Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

אני רואה את הדברים ככה-

דסה,בן הרוש,ריקן,אלברמן,אזולאי,מדו,מיכה,טבח,זהבי,סה. - נשארים כאן לשנה הבאה בטוח.

ראיקו,שפונגין,זיו,טיבי,קרלוס,נוסא,פרץ,יצחקי,בן בסט - מתנדנדים.

ההרכב שהייתי רוצה לראות (במידה שהשיטה הנוכחית נשארת)

שוער זר, דסה, בלם זר,טיבי,מגן שמאלי זר,אלברמן,מדו,זהבי,מיכה,טבח,סה.

כמו שכתבתי- אם ראיקו עוזב אז שוער זר במקומו, במקום קרלוס בלם זר, ובמקום נוסא מגן שמאלי זר.

בגזרת ההישראלים הייתי רוצה להביא גיבוי ראוי לכל חוליה במגרש.

הגנה- עומר דנינו/עודד גביש/ כחילה/בן והבה. אחד או אפילו שניים מהם לגיבוי בעמדת הבלמים.

מגנים - חגי גולדנברג/שון גולדברג (מגיע לו לחזור בתור גיבוי, מוכיח את עצמו השנה)/איאהב שאמי/דניאל בורחל.

קישור- לטעמי רק להביא גיבוי לאלברמן. אין לי מישהו בראש כרגע שראוי להביא.

התקפה- אופיר מזרחי/דובב גבאי/מוגרבי/מאוויס וניקיטיה אם מקבלים אזרחות כמובן.

בכל מקרה השמות הנ"ל לא משהו בכלל ונשבע שלא המצאתי חלק מהם. אבל זה מה יש כרגע.

טוואטחה, אצילי ושכטר הישראלים היחידים בליגה שהייתי רוצה לראות במכבי (החלוצים במקום עדן ויצחקי-אפשר בטרייד)

הייתי מוכר את גם טבח כשהוא בשיא ונפטר מהשכר הכבד, ומביא את עאבד

מי עוד יש? הוא לא כזה בררה.

אחי מה נסגר ?

הוא אחד השחקנים האיטיים שראיתי בחיים.

קלרוס זה בולט לידו. ואין לו רבע מהניסיון, חוכמה, אופי והמנהיגות של קרלוס.

זה שחקן שנע בין ספסלים של קבוצות פלייאוף תחתון, מה עובר לך בראש שאתה בכלל מעלה את השם שלו בנושא מלפפונים של מכבי ?

בגדול, אני ממש אתבאס אם כל אחד מהשמות שכתבת, למעט ראקוביציה, יגיע למכבי.

אחי מה נסגר ?

הוא אחד השחקנים האיטיים שראיתי בחיים.

קלרוס זה בולט לידו. ואין לו רבע מהניסיון, חוכמה, אופי והמנהיגות של קרלוס.

זה שחקן שנע בין ספסלים של קבוצות פלייאוף תחתון, מה עובר לך בראש שאתה בכלל מעלה את השם שלו בנושא מלפפונים של מכבי ?

בגדול, אני ממש אתבאס אם כל אחד מהשמות שכתבת, למעט ראקוביציה, יגיע למכבי.

עדיף להישאר עם שפונגין ויצחקי הפציעים והעגל?

השמות שכתבתי סבירים בהחלט לגיבוי.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

יש פה בפורום (ולאוהדים שלנו בכללי ) נטיה לזלזל בכל מי שלא במכבי

מקודם מישהו כתב שמי שלא אצלנו לא מספיק טוב וזלזל בחצי בש שלרובם יש מקום בסגל ולחלק אפילו בהרכב(צדק בוזגלו)

יש כמה ישראלים שיכולים להשתלב אצלנו בסגל (סגל לאוו דווקא בהרכב)

השמות האלה עלו פה יפה ,

דנינו - בלם צעיר מאוד הלוואי ויבוא

אלמוג כהן - אין עוד אופציות בשוק הישראלי לתפקיד הזה , ושחקן הרכב בבונדסליגה יכול בהחלט לשחק אצלנו ברוטציה כדי לתת לגל לנוח לפעמים

עזרא - כשמשחק נותן יופי של מספרים , אין לנו מהירות בהתקפה חוץ מטבח! עזרא ובטח בשני צדדים יכולים לתרום מאוד במשחקי חוץ באירופה ובלי קשר אין לנו שום מחליף לאגפים

יש את מיכה וטבח בהרכב ויצחקי שלא מתאים לאגף ועדן שלא מספיק טוב , עזרא יהיה יופי של תוספת(כנ"ל מוגרבי)

אצילי - לא ריאלי מבחינת מחיר אבל הלוואי שיבוא

אם מאביס ורוקביצה באים כישראלים אז מצוין

הלוואי שגם טאלב יבוא , איתו ועם דסה בכדורגל ההתקפי של בוס נראה לי שילוב מצוין

יש פה בפורום (ולאוהדים שלנו בכללי ) נטיה לזלזל בכל מי שלא במכבי

מקודם מישהו כתב שמי שלא אצלנו לא מספיק טוב וזלזל בחצי בש שלרובם יש מקום בסגל ולחלק אפילו בהרכב(צדק בוזגלו)

יש כמה ישראלים שיכולים להשתלב אצלנו בסגל (סגל לאוו דווקא בהרכב)

השמות האלה עלו פה יפה ,

דנינו - בלם צעיר מאוד הלוואי ויבוא

אלמוג כהן - אין עוד אופציות בשוק הישראלי לתפקיד הזה , ושחקן הרכב בבונדסליגה יכול בהחלט לשחק אצלנו ברוטציה כדי לתת לגל לנוח לפעמים

