Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

לא פתחנו מחלקה שיקומית והוא לא ראוי לשכר שלבטח יוצע לו.

מעדיף שחקנים מוכחים. אלו שזקוקים להילחם על מקומם ולהשתדרג קוראים "שחקני בית"\"שחקני נוער". הם לא עושים פרצופים ולהם לא משלמים 300 אלף יורו לשנה במקרה הטוב.

אם הוא משחרר את חאריס קדימה ומפנה עמדה של זר אתה לא קונה?

מה ראינו מריקן שגורם לנו לסמוך עליו לעוד עונה ארוכה?

ממש לא צריך לפנות את האריס קדימה , אין לו אץ המהירות והתנועה כדי להיות בתפקיד הזה אם כבר הוא צריך להיוץ ליד מדו במקום גל בהרבה משחקים שאנחנו שןלטים בקלות

אתה זוכר שאליאל פרץ שיחק שם לא מעט בסוף העונה שעברה.

אתה מוכן להמשיך ככה?

קהת\אצילי\קשר זר\בניון.

כולם יכולים לשחק בעמדה הזו.

לא רוצה ולא צריך גולסה.

ממש לא צריך לפנות את האריס קדימה , אין לו אץ המהירות והתנועה כדי להיות בתפקיד הזה אם כבר הוא צריך להיוץ ליד מדו במקום גל בהרבה משחקים שאנחנו שןלטים בקלות

תודה.

קהת\אצילי\קשר זר\בניון.

כולם יכולים לשחק בעמדה הזו.

לא רוצה ולא צריך גולסה.

אצילי שחקן קו.

קהת לדעתי לא ריאלי.

בניון? :please:

קשר זר אני מעדיף לעמדת המיכה. למרות שלדעתי ישארו כל החמישה.

אצילי שחקן קו.

קהת לדעתי לא ריאלי.

בניון? :please:

קשר זר אני מעדיף לעמדת המיכה. למרות שלדעתי ישארו כל החמישה.

אצילי תופקד לרוב ב"אגף", בת'כלס? מנהל משחק מהאגף. יכול להשתדרג לקשר התקפי מעולה, מחזיק בכל הכלים הדרושים.

בניון שיחק השנה לא רע בעמדת הקשר ההתקפי.

שחקן זר לא יגיע לעמדת האגפים כי כרגע ללא רכש יש לך את בניון\מיכה\טב"ח\יצחקי. לא סביר.

קהת מן הסתם אופציה הרבה יותר טובה, אבל לא בטוח שרק הוא לבד יספיק.

שלא תבין לא נכון, גם אני לא עף על האופציה של גולסה, אבל אילו אופציות כבר יש?

יש סך הכול 3 שמות על המדף שמתאימים / פוטנציאליים למכבי - קהת / אצילי / גולסה.

סעיף השחרור של קהת, למיטב הבנתי, עומד על מיליון יורו - לא בטוח שמיטש ירצה לשלם.

אצילי - לך תדע איזה מחיר יתקעו לו בבוררות.

וככה אתה מוצא את עצמך עם גולסה.

שחקני נוער זה אחלה, אבל מי מאלו ששיחקו בעונה האחרונה מספיק טוב לספסל (שואל ברצינות)?

מתן חוזז היה סבבה בבית"ר ת"א, אבל מפה לספסל שלנו...

את צ'יבוטה כישראלי הייתי לוקח בלי לחשוב פעמיים לספסל. אבל עוד חזון למועד.

גולסה

נתונים בליגה, לא יודע נתונים על מספר הדקות.

08/09

27 הופעות - שער אחד

09/10

16 הופעות - 5 שערים ו-2 בישולים

10/11

26 הופעות - 2 שערים ובישול אחד

11/12

25 הופעות - 3 שערים ו-2 בישולים

12/13

27 הופעות - 2 שערים ו-2 בישולים

13/14

5 הופעות - בישול אחד

נתונים מפאוק אני מנחש שיותר גרועים.

