Jump to content

אוהדי ה"נווו"

Recommended Posts

דסה פורץ על האגף , מתכנן להגביה לרחבה (כולם ביציע "נוווווווווווווו תרים נוווווווווו")

יוצאת לו הרמה לא משהו (כאן ביציע נכנסים אוהדי ה"אווווווווו")

קרלוס בחוסר בטחון מעדיף להרחיק לחוץ במקום לנסות משהו מתוחכם ולאבד כדור (כל הקהל "הוווווווווווווווו")

נשמע לכם מוכר? כי אני בטוח שגם חלק מכאן הם אוהדים כאלה , או שיש לו בסביבה אוהדים כאלה

חלאס נשבר הזין , כל אחד מנסה להראות שהוא חי את המשחק יותר מכולם עם אמוציות מטומטמות

שמזכירות קופים בג'ונגל. חלאס זה לא עוזר לאף אחד זה רק מלחיץ את השחקנים שגם ככה בלחץ.

אם האוהדים המטומטמים האלה היו מנתבים את האנרגיות כדי לשרוק בוז (אני כבר לא מדבר על לעודד את הקבוצה חלילה)

לקבוצה היריבה ולהלחיץ אותה , היה לנו אצטדיון יותר ביתי מאולימפיאקוס כדורסל.

בלי קשר לנושא שאני מסכים איתך לגמרי..

קרלוס אתמול אולי איזה 6-7 פעמיים יכל להשתלט על כדורים חופשי לגמרי ובחר להרחיק החוצה במקום

אתמול זו היית הדוגמא איך קהל צריך להיות, עידוד טוב עד מסיבי כל המשחק (לא מעט דקות כל בלומפילד היה באוויר) בלי שריקות בוז ועם לחץ על הקבוצה היריבה.

לא צריך סתם לקטול ולחפש איפה שאין, אתמול ההצגה האמיתית היית ביציע והיה באמת פנטסטי!!!

שיהיה ככה כל שבוע, יאללה מכבי!

נושא מיותר.

אף אחד לא מנסה להוכיח כלום, זה מה שיוצא כשיש אמוציות באוויר. זה תמיד ככה.

ודרך אגב חבל שלא הכנסת את ה ״אהההה״ (ששומעים גם בכדורגל האנגלי) שקורה מתי ששחקן יריבה מעיף כדור החוצה אחרי התקפה.

אז די להתבכיין, זה מה שקורה שאנשים בלחץ.

דריק שארפ אמר פעם שהדבר הכי שובר מנטלית שיש בכדורסל זה לא כשאתה מחטיא זריקה חשובה, אלא ה"אווווו" של הקהל אחרי אותה החטאה.

אבל אי אפשר באמת לשלוט על אמוציות בזמן שאתה במשחק כדורגל,תהייה רציני...

קרלוס אתמול אולי איזה 6-7 פעמיים יכל להשתלט על כדורים חופשי לגמרי ובחר להרחיק החוצה במקום

כשיש מצב ששחקן (במיוחד שחקן הגנה) משתלט על כדור במקום לא נוח, שאין לו ראות טובה למה שקורה מאחוריו, חייבת לבוא עזרה מהחברים שיצעקו לו שהוא לבד (או לא). כל עוד העזרה הזאת לא באה, הדבר הכי נכון והכי אחראי זה להרחיק.

עשה בדיוק את מה שהוא היה צריך לעשות, גם אם הקהל לא אוהב את זה.

מה ציפית גבר ? חצי מהקהל אפילו לא יודע לדבר עברית כמו שצריך, אין מה לעשות, זה המנטליות.

בנוסף לזה, באמת זה כל ההתלהבות שיש במשחק זה ככה לא תשנה את זה. זה משהו שנמצא בתוך האדם ולא ניתן לשנות אותו.. בטח ובטח במשחק כזה חשוב.

לפעמים הקהל חי את המשחק ומשם בא ה״נווו״.

לא צריך לחפש בכח.

תגובות של אחרי המהלך זה משהו אחר

יותר מזה - זה חלק ממה שמוסיף לאווירה והופך את בלומפילד לביתי כשהוא ביתי. קהל שחי את המשחק ומגיב למתרחש. ואתמול ממש לא הרגשתי שהקהל מלחיץ את מכבי (חוץ מזה שהאשימו את קרלוס שלא בצדק), בדיוק להיפך.

יש הבדל בין להלחיץ לבין לדחוף.

ובשביל הרקורד אני אכן צועק נו, זה אינסטינקט (ומשתדל למחוא כפיים אחרי בכל מקרה).

