Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

אתה קבוצה שרצה לאליפות כמה שחקנים אתה רוצה לערב מהנוער?

1-2 בערך כל שנה שנתיים שישתלבו בסגל כמחליפים לא יעשו נזק.

אז אני אשמח לשמוע על עוד בלמים ישראלים ברמה שלו...

אי אפשר עם כל הכבוד שתי זרים בעמדת הבלמים ועוד זר בעמדת השוער כשיש לנו אפשרות ל-5 זרים על המגרש

כמו שכבר נאמר, יש לך את טב״ח ועמרי בן הרוש. אם יביאו לכאן בלם ברמה של גרסיה (בשנתיים הראשונות שלו במכבי) אז אני שקט בכל מה שקשור להגנה.

מילא היה נותן פה איזו עונה פנומנלית, אבל בכושר הנוכחי שלו בתוספת משחקי החתול ועכבר שלו (ושל נמני) מכבי בהחלט יכולה להבהיר לו שהוא לא מחזיק אותה בביצים.

תוספת בעריכה: אני עכשיו קורא בספורט וואו שהוא מועמד למכבי חיפה. כולנו יודעים טוב מאוד שבחיפה הוא לא ישחק בעונה הבאה, אבל מישהו מטעמו כל הזמן מטפטף ידיעות על הצעות שיש לו (ואני בספק כמה הן נכונות) בכדי ליצור לחץ על הקבוצה. זה גורם לי קצת להקיא בפה.

אתה קבוצה שרצה לאליפות כמה שחקנים אתה רוצה לערב מהנוער?

כמו למשל? נראה שהם עדיין לא התאוששו מאכזבת גאל מרגוליס....ובכל המקרה הנוער השנה לא זכה באליפות ולא נראה שיש שם פוטנציאל להרכב ראשון, רק שחקנים משלימים ובכלל מכבי במשך המון שנים לא הצליחה לגדל סופר סטאר.

1-2 שחקנים בשנה

כמו מי? חוזז, כהן, צ'יבוטה.. ועוד איך יש להם פוטנציאל להרכב ראשון. אם לא יקבלו אף פעם הזדמנות, אז אף פעם לא נדע, אבל כשאני שומע על שמות כמו מיכאל אוחנה/פלקוצ'נקו/קלטינס, אני תוהה למה להעדיף לשלם מיליונים על שחקנים שגדלו במקומות אחרים ולא לתת הזדמנות לשחקנים עם פוטנציאל שגדלו כאן.

בשוק פתוח בלי הגבלת הזרים המטורפת שיש בישראל טיבי שחקן של 300 אלף דולר גג.

אצילי שחקן של 300 אלף דולר.

חן עזרא 200 אלף דולר.

קהת 250 אלף דולר.

כל הגבלת הזרים הזו משרתת אך ורק את השחקן הישראלי החלש-בינוני והסוכנים שלהם.

המועדונים וקהל הכדורגל מפסידים מכך.

בשוק פתוח בלי הגבלת הזרים המטורפת שיש בישראל טיבי שחקן של 300 אלף דולר גג.

אצילי שחקן של 300 אלף דולר.

חן עזרא 200 אלף דולר.

קהת 250 אלף דולר.

כל הגבלת הזרים הזו משרתת אך ורק את השחקן הישראלי החלש-בינוני והסוכנים שלהם.

המועדונים וקהל הכדורגל מפסידים מכך.

וואו, אתה אחד האנשים הכי לארג׳ים שאני מכיר.

