Jump to content

הרכב לבאר שבע

Recommended Posts

הגישה של הקבוצה למשחק חשובה לא פחות מההרכב.

צריך מהשריקה ללחוץ אותם. הלחץ עליהם.

אני מפחד קצת מגול מוקדם, היו יותר מדי כאלה במשחקים בין הקבוצות

כל הרכב שאין בו את בן בסט

ושפונגין כמגן שמאלי הוא הרכב טוב

אבל באופן כללי סומך על בוס

מחזק.

נקווה שריקן/עמבה כשירים

דור פרץ זה אוויר מקווה שלא ניפול על זה.

כל המשחקים ששיחק היה גרוע.

עדיף כל שחקן אחר בסגל גם אם זה אומר 2 באמצע.

דור פרץ זה אוויר מקווה שלא ניפול על זה.

כל המשחקים ששיחק היה גרוע.

עדיף כל שחקן אחר בסגל גם אם זה אומר 2 באמצע.

חד משמעית.

לא הייתי פותח איתו באף קונוטציה.

אתם מגזימים עם דור פרץ באמת.

גם עם שפונגין בתור מגן שמאלי, אולי התקפית הוא לא יתרום על הגנתית אני סומך עליו.

עם כבר מדברים על שחקנים שלא לפתוח איתם זה עדן בן בסט, זה פשוט לשחק עם 9 שחקנים שדה זה 11 מול 10

אתם מגזימים עם דור פרץ באמת.

גם עם שפונגין בתור מגן שמאלי, אולי התקפית הוא לא יתרום על הגנתית אני סומך עליו.

עם כבר מדברים על שחקנים שלא לפתוח איתם זה עדן בן בסט, זה פשוט לשחק עם 9 שחקנים שדה זה 11 מול 10

לא מגזימים עם פרץ, בטח ובטח שלא עם שפונגין שהוא פשוט Useless כמגן שמאלי. לעצור כדור ברגל שמאל הוא לא יודע, כשיהיה עליו שחקן מהיר שיבצע לחץ חזק הוא יאבד המון כדורים. ריקן צריך לפתוח כמגן. פרץ או אזולאי יפתחו בלית ברירה וזה צעד נכוו. בן בסט ויצחקי צריכים להיות האופציות מהספסל כי זה מה יש. לדעתי אם הוא יעלה עם רביעייה קדמית דווקא ברק יפתח. האידיאלי כשנוסא לא פותח הוא ריקן לצד אלברמן והאריס, ובן הרוש מגן שמאלי.

ראיקו

יובל (בן הרוש) טיבי קרלוס דסה

מדו גל

זהבי

ריקן מיכה

סה

**בהנחה שנוסא לא כשיר אני מעדיף לשחק עם זהבי באמצע מאשר עם אזולאי (על פרץ אני אפילו לא מדבר בתור מחליף) יכול להיות מאצאפ מעניין בינו לבין אוגו ב2 הצדדים של המגרש (זהבי הלוחץ הכי טוב בקבוצה ואני מאמין שיוכל גם לקבל שריקות שבדרך כלל לא שורקים נגד אוגו).

יובל לא תורם התקפית אבל מעדיף אותו במשחק כזה על בוזגלו/מליקסון מאשר את ריקן.

את ריקן הייתי שם באגף קודם כל בשביל התרומה ההגנתית שלו. גם התקפית יכול לתרום יותר מעדן. בנוסף יכול להחליף מקומות עם ערן וזאת הזדמנות לייצר בלאגן ולברוח מהשמירה ההדוקה עליו.

לנו לא בוער כלום, הם ינסו בפתיחה להשתגע וללחוץ אותנו. הם בלחץ מטורף, שער מוקדם שלנו יעשה להם נזק "בתוכניות".

הלוואי יהיה משחק סטייל סוזה בקריית אליעזר.

ראיקו
עמב"ה טיבי גרסיה דסה

אלברמן מדוניאנין

אזולאי/ ריקן

מיכה סה זהבי

אם ריקן יפתח אז לשים אותו ליד אלברמן ושמדוניאנין יהיה הקשר 50/50.

