Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

ב-4-2 שיחק מול עוז ראלי

ב-2-2 מול שפונגין אם אני זוכר נכון

אחלה. אין בעיה של מגן שמאלי.

אמרתי אזולאי לא נופל מגולסה. גולסה עם כל הרעש והצלצולים נתן עונה אחת טובה בקריירה, העונה הראשונה שלו בבוגרים כמדומני. מאז היה את הבלאגן עם לאציו והוא נראה כמו הפרצוף שלו. בכל מקרה גם אם הוא מסי כל עוד הוא לא נותן מספרים (והוא לא יתן) אין בו צורך. אלברמן-מדוניאנין-גולסה זה חלבי בטירוף.

אזולאי סבל מחוסר מזל. גם הוא לא בדיוק עילוי אבל צריך לקבל הזדמנות נוספת בתקווה שלא יפצע.

נחכה ונראה בנוגע לטוואטחה. ראיתי כמעט כל משחק של חיפה והוא היה זוועה ברובם. אצילי הפך אותו לביץ' שלו בכל משחק.

שומע אחי

טוואטחה ב4 דרגות טוב מריקן

וגולסה שחקן כדורגל טוב מאזולאי

איפה אמרתי את זה? אבל זה שיש בעיה לא אומר שצריך להיות בפניקה ולשלם 1.2 מיליון יורו על שחקן כדורגל בינוני כמו טוואטחה. זה יותר הזוי מהחצי מיליון ששולמו על אזולאי.

רק זר, בן הרוש וריקן כגיבוי, אולי אפילו שון שנתן עונה לא רעה בכלל בבני יהודה.

שומע אחי

טוואטחה ב4 דרגות טוב מריקן

וגולסה שחקן כדורגל טוב מאזולאי

הדשא של השכן...

איפה אמרתי את זה? אבל זה שיש בעיה לא אומר שצריך להיות בפניקה ולשלם 1.2 מיליון יורו על שחקן כדורגל בינוני כמו טוואטחה. זה יותר הזוי מהחצי מיליון ששולמו על אזולאי.

שון ? באמת ?

שון ? באמת ?

גם במעט ששיחק אצלנו לפני שיצא להשאלה היה בסדר גמור.

מעדיף להביא לו את הדקות ולא לעוז ראלי, בן צעירי ושאר הזבל הישראלי שמסתובב בשוק.

הדשא של השכן...

תבוא בטענות לראשי הכדורגל האינטרסנטים פה בארץ שלא רוצים לשנות את חוק הזרים.

אם היה אפשרות ל6-7 זרים אז טוואטחה היה עולה חצי מיליון וטיבי ובטח טבח לא מקבלים שכר של 400-500 אלף דולר כ"א

בשורה התחתונה אתה לא יכול להשוות בין השחקנים שציינת לטוואטחה ולגולסה

ומה לעשות שהדשא של השכן יפה יותר ,לפעמים ככה זה בחיים והגדולה היא להודות ולהשיג גם

דשא כזה(כמובן אם יש לך את היכולת לכך)

ספורט 1 מפרסים שברנבאום יעזוב את די סי יונייטד ויגיע או לחיפה או למכבי .. לא חושב שחיפה תשלם לו כמו שמכבי תשלם לו , מאוד מקווה שיגיע אלינו ולא אליהם.

אנשים שופטים פה את ריקן וזה לא פייר בכלל.

כמעט כל פעם שהוא שיחק זה היה אלתור כמגן שמאלי.

מגן שמאלי טוב מאסט.

אם הבירנבאום הזה מגיע , קרלוס צריך לפנות את מקומו , ועל משבצת הזר צריך להגיע מגן שמאלי.

כמובן בהנחה ואין סיכוי שטוואטחה מגיע.

עד כדי כך המצב כזה שאנשים רוצים את גולסה ? אפילו לא לסגל הרחב . די עם השטויות , התקן של מחלקה שיקומית והימור פרוע כבר נתפס ע"י יוסי בניון.

אליאל פרץ שחקן הרבה יותר גדול , תצחקו עליו , על הילד שבקושי שיחק כמה דקות . זה בסדר , תצחקו עליו ותהללו בלוף מת כמו גולסה .

אליאל פרץ לא רואה אותו ממטר ואם הוא יקבל דקות ויהיה בין 3 החילופים באופן קבוע העונה בעונה הבאה כבר נהנה משחקן אדיר .

בניגוד לשחקנים פרווה רואים שיש לו את האומץ והביצים שצריך כדי להיות שחקן כדורגל והוא לא יסתפק במסירות אלא ירצה לקחת כדור וללכת כל הדרך אל השער.

מספיק כבר עם על האזולאים וגולסות . די .

אח"כ אתם אומרים " איך ג'ורדי שיחרר את השחקן בית הענק הזה שהיה אצלנו בחינם , ועכשיו רוצה לקנות אותו בחזרה במליונים ? " ( דאבור, קהת ועוד ) .

לפעמים יש לך יהלום ביד ואסור לזלזל בו .

