Jump to content

גאדיר - הלו? הלו? איפה כולם עכשיו?

Recommended Posts

ככ הרבה אוהדי כדורגל נייטרלים לגמריי מודים שיש מגמתיות כנגד מכבי אבל מזכירים לי שוב ושוב שזה לא בגלל ששונאים את מכבי ספציפית אלא בגלל שהם רוצים שבש תקח אליפות לטובת הכדורגל ותמיד בכל מקום שיש פייבוריטית מובהקת לתקופה ארוכה יהיו נגדה.

רק בסיפור עם גאדיר יצא לי להגיע להמון אנשי תקשורת ספורט ולדבר איתם על הנושא כשכולם ללא יוצא מן הכלל אמרו שזה בושה שהם אפילו לא מנסים להסתיר את השחיתות ושברור שאם זה היה הפוך השחקן שלנו כבר היה מקבל העמדה לדין מזמן ושפה הם מנסים לעשות הכל כדי להמנע מזה כדי לעזור לב"ש.

מספיק לראות שהשופט אמר מיד אחריי המשחק שלא ראה תארוע אבל אחריי שיחה עם הגורמים המשפיעים בכדורגל הישראלי הוא פתאום ראה וחשב שזה קרב על מיקום (הזייה שבן אדם מוכן שזה יצא מהפה שלו. כמה מביך ועלוב)

אבל רק אתה. לבד במערכה. שהכל בסדר. ואין מגמתיות ואף אחד לא רוצה למעלה שבש תקח אליפות ומכבי תתרסק.

אתה המנטרה הזאת כבר שנים שאתה כבר לא רואה מה שכולם מזמן רואים.. ונשארת לבד.

שחרר, תפתח את העיניים ותראה את המציאות.

ככ הרבה אוהדי כדורגל נייטרלים לגמריי מודים שיש מגמתיות כנגד מכבי אבל מזכירים לי שוב ושוב שזה לא בגלל ששונאים את מכבי ספציפית אלא בגלל שהם רוצים שבש תקח אליפות לטובת הכדורגל ותמיד בכל מקום שיש פייבוריטית מובהקת לתקופה ארוכה יהיו נגדה.

רק בסיפור עם גאדיר יצא לי להגיע להמון אנשי תקשורת ספורט ולדבר איתם על הנושא כשכולם ללא יוצא מן הכלל אמרו שזה בושה שהם אפילו לא מנסים להסתיר את השחיתות ושברור שאם זה היה הפוך השחקן שלנו כבר היה מקבל העמדה לדין מזמן ושפה הם מנסים לעשות הכל כדי להמנע מזה כדי לעזור לב"ש.

מספיק לראות שהשופט אמר מיד אחריי המשחק שלא ראה תארוע אבל אחריי שיחה עם הגורמים המשפיעים בכדורגל הישראלי הוא פתאום ראה וחשב שזה קרב על מיקום (הזייה שבן אדם מוכן שזה יצא מהפה שלו. כמה מביך ועלוב)

אבל רק אתה. לבד במערכה. שהכל בסדר. ואין מגמתיות ואף אחד לא רוצה למעלה שבש תקח אליפות ומכבי תתרסק.

אז איפה כל אנשי התקשורת האלה? איפה הכתבות? איפה הרעש?

בכל אתרי התקשורת. וימשיך גם היום.

אף אחד מהם לא ילחם את המלחמה שלנו כי זה לא אכפת להם.

אבל ציון הארוע באינטרנט עם תשובה ברורה מה צריך לקרות? לכולם יש.

זריהן בערוץ הספורט מפרסם שאוהדי באר שבע מתכוונים לפרבם סרטון של אורלנדו סה מול בכנין מעיף את קאצ'ובה ולדרוש להרחיק אותו אם מרחיקים את גאדיר.

מעבר לזה שזה מטומטם כי זה מקסימום צהוב ואם זה צהוב שני זה משהו שלא נותנים בדיעבד בניגוד לאדום ישיר, צריך להיות מוכנים עם הסרטון של הפגיעה של אוגו מול נוסא

זריהן בערוץ הספורט מפרסם שאוהדי באר שבע מתכוונים לפרבם סרטון של אורלנדו סה מול בכנין מעיף את קאצ'ובה ולדרוש להרחיק אותו אם מרחיקים את גאדיר.

מעבר לזה שזה מטומטם כי זה מקסימום צהוב ואם זה צהוב שני זה משהו שלא נותנים בדיעבד בניגוד לאדום ישיר, צריך להיות מוכנים עם הסרטון של הפגיעה של אוגו מול נוסא

ראיתי פעם גמל מלטף כלבלב עם פפיון

אחי הם יהיו הבדיחה הכי גדולה בארץ.

ההתאחדות לא אמורה להתערב במקרים שהשופט ראה דחיפה ולא פירש אותה כפאול של צהוב.

אלא במקרים של עבירות חמורות ולא ספורטיביות שהן אדום ישיר ללא שום ספק.

אם הם יפרסמו את אורלנדו סה זה יהיה ללא ספק הדבר המצחיק בהיסטוריה. יצחקו להם בפנים.. הלוואי "שיפרסמו".

אז מסתבר שיש שפויים פה..

אין לי מילים.

אוהדי ב"ש: אורלנדו סה צריך לקבל עונש הרחקה הפועל ב"ש עדיין לא החלה הכנותיה למשחק העונה, ביה"ד יכריע לגבי החלוץ. אוהדי ב"ש פירסמו סרטון בו אורלנדו סה פגע בדייגו קאצ'ובה ודורשים להרחיקו

לפי מה שהבנתי אורלנדו לא יעמוד לדין בגלל שהשופט ראה את המקרה והחליט לא לתת צהוב שני, בניגוד למקרה גאדיר בו השופט לא ראה את המקרה.

בכל מקרה... אני מאמין שהלחץ של באר שבע יעזור ופשוט לא יעמידו גם את גאדיר לדין.

לאחר בחינת האירוע במשחק בשבת בין הפועל באר שבע להפועל רעננה בו היה מעורב השחקן מוחמד גאדיר, החליטו היועץ המשפטי של ההתאחדות, עו״ד אפרים ברק, והתובע, עו״ד ניר רשף, כי לא היה מקום להרחקת השחקן. לפיכך החליט תובע ההתאחדות כי אין מדובר במקרה חריג בחומרתו המחייב העמדה לדין על סמך צילום הטלוויזיה.

לאחר בחינת האירוע במשחק בשבת בין הפועל באר שבע להפועל רעננה בו היה מעורב השחקן מוחמד גאדיר, החליטו היועץ המשפטי של ההתאחדות, עו״ד אפרים ברק, והתובע, עו״ד ניר רשף, כי לא היה מקום להרחקת השחקן. לפיכך החליט תובע ההתאחדות כי אין מדובר במקרה חריג בחומרתו המחייב העמדה לדין על סמך צילום הטלוויזיה.

בושה, העיקר את טל בן חיים כן היה מקום להעניש.

מה שמגעיל פה זה שלא אמרו שלא משתמשים יותר בטלויזיה ובגלל זה לא יענישו אלא בגלל שאין מקום להרחיק בהתאם לעבירה שבוצעה.

כ-7500 איש אמרו את דברם בסקר של ONE מאתמול - גדיר צריך לעמוד לדין, ניר רשף פועל פה בניגוד להגיון של כל אוהדי הספורט בארץ.

one.jpg

זה ביזיון אחד הגדולים מה שקורה פה. יש פה עיוות צדק ודין,

אני אישית לא אשכח לו זה את בשנים הקרובות שיהיה בטוח.