יותר מזה - זה חלק ממה שמוסיף לאווירה והופך את בלומפילד לביתי כשהוא ביתי. קהל שחי את המשחק ומגיב למתרחש. ואתמול ממש לא הרגשתי שהקהל מלחיץ את מכבי (חוץ מזה שהאשימו את קרלוס שלא בצדק), בדיוק להיפך.

כי אתמול שיחקנו נהדר, הסטטיסטיקה הייתה בהחלט משהו שלא קורה בכל משחק, תסתכלו על הקרנות למשל.

בדרך כלל השריקות בוז והקללות באים אחרי משחקים ממש גרועים שאנחנו לא בועטים כמעט לשער ומן הסתם זה לא קרה אתמול.

זה לא מצדיק אבל בשום מצב התנהגות כזאת.

אוי איזה פאקינג שטויות. אז מה אתה רוצה שנהיה אדישים? להגיד לכולם להיות בשקט כדי שדסה יוכל להרים בשיא הריכוז שלא נפריע לו עם נו חס וחלילה? כן אני מהאלה של הנו ושל האו ואתה לא תגיד לי אם אני חי את המשחק או לא. איזה נושאים הזויים יש פה לפעמים....

אתה צודק, הלוואי והשחקנים שאמורים להיות מקצוענים היו שולטים בעצמם כמו שאתה מצפה מאוהדים.

אני רואה שחקנים שמקבלים צהוב על צעקות לשופט/ הורדת חולצה או איזה משהו שלא קשור למשחק ותמיד עובר לי בראש שאם אני הבעלים אני מפרק את השחקן הזה כדי שכולם ילמדו להירגע.

מעניין שבענפי ספורט אחרים , השחקנים יותר שולטים בעצמם, גם מול השיפוט וגם בקטע המפגר של להוריד חולצה וסליחה מערן זהבי שהוא ממש לא דוגמה כי זה הצהוב הראשון שלו, אבל עדיין..

שחקני כדורגל עוזרים לשמר את הסטיגמה על ערסים בלי מוח כשהם כל שניה צועקים על השופט /מקבלים כרטיס צהוב על חוסר שליטה בעצמם כולל להוריד חולצה.

אז באמת שקשה לי לדמיין איך אוהדים באותו ענף ילמדו להתאפק ולא לצעוק 'נוווו' ו 'אוףףף' ושאר מרעין בישין

לגיטימי לגמרי ומובן. כולנו בני אדם וכולנו בלחץ. אין לי בעיה עם ה"נווו" וה"אוווו" אחרי החמצה / פעולה לא טובה אבל יש לי בעיה עם זה שכמעט ולא מעודדים / מוחאים כפיים לשחקן שפישל ישר אחרי זה. זה חשוב להרים אותם.

ולגבי קרלוס, שיעיף כמה שצריך, מעדיף 7 פעמים שיעיף מאשר טעות קריטית אחת.

אם כבר מדברים פה על אוהדים אז שאלה ? אנשי הגדר הוחלפו בשני המשחקים האחרונים? כי לדעתי נהייה יותר זרימה בעידוד (הרבה יותר)

אם כבר מדברים פה על אוהדים אז שאלה ? אנשי הגדר הוחלפו בשני המשחקים האחרונים? כי לדעתי נהייה יותר זרימה בעידוד (הרבה יותר)

כן (קצת לפני כן)

לא

זה נראה כאילו אחרי כל העונה הזאת שהקהל היה שבע סוף סוף אנשים קיבלו רעב לאליפות.. סוף סוף הקהל חיי את המשחק, עדיף ככה מאשר בית קברות כמו שהיה כל העונה.. (למרות שהנוו בהרחקה של קרלוס ממש עצבנה אותי ריחמתי עליו באותו רגע)

שרשמו "לא לחסוך בלפתוח נושאים חדשים" לא התכוונו לזה.

שמע, אני לרוב נגד הודעות נגד מה שמשתמשים אחרים רושמים.

ובטח כשזה בא ממספר משתמש בעל 5 ספרות.

אבל כפיים על ההודעה הזו.

שמע, אני לרוב נגד הודעות נגד מה שמשתמשים אחרים רושמים.

ובטח כשזה בא ממספר משתמש בעל 5 ספרות.

אבל כפיים על ההודעה הזו.

למה שתהיה נגד הודעות של כל משתמש אחר?

ומה משתמש בעל 5 ספרות עשה לך? הוא לא נרשם יום אחרי שפתחו את הפורום אז אין לו מספיק כבוד?

יאללה

הודעה לעניין

תלמדו לשלוט על האמוציות האלה ותחנכו אינסטינקט של למחוא כפיים!

יותר גרוע מהרחקת כדור סתמית זה איצטדיון שלם שחי בסרט שהוא יודע יותר טוב ונותן לך ציון על ההרחקה.