מסכים איתך לגבי צ'יבוטה, אבל דווקא במקרה שלו, כן בונים עליו רק לא כזר, כנראה שאי אפשר היה לרשום אותו לעונה הנוכחית כישראלי וזו הסיבה שהוא הושאל שוב לכפר סבא. לגבי השאר, עוד לא הוכיחו שהם יכולים לעשות את זה גם בבוגרים לצורך הדגמה, קבוצת הנוער המפוארת של מכבי מלפני כמה שנים עם מושיקו לוגסי (איזו הדרדרות), רועי קהת (בינוני) ועומרי אלטמן (אכזבה) לא הצליחה לספק סופר סטאר לכדורגל הישראלי למרות הפוטנציאל העצום שהיה שם, כמובן שאפשר להחשיב את דאבור לסופר סטאר אבל קצת נקדים את המאוחר. ובכל מקרה, הנוער של השנה לא הגיע לרמות האלה. ולדעתי כן שווה לרכוש כשרונות צעירים גם מקבוצות אחרות בליגה, לגביהם יש סיכוי גבוה להחזרת ההשקעה (כמו שמיץ' וכולנו אוהבים) וגם ככה בעוד כמה שנים תנסה לרכוש אותם בסכומים גבוהים יותר.

ציבוטה זר לא?הוא התחתן עם ישראלית לפי מה שהבנתי עדיין נחשב לזר?

הוא זר עד שיתקבל ת"ז / מעמד תושב ארעי / שקר כלשהו

אני לא מבין איך אתם מתעסקים במספר 15, מעניין את הביידות, אנחנו נמצאים על סף איבוד כוכב על בקנה מידה ישראלי, אם טיבי עוזב זה חתיכת בומבה לתוך הבטן, אני לא קורא הכל אבל מישהו יכול לעשות סדר? למה לעזאזל הבן אדם לא חתום ל 4 שנים + סעיף יציאה לאירופה????

כמו שהיה ניתן לשלב את דור פרץ העונה, יהיה ניתן לשלב את יהונתן כהן / חוזז עונה הבאה.

וקבוצת נוער לא צריכה לזכות באליפויות בשביל להצמיח שחקנים. דווקא מקבוצות פחות מגובשות של נוער בדרך כלל יוצא שחקן או שניים שמתבלטים מעל כולם.

את צ'יבוטה / קהינדה ברור שאפשר לשלב. בטח אם יהיו 6 זרים.

אנשים גם שוכחים שכשאניימה נסע לאליפות אפריקה, ברק לוי לקח פה בעצם אליפות.

אני לא מבין איך אתם מתעסקים במספר 15, מעניין את הביידות, אנחנו נמצאים על סף איבוד כוכב על בקנה מידה ישראלי, אם טיבי עוזב זה חתיכת בומבה לתוך הבטן, אני לא קורא הכל אבל מישהו יכול לעשות סדר? למה לעזאזל הבן אדם לא חתום ל 4 שנים + סעיף יציאה לאירופה????

ולפי השמועות, זה לא הכוכב היחיד שאנחנו הולכים לאבד (לדעתי לא נאבד אותו)....

מסכים איתך לגבי צ'יבוטה, אבל דווקא במקרה שלו, כן בונים עליו רק לא כזר, כנראה שאי אפשר היה לרשום אותו לעונה הנוכחית כישראלי וזו הסיבה שהוא הושאל שוב לכפר סבא. לגבי השאר, עוד לא הוכיחו שהם יכולים לעשות את זה גם בבוגרים לצורך הדגמה, קבוצת הנוער המפוארת של מכבי מלפני כמה שנים עם מושיקו לוגסי (איזו הדרדרות), רועי קהת (בינוני) ועומרי אלטמן (אכזבה) לא הצליחה לספק סופר סטאר לכדורגל הישראלי למרות הפוטנציאל העצום שהיה שם, כמובן שאפשר להחשיב את דאבור לסופר סטאר אבל קצת נקדים את המאוחר. ובכל מקרה, הנוער של השנה לא הגיע לרמות האלה. ולדעתי כן שווה לרכוש כשרונות צעירים גם מקבוצות אחרות בליגה, לגביהם יש סיכוי גבוה להחזרת ההשקעה (כמו שמיץ' וכולנו אוהבים) וגם ככה בעוד כמה שנים תנסה לרכוש אותם בסכומים גבוהים יותר.

