Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

אנחנו לא.

אני לא רואה ישראלי אחר.

אז תשים משקפיים. חלוץ שהבקיע שער אחד בעונה האחרונה ולא הצדיק את הקיום שלו בחיפה לא ראוי להגיע לספסל של מכבי. אלא אם כן אתם שואפים לבינוניות ואם זה המצב אז אפשר להחזיר גם את מוטי איווניר ויובל אבידור.

אז תשים משקפיים. חלוץ שהבקיע שער אחד בעונה האחרונה ולא הצדיק את הקיום שלו בחיפה לא ראוי להגיע לספסל של מכבי. אלא אם כן אתם שואפים לבינוניות ואם זה המצב אז אפשר להחזיר גם את מוטי איווניר ויובל אבידור.

הראייה שלי בסדר. תודה.

לפי טוכמן בוס רוצה את זהבי שפתאום צץ לו בחוזה סעיף שחרור של 4 מיליון יורו.

אין לו סעיף שחרור. הוא אמר את זה בעצמו בראיון.

גם הקטע עם בוס זה ספקולציה ולא יותר מזה.

יחד עם זאת, אם באמת תגיע הצעה של 4-5 מליון יורו

וזהבי יבקש לעזוב, אתה חושב שמכבי תעמוד בדרכו? אין מצב

שחקן טוב,רק עיוור לא יראה את זה, בטח גם על בן חיים לפני שבא לפה אמרתם את זה

אנחנו בבוקר שאחריי גמר הגביע, חן עזרא שחקן חופשי. למה אין תמונה עם ג׳ורדי כבר? ינעל העולם מה הוא עושה הקרויף הזה.

אין לו סעיף שחרור. הוא אמר את זה בעצמו בראיון.

גם הקטע עם בוס זה ספקולציה ולא יותר מזה.

יחד עם זאת, אם באמת תגיע הצעה של 4-5 מליון יורו

וזהבי יבקש לעזוב, אתה חושב שמכבי תעמוד בדרכו? אין מצב

מסכים עם הכל.

סתם מצחיק אותי שהמציאו סעיף עכשיו.

בשביל מה זה טוב עכשיו?

לפי טוכמן בוס רוצה את זהבי שפתאום צץ לו בחוזה סעיף שחרור של 4 מיליון יורו.

שטויות. אתמול בוס אמר שלא יקח שום שחקן ממכבי. המציאו את הידיעה הזאת גם על פאקו שרוצה את זהבי לולנסיה.

אני לא אופטימי בנושא המלפפונים. ג'ורדי עושה ים טעויות בנושא הזה והשנה זה היה השיא וכפי הנראה הוא מתעקש להמשיך עם טעויות שיכבידו על התקציב וימנעו ממיטש להשקיע עוד.

השנה הבניה הייתה לא נכונה ומכבי הוציאה מלא כסף על פצועים כרוניים.

אילולא זהבי לוקח אותנו על הגב לצ'מפיונס אז גם אין את דסה, מדו וסה (ואזולאי הגריאטרי) ושלא נכביר במילים על ראדוניץ'.

שורה תחתונה העונה היו לג'ורדי רק נפילות חוץ מדסה כמובן שהגיע בזכות זהבי.

הקיצר, לא אופטימי.

1. הוא לא חלוץ.

2. רוב העונה ישב על הספסל.

3. תבדוק את הנתונים שלו בשאר העונות.

שחקן טוב,רק עיוור לא יראה את זה, בטח גם על בן חיים לפני שבא לפה אמרתם את זה

הוא לא שחקן רע, אבל יש לו הרבה חסרונות והוא לא הראה בתקופה האחרונה שום דבר שמצדיק את זה שישחק במכבי.

1. הוא לא חלוץ.

2. רוב העונה ישב על הספסל.

3. תבדוק את הנתונים שלו בשאר העונות.

1. הוא קיצוני, בכדורגל של ימינו זה לא כל כך שונה, חוץ מזה שגם ביחס לקיצוני הוא לא מביא מספרים גדולים.

2. אמת. למה?

