Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

לזהבי לא חסר כסף?

תפסיקו לחשוב כמו ילדים אין דבר כזה מספיק כסף

רק המשפחה תהיה השיקול פה

מעניין אותי מי חינך אותך לחשוב ככה.

ההנחות יסוד שלך שגויות ויגרמו לך להרגיש עני בכל החיים.

מאחל לך ללמוד דבר או שניים לגבי ערך ומשמעות הכסף.

וואלה, מסכים. ב- 7 מיליון שווה למכור.

מדברים פה על באזל כמודל, אבל חוששים ממכירת שחקנים. באזל מכרו את שאקירי, סלאח, זומר, שאקה ועוד. כל הכוכבים הגדולים שלהם.

אני אוסיף ואחדד. קבוצה כמו מכבי חייבת לחיות גם ממכירת שחקנים. זו הכנסה שפשוט אי אפשר לוותר עליה. יש כמובן בעיות שאין מאחורה מספיק עתודה וגם התחרות פה בסופו של דבר קשה יותר מזו שיש לבאזל בשנים האחרונות.

ועדיין, אם תמיד נגיד שאין סיכוי למכור, לא נתקדם לשום מקום.

זהבי ללא ספק הגיע לשיאו ואם יש הצעה טובה ממש, זה הזמן לעשות את זה. זה רק ידרבן את המועדון להתחזק כמה שיותר.

אגב, אני חושב שזה לא יקרה, כן

מעניין אותי מי חינך אותך לחשוב ככה.

ההנחות יסוד שלך שגויות ויגרמו לך להרגיש עני בכל החיים.

מאחל לך ללמוד דבר או שניים לגבי ערך ומשמעות הכסף.

ברוך הבא לחיים בעידן הקפיטליסטי

חשבתי שה2/5/98 זה לא התאריך לידה שלך, התיאוריות האלה יפות אבל החיים מלמדים שכסף זה כוח מאוד משמעותי,

כשמדברים על קריירה של כדורגלן והבחירות שלו אז תנסה ללמד דבר או שניים...

בתיאוריה הזו לא היו מעברים בכלל בעולם

מי אמר שזה יוסי ממלמל ולא נמני? או אוואט שכל תחושה של אחד הנציגים שלו מפורסמת באתרים?

אתם מטומטמים עם זה שלא השלמתם עם זה שבניון בא למכבי ולנו האוהדים נשאר לקוות לטוב, אתם זורעים שנאה לא מבוססת מתוך פראנויה לא מובנת. לא ראיתי החתמות עדיין בליגה, גם באירופה כמעט ולא..ואתם זועקים מכאב כאילו מה קרה? לכו לעשן משהו שתרגעו, באמת שיצאתם מפרופורציה.

אני אוסיף ואחדד. קבוצה כמו מכבי חייבת לחיות גם ממכירת שחקנים. זו הכנסה שפשוט אי אפשר לוותר עליה. יש כמובן בעיות שאין מאחורה מספיק עתודה וגם התחרות פה בסופו של דבר קשה יותר מזו שיש לבאזל בשנים האחרונות.

זהבי ללא ספק הגיע לשיאו ואם יש הצעה טובה ממש, זה הזמן לעשות את זה. זה רק ידרבן את המועדון להתחזק כמה שיותר.

בדיוק. לדעתי, מכבי חייבת מכירה יפה לפחות אחת לשנתיים.

חלק מהשחקנים שצריך לצרף הם אלו עם פוטנציאל רווח גבוה.

תרצו או לו, באזל, פורטו וכו' הם השרצקיים של אירופה והלוואי ונתחיל גם אנחנו להשתמש בקונספציה הזו. רק כך נתקדם.

וואלה, מסכים. ב- 7 מיליון שווה למכור.

מדברים פה על באזל כמודל, אבל חוששים ממכירת שחקנים. באזל מכרו את שאקירי, סלאח, זומר, שאקה ועוד. כל הכוכבים הגדולים שלהם.

לבאזל אין הגבלת זרים

ברוך הבא לחיים בעידן הקפיטליסטי

חשבתי שה2/5/98 זה לא התאריך לידה שלך, התיאוריות האלה יפות אבל החיים מלמדים שכסף זה כוח מאוד משמעותי,

כשמדברים על קריירה של כדורגלן והבחירות שלו אז תנסה ללמד דבר או שניים...

בתיאוריה הזו לא היו מעברים בכלל בעולם

אנחנו לא על אותו הגל, זה בסדר.

רק ארשום לך שיש סוגים שונים של קפיטליזם בישראל אנחנו חווים קפיטליזם שלילי וכוחני - זה אומר שמי שעומד למעלה בוחר לנצל את מי שלמטה ולא בהכרח ככה קפיטליזם עובד (ראה מדינות מסויימות במערב אירופה).