אנמי, לא צריך אותו.

קשר שלא הבקיע גול 4 שנים, זה מה שצריך!

וברצינות, יכול לעבוד רק אם מגיע כגיבוי לגל/האריס. ועדיין בסכום שהוא בטח הולך לקבל היה אפשר להביא קשר אחר מתאים יותר.

בשיאו הוא היה שחקן מעניין, כושר אירובי ויכולת ללחוץ ברמה גבוהה. מצד שני גם יצחקי בשיאו פירפר את אולימפיאקוס, והיום הוא דוגמן הבית של קולקציית MTA. ועל בבסט שכיכב בצרפת ותפר את פורטוגל עדיף לא להרחיב..

איזה הוצא מהקשרו מגעיל צנציפר עשה עכשיו לראיון עם זהבי מסוף העונה, איכס.

אמא שלו זונה.

אין לו חיים. רק להתעסק בנו כל היום.

איזה הוצא מהקשרו מגעיל צנציפר עשה עכשיו לראיון עם זהבי מסוף העונה, איכס.

לטובת אנשים שאין להם כח להיכנס לוואינט ולחפש את הכתבה?

לטובת אנשים שאין להם כח להיכנס לוואינט ולחפש את הכתבה?

נתן ציטוט של זהבי אומר בסוף העונה : " במקום גולדהאר הייתי משחרר באותו הרגע שחקן שלא היה רוצה להיות פה " , ומנסה להפוך את זה לרמיזה של זהבי שלא יחזיקו אותו בכוח .

יש לנו את ריקן, אין שום צורך בגולסה.

לדעתי ריקן וגם אזולאי יעברו לחיפה במסגרת עסקה על טוואטחה

כך שגולסה יגיע ע"ח אזולאי

וקהת זה בול מה שאנחנו צריכים במקום נוסא אבל נראה לי שיהיה קשה מאוד לשכנע אותו לחזור

לדעתי ריקן וגם אזולאי יעברו לחיפה במסגרת עסקה על טוואטחה

כך שגולסה יגיע ע"ח אזולאי

וקהת זה בול מה שאנחנו צריכים במקום נוסא אבל נראה לי שיהיה קשה מאוד לשכנע אותו לחזור

זאת תהיה עסקה מזעזעת. ריקן טוב מטוואטחה כמגן ומגולסה כקשר

לא בטוח שאזולאי נופל מגולסה. גולסה שחקן טוב אבל עוד אחד שלא יתן מספרים.

מדהים שאחרי כל העונות האלו אנשים עדיין לא הבינו שקודם כל צריך שחקנים שנותנים מספרים לא משנה מה, אחרי זה מהירות להתקפה. בגלל זה הייתי מאוד בעד צירוף של רוקאביצה כי הוא גם זה וגם זה. אז כנראה שעוד עונה עם חלוץ אנמי, מיכה ובן חיים לא נותנים מספיק והנטל רק על זהבי. יופי.

אני היחיד שמתקשה להבין למה כ"כ מחזיקים מריקן בפורום וביציע? שחקן נחמד, לא התרשמתי שהרבה יותר מזה.

מדהים שאחרי כל העונות האלו אנשים עדיין לא הבינו שקודם כל צריך שחקנים שנותנים מספרים לא משנה מה, אחרי זה מהירות להתקפה. בגלל זה הייתי מאוד בעד צירוף של רוקאביצה כי הוא גם זה וגם זה. אז כנראה שעוד עונה עם חלוץ אנמי, מיכה ובן חיים לא נותנים מספיק והנטל רק על זהבי. יופי.

לא.

אני היחיד שמתקשה להבין למה כ"כ מחזיקים מריקן בפורום וביציע? שחקן נחמד, לא התרשמתי שהרבה יותר מזה.

נתן כמה משחקים סבירים + עד טובים - בתחילת העונה ( במוקדמת הצ'מפיונס בעיקר ) וזהו .

