Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

לא אומר להיות בגישה מסריחה לכסף כמו מיוות׳ר

אבל יש לזהבי עוד גג 5 עונות להרוויח סכומים כאלה, זה לא שכר שירוץ איתו עד הפנסיה - זו הפנסיה

לא מציעים לו לעשות משהו שהוא לא יודע לעשות- לשחק כדורגל תחת פיליפה סקולארי, במדינה סופר מרתקת, אם הוא יסע הוא יקח איתו נני לילדים ומבשלת -נראה לי שבמקרה הזה רק האשה תחליט

זאת לא הקבוצה של סקולארי, וזאת קבוצה שלא תאבק שם על האליפות.

זה נטו כסף. ללכת למדינה מאוד קשה מבחינת התאקלמות (שפה, אוכל, תרבות) רק בשביל הכסף.

בגדול, ברור שאנשים עושים דברים כאלה בשביל להבטיח את העתיד הכלכלי שלהם, אבל במקרה של זהבי גם במכבי הוא מסודר לכל החיים,

הוא כבר היום עשה מהכדורגל כמעט 20 מיליון שקל, ויעשה עוד 20 עד סוף הקריירה...

אנחנו לא מדברים פה על הזדמנות של פעם בחיים להסתדר...הוא כבר מסודר.

זה אפשרות להחליף לקסוס בפרארי או למברוגיני...

מאמין שיש הצעה, אבל גם מאמין שעם ערן ממש היה רוצה אותה זה היה נסגר מאחורי הקלעים ולא יוצא החוצה איך שיצא,

עצם זה שהוציאו את זה החוצה, די ברור שהוא נותן למכבי הזדמנות לשכנע אותו להישאר ואפילו יעדיף להישאר.

זאת לא הקבוצה של סקולארי, וזאת קבוצה שלא תאבק שם על האליפות.

זה נטו כסף. ללכת למדינה מאוד קשה מבחינת התאקלמות (שפה, אוכל, תרבות) רק בשביל הכסף.

בגדול, ברור שאנשים עושים דברים כאלה בשביל להבטיח את העתיד הכלכלי שלהם, אבל במקרה של זהבי גם במכבי הוא מסודר לכל החיים,

הוא כבר היום עשה מהכדורגל כמעט 20 מיליון שקל, ויעשה עוד 20 עד סוף הקריירה...

אנחנו לא מדברים פה על הזדמנות של פעם בחיים להסתדר...הוא כבר מסודר.

זה אפשרות להחליף לקסוס בפרארי או למברוגיני...

מאמין שיש הצעה, אבל גם מאמין שעם ערן ממש היה רוצה אותה זה היה נסגר מאחורי הקלעים ולא יוצא החוצה איך שיצא,

עצם זה שהוציאו את זה החוצה, די ברור שהוא נותן למכבי הזדמנות לשכנע אותו להישאר ואפילו יעדיף להישאר.

לפי טוכמן ו-וואלה כן מדובר בקבוצה של סקולארי וגם אם לא- איך הליגה הישראלית עדיפה על הסינית מבחינה מקצועית (ובטח מבחינת כמות אוהדים)?

עוד פעם אתם מדברים על הכסף שיש לו, ונכון שהוא מסודר לכל החיים, אבל ההצעה היא שבשנה אחת שם הוא ירוויח יותר ממה שהוא הרוויח בכל הקריירה לפני... זה הבדל של שמים וארץ.

הסיבה היחידה שיש לו להישאר זה ההתאקלמות והמשפחה.

בדיוק.

הרי אם מכבי עכשיו מכניסה 5 מיליון יורו על זהבי, לטביב נפתחות העניים והמחיר רק עולה, כי כולם מבינים שמכבי בלחץ ויש לה את המזומנים,

אין שום דבר חכם בלמכור אותו.

תמכור את זהבי ב 6-7 מליון ואתה יכול להביא 2 זרי על לשלישיה הקדמית ב 4 מליון, להביא את קהת במליון וגם את טוואטחה בקצת יותר ממליון. אם זה 7 עוד ישאר לך עודף לבלם זר. מגבלת הזרים בעייתית אבל לא משהו שאי אפשר להתמודד איתו.

מכבי חייבת למכור לפחות כל שנתיים שחקן בסכום יפה.

במקום זהבי אני מקבל את ההצעה הזו בקלילות.

ליגה יותר תחרותית, הרבה יותר כסף, יותר קהל.

בשבילנו זה אסון. גם אם נקבל עליו 7 מיליון יורו. זה אסון כי הוא הקלף היחידי שבזכותו אנחנו רמה מעל לליגה(יחד עם באר שבע). אם נשחרר אותו , בטח אחרי אובדן אליפות זה פשוט מכת מוות.

מילא היו עוד שחקנים שהיו נותנים מספרים. מילא ג'ורדי היה מעולה בבחירת זרים.

אין תחליף לזהבי. לא כל עוד ג'ורדי כאן, ולא בשוק השחקנים ההישראלים כיום.

