Jump to content

הגרלת כרטיסים לטרנר - עדכונים

Mushon8

Recommended Posts

מדיניות המועדון... אז מי שלדוגמא ב3 שנים האחרונות היה בכל משחקי הבית והחוץ שווה יותר ממי שהיה מנוי למשחקי בית 10-15 שנים, ומשחקי חוץ בא נגיד לחצי? לרבע?

מי שעשה מנוי כל השנים שהיו רק 4000-5000 מנויים?

בתקופות נוראיות של מכבי?

כל עוד לא עושים מנויי חוץ, שיטת נקודות או כל דבר אחר, השיטה הנוכחית תישאר מפגרת.

אם לא עושים שום שיטה, צריך לתת 300 כרטיסים לארגון, עוד 100 לשחקנים, ואת שאר ה1200 להגריל. במצב הנוכחי, זה מה יש.

אני לא מעורבב עם אף אחד שיכל לעזור לי עם כרטחס (וניסיתי הכל), מנוי מאז 02/03, מתוכם מעל 10 שנים בשער 11, אמנם לא הלכתי לכל משחקי החוץ כי לא תמיד הסתדר אבל הייתי בהרבה...

ועכשיו אני יושב לי בדירה שאני שוכר בב"ש ושומע את הקהל מהאיצטדיון... והאנשים שראיתי שהשיגו כרטיס היו בפחות מעשירית מהמשחקים שהייתי בחיים שלי... ולא, רובם לא השיגו בהגרלה.

הכי מצחיק שראיתי אתמול אוהדים שאין להם מנוי

יותר בכיוון של עצוב. נשים ואנשים הזויים ולא מוכרים היו ביציעי מכבי.

אין טעם להיזכר בנושא הזה, זה סתם עוד יותר מעצבן.

להיזכר לקראת הקיץ ולהציף את מכבי בנושא הזה ובקשה למנויי חוץ, בלי החארטות של השיטת ניקוד ״שבשלבים ראשונים״.

יותר בכיוון של עצוב. הרבה נשים ואנשים הזויים ולא מוכרים היו ביציעי מכבי.

אין טעם להיזכר בנושא הזה, זה סתם עוד יותר מעצבן.

להיזכר לקראת הקיץ ולהציף את מכבי בנושא הזה ובקשה למנויי חוץ, בלי החארטות של השיטת ניקוד ״שבשלבים ראשונים״.

אפשר לספור על יד אחת את כמות המשחקים שהפסדתי בשנים האחרונות- בית וחוץ ויש לא מעט בחורות ביציע שיכולות

להגיד אותו דבר בידיוק.

מי אתה שתגיד שהיו יותר מידי נשים אתמול? מי נתן לך את הזכות להחליט מי יכול להגיע למשחק ומי לא?

ממש לא עצוב שנשים מגיעות לכדורגל.

זה שאני בחורה לא עושה ממני פחות אוהדת ממך.

אפשר לספור על יד אחת את כמות המשחקים שהפסדתי בשנים האחרונות- בית וחוץ ויש לא מעט בחורות כאלו ביציע שיכולות

להגיד אותו דבר בידיוק.

מי אתה שתגיד שהיו יותר מידי נשים אתמול? מי נתן לך את הזכות להחליט מי יכול להגיע למשחק ומי לא?

ממש לא עצוב שנשים מגיעות לכדורגל.

זה שאני בחורה לא עושה ממני פחות אוהדת ממך.

אין בעיה שיהיו נשים להיפך (גם אמא שלי באה למשחקים), אני מדבר על נשים בלי מנוי/שנראו פעם ראשונה ביציעי מכבי.

אין בעיה שיהיו נשים להיפך (גם אמא שלי באה למשחקים), אני מדבר על נשים בלי מנוי/שנראו פעם ראשונה ביציעי מכבי.

זה כבר משהו אחר-הבנתי אותך לא נכון.

אני היה לי כרטיס לשער 10 של ב"ש ואיזה מישהי אוהדת ב"ש אמא ובן והיה לה זוג ליציע מכבי שחיפשה להחליף ליציעים של ב"ש והחלפנו... לא שאלתי אותה אבל די ברור לי שהיא לא קנתה מספסר כי גם אם כן למה שתקנה ליציע מכבי... מוזר מאוד איך היה לה תזוג הזה.

כמה דקות לפני המשחק התחילו למכור ב100-150 שקל

בדקה 20 הכניסו את כולם חינם כבר גם אלו שהיו בלי כרטיס