Jump to content

הגרלת כרטיסים לטרנר - עדכונים

Mushon8

Recommended Posts

לא יודע, אבל למה אתה רומז? שיש פחות הודעות אז יש פחות זוכים מהקהל הרחב? לדעתי זה שטויות...

רחוק מזכיתי ברובן. גם בהגרלה הזאת, מתוך 13 מנויים (משפחה וחברים) זכינו רק ב-2 כרטיסים.

לגבי השאר - מה אתה חושב, שמכבי מסמנת אוהדים שבא לה עליהם ומחלקת להם כרטיסים? אני באמת לא מבין את הטענות.

לגבי הספסרות - זו כבר בעיה אחרת, שהעלו אותה פה (הבוטקה וכו'). זה לא קשור להגרלה, זה קשור לאנשים שיושבים שם ובטוחים שהם מנהלים את מכבי.

אני גם בעד שיטת הנקודות.

לרפרש את לאן זו הגרלה בפני עצמה.

אתה באמת ובתמים חושב שבאמת מוגרלים 1600 כרטיסים? וכן F5 בין מנויים (אם באמת יפקחו על זה) עדיף על "ההגרלות" האלו

לרפרש את לאן זו הגרלה בפני עצמה.

לא, 90 אחוז מהפעמים הצלחתי לקנות כרטיס כשהמכירה הייתה באינטרנט, אני מניח שיהיו פה רבים שיסכימו איתי שהאחוזים שלהם היו גבוהים יותר כשזה היה בלאן, וגם אם זה הגרלה בפני עצמה כמו שאתה אומר לפחות אתה יודע שיש לך סיכוי ובאמת ניסית ולא כמו ב׳הגרלה׳ של מכבי שזה לא תלוי בך אלא בהנהלה שמחליטה למי הם מקמבנים את הכרטיסים.

לא, 90 אחוז מהפעמים הצלחתי לקנות כרטיס כשהמכירה הייתה באינטרנט, אני מניח שיהיו פה רבים שיסכימו איתי שהאחוזים שלהם היו גבוהים יותר כשזה היה בלאן, וגם אם זה הגרלה בפני עצמה כמו שאתה אומר לפחות אתה יודע שיש לך סיכוי ובאמת ניסית ולא כמו ב׳הגרלה׳ של מכבי שזה לא תלוי בך אלא בהנהלה שמחליטה למי הם מקמבנים את הכרטיסים.

גם שרפרשת בלאן מכבי קימבנו כרטיסים. אפילו יותר כי כאן אין פיקוח כמה עובדי לאן מקמבנים את עצמם.

שמעו, אני לא בא למתוח ביקורת כי גם מגיע וגם זה קרב אבוד, אבל אם בא פה מישהו ואומר שהוא השיג כרטיס מחבר של חבר של חבר של דוד כי הוא מכיר חבר של חבר מהארגון אז יש פה בעיה. סבבה, מגיע לארגון שיקבלו את הכרטיסים שלהם, אבל מה זה הכרטיס האחד שאנחנו יודעים עליו שהגיע בדרך לא דרך? חייב להיות פיקוח על ההגרלות וזה חייב להיות שקוף לגמרי.

ולפני שהתגובות יגיעו אז לכל מי שכביכול מתחתי עליו ביקורת בהודעה זה לא אישי נגדכם, בטוח שמגיע לכם לפחות כמוני, אבל ההתנהלות הזאת גורמת לכך שכאלה שמגיע להם הרבה פחות ממני (ומהרבה אנשים פה) מקבלים כרטיסים לפנינו.

גם שרפרשת בלאן מכבי קימבנו כרטיסים. אפילו יותר כי כאן אין פיקוח כמה עובדי לאן מקמבנים את עצמם.

הם קימבנו אבל לפחות ראית את הכמות כרטיסים באתר והיה באמת סיכוי לקנות כרטיס, בהגרלה אין שום פיקוח מכבי לא מפרסמים שום נתון מההגרלה, הם עושים את זה מאחורי הגב ומחלקים כרטיסים למקורבים.