כולם פה מפחדים מבאר שבע . שבע מיליון יורו אתה מביא שחקנים לכפכף פה את כל הליגה בלי לבזבז שקל מהכיס

הרי ג'ורדי כלכך מצטיין בבחירת זרים

מדברים פה על שבע מיליון יורו שיכנסו כאילו עד היום הבעיה שלנו הייתה כסף.

מציע שתבדקו כמה גולדהאר שם מכיסו(רמז-תכפילו בכמה) ואז תדברו על 7 מיליון יורו שיעשו פה מהפכה.

שטויות.

אם הוא לוקח את ההצעה הוא סיים עם הכדורגל פחות או יותר. כספי נטו.

כולם פה מפחדים מבאר שבע . שבע מיליון יורו אתה מביא שחקנים לכפכף פה את כל הליגה בלי לבזבז שקל מהכיס

אין אף זר שייתן לך את המספרים של זהבי והתרומה האדירה שלו מעבר למספרים אולי רק זלאטן

ראוי לציין שיורדי הצהיר בעבר שאין טעם להביא זרים ברמה מעל הליגה והוא מתמקד בישראלים. כלכלית הטענה שלו מגובית.

במידה ומוחלט לשנות מגמה בנושא- אין לי ספק שהוא יצליח בבחירת הזרים.

נו באמת, לזהבי אין שום תחליף, ושום סכום לא ישנה את זה, אנשים חושבים שזה הוקוס פוקוס תביא זר בהרבה כסף והוא יתן תמספרים שלו, שחקן של פעם בדור.

אין אף זר שייתן לך את המספרים של זהבי והתרומה האדירה שלו מעבר למספרים אולי רק זלאטן

בכסף הזה אתה יכול להביא שני שחקנים זרים בעלות של כ 4 מליון יורו + קהת בכמליון יורו + טוואטחה בכמליון יורו ועוד נשאר לך עודף לבלם זר. אין לי צל צילו של ספק, שאם זהבי נמכר ונכנס לך סכול בסדר גודל של 6-7 מליון יורו, הכל ילך לשדרוג סגל השחקנים ויגיעו שחקנים זרים מצויינים.

בכל אופן, לפי איך שאני מצליח להבין, מכבי דחתה הצעה רשמית של 5 מליון. נחכה ונראה אם הסינים מוכנים לשדרג את ההצעה ל 6-7 ואז הויכוח יהיה רלוונטי.

ראוי לציין שיורדי הצהיר בעבר שאין טעם להביא זרים ברמה מעל הליגה והוא מתמקד בישראלים. כלכלית הטענה שלו מגובית.

במידה ומוחלט לשנות מגמה בנושא- אין לי ספק שהוא יצליח בבחירת הזרים.

כי זר מעל הליגה חייב לעלות מיליוני יורו? תן לי זרים ברמה של ב"ש ואנחנו דורסים ת'ליגה. ואפילו חסכנו כסף.

לגבי זהבי - טני במקומו לוקח. זה לשנתיים וחצי.

הוא ישחק שם, "יסבול" קצת, יעשה בוכטה ענקית ששחקן ישראלי לא דמיין בכלל ויחזור לכאן בגיל 31-32, יתן כאן עוד 3 עונות ואחר כך יקבל תפקיד מקצועי כאן. אין לו מה להפסיד ויש לו לאן לחזור

זהבי לא צריך להיות למכירה כרגע .

זהבי בקבוצה כמו מכבי לא מוחלף , אלא בונים סביבו עד שהוא דועך , סטייל ברצלונה ומסי , הם לא היו מביאים את סוארס או ניימר (או סוארס וניימר) על חשבון מסי , בחיים לא.

ממש לא מסכים עם הגישה של גורדי(אני כלומניק כמובן ועדיין)..הרי 5 זרים זה חצי הרכב כמעט וחבל מאוד לא להשקיע בזרים מוכחים סכומים רציניים

הרי המגבלה של השחקן הישראלי ידועה וגם שתביא תהכימטוב בשחקן הישראלי לא תצליח להיות כמה דרגות מעל

לעומת זרים רציניים שיכולים לגרום לך לקרקס פה תליגה ולהיות אלוף כמו באזל כבר מינואר

בכסף הזה אתה יכול להביא שני שחקנים זרים בעלות של כ 4 מליון יורו + קהת בכמליון יורו + טוואטחה בכמליון יורו ועוד נשאר לך עודף לבלם זר. אין לי צל צילו של ספק, שאם זהבי נמכר ונכנס לך סכול בסדר גודל של 6-7 מליון יורו, הכל ילך לשדרוג סגל השחקנים ויגיעו שחקנים זרים מצויינים.

בכל אופן, לפי איך שאני מצליח להבין, מכבי דחתה הצעה רשמית של 5 מליון. נחכה ונראה אם הסינים מוכנים לשדרג את ההצעה ל 6-7 ואז הויכוח יהיה רלוונטי.

