Jump to content

הרכב לבאר שבע

Recommended Posts

מסכים שאנחנו צריכים לשחק 433

מעניין אותי מה יהיה התפקוד של מדוניאנין במערך כזה.

בהתחלה כשהגיע ושיחקנו ככה, הוא היה יחסית למעלה, ולא כל כך מעורב, במשחקים האחרונים הוא ירד יותר אחורה וכל ההתקפות שלנו עברו דרכו, כשהוא מנהל את המשחק ומנווט את המסירות ימינה שמאלה וקדימה.

שמע אם אזולאי עולה אז עדיף שהוא יהיה הקשר הקדמי, אני לא רואה אותו מצליח לבלום בקו האחורי את אוגו או הובאן.

נוסא מאוד חסר במשחק הזה מבחינת הפיזיות שלו והיכולת לבלום את מרכז השדה של באר שבע.

מכבי צריכה לשחק טקטית, לסגור נכון ולנסות להחזיק שווה בשווה את הכדור עם ב"ש. במצב כזה, למדוניאנין יהיה תפקיד חשוב במתפרצות ובמשחק המעבר, אני מקווה שייתן כמה מסירות אומן היום, בעיקר לזהבי.

החלום שלי לעקוץ אותם בפתיחה בגול שיגרום להם לחרבן.

הגזמתם קצת, לא?

זה לא משחק חוץ בצלסי.

ב"ש קבוצה טובה מאוד בקנה מידה ישראלי אבל מכבי טובה ממנה.השליטה חייבת להיות של מכבי , בטח כשב"ש בלי מליקסון ונוואקמה. אתם תראו במשחק הזה כמה מדו חשוב בכל הנוגע לשליטה במרכז, הוא בלתי לחיץ. במשחק מסודר ופוזשיין אם לא יהיו טעויות בהגנה ואם זהבי יקבל את ההזדמנו וחצי שלו - יהיה בסדר.

להוציא את אוגו, לא רואה שחקן שיכול להתמודד עם אלברמדו בב"ש. הובאן מתחילת העונה נראה זוועה, ראדי זה ראדי.

פורסמו ההרכבים, ממשיכים באותו מערך עם אלברמן ומדו בקישור, בן בסט בשמאל על תקן בן חיים, ריקן מגן שמאלי.

ב"ש עם 3 קשרים אוגו, הובאן וראדי, בוזגלו גאדיר וברדה בהתקפה.

לא יהיה קל, אבל לדעתי זה שלנו!