עזרא - כשמשחק נותן יופי של מספרים , אין לנו מהירות בהתקפה חוץ מטבח! עזרא ובטח בשני צדדים יכולים לתרום מאוד במשחקי חוץ באירופה ובלי קשר אין לנו שום מחליף לאגפים

יש את מיכה וטבח בהרכב ויצחקי שלא מתאים לאגף ועדן שלא מספיק טוב , עזרא יהיה יופי של תוספת(כנ"ל מוגרבי)

אצילי - לא ריאלי מבחינת מחיר אבל הלוואי שיבוא

אם מאביס ורוקביצה באים כישראלים אז מצוין

הלוואי שגם טאלב יבוא , איתו ועם דסה בכדורגל ההתקפי של בוס נראה לי שילוב מצויין

עזרא וטבח באותו הרכב זה פשוט משחק שלא ישאר לי שערות בראש

שכטר?

הגיע הזמן לנעול את הנושא.

אמרתי את זה עוד כשהיה בחיפה

במכבי הוא יהיה שכטר של הפועל בדאבל. מה שקורה איתו בביתר רק חיזק את זה

וכל עוד בן בסט החלוץ שלך אל תזלזל גם באלון תורג'מן (או משהו בינוני אחר)

די אתם לא רציניים

איהב שאמי, עודד גביש, אלון תורג'מן... מה נסגר?

לא עדיף להביא ליונתן כהן, דן גלזר ושון מקום בסגל מאשר לשחקנים שנעים בין הרכב לספסל של קבוצות תחתית?

ולשאלה שלכם כן בן בסט הרבה יותר טוב מהם.

בן 30 שבשבע שנים האחרונות שלו בישראל לא ירד מ12 גולים + אסיסטים לעונה.

צודק הוא בן 30 לא ברור לי איך, נשבע שחשבתי שהוא בן איזה 38...

אמרתי את זה עוד כשהיה בחיפה

במכבי הוא יהיה שכטר של הפועל בדאבל. מה שקורה איתו בביתר רק חיזק את זה

וכל עוד בן בסט החלוץ שלך אל תזלזל גם באלון תורג'מן (או משהו בינוני אחר)

הוא לא יהיה בחיים שכטר של הדאבל, הוא איטי מאוד, וזה היה היתרון העיקרי שלו באותה עונה..הוא כבר לא יחזור להיות מהיר.

ביתר השנה היא כמו קרית שמונה בעונות האחרונות, כל שחקן שם מצליח, ושהוא יצא משם יחזור להיות בינוני

אם להתייחס להודעה של שורה בתחילת העמוד,

בלמים - עזבו גביש שזה באמת מצחיק.. דנינו, והבה וכחילה אופציות סבירות לחלוטין. והבה הכי כדאי לדעתי מבחינת עלות/תועלת וגיל.

מגנים - למה אנחנו צריכים להתחזק בעמדה הזאת? דסה ושפונגין, ריקן ובן הרוש... נראה לי ממש סבבה, ואני לא מאמין שייני יחזור, אבל זאת תמיד אופציה שצריך להשאיר פתוחה.

קישור - מסכים שצריך קשר הגנתי שיהווה גיבוי לאלברמן. אם לחשוב ריאלי, אז אלמוג כהן לא באמת אופציה, כי גם אם יסכים לחזור, ואני לא חושב, אין סיבה שיראה את עצמו כמספר 2 של מישהו אחר. גם כל מיני שמות כמו נטא לביא או קלטינס לא ריאליים, וגלזר צעיר מדי וצריך לשחק באופן קבוע, עדיף ברמלה. באמת שאני לא מכיר כל כך אופציות אחרות, אז אפשר פשוט להישאר עם דור פרץ וללמד אותו הגנה, או להמשיך עם נוסא או זר אחר שטוב בהגנה.

התקפה - כל השמות ריאליים. בחלק הקדמי ההיצע המקומי הוא הגדול ביותר, ישנם הרבה שחקנים שיכולים להשתלב ברוטציה אצלנו. האידיאל זה מאוויס ו/או רוקאביצה כישראלים, אבל גם שמות אחרים יכולים להשתלב.

מסכים שצריך קשר הגנתי שיהווה גיבוי לאלברמן. אם לחשוב ריאלי, אז אלמוג כהן לא באמת אופציה, כי גם אם יסכים לחזור, ואני לא חושב, אין סיבה שיראה את עצמו כמספר 2 של מישהו אחר. גם כל מיני שמות כמו נטא לביא או קלטינס לא ריאליים, וגלזר צעיר מדי וצריך לשחק באופן קבוע,.

אנחנו לא צריכים רק גיבוי לאלברמן אלא גם יורש לאחריו, אלברמן כבר לא ילד ולא ברור עוד כמה הוא יצליח 'לשמור על הרמה הגבוהה שלו.

אם אלמוג יבוא זה לטווח הארוך עם חשיבה לעתיד.

לעומת זאת בב"ש הביאו רק עכשיו את בראון ככה ששם יהיה לו תחרות יותר קשה בטווח הארוך לדעתי.

אם גיבוי לאלברמן זאת בעיה, אז יורש לאלברמן זה סופר בעיה, עדיף לפעול מוקדם ככל הניתן כי לא בטוח בכלל שבבוא העת יהיה קיים מישהו פנוי שנוכל להביא כשכבר עכשיו ברור שזה כמעט בלתי אפשרי למצוא כזה בשוק הישראלי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.