3. 14/15 - 6 שערים, 13/14 - 5 שערים, 12/13 - 6 שערים. מטורף. בשלושת העונות האחרונות שלו הוא כבש פעמיים נגד קבוצות גדולות (אחד להפועל ואחד לביתר). מיותר לציין גם שהוא לא מבשל?

חחחח בוואלה ספורט אומרים שמכבי רוצה להחתים את בניון בין היתר כי... הוא יעזור בשיווק הקבוצה, מכירת מינויים, מכירת חולצות ועוד...

איזה ניתוק טוטאלי מהמציאות.

ככל שאני חושב על זה אני מגיע למסקנה שגם מקצועית בניון לא ממש יכול לעזור לנו כי הוא נפצע המון, ולכן אי אפשר לבנות עליו.

אז שוב פעם למה ג'ורדי למה ?

הוא לא שחקן רע, אבל יש לו הרבה חסרונות והוא לא הראה בתקופה האחרונה שום דבר שמצדיק את זה שישחק במכבי.

1. הוא קיצוני, בכדורגל של ימינו זה לא כל כך שונה, חוץ מזה שגם ביחס לקיצוני הוא לא מביא מספרים גדולים.

2. אמת. למה?

3. 14/15 - 6 שערים, 13/14 - 5 שערים, 12/13 - 6 שערים. מטורף. בשלושת העונות האחרונות שלו הוא כבש פעמיים נגד קבוצות גדולות (אחד להפועל ואחד לביתר). מיותר לציין גם שהוא לא מבשל?

1. הוא קיצוני, כמו בן חיים ומיכה, הם מביאים יותר מספרים?!

2. כי הוא לא הסכים לחדש חוזה.

3. המספרים שרשמת לא מחוברים למציאות חבר...

12/13 - 9 שערים 14 בישולים

13/14 - 5 שערים 4 בישולים (היה פצוע חצי עונה)

14/15 - 8 שערים 11 בישולים.

1. הוא קיצוני, כמו בן חיים ומיכה, הם מביאים יותר מספרים?!

2. כי הוא לא הסכים לחדש חוזה.

3. המספרים שרשמת לא מחוברים למציאות חבר...

12/13 - 9 שערים 14 בישולים

13/14 - 5 שערים 4 בישולים (היה פצוע חצי עונה)

14/15 - 8 שערים 11 בישולים.

מיכה מבשל כמוהו ובן חיים מבקיע כמוהו, אחד כרגע לא שווה הרכב במכבי והשני - לא הייתי בוכה אם יעזוב, בכל מקרה את שניהם אני לוקח על פניו.

למעט הבישולים שטעיתי בהם המספרים בסדר גמור, והם רק מהליגה יש לציין.

אולי אם תפנה את כל הכסף שעשית העונה לרכש נוכל להביא זרים טובים

יש זרים בשלהי הקריירה שתמורת כסף רב יבואו לפה. זרים בתחילת / אמצע הקריירה שרוצים להתקדם יעדיפו בצדק מבחינתם להישאר באירופה גם בפחות כסף. וזה בלי להזכיר מצב בטחוני וכו'.

מיכה מבשל כמוהו ובן חיים מבקיע כמוהו, אחד כרגע לא שווה הרכב במכבי והשני - לא הייתי בוכה אם יעזוב, בכל מקרה את שניהם אני לוקח על פניו.

למעט הבישולים שטעיתי בהם המספרים בסדר גמור, והם רק מהליגה יש לציין.

רק שעל בן חיים שילמת 2 מיליון יורו... וחן עזרא בחינם.

ואני מבטיח לך שאתה תבכה שהוא יעזוב, מעריכים שחקן רק אחרי שהוא עוזב!

בוס ממליץ לאייאקס להחתים את זהבי :

http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94/175442

לפחות לשאר המאמנים היה כבוד לא לגעת לנו בשחקנים.

בנוסף,

שחקנים עם חוזים לעונה הבאה שנמצאים בדרך החוצה הם עדן בן בסט, הבלם טל בן חיים, ברק יצחקי, נוסא איגייבור, קרלוס גארסיה והחלוץ אורלנדו סה כשברקע ניסיונות להשיג עימם סיכום כספי לאור החוזים הגבוהים בו מחזיקים השחקנים.