הם קימבנו אבל לפחות ראית את הכמות כרטיסים באתר והיה באמת סיכוי לקנות כרטיס, בהגרלה אין שום פיקוח מכבי לא מפרסמים שום נתון מההגרלה, הם עושים את זה מאחורי הגב ומחלקים כרטיסים למקורבים.

מה ראית באתר?! שרשום שיש כרטיסים ופתאום תוך דקה אין ופתאום אחרי יומיים יוצאים עוד כמה בלי שאף אחד יודע? קל לכם להעדיף את ההגרלות האלה כי יש לכם סיכוי גדול יותר לקחת מסיבה אחת ויחידה, יש פחות אוהדים שיכולים להיות זמינים ל"הגרלה הזאת". להגרלה שיש זמן להירשם כל מי שרוצה נרשם בזמנו הפנוי, להגרלה של לאן צריך להיות ביום מסויים בשעה מסויימת בבית. לבטל עבודה/ילדים/סידורים ולשבת כמו מפגר שעה מול מחשב. שלא נדבר שיש אוהדים (לרוב הותיקים יותר) שאין להם את הטכנולוגיה של להכנס ללאן דרך דפדפן כזה ואחר בשביל שהאתר לא יפול.

שורה תחתונה לכל אוהד יש את הדרך שהוא חושב שהיא הטובה ביותר, תמיד זאת הדרך שלו יהיה קל יותר לקנות ולאחר לא.

שורה תחתונה - חייבים לעשות שני דברים:

1. שיטת ניקוד. אין יותר הוגן מזה. לא אכפת לי אם לפני 40 שנה טסת עם הקבוצה לגביע אסיה. מי שהכי מגיע לו היום זה מי שהלך הכי הרבה בשנים האחרונות.

2. שקיפות. שיגידו מראש - כמה הולך לשחקנים, כמה לצוות המקצועי ולאנשי המועדון, כמה לארגונים. מקבל את זה שמשריינים לארגונים, אבל לפחות שיגידו וגם יבהירו כמה. מפתיע אותי שמכבי מתנהלת בצורה שונה.

הקומבינה היא לא של מכבי

היא של מי שמנהל את הכרטיסים בקריית שלום

שמה הולך בלאגן

אתה מוציא דיבתם של כמה אנשים טובים. יש לך הוכחות?

אתה מוציא דיבתם של כמה אנשים טובים. יש לך הוכחות?

כולם יודעים את זה אחי

אם אתה מצפה שאני יתעד לך את זה זה בעייתי

אבל כן ובאופן טיבעי יש מסדרים שמה כרטיסים לחברים

מה ראית באתר?! שרשום שיש כרטיסים ופתאום תוך דקה אין ופתאום אחרי יומיים יוצאים עוד כמה בלי שאף אחד יודע? קל לכם להעדיף את ההגרלות האלה כי יש לכם סיכוי גדול יותר לקחת מסיבה אחת ויחידה, יש פחות אוהדים שיכולים להיות זמינים ל"הגרלה הזאת". להגרלה שיש זמן להירשם כל מי שרוצה נרשם בזמנו הפנוי, להגרלה של לאן צריך להיות ביום מסויים בשעה מסויימת בבית. לבטל עבודה/ילדים/סידורים ולשבת כמו מפגר שעה מול מחשב. שלא נדבר שיש אוהדים (לרוב הותיקים יותר) שאין להם את הטכנולוגיה של להכנס ללאן דרך דפדפן כזה ואחר בשביל שהאתר לא יפול.

שורה תחתונה לכל אוהד יש את הדרך שהוא חושב שהיא הטובה ביותר, תמיד זאת הדרך שלו יהיה קל יותר לקנות ולאחר לא.

