

בסך הכל טור שנועד להצחיק את אוהדי מכבי ולעצבן את אוהדי ב"ש, כשזה מפורסם בגיליון סופ"ש במעריב זה לגיטימי. אם זו הייתה פרשנות בפריים טיים בטלוויזיה זה כבר משהו אחר.

לא, זה לא לגיטימי, ואם הטור הזה היה נגדנו הייתם פותחים כאן טופיקי שנאה ואיחולי מוות.

לא צריך להצדיק אותו בכוח. כמו שמנש אמר, הוא אפס מאופס.

אני לא לוקח אותו באופן רציני מדי, מבחינתי זה טור הומוריסטי. נכתב בצורה שנונה והצליח להצחיק אותי.

בסך הכל טור שנועד להצחיק את אוהדי מכבי ולעצבן את אוהדי ב"ש, כשזה מפורסם בגיליון סופ"ש במעריב זה לגיטימי. אם זו הייתה פרשנות בפריים טיים בטלוויזיה זה כבר משהו אחר.

אז אותו הדבר בדיוק אפשר להגיד על ארי שמאי והחבר הקודם שלו