מה אתה רציני?

א) מואנס דאבור בטח שנחשב לכוכב

ב) דור מיכה ורועי קהת הם שחקני ליגת על ברמה גבוהה מאוד

ג) לגבי השחקנים שציינתי - הם נתנו עונת בכורה ברמה גבוהה מאוד בליגה הלאומית, לא פחות מכל מיני דין דוד, יעקב בריהון או מיכאל אוחנה שאוהבים לדבר עליהם הרבה.

קבוצה הנוער השנה לא סיפקה שחקנים ברמה גבוהה מדי - אם כי השתלב כאן אליאל פרץ בהרכב לשני משחקים והראה שהוא שחקן לא רע בכלל, אבל בסך הכל מדובר בשנתון יותר חלש, כאשר השנתון הבא נראה טוב יותר.

החזרת ההשקעה? על כמה שחקנים כבר החזרנו את ההשקעה מהליגה? מה שכתבת על כך שננסה לרכוש אותם בעוד כמה שנים בסכומים גבוהים יותר - זה נכון, אם היית כותב את זה על קהת, דאבור, או בעוד כמה שנים חוזז, כהן ואחרים (מקווה שלא).

מואנס דאבור צריך לעשות את מה שהוא עושה גם בליגה האנגלית או הספרדית כדי להיחשב לסופר סטאר ישראלי. אתה יכול לשים אותו באותה שורה עם ברקוביץ', רביבו ואוחנה? לדעתי עדיין לא. דור מיכה לצערי, הוא שחקן בינוני, לראייה שחקן הרכב פלוס מינוס שזכה ב-3 אליפוויות רצופות, עדיין לא לבש את חולצת הנבחרת. אני חושש שהוא מסוג השחקנים שיחתמו בהפועל עכו או הפועל חיפה, אם מכבי תשחרר אותו. רועי קהת הוא פוטנציאל לא רע, מכבי טעתה כששחררה אותו, אבל לא טעות קשה מדי, אתה חייב להבין שגולדהאר לא ישפוך על הקבוצה הזאת כספים בלי סוף, גם ככה השכר של השחקנים שלנו מנותק מהשוק המקומי, גולדהאר הוא איש עסקים מוצלח (למזלנו) והוא רוצה לנהל את הקבוצה באופן שפוי. אסור לחזור על המחדל של גילי ורמוט ועדן בן בסט שוב, אלו השקעות כושלות שעלו הרבה כסף למועדון. לעומת זאת ראייקוביץ וזהבי אלו עסקות המאה, לשם צריך לכוון. להשקיע הרבה כסף בשחקנים הנכונים, בקלפים אסטרטגיים ולא בשחקנים גמורים (בניון).

אז רק אם דאבור יהיה בשורה אחת עם ברקבויץ' רביבו ואוחנה הוא יהיה סופרסטאר? אם ככה אז אין אף כדורגלן ישראלי היום שנחשב לסופרסטאר, רק זהבי אולי. תנמיך קצת ציפיות, אף אחד לא מצפה שנגדל כאן כל שנה שחקנים שיככבו בפרמיירליג תוך שנתיים.

דור מיכה תרצה או לא, הוא לא שחקן בינוני. שחקן שבמשך כמה שנים ברציפות הוא בטופ של המבשלים בארץ לא יכול להיות בינוני, ואם מכבי תשחרר אותו (וזה לא יקרה, אבל נגיד), אז הוא ימצא קבוצה טובה שתשלם לו הרבה. קהת שחקן קישור עם חוש לשערים, וזה המצרך הכי נדיר היום בכדורגל.

היום השחור הגיע חברההה (התמונה זה הדלפה ראשונה)

13315417_10209636361769624_1358976365301

ואיך אתה יודע שלא מדובר בתמונה ישנה?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.