לפחות הוא הגיע "בחינם" ולא עושה פרצופים ויכול למלא חורים בכל מיני עמדות . שחקן טוב לסגל בסה"כ.

לעומת אזולאי למשל שלשחק איתו זה להיות עם שחקן פחות 90 דקות . אבל שוב, לפחות הוא לא בן בסט.

לא.

אני יכול רק לנחש שכולנו נורא רצינו אותו פה וקשה להודות שהוא היה לא טוב בעונה שעברה.

בטח לא כמגן. לצערי גם לא כקשר.

ריקן טוב מטוואטחה?!?

אזולאי טוב מגולסה?!?

וואלה אחי לדעתי הרבה מאוד לא יסכימו איתך ויש הרבה שיצחקו אפילו מהמסקנה שהגעת

לא.

כן כן

יפה שטוואטחה הגיע לכמה משחקים בפלייאוף אחרי שנתיים שהוא מזעזע. באופן כללי הרמה שלו נמוכה מאוד. בטח לא שווה את הסכום המצחיק של 1.2 מיליון יורו כפי שפורסם בתקשורת.

וריקן לא איזה שחקן מבריק, אבל ביחס לשוק הישראלי יש לו מה להציע. לצערי הוא לוקח על עצמו מעט מאוד בניגוד לתקופה בבית"ר, כמו הרבה שחקנים חדשים אצלנו

כן כן

יפה שטוואטחה הגיע לכמה משחקים בפלייאוף אחרי שנתיים שהוא מזעזע. באופן כללי הרמה שלו נמוכה מאוד. בטח לא שווה את הסכום המצחיק של 1.2 מיליון יורו כפי שפורסם בתקשורת.

וריקן לא איזה שחקן מבריק, אבל ביחס לשוק הישראלי יש לו מה להציע. לצערי הוא לוקח על עצמו מעט מאוד בניגוד לתקופה בבית"ר, כמו הרבה שחקנים חדשים אצלנו

לא הוא לא. ( וריקן לא מגן בכלל, הוא גם אמר את זה בראיון )

טאווטחה עושה לנו תמוות בכל משחק, כל משחק נגדם הוא עולה למעלה כמו מטוס וגם בצד ההגנתי הוא הרג את מיכה.

לא יודע מה הסיפור איתו ועם הסוכנים שלו אבל הלוואי ויגיע למכבי, המגן הכי טוב בארץ.

" באופן כללי הרמה שלו נמוכה מאוד "

מה אתה בא וזורק משפט כזה לאוויר ? ובאופן כללי איך הרמה של ריקן ?

ריקן טוב מטוואטחה?!?

אזולאי טוב מגולסה?!?

וואלה אחי לדעתי הרבה מאוד לא יסכימו איתך ויש הרבה שיצחקו אפילו מהמסקנה שהגעת

אמרתי אזולאי לא נופל מגולסה. גולסה עם כל הרעש והצלצולים נתן עונה אחת טובה בקריירה, העונה הראשונה שלו בבוגרים כמדומני. מאז היה את הבלאגן עם לאציו והוא נראה כמו הפרצוף שלו. בכל מקרה גם אם הוא מסי כל עוד הוא לא נותן מספרים (והוא לא יתן) אין בו צורך. אלברמן-מדוניאנין-גולסה זה חלבי בטירוף.

אזולאי סבל מחוסר מזל. גם הוא לא בדיוק עילוי אבל צריך לקבל הזדמנות נוספת בתקווה שלא יפצע.

נחכה ונראה בנוגע לטוואטחה. ראיתי כמעט כל משחק של חיפה והוא היה זוועה ברובם. אצילי הפך אותו לביץ' שלו בכל משחק.

נחכה ונראה בנוגע לטוואטחה. ראיתי כמעט כל משחק של חיפה והוא היה זוועה ברובם. אצילי הפך אותו לביץ' שלו בכל משחק.

פשוט ב4-2 בבלומפילד וב2-2 בטדי אצילי התקשה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.