Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

גאדיר עם 16 בסכנין.איך הוא (עד עכשיו) בקבוצה כמו באר שבע?עזוב גולים,הבן אדם מסריח את המגרש בכל פעם שהוא עולה אליו.

באופן כללי אני חושב שמוגרבי יותר טוב מגאדיר,אף פעם לא תפסתי ממנו.עוד בחיפה הוא היה מבחינתי ערס מגרש.

מעדיף את גאדיר על בן בסט ויצחקי.

מוגרבי יכול להשתלב טוב מהספסל.

1. לי זכור שהוא סידר מצב גדול לברדה בפתיחת המשחק .

2. בסכנין הוא היה משחק 9, חלוץ, בבאר שבע הוא משחק בכנפיים.

3. אתה שופט שחקן אחרי חצי שנה לא טובה בבלגיה, הוא שם בקושי חודשיים, לא רציני...

ולי זכור שהוא בעיקר הלך מכות,פעם עם ריקן ופעם עם נמני ברעננה.זכורה לי החמצה גדולה שלו מול מכבי בתרגיל החופשית שהם עשו(בעט לשמיים) וזהו.

ולא,אני ממש לא שופט אותו על פי התקופות שציינת.בדיוק בשביל זה ציינתי שלא תפסתי ממנו עוד מתקופתו בחיפה.אם היה מגיע למכבי הייתי אומר אמן ומקווה שיתן בראש,אבל הוא נראה פח.חד משמעית.

לגבי ה2 שלך-איך אפשר להצביע על עמדה מסויימת במערך ההזוי של בכר?תצפה במשחק ותופתע לראות איך גאדיר עובר מ9 לקו וחזרה עשר פעמים במהלך הזמן שהוא היה על המגרש.

הפואנטה היא שאני לא חושב שצריך להסתנוור מסטטיסטיקה כזו או אחרת.סכנין בעונה טובה ומוגרבי לוקח חלק פעיל מאוד בה,הוא המוציא לפועל העיקרי שלהם.הסטטיטיקה שלו היא פועל יוצא של שחקני חוד לא מוכשרים במיוחד(אזולאי,אבידור) שהוא מתבלט מעליהם.שורה תחתונה?אם ציבוטה מתאזרח הוא עדיף.

וצאו מהסרט.לא יגיעו שני שחקני קו אלא אם כן נשתחרר באופן פלא מטל,יצחקי ובן בסט.שניים לא הייתי משחרר לקבוצה בארץ(בן חיים ועדן,כן כן) ואת ברק אני לא רואה הולך.מה גם שאת בן חיים הייתי משאיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מוגרבי אחלה תוספת לסגל, גם אצילי יכול לתרום וזהו מבחינת ישראלים בליגה לפחות

מעבאד אני ממש לא מחזיק, היה לו מומנטום טוב לפני איזה עונה או שתיים ועכשיו הוא כבר די נהרס ומזל שהוא לא בא אלינו

אם כבר מישהו מק"ש אז את אופיר מזרחי אבל עדין אני מעדיף את אצילי ומוגרבי

ציבוטה בתור ישראלי זה האדיאל. שחקן סופר כישרוני, לא יעשה פרצוים על הספסל, ירצה להוכיח את עצמו כדי

להיות שחקן הרכב ולהשתדרג לליגה גדולה יותר. מעדיף אותו על מוגרבי בלי שאלה בכלל.

חוץ מזה שזה יהיה מהלך כל כך שמעון מזרחי סטייל, ללקק את האצבעות.

בנוגע לכל השאר - יש כל כך הרבה משתנים. אם ראיקו/טב"ח ימכרו, כל תוכנית הרכש תשתנה.

מה שכן, ככל הנראה זו העונה האחרונה של יצחקי במכבי. אני כבר יכול לציין שאולי הוא השחקן

הכי כשרוני ששיחק במכבי מזה זמן רב ויחד עם זאת הכי מבוזבז/לא יעיל (לא תמיד באשמתו)

כשבוחנים את אורך הזמן שלו במכבי לעומת מה שנתן.

לדעתי יהיה חשוב מאוד להעלות לפחות שחקן אחד מרמלה לסגל. יונתן כהן\חוזז\ארמלי הם אופציות לגיטימיות, הסיכון פה לא קיים, מקסימום לא ישתלבו וייצאו להשאלה בינואר, וזה חשוב כדי להראות לשחקני הנוער שלכל הפרוייקט הזה יש מטרה, ושהם לא סתם מתבזבזים ומפנטזים על משהו בלתי אפשרי ( להיות שחקנים במכבי ). בלי קשר אני חושב שהבעיה של מכבי זה קיצוניים, בשתי הצדדים. זאת העמדה הכי חלשה במכבי גם ברמת ההרכב וגם ברמת הספסל. לא סתם במכבי דוחים את הביקורות על ההגנה וטוענים בצדק שהבעיה מתחילה בהתקפה. נוסא הוא אחד השחקנים הטובים בליגה, אבל אם הוא לא בריא אז אין טעם וצריך ללכת על זר קיצוני עם מהירות ויכולת להביא מספרים. אצילי,דמארי, רוקאביצה\צ'יבוטה ( כישראלים ) אלו אופציות ריאליות. וכמובן לקפוץ על הזדמנויות שיפתחו ( קהת, אלמוג כהן וכד' )

רק אני לא מבין בכלל את ההתלהבות מפיראס מוגרבי?