כרגע, כל התוכנית משחק שלנו בנויה על ערן זהבי. כולה.

עכשיו יבוא מאמן חדש, ישנה קצת פה ושם, אבל זה עדיין תלוי רק בערן.

אם אין את ערן, אתה מתחיל מאפס. פשוט מאפס.

ועכשיו לך תסמוך על הזרים שיבואו. כאילו זה קל להנחית ולפגוע בזרים יקרים. אין שום הבטחה שמהלך כזה יצליח .

הדבר היחיד שבטוח הוא שערן זהבי כרגע הוא השחקן הכי חשוב שהיה ויהיה לנו בשנים הקרובות.

אתה יכול להרכיב סביבו עוד שחקנים זרים וישראלים מעולים ואולי רק אז יהיה אפשר להיפרד מערן.

כרגע? אין לך שום התקפה. כלום . נאדה.

אתם מוכרים את זהבי בקלות יתר ועוד כותבים על זרים כיאלו זה הוקוס פוקוס, הם לא יתנו את מה שזהבי מספק, לא הדשא ולא בהשפעה שיש לו הקבוצה.

זהבי זה הנכס הכי גדול שיש למכבי בשנים האחרונות אחרי גולדהאר וקרויף.

אמנם קבלנו מההכנסה בצ'מפיונס שוער ב3 מיליון (שכנראה לא היה מגיע בלי המאמן), אבל גם חלוץ שלא היה רצוי בנתניה(!). אז קשה לי להאמין שאם זהבי יימכר נראה פה השתוללות בגזרת הזרים, זו לא הדרך של ג'ורדי והוא די מקובע בה לאורך התקופה. רוב הסיכויים שעיקר הכסף יילך לחוזים מנופחים לישראלים. מה גם שאף אחד לא מבטיח שבסכומים גדולים יותר הוא יפגע בזרים.

יש לך כרגע ביד שחקן של פעם בדור, שחקן שסוחב לבדו קבוצה שלמה לאליפויות והישגים, ואתה רוצה לוותר על כל זה בשביל זרים אנונימיים שלאפחד אין מושג אם יצליחו?

ברגע שעלינו לבתים באלופות , קיבלנו סכום גדול יותר בהרבה מ7 מיליון יורו.

וקיבלנו את ראדוניץ' האדיר.

תתחילו להפנים שמזרים לא תבוא הישועה. לא בקרוב לפחות.

ברגע שעלינו לבתים באלופות , קיבלנו סכום גדול יותר בהרבה מ7 מיליון יורו.

וקיבלנו את ראדוניץ' האדיר.

תתחילו להפנים שמזרים לא תבוא הישועה. לא בקרוב לפחות.

קיבלנו גם את ראייקו. ולדעתי זו סיטואציה שונה, כסף גדול שנכנס ממכירת הכוכב שלך ילך בוודאות לתקציב שידרוג הסגל. אין לי ספק בכך. קבוצות רבות אחרות מכרו וימכרו את הכוכבים הגדולים שלהן, לחלקם זה עוזר ולחלקן לא אבל למכבי אין את הפריווליגיה לא לעשות אקזיט על שחקן כשזה הזמן היחידי לעשות עליו אקזיט. אחר כך - לא יהיה. אמרתי ואגיד שוב, הלוואי שנהיה האיזי שרצקיים של אירופה. נקנה בזול ונמכור ביוקר. רק ככה יהיה לנו זכות קיום כלכלי כקבוצה מדרג מכובד באירופה.

שורה זה לא נכון שמזרים לא תבוא ישועה...הבעיה איזה זרים מביאים

מצטער להגיד לך כמו שאתה יודע לראדוניץ לא היה רקורשץד מדהים שבא לכאן אז היה ברור שזה או נפילה או הצלחה אבל זה לא משהו מוכח

לעומת מדו שבא עם רקורד מוכח כשחקן פותח בנבחרת בוסניה

אתה לא יכול להגיד בגלל שעד עכשיו לא הגיעו זרים ברמה הכי גבוהה אז בוא נבטלל תאופציה הזאת.

אתה רוצה לדרוס תליגה ? אתה רוצה שהכסף שקיבלת מהצמפיונס ומההשקעה של גולדהר תגרום לאליפות בינואר? רק זרים איכותיים אין מנוס

הרי אם אצילי שחקן שלא שווה לדעתי יותר ממשכורת של 150 אלף דולר יקבל פה 500 אלף זה לא יהפוך אותו פתאום לרדונדו,זה בדיוק כמו שתקנה קיה במחיר של מרצדס עדיין תתן לך תפוקה אבל לא מה שאתה באמת מצפה.

לסה לא היה רקורד טוב עם הרבה שערים בליגות דומות ברמה לישראל? שמת עליו 800 אלף דמי העברה. וואקמה למשל עלה לב"ש 600 אלף, ואוגו הגיע שנה שעברה למבחנים כשחקן חופשי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.