לא רואה הרכב אחר שיכול לרוץ לנוכח מצב הפציעות והעובדה שטב"ח מוח בחוץ.
אי אפשר לפתוח עם קישור כמו שפתחנו במשחקים האחרונים, כי חייבים מרכז שדה חזק ככל האפשר מולם. שליטה במרכז השדה תיתן לנו שליטה על המשחק ולאן הוא יילך, פשוט להניע כדור ולתת להם להתבשל במיץ של עצמם מרוב הלחץ. הם יחרבנו את המשחק הזה אם נשכיל לעשות את זה ואם נעקוץ אותם יפה בעשרים הדקות הראשונות עם גול, זה בכלל יהיה נהדר.

דור פרץ עשה עבודה בסדר גמור נגד ב"ש, אם לא נוסא אז הוא הכי מתאים להתמודד עם הקישור שלהם מבחינה פיזית. לא יודע למה עשיתם ממנו תום מנשרוב או משהו כזה

גול אחד הוא כבר כבש במגרש קשה, אולי יוסיף אחד נוסף בטרנר. נכון שיש לו הרבה החמצות, אבל זה צריך להתחבר לו כל המצבים האלה בסמוך לקו השער שהוא מגיע אליהם (בסכנין זה התחבר אבל השופט שדד אותו)

דור פרץ עשה עבודה בסדר גמור נגד ב"ש, אם לא נוסא אז הוא הכי מתאים להתמודד עם הקישור שלהם מבחינה פיזית. לא יודע למה עשיתם ממנו תום מנשרוב או משהו כזה

גול אחד הוא כבר כבש במגרש קשה, אולי יוסיף אחד נוסף בטרנר. נכון שיש לו הרבה החמצות, אבל זה צריך להתחבר לו כל המצבים האלה בסמוך לקו השער שהוא מגיע אליהם (בסכנין זה התחבר אבל השופט שדד אותו)

הלוואי שהבעיה איתו הייתה ההחמצות. לא על זה אני שופט אותו.

אני פשוט באמת לא יכול להצביע על אספקט אחד שבו הוא תורם למשחק. הוא מאבד המון, "נעלם" המון, לא עושה מספיק הגנה, וגם כשעושה היא לא מספיק טובה והתקפית הוא לא תורם בכלל.

יכול להיות שהוא יהיה שחקן עוד שנתיים שלוש. כרגע ב9 מחזורים שנשארו לא הייתי מהמר עליו. בטח שלא בטרנר.

במקרה שריקן ועמבה כשירים, את מי אתם מעדיפים למגן שמאלי? ריקן שהתקפית אני חושב שהוא תורם הרבה או עמבה שצריך את הפיזיות שלו ואת התרומה שלו במצבים נייחים. או שבכלל מעדיפים את ריקן בעמדה אחרת?

במקרה שריקן ועמבה כשירים, את מי אתם מעדיפים למגן שמאלי? ריקן שהתקפית אני חושב שהוא תורם הרבה או עמבה שצריך את הפיזיות שלו ואת התרומה שלו במצבים נייחים. או שבכלל מעדיפים את ריקן בעמדה אחרת?

מעדיף את ריקן, במשחקים האחרונים ששיחק הוא היה טוב והוסיף לנו מימד נוסף בחלק הקדמי. השחקן שיפגוש מולו הוא מאור בוזגלו, ואני חושב שהוא יותר מתאים להתמודד מול שחקן כזה מאשר בן הרוש, שהתקשה בעבר מספיק פעמים מול שחקני קו נמוכים וזריזים, ויותר מתאים להתמודד עם גורילות.

הפלוס של בן הרוש זה עזרה במצבים הנייחים, מצד שני הוא עושה עבירות מטופשות בשליש המגרש שלנו, ומול ב"ש זה מסוכן כפליים. המינוס אצל ריקן זה שהרבה פעמים הוא "חולם" בהגנה והשחקן שלו בורח לו במתפרצת.