כל פעולה מוצלחת שלו נראית כמו פוקס

השורה השנייה שלך נכונה גם לגבי ערן זהבי, תומאס מולר והארי קיין. על כולם אמרו/אומרים בשלב כזה או אחר שהכל פוקס. כשזה שוב ושוב ושוב, אולי יש משהו.

לא אומר שפיראס מוגרבי כוכב בהכרח, אבל זה שנראה כמו פוקס לא אומר שבאמת פוקס.

זוכרים שמרגוליס חוזר?

מה עושים איתו? משאירים בתור אופציה התקפית אחרונה או משאילים עוד פעם?

ייקח לבן בסט את תואר מצטיין מחנה האימונים

הזוי שאנשים פה רושמים מוגרבי הבינוני שנע בין הרכב לספסל בסכנין

באותו נשימה עם אצילי שאין ספק שהוא אחד הישראלים הצעירים הכי טובים והכי מבטיחים

ואין מה לעשות בדרכ מה שטוב עולה כסף והרבה!!

משחרר בכאב את קרלוס

בן בסט

יצחקי

נוסא

זיו( נותן לו תפקיד במערכת)

דור פרץ(משאיל וזה רק במקרה אם מצליחים להחזיר את רועי קהת)

ובמקומם:

בלם זר

אצילי

קשר אחורי זר

קהת

חלוץ ישראלי (רוקאביצה כישראלי או אופיר מזרחי מק״ש

ומחזיר 2 שחקנים מרמלה כגיבוי לסגל גלזר ויונתן כהן בעדיפות ובמקסימום להשאיל אותם שוב בינואר

שמות כמו מוגרבי ועזרא זה כל כך התקופה של לוני

עזרא יכול להיות גניבה של מכבי.מאמין שהוא רק צריך שינוי אווירה.

יש לו כדורגל.

יש לו כדורגל, אין לו ראש.

וכל עוד טב"ח בסביבה, להביא עוד דריבליסט בלי מוח זה מאוד מיותר.

יש לו כדורגל, אין לו ראש.

וכל עוד טב"ח בסביבה, להביא עוד דריבליסט בלי מוח זה מאוד מיותר.

היית מתלונן אם מול באר שבע היה לך את עזרא בהרכב במקום בן בסט ?

אני גם בעד לנסות ולצרף את חן עזרא בעיקר מכיוון שמדובר בישראלי כישרוני ולצערנו אין יותר מידי כאלו

בנוסף אני מאוד מאמין במערכת העכשווית שלנו שהצליחה ומצליחה להוציא משחקנים מעל ומעבר ואני בהחלט חושב שאם יחליטו להביא את חן עזרא אז יש פוטנציאל לראות דברים יפים, תוסיפו לזה שדי ברור שאם יגיע אז מן הסתם הוא שחקן רוטציה (חילוף ראשון-שני שמדי פעם רואה הרכב) ולא כוכב שצריך לסחוב קבוצה וכו'...

הלוואי בסוף איכשהו אצילי יגיע

גם אני בעד עזרא. העברה בחינם עם עלות מעביד שזולה משל ברק יצחקי. הוא שווה את זה.

באמת חסר לנו שחקן שיודע לבצע מהלכים אישיים מרשימים
*וידאו של התרגיל המפורסם של חן עזרא רוקד פלמנקו עם כדור*

אם זה עאבד או כל ישראלי מבולף במיליארד ארבעמאות אלף יורו או עזרא בחינם. אין שאלה בכלל.

תכלס להם יש אינפלציה שם.

נוואקמה, בוזגלו, מליקסון, סהר..

עשיתי מקודם סקירה של החלק הקדמי של שתי הקבוצות, גם לנו וגם להם יש 6 שחקנים התקפיים

ההבדל האמת הוא שאצלנו זה כולל את בן בסט ויצחקי, שאנחנו חייבים שחקנים טובים ויעילים מהם, ואצל ב"ש נראה שכל השישה ישארו.

בכל אופן, התייחסתי אליהם גם כי הוא גדל בנוער של ב"ש, לפני שהגיע לטוברוק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.