מה עם שפונגין ? מה עם זיו ? מה עם בן הרוש ? אין סיבה להחזיק פצועים כרונית ( שפונגין ובן הרוש ) ואת זיו בתור פלקט אם לא יתנו לו לשחק בחיים.

בוס ממליץ לאייאקס להחתים את זהבי :

http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94/175442

לפחות לשאר המאמנים היה כבוד לא לגעת לנו בשחקנים.

בנוסף,

מה עם שפונגין ? מה עם זיו ? מה עם בן הרוש ? אין סיבה להחזיק פצועים כרונית ( שפונגין ובן הרוש ) ואת זיו בתור פלקט אם לא יתנו לו לשחק בחיים.

זה שהוא ממליץ זה אחלה מבחינתו, בפועל הוא לא זה שמחליט על הרכש שם אלא אוברמרס. קשה לי לראות את אייאקס שמים על זהבי 4-5 מיליון יורו. מהסתכלות על הרכישות של המועדון בעונות האחרונות, הם לא מוציאים יותר מ-6-7 מיליון יורו על שחקן אחד, וכשהם כן מחליטים לשלם סכומים כאלה זה בד"כ על שחקנים צעירים עם פוטנציאל. לפחות במובן הזה, זהבי רחוק מאוד ממדיניות הרכש שלהם - בן 29 עוד מעט, פוטנציאל מכירה עתידי שואף לאפס.

זה שהוא ממליץ זה אחלה מבחינתו, בפועל הוא לא זה שמחליט על הרכש שם אלא אוברמרס. קשה לי לראות את אייאקס שמים על זהבי 4-5 מיליון יורו. מהסתכלות על הרכישות של המועדון בעונות האחרונות, הם לא מוציאים יותר מ-6-7 מיליון יורו על שחקן אחד, וכשהם כן מחליטים לשלם סכומים כאלה זה בד"כ על שחקנים צעירים עם פוטנציאל. לפחות במובן הזה, זהבי רחוק מאוד ממדיניות הרכש שלהם - בן 29 עוד מעט, פוטנציאל מכירה עתידי שואף לאפס.

אני מסכים איתך, המהות של אייאקס היא לגדל פוטנציאל ולמכור אותו ברווח, לא לקנות שחקן בשיא בהרבה כסף ואז לאבד את ההשקעה עם הזמן.

אבל אולי ההנהלה תיתן לבוס את זהבי אם זאת תהיה הבקשה שלו כשהוא נכנס לתפקיד. סה"כ איאקס מועדון שיכול לספוג עלות כזאת. מה גם שתמיד יוכלו להציע טרייד ולזרוק לך איזה שני כשרונות צעירים שהם טובים לנו אבל לא לאייאקס ולאירופה ועוד כמה לירות. אי אפשר לדעת איך זה יתקדם .

אני רק מקווה שערן ישאר, הבנאדם נתן העונה 49 שערים בכל המסגרות וכמות מטורפת של בישולים על הדרך . כי אם גם הוא וגם ראייקו שנעל את השער יעזבו , אנחנו בבעיה.

חחחח בוואלה ספורט אומרים שמכבי רוצה להחתים את בניון בין היתר כי... הוא יעזור בשיווק הקבוצה, מכירת מינויים, מכירת חולצות ועוד...

עכשיו הכל ברור.

ג'וזף בניון בא על תקן איש השיווק של מכבי.

אפשר להירגע.

אני מסכים איתך, המהות של אייאקס היא לגדל פוטנציאל ולמכור אותו ברווח, לא לקנות שחקן בשיא בהרבה כסף ואז לאבד את ההשקעה עם הזמן.

מה אתה חושב שבאייאקס לא קונים שחקנים? שיש להם בסגל 25 שחקני בית?

מה אתה חושב שבאייאקס לא קונים שחקנים? שיש להם בסגל 25 שחקני בית?

היא קונה שחקנים צעירים , כשרונות מכל העולם ( כולל בניון בזמנו , שכמובן בכה וחזר לארץ ) מגדלת ומוכרת ברווח .

לא זוכר הרבה מקרים שהיא קנתה שחקן בשיא הקריירה ..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.