שניהם לא מושלמים כאמור, אבל הייתי הולך עם ריקן.

הלוואי שהבעיה איתו הייתה ההחמצות. לא על זה אני שופט אותו.

אני פשוט באמת לא יכול להצביע על אספקט אחד שבו הוא תורם למשחק. הוא מאבד המון, "נעלם" המון, לא עושה מספיק הגנה, וגם כשעושה היא לא מספיק טובה והתקפית הוא לא תורם בכלל.

יכול להיות שהוא יהיה שחקן עוד שנתיים שלוש. כרגע ב9 מחזורים שנשארו לא הייתי מהמר עליו. בטח שלא בטרנר.

דור פרץ גם לא הבחירה הראשונה שלי, אבל עם ההיעדרות של נוסא (מה נסגר עם זה? ראו שהוא מתאמן השבוע באחת התמונות שמכבי העלתה לאתר), הוא האופציה העדיפה עליי מבחינה הגנתית, ככזה שישלב בין הגנה להתקפה.

אנשים כותבים שלא זוכרים משחק טוב שלו, ואותו הדבר אפשר לומר על שלומי אזולאי למעט המשחק מול בני יהודה בסיבוב הראשון...

גם כאן כמו לגבי עמדת המגן השמאלי, אני לא חושב שיש אחד שעדיף באופן ברור על האחר.

לגבי האופציה שבוס יפתח עם בן בסט במקום בן חיים, וימשיך עם 2 בקישור - זה מעניין, כי זה אומר לכפות את המשחק שלנו על ב"ש, ולצפות שזה יעבוד כמו מול כפ"ס וסכנין. גם אם זה יעבוד, ואני בספק, זה אומר שעל הספסל יש רק כלי התקפי אחד - יצחקי. מעדיף שבן בסט יחכה על הספסל ואולי יעלה כמחליף אם נצטרך, ולא לשים את כל הביצים בסל אחד על ההתחלה.

מעדיף את ריקן, במשחקים האחרונים ששיחק הוא היה טוב והוסיף לנו מימד נוסף בחלק הקדמי. השחקן שיפגוש מולו הוא מאור בוזגלו, ואני חושב שהוא יותר מתאים להתמודד מול שחקן כזה מאשר בן הרוש, שהתקשה בעבר מספיק פעמים מול שחקני קו נמוכים וזריזים, ויותר מתאים להתמודד עם גורילות.

הפלוס של בן הרוש זה עזרה במצבים הנייחים, מצד שני הוא עושה עבירות מטופשות בשליש המגרש שלנו, ומול ב"ש זה מסוכן כפליים. המינוס אצל ריקן זה שהרבה פעמים הוא "חולם" בהגנה והשחקן שלו בורח לו במתפרצת.

שניהם לא מושלמים כאמור, אבל הייתי הולך עם ריקן.

דור פרץ גם לא הבחירה הראשונה שלי, אבל עם ההיעדרות של נוסא (מה נסגר עם זה? ראו שהוא מתאמן השבוע באחת התמונות שמכבי העלתה לאתר), הוא האופציה העדיפה עליי מבחינה הגנתית, ככזה שישלב בין הגנה להתקפה.

אנשים כותבים שלא זוכרים משחק טוב שלו, ואותו הדבר אפשר לומר על שלומי אזולאי למעט המשחק מול בני יהודה בסיבוב הראשון...

גם כאן כמו לגבי עמדת המגן השמאלי, אני לא חושב שיש אחד שעדיף באופן ברור על האחר.

לגבי האופציה שבוס יפתח עם בן בסט במקום בן חיים, וימשיך עם 2 בקישור - זה מעניין, כי זה אומר לכפות את המשחק שלנו על ב"ש, ולצפות שזה יעבוד כמו מול כפ"ס וסכנין. גם אם זה יעבוד, ואני בספק, זה אומר שעל הספסל יש רק כלי התקפי אחד - יצחקי. מעדיף שבן בסט יחכה על הספסל ואולי יעלה כמחליף אם נצטרך, ולא לשים את כל הביצים בסל אחד על ההתחלה.

