Jump to content

אוהדי ה"נווו"

Recommended Posts

עשה בדיוק את מה שהוא היה צריך לעשות, גם אם הקהל לא אוהב את זה.

בגדול אני מסכים איתך, שכשאתה לא בטוח משתלט, עדיף להרחיק לאאוט, ואצל קרלוס השנה זה כבר הפך למצב קבוע. אם הוא לא בטוח מיליון אחוז, אז הוא מעיף לאאוט. לרוב אני חי עם זה בשלום, אבל אתמול זה היה מוגזם. היו מצבים שוואלה היו היה לבד בחצי והרחיק לאאוט כאילו רונאלדו שועט לעברו.

הודעה לעניין

תלמדו לשלוט על האמוציות האלה ותחנכו אינסטינקט של למחוא כפיים!

יותר גרוע מהרחקת כדור סתמית זה איצטדיון שלם שחי בסרט שהוא יודע יותר טוב ונותן לך ציון על ההרחקה.

הודעה לעניין

תלמדו לשלוט על האמוציות האלה ותחנכו אינסטינקט של למחוא כפיים!

יותר גרוע מהרחקת כדור סתמית זה איצטדיון שלם שחי בסרט שהוא יודע יותר טוב ונותן לך ציון על ההרחקה.

אי אפשר להיות אוהד מתוכנת כדורגל זה משחק עם אמוציות וזה חלק מזה. כל עוד לא מאחלים לשחקן מחלות קשות בגלל פעולה לא טובה אני לא רואה כל פסול מלהתעצבן מזה בזמן משחק לחוץ. אין אף קהל ספורט בעולם (אולי מלבד טניס) שלא מתעצבן קצת בזמן פעולה לא טובה של שחקן.

אין לי בעיה עם ה"נווו" וה"אוווו" אחרי החמצה / פעולה לא טובה אבל יש לי בעיה עם זה שכמעט ולא מעודדים / מוחאים כפיים לשחקן שפישל ישר אחרי זה. זה חשוב להרים אותם.

עם זה אני מאוד מסכים, וגם כתבתי שמקפיד למחוא כפיים אחרי זה.

מחלה קשה, יש כאלה שצועקים נו כשחקן מקבל כדור במרכז המגרש עם הגב לשער. נגד סכנין היו לי מהרגעים הקשים ביותר בגלל הטמבלים האלה. מה להם ולענף הזה, אני לא מצליח להבין!

Sent from my iPhone using Tapatalk

השלב הראשון זה להכיר בבעייה... כרגע נראה שמצדיקים אותה ולא מבינים שזה פוגע בנו

אי אפשר להיות אוהד מתוכנת כדורגל זה משחק עם אמוציות וזה חלק מזה. כל עוד לא מאחלים לשחקן מחלות קשות בגלל פעולה לא טובה אני לא רואה כל פסול מלהתעצבן מזה בזמן משחק לחוץ. אין אף קהל ספורט בעולם (אולי מלבד טניס) שלא מתעצבן קצת בזמן פעולה לא טובה של שחקן.

חושב שיש פה הגזמה. יש בעיה שמישהו מקלל ומטנף על שחקנים כל המשחק לא משנה מה השחקן עושה ואוהדים כאלו צריך להשתיק אבל לא צריך להגזים עם כל דבר. אם יראו לי קהל אחד בעולם שלא עושה נוווווו בזמן משחק אני אצדיק את פותח הנושא. אבל דווקא אתמול היה עידוד מוצלח מצד הקהל במשחק מאוד לחוץ ולא צריך כל הזמן לחפש איפה שאין.

כי עדיף להיות כמו הקהל של הפועל, שמעודד כמו תקליט 90 דקות?

הקהל אתמול לא הלחיץ, הוא דחף. ואם זה הלחיץ שחקן אז הוא לא מתאים לשחק כדורגל במועדונים יותר גדולים ממכבי פ"ת. קהל צריך לחיות את המשחק, לא סתם לעשות קולות רקע. בגלל זה הקהל של בית"ר הכי עוצמתי עם כל המגרעות שלו. כי הוא חי את המשחק.

בגדול אני מסכים איתך, שכשאתה לא בטוח משתלט, עדיף להרחיק לאאוט, ואצל קרלוס השנה זה כבר הפך למצב קבוע. אם הוא לא בטוח מיליון אחוז, אז הוא מעיף לאאוט. לרוב אני חי עם זה בשלום, אבל אתמול זה היה מוגזם. היו מצבים שוואלה היו היה לבד בחצי והרחיק לאאוט כאילו רונאלדו שועט לעברו.

מסכים.אתמול זה היה די ברור לעין,כשהרחיק כדור לחוץ(לכיוון שער 7)כשיכל להסתובב בקלות ולתת לראיקוביץ,אפילו לעצור.היה מוגזם מאוד,אבל גם עם זה אפשר לחיות בשלום.

אגב,אני עדיין בדעה שעדיף את טב״ח על קרלוס.

