Jump to content

נעלי כדורגל רחבות

liewec815

Recommended Posts

שאלה מוזרה אבל אולי יש פה מומחים...

חזרתי לשחק כדורגל בשכונה אחרי המון זמן אבל עכשיו שאני קצת יותר זקן יש לי בעיה שאני חייב ללכת עם מדרסים (הפרשי גובה בין הרגליים בקטנה) והקטע הוא שכשאני בוחר לקנות נעליים אני קונה נעליים רחבות כדי שהמדרסים יוכלו להכנס בקלות ושיהיה לי נוח אבל המטרה של נעלי כדורגל היא להיות נעל צרה. השאלה היא האם יש נעל כדורגל שהיא קצת יותר רחבה שאולי תתאים לי? זה ממש מדכא להיות היחיד שבא עם נעלי ספורט וזה גם פחות נוח מן הסתם לשחק כדורגל עם נעלי ספורט רגילות.
בקיצור, מישהו? משהו?
תודה.

לי יש כף רגל רחבה ותמיד הייתה. לכן גם סתם נעליים צרות ליום-יום אף פעם לא יכולתי לנעול בלי שזה יראה מגוחך.

כנער תמיד חיפשתי נעלי כדורגל מתאימות, כי הרגילות גרמו לי לכאבים רציניים, ותמיד לא מצאתי, והמוכרים אמרו שזה מצריך פשוט התאמה אישית של הנעל. למרות שעבר לא מעט זמן מאז, מאמין שזו התשובה גם היום.

פשוט משחקים עם נעלי ספורט רגילות או סניקרס ספורטיביות. אני נתקלתי גם במישהו עם בעיה דומה לשלי שמשחק (רק על אספלט) עם נעליים של מרימי משקולות, אבל אני לא מצליח להבין איך זה נוח לו.

אם תוציא את הבטנה ותשים מדרס?

תאמין לי שניסיתי. אפילו גזרתי מדרס ישן בקצוות כדי שאולי יכנס... ניסתי ממש להיות יצירתי חחח לא עובד.

העניין אצלי זה לא שהרגל רחבה אלא יש לי מדרס שמתקן לי הפרש גובה ככה שהוא תופס יחסית הרבה מקום בתוך הנעל.
בכל מקרה אני אנסה את הדגם שהוצע פה כמה פעמים. תודה לכולם!

אתה מדבר שבגלל המדרס הרגל כאילו "חנוקה" ולוחץ קצת בלמעלה? זה מדרס שקנית בסופר-פארם? הפניה של רופא?

מה עם רפידות סיליקון ולא מדרס?

אני אישית גם משתמשים במדרסים בחלק מהנעליים שלי.

להרבה אנשים באוכלוסייה יש הבדל בגבהים בין הרגליים, וכשזה משמעותי אז מוסיפים רפידה/ספידה פנימית כדי לסדר את הפרשי הגובה. לא באמת משנה איפה הוא קנה את המדרס, כי הייעוד יהיה בסוף אותו ייעוד: שרגל אחת תקבל עוד 1-2 ס"מ ושהרגליים יהיו מאוזנות.

לחפש נעל רחבה זה אופציה אחת (תבדוק מה שהציעו למעלה). שווה לך לבדוק בחנויות של נעליים מקצועיות ולברר עם המוכרים אם יש נעל אם הקשתה גבוהה לאזור גב כף הרגל. בסוף התוספת המשמעותית היא לגובה ולא רק לרוחב.

מדרס של תמיר כפיר, איכותי ביותר ממש לא סופר פארם.
וכן, בגלל שיש עוד 1.5 ס"מ הגבהה למדרס אז בנעליים צרות הרגל נוגעת כאילו בלמעלה של הנעל וזה מאוד לוחץ. בדר"כ אני קונה נעליים רחבות שהמדרס יכול לשת שם בסבבה וזה בסדר ואני מתרגל אליהן אחרי כמה ימים אבל ספציפית בנעל כדורגל שכאמור המטרה שלה היא להיות נעל צרה זה הרבה יותר בעייתי.
לצורך העניין ברגל ימין אני יכול להכנס עם המדרס שלה לכל נעל אבל ברגל שמאל שהיא הקצרה זה מאוד לוחץ ובעייתי.

רגל רחבה זה מאוד בעייתי.

אל תבזבז את הזמן לחפש אדידס

או נייקי (שהנעליים שלהם הכי צרות בעולם),

תחפש איפה מוכרים פומה.

לי אישית יש רגל רחבה ובשנים האחרונות מחליף פומה בפומה

(כמובן שבין לבין מנסה אדידס וכאלה.. אבל אין תחליף לנוחות)

בתור מוכר נעלי ספורט ב-3 שנים האחרונות

רק קייזר

הכי רחבות

הכי גמישות

הכי נוחות

ממליץ

• 3 weeks later...

בסוף קניתי את אלה:
http://sportgoods.com.ua/components/com_jshopping/files/img_products/full_118573.jpg

האמת שלא היה את הקייזר במידה שלי והמדרסים נכנסו לאלה פיקס. מחר ננסה אותם פעם ראשונה.
תודה לכולם!

בסוף קניתי את אלה:

http://sportgoods.com.ua/components/com_jshopping/files/img_products/full_118573.jpg

האמת שלא היה את הקייזר במידה שלי והמדרסים נכנסו לאלה פיקס. מחר ננסה אותם פעם ראשונה.

תודה לכולם!

איפה אתם משחקים? אפשר להצטרף?