Jump to content

הרכב לבאר שבע

Recommended Posts

אם ריקן וגם עמבה כשירים אז עמבה לשמאל וריקן להשלים שלישיית קישור קל

דיי עם עדן

עדיין מפחיד אותי לפתוח עם בן הרוש כמגן שמאלי במיוחד שהוא רק חזר מפציעה. סומך יותר על ריקן מאשר על בן הרוש

בבקשה שזהבי יהיה בשךישית קישור.

הוא גם ינטרל שם את אוגו וגם יצטרף להתקפות מקו שני ויוכל לנצל שטחים פנויים.

----------סה---------

-דסה-------------מיכה-

---------זהבי----------

----אלברמן---מדוניאנין---

-שפונגין------------ריקן-

------טיבי--קרלוס-------

בבקשה שזהבי יהיה בשךישית קישור.

הוא גם ינטרל שם את אוגו וגם יצטרף להתקפות מקו שני ויוכל לנצל שטחים פנויים.

----------סה---------

-דסה-------------מיכה-

---------זהבי----------

----אלברמן---מדוניאנין---

-שפונגין------------ריקן-

------טיבי--קרלוס-------

למה לקחת את המגן ימין הכי טוב בארץ ולהפוך אותו לקיצוני ועוד במשחק כל כך חשוב? זה לא משחק לעשות בו ניסויים. לשים את זהבי בקישור? לא יקרה

חייב להגיד שאני לא בעד ההרכב ההתקפי שבוס מתכנן להעלות. לא חושב שב"ש יבואו להתגונן ולהעמיד 11 שחקנים מאחורי הכדור

כמו שקורה בשאר המשחקים שלנו העונה ובגלל זה אני חובה שהכרחי שנעלה עם שלישיית קשרים באמצע.

גם תיקו במשחק הזה לא ייחשב לתוצאה רעה, בטח שב"ש משחקים במחזור הבא נגד בית"ר בטדי וצריכים להגיע לעוד משחק בבלומפילד.

אם בן בסט מצליח לפתוח גם מחר אני מעריץ אותו

מכשף

זה כמו שתעריץ קוף שנתנו לו אקדח ורוצח אנשים.

אומר רע על המאמן יותר מטוב על השחקן

חייב להגיד שאני לא בעד ההרכב ההתקפי שבוס מתכנן לעלות. לא חושב שב"ש יבואו להתגונן ולהעמיד 11 שחקנים מאחורי הכדור

כמו שקורה בשאר המשחקים שלנו העונה ובגלל זה אני חובה שהכרחי שנעלה עם שלישיית קשרים באמצע.

גם תיקו במשחק הזה לא ייחשב לתוצאה רעה, בטח שב"ש משחקים במחזור הבא נגד בית"ר בטדי וצריכים להגיע לעוד משחק בבלומפילד.

הם לא באמת יודעים, בוואלה רשום שנעלה עם 3 קשרים, והראש ביצה אומר שממשיכים עם אותו מערך, סתם מנחשים.

למה לקחת את המגן ימין הכי טוב בארץ ולהפוך אותו לקיצוני ועוד במשחק כל כך חשוב? זה לא משחק לעשות בו ניסויים. לשים את זהבי בקישור? לא יקרה

1. כי בעמדת המגן הימני אתה שם שחקן שמגן נהדר.

דסה עם כל האהבה אליו לפעמים עושה חורים, ובמשחק כמו מחר זה יכול להיות משמעותי.

2. וזה הדבר המשמעותי- מכבי בד"כ משחקת עם מיכה שחותך לאמצע וטב"ח שמנצל את המהירות הגדולה שלו.

במידה וזהבי ומיכה ישחקו בצדדים אלו שני שחקנים שחותכים לאמצע בד"כ כך שיווצר פקק לא קטן שם מצד אחד ומשחק האגפים יהיה קצת לוקה בחסר (ריקן ודסה הם מאוד מהירים ויכולים לחרוך את האגף, אבל הסכנה מהאגפים של ב"ש לא קטנה)

נ.ב.

אני לא באמת חושב שזה יקרה, ואני חושב שדסה יפתח כמגן ימני, אבל בפוטנציאל זה רעיון לא רע עקב האילוצים לדעתי.

בן בסט, אם ישחק, זה יהיה כמחליף לטב"ח.

למרות הנחרצות שיש כאן לגביו, אני לא יודע אם זו לא אופציה ראויה. בצד ההתקפי הוא בזמן האחרון בסדר. על האגף כנראה תהיה המון עבודה הגנתית בעזרה לריקן/עמב"ה וכאן הוא יכול להועיל. גם לחץ גבוה הוא יודע לעשות.

כמובן שהתבלבלתי דור פרץ

אה, באמת לא הבנתי

ושוב, חייב להגן על דור פרץ. מתייחסים אליו כאן בשחור או לבן. בהתחלה הוא היה מדהים ועכשיו דעת הקהל עליו היא שלילית בטירוף. אני לא חושב שהוא כזה חלש, ומבחינתי אין בעיה שיעלה בהרכב, לא חושב שיש כזה הבדל לעומת אזולאי, ואם כבר אז פרץ יותר מתאים להתמודדות הזאת לדעתי.

אה, באמת לא הבנתי

ושוב, חייב להגן על דור פרץ. מתייחסים אליו כאן בשחור או לבן. בהתחלה הוא היה מדהים ועכשיו דעת הקהל עליו היא שלילית בטירוף. אני לא חושב שהוא כזה חלש, ומבחינתי אין בעיה שיעלה בהרכב, לא חושב שיש כזה הבדל לעומת אזולאי, ואם כבר אז פרץ יותר מתאים להתמודדות הזאת לדעתי.

התבלבלתי מרוב ההתרגשות של מחר מת שזה יגיע כבר

היו לו הרבה החמצות שעלו לנו ביוקר העונה הזאת, אבל בלי קשר לזה הוא פשוט לא מציג יכולת טובה לאחרונה(אף על פי שהתחיל טוב)

אה, באמת לא הבנתי

כשלשחקן יש פי כמה יותר משחקים רעים מטובים, כנראה שהמשחקים הטובים הם לא הכלל אלא היוצא מהכלל. דור עוד לא ברמה של מכבי.

משחק אחרון אזולאי היה פי 1000 יותר דור פרץ בפורמה רעה.

ריקן לקישור ועמבה מגן שמאלי

או שמישהו יתרוןם ברך לנוסא ויהיה נס

תהרגו אותי איך אפשר לפתוח במשחק כזה עם בן בסט, אם הוא פותח אני עושה הכל כדי שחמאס ישגר טיל על טרנר!
כי אם הוא פותח אנחנו מפסידים את המשחק הזה, זה כמו לשחק בעשרה שחקנים + ממטרה שמרטיבה את הדשא, אפילו שחקני ההגנה לא מתייחסים אליו ולא שומרים עליו מרוב שהוא בלוף!

תהרגו אותי איך אפשר לפתוח במשחק כזה עם בן בסט, אם הוא פותח אני עושה הכל כדי שחמאס ישגר טיל על טרנר!

כי אם הוא פותח אנחנו מפסידים את המשחק הזה, זה כמו לשחק בעשרה שחקנים + ממטרה שמרטיבה את הדשא, אפילו שחקני ההגנה לא מתייחסים אליו ולא שומרים עליו מרוב שהוא בלוף!

ושורף התקפות ומצבים

בן בסט כובש

(רשמתי את זה גם לפני המשחק מול חיפה בסמי עופר)

ובכמה עוד משחקים?