Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

בריינגרס נראה שמתלהבים מטיבי ויש דיווח מהדיילי שהם שוקלים ברצינות להחתים אותו.

השאלה שלי למה שהוא ירצה לעזוב את מכבי כדי ללכת לריינגרס ? לא חושב שיש ממה לחשוש..

בנוסף אני לא מאמין שהמשכורות שלהם יותר גבוהות ממכבי

זהירות, דעת מיעוט מאוד לא פופולרית:

אם מניחים למכבי הצעה יפה, כשאני אומר יפה אני מתכוון למשהו באיזור ה 7 מליון יורו, אני בכלל לא בטוח שיהיה לא נכון למכור.

אתה ממקסם פה רווח על שחקן אדיר שהגיע כאן לכל פסגה אפשרית ואתה מקבל סכום כזה שאיתו אתה יכול להביא כמה שחקנים

שישדרגו לך מאוד את הסגל.

זה גם מה שאמרתי כשסוארס עזב את ליברפול, מסתבר שהמשוואה הזאת לא תמיד עובדת.

יש שחקנים שאין להם תחליף בטח בביצה המקומית שלנו.

תחילת יוני, כן?

עוד פחות משבועיים משחק רשמי ראשון ואפילו לטיבי אין חוזה. אני הייתי מצפה שלפחות חלק מהשחקנים היו סגורים.

עוד פחות משבועיים משחק רשמי ראשון ואפילו לטיבי אין חוזה. אני הייתי מצפה שלפחות חלק מהשחקנים היו סגורים.

באיזה מסגרת עוד פחות משבועיים אנחנו משחקים?

מהבנתי המשחק הראשון בערך ב29 לחודש

החוזה של בניון במכבי תל אביב: 315 אלף דולר שכר בסיס ואלף דולר לנקודה

הקשר יחתום לעונה אחת בלבד ללא הבטחה לתפקיד מקצועי וללא סעיף חידוש אוטומטי של החוזה, כנהוג בחלק מהחוזים במכבי תל אביב. ירוויח כאלף דולר על כל נקודה שהקבוצה תצבור, ללא הגבלה

לא מגיע לנו לקחת אליפות

400 אלף דולר על כלום

מעניין איך יודעים בדיוק כמה הוא יקבל כולל סעיפי בונוס

יש שחקנים שאין להם תחליף בטח בביצה המקומית שלנו.

לא רק עניין של תחליף. כשכל המועדון והשחקנים נשענים על כוכב אחד, לוקח זמן עד שמתאוששים מעזיבה שלו ומתרגלים למצב החדש בלעדיו. גם בטוטנהאם וגם בליברפול ראו את זה.

ויתור על ערן זהבי אומר שהמועדון יצטרך להמציא את עצמו מחדש. וזה גם לוקח זמן וגם ייתן לב"ש יתרון עצום בפתיחת שושלת משלה.

עוד ארבעה שבועות,פחות יום.

אני חושב שזהבי לא ילך אחרי הכסף, אבל אם הוא מתקרב בסופו של דבר, צריך להגדיל לו את החוזה ל 1.5 מליון יורו, אין ברירה.

על כל דוגמא כמו ליברפול יש דוגמא הפוכה אחת או 2 כמו אתלטיקו ודורטמונד.

אם זהבי נמכר במשהו כמו 7 מליון יורו, אתה יכל להביא בכסף הזה שני זרים תותחים לשלישיה הקדמית ב 4 מליון יורו בערך + קהת בפחות ממליון וטוואטחה בקצת יותר ממליון. ישאר לך עודף לבלם זר. זה המון כסף, זה יאפשר לך גם את האופציה להשתחרר משחקנים שהשחרור שלהם יכל להיות שיעלה לך כסף (כמוב בן בסט ואולי סה ואייגבור).

נכון שזה לא מדע מדוייק וזה משחקי מנג'ר, במציאות יש עוד המון משתנים אבל זה דיום בפורום: אוהדים אז אני מרשה לעצמי:)

חשוב להוסיף עוד נתון למשוואה,

ההצעה של הסינים לזהבי היא ל-3 עונות, זאת אומרת שהוא יחזור לפה לאחר מכן הוא יצטרך לשלם מס על כל התקופה,

כלומר אם מכבי מציעה לזהבי משהו באיזור ה-2 מיליון יורו כולל בונוסים ההצעות לא מאוד רחוקות, בשביל הבדל כזה אני לא מאמין שהוא יצא.

2 מיליון יורו נשמע בומבסטי, אבל מספיק שהוא מעלה אותנו לבתים של היורופה ליג, הוא החזיר את ההשקעה ועוד נותן עודף.

חייבים להילחם עליו.

חשוב להוסיף עוד נתון למשוואה,

ההצעה של הסינים לזהבי היא ל-3 עונות, זאת אומרת שהוא יחזור לפה לאחר מכן הוא יצטרך לשלם מס על כל התקופה,

כלומר אם מכבי מציעה לזהבי משהו באיזור ה-2 מיליון יורו כולל בונוסים ההצעות לא מאוד רחוקות, בשביל הבדל כזה אני לא מאמין שהוא יצא.

2 מיליון יורו נשמע בומבסטי, אבל מספיק שהוא מעלה אותנו לבתים של היורופה ליג, הוא החזיר את ההשקעה ועוד נותן עודף.

חייבים להילחם עליו.

אני חושב ש1.5 מיליון יורו יספיקו להשאיר אותו. עם כל הכבוד לכסף של סין, זה לא רק רע מקצועית עבורו, בטח אחרי שזכה להכרה ככדורגלן מס' 1 עם קפטן הנבחרת, אלא גם סבל לו למשפחתו בחייו האישיים. גם לא לשכוח שבמכבי החוזה הוא לטווח ארוך יותר, שזה עוד גורם שמצמצם את יתרון הכסף של סין. אף אחד לא יודע איזה חוזה הוא יוכל להשיג עוד כמה שנים.

בחישוב פשוט במכבי הוא מרויח 5 מליון שקל והסינים הציעו לו 15-16 מליון

כמה מס יקחו לו ? זה עדיין לא מתקרב להפרש

מדובר על שכר נטו.

על כל דוגמא כמו ליברפול יש דוגמא הפוכה אחת או 2 כמו אתלטיקו ודורטמונד.

אם זהבי נמכר במשהו כמו 7 מליון יורו, אתה יכל להביא בכסף הזה שני זרים תותחים לשלישיה הקדמית ב 4 מליון יורו בערך + קהת בפחות ממליון וטוואטחה בקצת יותר ממליון. ישאר לך עודף לבלם זר. זה המון כסף, זה יאפשר לך גם את האופציה להשתחרר משחקנים שהשחרור שלהם יכל להיות שיעלה לך כסף (כמוב בן בסט ואולי סה ואייגבור).

נכון שזה לא מדע מדוייק וזה משחקי מנג'ר, במציאות יש עוד המון משתנים אבל זה דיום בפורום: אוהדים אז אני מרשה לעצמי:)

וואלה, מסכים. ב- 7 מיליון שווה למכור.

מדברים פה על באזל כמודל, אבל חוששים ממכירת שחקנים. באזל מכרו את שאקירי, סלאח, זומר, שאקה ועוד. כל הכוכבים הגדולים שלהם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.