Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

לא ממש יבש, לדעתי יותר חם מקיץ שעבר:

מעבר לים: דמארי, אלמוג כהן, גולסה (לא רוצה את דמארי, מעדיף את אלמוג = יגיע גולסה).

בארץ: עזרא, עאבד, אצילי, מזרחי, מוגרבי = כולם באותה רמה +- אחד מהם יגיע.

סה"כ מלבד שדרוג בזרים ו-2 ישראלים לא ניראה רכש מרשים במיוחד, אולי איזה משהו מפתיע בסגנון שמיר/גיא מלמד/אלו או משהו בסגנון, בכיף...

השוער סבבה (אם ימכר אז יגיע זר במקומו למרות שלדעתי לא חייב, אפשר להשקיע הכסף בעמדה אחרת)

הבלמים סבבה (סביר להניח שיגיע זר/רמי גרשון במקום קרלוס)

המגנים סבבה (סביר להניח שיגיע מגן שמאלי זר)

הקישור סבבה (סביר להניח שיגיע חיזוק ישראלי/זר במקום נוסא)

ההתקפה סבבה (סביר להניח שיגיע ישראלי לרוטציה/2 ישראלים אם בן חיים/בן בסט יעזוב)

מעבר לים: דמארי, אלמוג כהן, גולסה (לא רוצה את דמארי, מעדיף את אלמוג = יגיע גולסה).

סה"כ מלבד שדרוג בזרים ו-2 ישראלים לא ניראה רכש מרשים במיוחד, אולי איזה משהו מפתיע בסגנון שמיר/גיא מלמד/אלו או משהו בסגנון, בכיף...

השוער סבבה (אם ימכר אז יגיע זר במקומו למרות שלדעתי לא חייב, אפשר להשקיע הכסף בעמדה אחרת)

מה שמצחיק שכל התקשורת בארץ מעלה כתבות וכותבת בדיוק ככה.

סביר להניח.. כנראה. צפוי..

מה עשה אלמוג כהן חוץ מלהחזיק סוכן שעשה קומבינה ושם אותו בחול

עזרא הבלוף הכי גדול שקיים בכדורגל הישראלי.

עאבד כבר מזמן פח

אצילי לא ישוחרר ואם ישוחרר בסכום שלא שווה לתת אותו יחסית לכמות המשחקים שישחק

מזרחי לא עשה שום דבר בכדורגל הישראלי אבל אפשר לנסות במקום בן בסט

מוגרבי ???? מי זה?

לא צריך שחקנים ישראלים. לשדרג רק תזרים ואם ממש רוצים להחליף את בן בסט באיזה בלוף ישראלי אחר ולהביא איזה עציץ שיהיה מחליף בהגנה

מה שמצחיק שכל התקשורת בארץ מעלה כתבות וכותבת בדיוק ככה.

סביר להניח.. כנראה. צפוי..

כמו שסביר להניח שחאבי גרה מגיע

עאבד כבר מזמן פח

מוגרבי ???? מי זה?

לא צריך שחקנים ישראלים. לשדרג רק תזרים ואם ממש רוצים להחליף את בן בסט באיזה בלוף ישראלי אחר ולהביא איזה עציץ שיהיה מחליף בהגנה

אלמוג כהן - תסביר, או שאתה יודע מה אתה מדבר או לא.

עזרא - אי אפשר להגיד עליו בלוף נוכח המספרים, בטח כשהוא במכבי חיפה שזה בית קברות לשחקנים.

עאבד - נעלם עם כל הקבוצה, נגד מכבי מראה תמיד שהוא שחקן.

אצילי - סלח לי הוא נתן עונה אחת טובה ולא יותר מזה ברור שזה ילהיב אותך כשהוא בשיאו אבל אני בטוח שדיברת ככה על כל שחקן שהנהיה "תגלית". לא מתלהב ממנו באופן ניכר יותר מהשאר.

מזרחי - לא ורואה יתרון על אף מועמד אחר, בגדול מסכים איתך.

מוגרבי - הוא שחקן צעיר שמשחק בבני סכנין, בעל רזומה דיי מרשים באירופה, מספק מספרים טובים בסכנין, ניראה בעל כשרון יוצא דופן. יחד עם זאת מעידים עליו בקבוצת ששיחק שהתקשה ההתנכלות מול הקבוצה (לא יודע אם חברתית או מקצועית או אנערף).