ראיתי שיש כמות כרטיסים גדולה יחסית לשער 10-11 ככה שזה לפחות סבבה אתה רואה כמה יש, בהגרלה הזאת אתה לא יודע כלום מי נגד מי הכל קומבינה.

תמיד השעות של המכירה באתר לאן זה ב7 בערב שעה הוגנת לא בצהרי היום או בבוקר כשאנשים בעבודה, ככה שאין מה להתלונן.

ותעשה לי טובה טכנולוגיה עלק אנחנו לא בשנות ה90, היום לכל אחד יש סמארטפון גם משם אפשר לקנות כרטיסים, כשהייתי בצבא והיה מספר פעמים שהיה מכירה בלאן הצלחתי לקנות מהאייפון.

זו שיטה שנוחה לבני נוער בלבד.

מה הקשר בני נוער? מה אתה מבלבל את המוח?

השיטה הזאת נוחה לכל מי שמוכן להתחייב שיגיע לכל משחקי החוץ. ואם מישהו מוכן להתחייב לכך מגיע לו כרטיס לכל משחק שירצה וממש לא מעניין הגיל שלו.

מה הקשר בני נוער? מה אתה מבלבל את המוח?

השיטה הזאת נוחה לכל מי שמוכן להתחייב שיגיע לכל משחקי החוץ. ואם מישהו מוכן להתחייב לכך מגיע לו כרטיס לכל משחק שירצה וממש לא מעניין הגיל שלו.

הוא דיבר על הריפרשים בלאן

מה נוח בזה לבני נוער? עד העונה הייתי בא רק למשחקי חוץ שהיו רכבות או דרכים להגיע. היום יש לי רישיון אז הכל נהיה הרבה יותר פשוט ויצא לי להגיע להרבה יותר משחקים באצטדיונים יותר רחוקים

הקומבינה היא לא של מכבי

היא של מי שמנהל את הכרטיסים בקריית שלום

שמה הולך בלאגן

לא מכיר אותך לא יודע מי אתה אבל רק על הלכלוך הענק שרשמת פה צריך לנעול לך את המשתמש בפורום,הלוואי שכל האוהדים שלנו היו כמו זה ''שמנהל את הכרטיסים בקריית שלום''

לא מכיר אותך לא יודע מי אתה אבל רק על הלכלוך הענק שרשמת פה צריך לנעול לך את המשתמש בפורום,הלוואי שכל האוהדים שלנו היו כמו זה ''שמנהל את הכרטיסים בקריית שלום''

חחחח כנראה שגם לך יש כרטיס

מצחיק להגיד את זה הלוואי וההתנהלות בקטע של הכרטיסים היה כמו באר שבע

חחחח כנראה שגם לך יש כרטיס

מצחיק להגיד את זה הלוואי וההתנהלות בקטע של הכרטיסים היה כמו באר שבע

לא גבר הוא לא הביא לי כרטיס ,ואני גם חושב שההתנהלות של מכבי בנושא לא בסדר אבל מפה ועד להכפיש את הבן אדם הזה זה דבר אחר לגמרי אתה טועה ובענק וגם גורם לאחרים לטעות ולחשוב כמוך על סמך דברים שאני לא יודע מאיפה אתה חושב אותם

לא גבר הוא לא הביא לי כרטיס ,ואני גם חושב שההתנהלות של מכבי בנושא לא בסדר אבל מפה ועד להכפיש את הבן אדם הזה זה דבר אחר לגמרי אתה טועה ובענק וגם גורם לאחרים לטעות ולחשוב כמוך על סמך דברים שאני לא יודע מאיפה אתה חושב אותם

לא אמרתי בן אדם

זה לא מישהו אחד

זה כל ההתנלהות שמה לוקה בחסר

ההתנהלות של מכבי גם על הפנים ולא ברור למה זה לא שקוף מול הקהל

שוב כמו שאמרתי, הלוואי והיינו לומדים בקטע הזה מבאר שבע