לרשום ש"אין דבר כזה מספיק כסף" זה מעציב אותי לראות, כי זה המוטו של תשובה/משפחת עופר וכו' - תמיד להרגיש שהם צריכים עוד - וזה תמיד על חשבון מי שמתחתיהם.

בוא ניקח את המקרה הרלוונטי לנו: זהבי צבר הון של 20 מיליון נגיד? אם ישאר במכבי יעשה עוד 20 נגיד? בוא ותסביר לי איך 40 מיליון שקל זה סכום שלא מספיק לכלכל אותו, את ילדיו ונכדיו (מתוך הנחה שיעשה בכסף שימוש מושכל).

אז כן - קפיטליסט "שלילי" יחשוב על זה שאין לו מסוק, שאין לו מטוס ובלהבלנבלנ. ואז מן הסתם תרצה עוד ועוד כסף, ולא להפסיק להרוויח כסף עד שתמות.

קפיטליסט "חיובי" ייצב אץ עצמו ברמת חיים פרופורציונלית לחייו וישמרו על הונו.

מקווה שהשכלת :) זה יצא מהקשר הדיון אבל הייתי חייב להעביר את הנקודה: לא כל קפיטליסט מתנהג בצורה דורסנית כלפי החלשים, אפשר גם אחרת

הכל טוב ויפה, אבל לא כשזה נוגע לערן. הוא מחפה על ככ הרבה בעיות בסגל. אתה יכול למכור את טב"ח בכיף ולהמשיך להתמודד על האליפות, אבל בלי ערן אתה בבעיה. אין אף ישראלי, ריאלי או לא ריאלי, שיתקרב למה שהוא נותן לך, וכולנו מכירים את הבעיה של ג'ורדי עם זרים.

לזהבי לא חסר כסף?

תפסיקו לחשוב כמו ילדים אין דבר כזה מספיק כסף

רק המשפחה תהיה השיקול פה

לא נכנס איתך לדיון או ריב חלילה.

מאחל לך מכל הלב להגיע לרמת העושר שלו.

כרגע זהבי נמצא במצב כספי שאני חושב שהכסף הגדול מסין לא משחק אצלו תפקיד.

הוא מרוויח אצלך יותר ממיליון יורו בעונה! בלי מענקים בלי פרסומות וכסף מהצד.

ויש כזה דבר מספיק כסף אנשים שרוצים כל הזמן עוד ועוד ולא מרוצים יש להם בעיה גדולה בחיים כי הם בחיים לא יהיו מאושרים.

צריך לתקן את מערכת האוורור של החלון הזה.

כל הטוב יוצא ממנו החוצה, וכל הרע נכנס פנימה.

חרא חלון.

למה אפשר לצפות מנושא על שם יוסי בניון?

היה נושא על שם סריי דיה ונחת פה ראיקוביץ', רק אומר.

במידה ומציעים על זהבי 6 מיליון יורו

אתה מביא 2 זרים ברמה גבוהה מאד! פלוס נשאר לך כסף לקהת וחצי טאווטחה ונפטר מהחוזה השמן של זהבי.(1.2 מיליון יורו)

הכסף קורץ אפילו לנו ואנחנו לא מקבלים אותו כי מי שאומר שלזהבי אין מחיר טועה ובגדול.

החלום שלו זה להצליח באירופה גם ואני חושב שאנחנו ניפרד ממנו הקיץ

עשה מעל ומעבר ב3 וחצי שנים שלו פה.

מצד שני מכבי גם חייבת להתרענן והיא תעשה בשכל אם תדחוף אותו לקבל את ההצעה הזאת.

צריכים להתחיל לבנות עוד שושלת עם שחקנים חדשים ורעבים.

הסיבה היחידה שהוא יישאר פה זה משפחה.

עם כל הכבוד לשאלה המקצועית זה לא שהליגה הישראלית היא ליגה שמסוקרת קבוע באירופה, סין היא שוק כפול מכל אירופה ביחד מבחינת אוכלוסיה והוא ישחק שם תחת סקולארי ועם פאוליניו וג'קסון מרטינז... אם הוא יצליח שם אל תזלזלו באהדה של הסינים, סטפן מרבורי הוא חצי אל שם.

מבחינה כספית הוא ירוויח בשנה אחת שם פחות או יותר את מה שהרוויח בכל הקריירה לפני- עם כל הכבוד לדיונים על קפיטליזם וערך הכסף זה הבדל עצום, זה לא ההבדל בין עוד מסוק או לא זה הפרש של לסדר את הנינים שלך.

דבר נוסף, אפשר לצאת מנקודת הנחה ששחקן כמו זהבי לא יהיה בעתיד.

לכן כל השוואה לקבוצות שמוכרות שחקנים למטרות רווח לא במקום.