בקיצור אתה פסימי ואני אופטימי. אנחנו לא ברזיל, לא ימצאו שחקנים ישראלים מתחת לאדמה, יש הגבלה של חמישה זרים וצריך תחת התנאים האלה להיות הכי טובים שאפשר. יש שחקנים שיכולים להוסיף למכבי ביחס לסגל כרגע? אחלה. לדעתי במידה מסויימת לכל הרשימה יש סיכוי. אני באופן אישי הייתי מדרג אותם ככה: מוגרבי>אצילי>עזרא>עאבד>מזרחי )זה הימור נטו כי לך תדע איך כל אחד מהם ישתלב בקבוצה כמו מכבי)

סריי דיה חתם

לאחר שדרש את חולצה מס' 8, והפרט הזה מנע את חתימתו בקיץ הקודם, הושגה פשרה כאשר ילבש חולצה מס' 9-1

עאבד כבר מזמן פח

מוגרבי ???? מי זה?

אלמוג כהן - גיבוי לאלברמן בשעת צורך. (מלבד נוסא אין לנו מישהו בסגל לעמדה הזאת, ובמצב הפציעות של נוסא אי אפשר לדעת)

אצילי - אתה כבר יודע כמה הוא ישחק ?

עזרא/מוגרבי/מזרחי - אופציות נהדרות מהספסל

עבאד - גם לא מתלהב ממנו.

אתה צריך לעבות ולחזק את הסגל ובעיקר להכניס דם חדש, אם אתה עדיין בדעה שמה שיש לך עכשיו על הספסל מספיק, אז חבל להמשיך ולהסביר, רק לראות את בוס מוותר על חילופים אומר כבר את הכל על הספסל שיש לו כרגע.

ולנוכח המגבלה בזרים, אלה הישראלים הפחות גרועים שהשוק מציע לך, זה המצב וצריך להשלים איתו.

עאבד כבר מזמן פח

מוגרבי ???? מי זה?

שמע יש דעה ויש לכתוב דברים לא נכונים.

אלמוג כהן - נתן עונות יפות גם בארץ וגם בנירנברג עד הפציעה שלו . גם בנבחרת הוא טוב בדרך כלל .

בתקופה האחרונה הוא משחק באינגולשטאט לא מעט ומשחק די טוב, לנו אין מחליף לאלברמן שלא הולך ונהיה צעיר יותר, בקיצור אם הוא יגיע זה רק יכול לעזור.

חן עזרא - כבר דובר עליו בעמודים קודמים, אני אסכם את זה ככה - שחקן מוכשר שכבר הראה בחיפה מה הוא יודע, ובערך כל משחק נגדנו הראה מה יודע, כרגע נמצא בתקופה לא טובה אבל זה כי הוא בקושי משחק, כשהוא משחק זה בצד ימין ששם הוא פחות טוב .

לדעתי זה שחקן שיכול לפרוח אצלנו, ולא יזיק שחקן שיהווה תחרות לטב"ח בצד שמאל .

אחמד עאבד - מסכים שהוא לא לרמה של מכבי, (לא אוהב להשתמש במילים כמו פח) .

מתאים ליענקל'ה להביא אותו באיזה מיליון דולר .

מעניין אם הוא ילמד מטעויות העבר.

עומר אצילי - הייתי רוצה לראות אותו פה, אבל בסכום הנכון .

כמות המשחקים שישחק ? אתה לא יכול לדעת כמה הוא ישחק. זה דבר שתלוי בכמה גורמים .

אופיר מזרחי - שחקן נחמד אבל לא חושב שזו עסקה כדאית, איזי ירצה עליו מיליארד 400 אלף כרגיל, ואני לא חושב שהוא עצמו ירצה לבוא על תקן של "בדש", כשהוא עוד צעיר וכל הקריירה לפניו .

מעריך שיחתום בחיפה .

אגב, שחקנים כמו בדש יש מעט מאוד (גם מבחינת יכולת ובעיקר מבחינת האופי) חבל שויתרנו עליו.

פיראס מוגרבי - השחקן הכי מסוכן של סכנין, כבר שנתיים שהוא השחקן המרכזי שם (9 שערים ו9 בישולים ב14/15), מעורב בכמעט כל מהלך טוב שלהם . אשמח אם הוא יבוא, שחקן שיכול להיות תוספת ראויה לסגל (אם הוא יגיע אז אין צורך בעזרא, אלא אם כן המוח יעזוב).

אם מוכרים את טב"ח בקיץ אז צריך להתאבד על אצילי, שחקן מצויין.

ואת חן עזרא צריך להחתים רק כדי שלא נקבל את המשקוף המסורתי שלו שגורם להרבה התקפי לב (תמיד מגיע במצב של 0-0).