כן כן שחקנים צריכים להיות מקצוענים ובלה בלה

לכו תדברו עם שפונגין נראה איך הוא הרגיש אתמול כשעשו לו את המוות

עוד לא קיבל את הכדור וכבר כל הקהל "נוווווווו נוווווו"

למה מי נפגע פה אם יורד להם הבטחון אם לא אנחנו?

ואין פה שום קשר לעידוד שזה נושא נפרד (ואתמול היה מצוין) מדברים פה נטו על ההלחצות המיותרות

תראו מה זה עשה לב"ש אתמול , כמעט שזה קרה גם לנו.

אם בשביל שפונגין זה נקרא "לעשות לו את המוות", אין לו מקום בקבוצה גדולה. פשוט מאוד. מעניין שאת זהבי זה לא הלחיץ, ומעניין שכמעט כל מכבי המשיכה לתקוף טוב מאוד ושהקהל לא פגע בה (אלא אם כבר אז בדיוק להיפך).

זה שבוזגלו צ'וקר וזה שהקהל של ב"ש כפוי טובה ששורק בוז בסיום לקבוצה עם ריצה מטורפת לא קשור לזה ששחקן בקבוצה שרצה לאליפות כל שנה צריך להתמודד עם קצת לחץ, ולתעל אותו למקומות חיוביים. לשמחתנו אנחנו לא הפועל ב"ש, ומשחקים אצלנו שחקנים כמו ערן זהבי שמה שמלחיץ אחרים, מהם מוציא את המיטב. זה ההבדל בין ווינר לצ'וקר. עם זה שהקהל צריך לתמוך אני מסכים, אבל לתמוך מבחינתי לא זה לא להעמיד פנים שלא יקרה כלום אם לא ננצח. היה לחץ אתמול? כן. כי המצב היה מלחיץ. שוב, מי שלא מתאים לו שהקהל לחוץ במצב לחוץ, שישחק בהפועל רעננה. לשחקנים גדולים זה לא מפריע.

מסכים.אתמול זה היה די ברור לעין,כשהרחיק כדור לחוץ(לכיוון שער 7)כשיכל להסתובב בקלות ולתת לראיקוביץ,אפילו לעצור.היה מוגזם מאוד,אבל גם עם זה אפשר לחיות בשלום.

אגב,אני עדיין בדעה שעדיף את טב״ח על קרלוס.

ממש לא.

טבח כל משחק עם טעות ששווה גול.

אשכול שנועד להסיט את האוהדים להיות כמו אוהדי הכדורסל.

כדורסל? אחד הדברים הכי מפורסמים ביד אליהו זו אנחת האכזבה או ה "זרוק" והרעש שנלווה לזה כששחקן חופשי לא זורק או כשהוא נתקע

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

אם בשביל שפונגין זה נקרא "לעשות לו את המוות", אין לו מקום בקבוצה גדולה. פשוט מאוד. מעניין שאת זהבי זה לא הלחיץ, ומעניין שכמעט כל מכבי המשיכה לתקוף טוב מאוד ושהקהל לא פגע בה (אלא אם כבר אז בדיוק להיפך).

זה שבוזגלו צ'וקר וזה שהקהל של ב"ש כפוי טובה ששורק בוז בסיום לקבוצה עם ריצה מטורפת לא קשור לזה ששחקן בקבוצה שרצה לאליפות כל שנה צריך להתמודד עם קצת לחץ, ולתעל אותו למקומות חיוביים. לשמחתנו אנחנו לא הפועל ב"ש, ומשחקים אצלנו שחקנים כמו ערן זהבי שמה שמלחיץ אחרים, מהם מוציא את המיטב. זה ההבדל בין ווינר לצ'וקר. עם זה שהקהל צריך לתמוך אני מסכים, אבל לתמוך מבחינתי לא זה לא להעמיד פנים שלא יקרה כלום אם לא ננצח. היה לחץ אתמול? כן. כי המצב היה מלחיץ. שוב, מי שלא מתאים לו שהקהל לחוץ במצב לחוץ, שישחק בהפועל רעננה. לשחקנים גדולים זה לא מפריע.

לא מבין איך כישרון של 11 זהבים יכול להוות אליבי לנחילי אשפה חסרי המושג שמגיעים למשחקי בית.

הכעס על קרלוס לא הוגן

תנו לי להסביר לכם משהו

מה שאתם רואים מהיציע - את כל המגרש בזמן קצר ויודעים בדיוק איפה עומד כל שחקן וכמה זמן יש לו לקבל את הכדור לא אומר שגם קרלוס רואה או כל שחקן הגנה אחר

לפעמים כדור מגיע במהירות ואין זמן לעקל את כל הנתונים להתמעמע לזהות איום פוטנציאלי ולשחק בקור רוח או לנסות תרגיל מתוחכם

לפעמים עדיף להרחיק כדור לחוץ ולהקטין את הסיכון איבדת שחקן יריב מאשר לקחת את הסיכון אם אתה לא בטוח בזמן שיש לך

לקרלוס יש מספיק ביטחון וניסיון לדעת בכל שלב אם כדאי לו להסתכן או עדיף ללכת על בטוח

תנו בו אמון הוא היה מצוין אתמול