רוצה למכור בשביל להרוויח? תמכור את טב"ח. תמכור את ראיקו.

זהבי זה שחקן של אחד למטה שנה ולכן אי אפשר להמיר את התמורה שלו לכסף.

עשה מעל ומעבר ב3 וחצי שנים שלו פה.

מצד שני מכבי גם חייבת להתרענן והיא תעשה בשכל אם תדחוף אותו לקבל את ההצעה הזאת.

צריכים להתחיל לבנות עוד שושלת עם שחקנים חדשים ורעבים.

מעניין אם שיקגו בולס אמרה את זה רגע לפני שג'ורדן פרש, שזה יעשה להם טוב שהוא ילך...

או שיונייטד חשבה את זה כשהיא החליטה למכור את רונאלדו (שהביא אותה בשלוש שנים לשני גמרים, ומאז אפילו רבע גמר לא מגרדים, והוא ממשיך להגיע לגמרים)

וכבר נתנו את הדוגמה של סוארס,..

תבינו, למרות שלעיתים אנחנו מסבכים את העניינים, ספורט הוא בסוף עולם עם חוקים מאוד פשוטים - מי שמחזיק בשחקנים הכי טובים הוא זה שבלונג ראן זוכה בדברים,

כשהשחקנים הכי טובים לא אצלך, ולא משנה מאיזה סיבה, גם ההצלחה נודדת למקומות אחרים - למקומות שבהם ההכי טובים נמצאים

כשיש לך את הגיימצ'יינג'ר אצלך, תשמור אותו כמה שאתה יכול, כי אתה אף פעם לא יודע מתי הפעם הבאה שהוא יהיה אצלך (ושום סכום לא יכול להבטיח שתביא מחליף באותה הרמה שיהיה אפקטיבי כמוהו)

כל מה שאתם כותבים נשמע מאוד הגיוני וחכם על הנייר, אבל במציאות, כמעט בכל המקרים, ההיגיון הזה נגמר בנפילה של אימפריות וגעגועים למה שהיה פעם.

תפסיקו להכניס את באזל למשוואה כי זה לא דומה

שמה אין הגבלת זרים ולכן עם הכסף הם יכולים להביא תותחים אחרים

מה שלא יכול לקרות אצלנו, שוק הישראלים לא ישתנה עקב המכירה רק יגנבו אותנו יותר על אותם השחקנים

הלוואי והיה אפשר שזהבי יעדכן אותנו באחוזים מה הסיכוי שהוא הולך/ נשאר

למה אני לא מפסיק לחפש תשובות באינטרנט כדי לצאת מחוסר הוודאות

לא אומר להיות בגישה מסריחה לכסף כמו מיוות׳ר

אבל יש לזהבי עוד גג 5 עונות להרוויח סכומים כאלה, זה לא שכר שירוץ איתו עד הפנסיה - זו הפנסיה

לא מציעים לו לעשות משהו שהוא לא יודע לעשות- לשחק כדורגל תחת פיליפה סקולארי, במדינה סופר מרתקת, אם הוא יסע הוא יקח איתו נני לילדים ומבשלת -נראה לי שבמקרה הזה רק האשה תחליט

וזה לפני שחושבים שחולצה שלו נחשפת לשוק של מיליארד וחצי סינים

תפסיקו להכניס את באזל למשוואה כי זה לא דומה

שמה אין הגבלת זרים ולכן עם הכסף הם יכולים להביא תותחים אחרים

מה שלא יכול לקרות אצלנו, שוק הישראלים לא ישתנה עקב המכירה רק יגנבו אותנו יותר על אותם השחקנים

בדיוק.

הרי אם מכבי עכשיו מכניסה 5 מיליון יורו על זהבי, לטביב נפתחות העניים והמחיר רק עולה, כי כולם מבינים שמכבי בלחץ ויש לה את המזומנים,

אין שום דבר חכם בלמכור אותו.

חוק מגבלת הזרים דן אותנו לבינוניות, לקבוצה מוגבלת ולדשדוש בשלבי בתים של אירופה במקרה הטוב..

גם אם נקבל 100 מיליון יורו על זהבי לא נוכל למנף את זה, פשוט יקחו מאיתנו בהתאם סכומים מטורפים על שחקנים בינוניים ורקובים מהסחי הישראלי..

הדרך היחידה באמת לייצר משהו היא נוער, וגם מזה אני לא רואה משהו שיוצא..

איזה חוק ציני ובזוי..

זהבי הוא מה שנקרא שחקן בלתי מכיר. מכירה שלו בכל תרחיש וכל מחיר מחלישה אותך. זאת מאחר שיש לך 6 מקומות למלא בישראלים, ועד שיש לך אחד שגם לא יודע שובע וגם הכי טוב, מכירה שלו בהכרח תחליש אותך

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.