אין אף ישראלי ששווה משהו שלא נמצא במכבי. הזוי שאתם מדברים פה על שחקנים כמו גולסה ועזרא. זה לא המקום שנרצה לראות בו את מכבי. השאיפה צריכה להיות להביא 3 זרים שיתאימו לליגת האלופות ויקחו אותנו צעד קדימה במקום גרסיה ואיגיבור למשל.

אין אף ישראלי ששווה משהו שלא נמצא במכבי. הזוי שאתם מדברים פה על שחקנים כמו גולסה ועזרא. זה לא המקום שנרצה לראות בו את מכבי. השאיפה צריכה להיות להביא 3 זרים שיתאימו לליגת האלופות ויקחו אותנו צעד קדימה במקום גרסיה ואיגיבור למשל.

המשפט בו פתחת את ההודעה שלך הוא באמת אחד המשפטים הכי שחצניים שקראתי.מצטער,אבל זה ממש,אבל ממש לא מדוייק.

אתה צריך להתחזק גם בישראלים,ויש במי.הזלזול לא במקום כלל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הנה רשימה של שחקנים ישראלים שיש להם מקום בסגל ואין סיכוי/סיבה להביא:

בוזגלו, מליקסון, ברדה, צדק, בניון, עטר, טוואטחה, קינן, ג'אבר, לביא, חלאיילה הקטן.. אין לי כוח להמשיך.

בוזגלו, מליקסון, ברדה, צדק, בניון, עטר, טוואטחה, קינן, ג'אבר, לביא, חלאיילה הקטן.. אין לי כוח להמשיך.

נכון כששואלים אותך איזה ענף ספורט אתה הכי אוהב אתה עונה כדורסל?

ברדה חטיאר זקן עם המון מזל ולא מתאים למכבי.

בוזגלו היה, כשל, אבל מתאים לספסל במכבי (לא רואה אותו יותר טוב ממישהו בהתקפה שלנו)

מליקסון - בלוף שנפצע כל שני וחמישי

צדק - בדיוק כמו טיבי באותה הרמה לספסל בסדר.

בניון - ????????????????????????????????????

עטר - מתאים להרכב לרוטציה עם מיכה

טוואטחה - בחיפה לא סובלים אותו והוא חלש להחריד אז אצלנו?

קינן - מחליף

ג'אבר - ?????????????????????????? מעדיף לעלות מהנוער ולא אותו

לביא - כנ"ל

ועדיף שלא תמשיך עם רשימה כזאת.

שמע יש דעה ויש לכתוב דברים לא נכונים.

אלמוג כהן - נתן עונות יפות גם בארץ וגם בנירנברג עד הפציעה שלו . גם בנבחרת הוא טוב בדרך כלל .

בתקופה האחרונה הוא משחק באינגולשטאט לא מעט ומשחק די טוב, לנו אין מחליף לאלברמן שלא הולך ונהיה צעיר יותר, בקיצור אם הוא יגיע זה רק יכול לעזור.

חן עזרא - כבר דובר עליו בעמודים קודמים, אני אסכם את זה ככה - שחקן מוכשר שכבר הראה בחיפה מה הוא יודע, ובערך כל משחק נגדנו הראה מה יודע, כרגע נמצא בתקופה לא טובה אבל זה כי הוא בקושי משחק, כשהוא משחק זה בצד ימין ששם הוא פחות טוב .

לדעתי זה שחקן שיכול לפרוח אצלנו, ולא יזיק שחקן שיהווה תחרות לטב"ח בצד שמאל .

אחמד עאבד - מסכים שהוא לא לרמה של מכבי, (לא אוהב להשתמש במילים כמו פח) .

מתאים ליענקל'ה להביא אותו באיזה מיליון דולר .

מעניין אם הוא ילמד מטעויות העבר.

עומר אצילי - הייתי רוצה לראות אותו פה, אבל בסכום הנכון .

כמות המשחקים שישחק ? אתה לא יכול לדעת כמה הוא ישחק. זה דבר שתלוי בכמה גורמים .

אופיר מזרחי - שחקן נחמד אבל לא חושב שזו עסקה כדאית, איזי ירצה עליו מיליארד 400 אלף כרגיל, ואני לא חושב שהוא עצמו ירצה לבוא על תקן של "בדש", כשהוא עוד צעיר וכל הקריירה לפניו .

מעריך שיחתום בחיפה .

אגב, שחקנים כמו בדש יש מעט מאוד (גם מבחינת יכולת ובעיקר מבחינת האופי) חבל שויתרנו עליו.