בגלל זה אני אומר בוא נחשוב מחוץ לקופסא. אם אין לך מישהו טוב לאמצע תשאיר שם את ערן. שבן הרוש/שפונגין יפתח כמגן וריקן על הקו.

אני חושב שבשיטה הזאת תרוויח כמה דברים. לחץ של זהבי על אוגו (לא רוצה לא את פרץ לא את אזולאי ולא את מדו לתפקיד הזה), מאמין שזהבי יקבל יותר כבוד אצל יפת וכן אוגו יקבל שריקות על עבירות שבדרך כלל לא שורקים לו. בנוסף אתה מקבל תמיכה של ריקן בהגנה מה שלא תקבל מזהבי בצורה מספקת. ובמקרה הצורך ריקן וערן יכולים להחליף מקומות.

לי זה נשמע הפתרון הכי נורמלי עם מצבת השחקנים שעומדים לרשותנו.

בגלל זה אני אומר בוא נחשוב מחוץ לקופסא. אם אין לך מישהו טוב לאמצע תשאיר שם את ערן. שבן הרוש/שפונגין יפתח כמגן וריקן על הקו.

אני חושב שבשיטה הזאת תרוויח כמה דברים. לחץ של זהבי על אוגו (לא רוצה לא את פרץ לא את אזולאי ולא את מדו לתפקיד הזה), מאמין שזהבי יקבל יותר כבוד אצל יפת וכן אוגו יקבל שריקות על עבירות שבדרך כלל לא שורקים לו. בנוסף אתה מקבל תמיכה של ריקן בהגנה מה שלא תקבל מזהבי בצורה מספקת. ובמקרה הצורך ריקן וערן יכולים להחליף מקומות.

לי זה נשמע הפתרון הכי נורמלי עם מצבת השחקנים שעומדים לרשותנו.

ערן באופן טבעי לא משחק בקישור. זה כמו לומר שמול כפ"ס וסכנין הוא שיחק בקישור, בפועל שיחקנו 442. ואם בכל זאת אתה תהיה המאמן נגיד, ותגיד לזהבי להיות קשר אז אתה מסרס את השחקן הכי טוב ומסוכן שלך בחלק הקדמי, ואני לא חושב שזה כדאי.

ריקן באגף הצליח רק במוקדמות הצ'מפיונס, כשהיינו אנדרדוג, ושיחקנו כאנדרדוג. אני לא חושב שאנחנו במצב הזה מול ב"ש (גם בטרנר), ואני בטוח שבוס לא מתכנן לשחק בצורה הזאת. כשהוא חתם במכבי קיויתי לראות אותו בקישור, כי אני זוכר שבבית"ר הוא נתן אחלה עונה משם, וגם הבקיע הרבה שערים מבעיטות מחוץ לרחבה וכניסות ללא כדור לתוך הרחבה, אבל בפעמים המועטות ששיחק במרכז הקישור שלנו הוא נעלם לחלוטין ולא השפיע על המשחק.

שוב, עצם העובדה שיש די הרבה דעות מלמדת על חוסר הודאות מבחינתנו. נשאר לחכות ליום ראשון בערב ולגלות..

דסה עדיף על ריקן על הקו.אם אתם רוצים מחוץ

לקופסא,שימו את דסה בקישור כמו שניסה בוס שישתק את אוגו.

מעבר לזה,כל הרכב עם דור פרץ הוא בעייתי.אזולאי גם,אבל פחות.ואגב,אני מעדיף את בן בסט פותח מאשר עולה מהספסל.עם בכלים ההתקפיים שיהיו על המגרש אם נפתח בצורה הזאת,אני לא מאמין שנצטרך עוד אס.במקרה הכי גרוע-יצחקי זה אחלה.נקווה שלא נצטרך יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-----------ראיקו-----------

ריקן--טיבי--קרלוס--דסה

-----אלברמן--אזולאי-----

---------מדוניאנין--------

זהבי-------סה------מיכה