בוודאי שלא לבנות עליו להרכב כרגע ובוודאי שצריך אופציות טובות בספסל , אבל בשום אופן לא לקבור אותו אחרי שחקנים כמו אזולאי וגולסה .

ולא , אני לא מתלהב אוטומטית מכל שחקן בית , אני למשל לא מחזיק מדור פרץ בכלל וגם כשכולם היללו אותו בהתחלה לא התלהבתי ממנו . לא שחקן גרוע ואולי אם ישחק שנה בקבוצה כמו כפ"ס משהו ישתנה, אבל לא "וואו " . אליאל למשל - וואו.

אופירע מדווחת שעזרא במו"מ עם הפועל ומכבי לוחצים (ללחוץץץץץץץץץץ)

סתם בלוף. הדיווח לא אורלנדו.

כל פעם שהפועל רוצה להביא שחקן הם מחרטטים שגם אנחנו רוצים אותו ( מה שלרוב לא נכון ) ואז כשהוא מגיע מתפארים בזה ש"ניצחנו את מכבי בקרב על שחקן , שהאהבה להפועל חזקה אצלנו מהאהבה לכסף. איזה שחקן מרגש! " . פאתטי .

עד כדי כך המצב כזה שאנשים רוצים את גולסה ? אפילו לא לסגל הרחב . די עם השטויות , התקן של מחלקה שיקומית והימור פרוע כבר נתפס ע"י יוסי בניון.

אליאל פרץ שחקן הרבה יותר גדול , תצחקו עליו , על הילד שבקושי שיחק כמה דקות . זה בסדר , תצחקו עליו ותהללו בלוף מת כמו גולסה .

אליאל פרץ לא רואה אותו ממטר ואם הוא יקבל דקות ויהיה בין 3 החילופים באופן קבוע העונה בעונה הבאה כבר נהנה משחקן אדיר .

בניגוד לשחקנים פרווה רואים שיש לו את האומץ והביצים שצריך כדי להיות שחקן כדורגל והוא לא יסתפק במסירות אלא ירצה לקחת כדור וללכת כל הדרך אל השער.

מספיק כבר עם על האזולאים וגולסות . די .

אח"כ אתם אומרים " איך ג'ורדי שיחרר את השחקן בית הענק הזה שהיה אצלנו בחינם , ועכשיו רוצה לקנות אותו בחזרה במליונים ? " ( דאבור, קהת ועוד ) .

לפעמים יש לך יהלום ביד ואסור לזלזל בו .

בוודאי שלא לבנות עליו להרכב כרגע ובוודאי שצריך אופציות טובות בספסל , אבל בשום אופן לא לקבור אותו אחרי שחקנים כמו אזולאי וגולסה .

ולא , אני לא מתלהב אוטומטית מכל שחקן בית , אני למשל לא מחזיק מדור פרץ בכלל וגם כשכולם היללו אותו בהתחלה לא התלהבתי ממנו . לא שחקן גרוע ואולי אם ישחק שנה בקבוצה כמו כפ"ס משהו ישתנה, אבל לא "וואו " . אליאל למשל - וואו.

יושב פה בול

bswl0.jpg

סתם בלוף. הדיווח לא אורלנדו.

כל פעם שהפועל רוצה להביא שחקן הם מחרטטים שגם אנחנו רוצים אותו ( מה שלרוב לא נכון ) ואז כשהוא מגיע מתפארים בזה ש"ניצחנו את מכבי בקרב על שחקן , שהאהבה להפועל חזקה אצלנו מהאהבה לכסף. איזה שחקן מרגש " . פאתטי .

אולי. אבל דווקא לגיטימי שנרצה אותו, לא?

הרי אין דבר שמיטש אוהב יותר משחקן עם כרטיס ביד.

מה שעושה לך טוב

מה שעושה לי זה טוב זה לתמוך בכשרון צעיר שגידלת אצלך בבית ושהראה שיש לו כדורגל ולא לפתוח מחלקת שיקום קריירות לערב רב של שחקנים .

אם אתה כל כך אוהב את גולסה חכה שהוא יחתום בחיפה ובקש ממנו חתימה.

מה שעושה לי זה טוב זה לתמוך בכשרון צעיר שגידלת אצלך בבית ושהראה שיש לו כדורגל ולא לפתוח מחלקת שיקום קריירות לערב רב של שחקנים .

אם אתה כל כך אוהב את גולסה חכה שהוא יחתום בחיפה ובקש ממנו חתימה.

לא אמרתי שאני בעד גולסה אמרתי שאתה מלא בחרא, כל הודעה שלך זה **** בעיניים

לא אמרתי שאני בעד גולסה אמרתי שאתה מלא בחרא, כל הודעה שלך זה **** בעיניים

איזה מילים יפות , אתה ממש אדם לבבי .

זה אפילו לא מעצבן / פוגע, זה סתם מביך. בשבילך.

יש לך טענות ענייניות ? בקשה , זה פורום . כתוב " כך וכך " . תעיר את עיניי מלאות הסרטן , לדברייך .

אבל תשתדל לא לדבר בצורה כזאת.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.