פיראס מוגרבי - השחקן הכי מסוכן של סכנין, כבר שנתיים שהוא השחקן המרכזי שם (9 שערים ו9 בישולים ב14/15), מעורב בכמעט כל מהלך טוב שלהם . אשמח אם הוא יבוא, שחקן שיכול להיות תוספת ראויה לסגל (אם הוא יגיע אז אין צורך בעזרא, אלא אם כן המוח יעזוב).

שמע למחליפים אין לי בעיה תביא מי שאתה רוצה

אבל אתם שוכחים דבר אחד, אתם צריכים להיות ריאלים

למה שאלמוג כהן אם לדבריך משחק בגרמניה יבוא לישראל למכבי שרשום לו בחוזה "מחליף לאלברמן" ועוד בשיא הקריירה שלו (לפי הגיל שלו)

חן עזרא - תרנגול בלי ראש יש לו חוסר ידע בסיסי מה עושים במגרש כדורגל

עאבד - מסכים איתך, ולדעתי הוא בדיוק מהסוג שיענקלה מביא ואז בקיץ אומרים שהם בדרך לאליפות והם מוצאים את עצמם בינואר בים

אצילי - תבחן איזה תפקידים הוא משחק, תבחן איזה משבצת הוא תופס - בוא נשים אותו בכל החלק ההתקפי ונבחן נגד מי הוא עומד במשבצת: מול מיכה אין כזה הבדל שניהם כישרונים ואני מעדיף לתת למיכה לשחק ולא לו. מול טב"ח - טבח יותר טוב ממנו בהרבה, מול זהבי - כל מילה מיותרת , וחלוץ הוא לא ישחק ככה שבהרכב אנחנו מסכימים שאין לו מקום? עכשיו טביב לא יתפשר על פחות מ 1.5 מליון יורו נכון? זה סכום שאתה רוצה לשים על שחקן שיהיה על הספסל? בסכום הזה ועוד קצת אפשר להביא אחלה זר להגנה.

מזרחי - על אותה טענה על עזרא, שחיפה מביאים אותו ובינואר הם בים.

מוגרבי - יכול להיות שאחלה שחקן לא ראיתי יותר מדי עליו, אני מניח שהוא ברמה של אצילי אז תיקח כל מה שכתבתי על אצילי ותדביק פה. אם יתפשרו על סכום נורמלי אפשר להביא לספסל.

בקיצור עדיף להשקיע בזרים את הסכומים הגדולים ולא להתפתות לטביבים למינהם שדורשים על שחקן ישראלי המון כסף.

אתה אומר שטב"ח טוב מאצילי אבל רק שוכח שאצילי צעיר ממנו ויש לו עוד לאן להתפתח בזמן שאצל טב"ח הראש הדפוק כנראה כבר לא ישתנה.

יש גבול כמה אפשר להתווכח על הדברים, במיוחד כשאני רושם שהם ברמת הסגל ולא בהכרח שדרוג. אנשים פה לא מסכימים איתי אבל אז בתוכן התגובה רושמים את אותם הדברים שאני רשמתי לפני כן. אני מתאפק להתנסח יפה.. בגדול יש פה כמה אנשים שצריכים ללכת לאבחון.

בניון וברדה לא שווים כלום? חחחחחחחח

חלק מהשמות פה קצת הזויים, ובכל מקרה צא מתוך נקודת הנחה שבאופן עקרוני שמחיפה, ב"ש וגם הפועל הנוכחית של כבירי, לא תוכל לרכוש שחקנים (טוואטחה זה יוצא מן הכלל בגלל שהוא מת לעזוב והם מתים למכור אותו ).

שחקנים ישראלים מהליגה שאולי שווה להביא לדעתי (חלקם לספסל או בתור השקעה לעתיד): אצילי, דנינו, מזרחי, שמיר, רז כהן, קלטינס, אמיר חלאילה, עידו דוידוב.

מבין הלגיונרים זה די ברור מי טוב יותר ומי פחות.

לא מחזיק מעאבד או מוגרבי ודומיהם, מצטער.

בכל מקרה עיקר השמות הם של צעירים, באמת יש מחבור בישרלים איכותיים.

אוגו לא ימשיך כאן עונה נוספת, התחושה גם שהובאן לא ימשיך שם.

ראדי יישאר שחקן רוטציה משמעותי.

לאן הובאן ילך ? הוא בן 200, לא ילך לשום מקום. האמת אם אוגו עוזב והם מחתימים במקומו זר שיתן להם 70% ממנו (או איזה דריניציץ חלומי כזה אבל אלונה זה לא שחר) אז קניתי קל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.