Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

תפסיק לבלבל את הביצים ולהאשים אותו בכל דבר שדולף קמחי אתה נהיה פתטי

ועוד משהו בקטנה-נכון להרגע, או ללפני כמה דקות, יוסי שחקן הקבוצה.

אני לא מאשים אותו בכלום, רק בהדלפונת הקטנטונת יחד עם אביל'ה.

לא יותר מזה.

ד"א, נראה לי שיותר מכובד שתימנע לתת לי כינויים-כיף והכל, אבל לפחות אני בדר"כ די נחמד ושומר על דיון נקי מביטויים כאלה.

אל תעלב לא התכוונתי מתנצל :)

סה"כ רשמת משהו לא מבוסס בעליל ואני במהירות הגבתי בלי להתנסח כמו שצריך..

בכל אופן מעריך שזה נמני, באישור מכבי.

אל תעלב לא התכוונתי מתנצל :)

סה"כ רשמת משהו לא מבוסס בעליל ואני במהירות הגבתי בלי להתנסח כמו שצריך..

בכל אופן מעריך שזה נמני, באישור מכבי.

חצי שעה טרם העלייה לרשמי, אני בספק אם זה מאושר.

ניתן את הקרדיט לטעות אנוש והתרגשות סנסציונית של יוסל'ה ואביל'ה למעמד החתימה.

אני תמיד נעלב וזוכר לעד.

יאללה חדש.

איך יכול להיות שאדם החולש על חברות עצומות מימדים, איש אשכולות שחייב להבין בהמון תחומים סבוכים ומסובכים, מצליח לאשר לג׳ורדי את ההחתמות האלה פעם אחר פעם.

יעני, נכווית ממנו 35 פעמים לפחות, בלי הגזמה, אתה לא משחרר לו כסף כמו זבל, אתה לא מאשר לו לשחרר שחקנים שהוא נכשל איתם, פראייר אתה לא, איך אתה מכניס את עצמך לעוד בור.

איך ג׳ורדי הצליח למכור לו את המהלך הזה, במיוחד לאחר הכישלון של טל בן החיים הבלם שהגיע מאותו רקע. יותר מזה, כבר לא עשית את הטעות, חיפה עשתה, הייתה לך שנה שלמה לראות כמו הוא כבר לא בקצב מקצועית, כמה הוא חירב את חדר ההלבשה, רק במשחק האחרון! הוא רב מכות כאחרון האוהדים! עם אוהדים שלנו! לא מצליח להבין איך גולדהאר אוכל את העקיצות האלה. יש לי שני הסברים יותר הגיוניים מהחתמת בניון: או שנמני סוחט את גולדהאר.. או שגולדהאר רוצה דמות כמו שחר בבובה.

חוזה לעונה אחת לא ביג דיל, בעונה האחרונה היה אחד הטובים בחיפה.

יש אצלנו חוזים הרבה יותר הזויים מזה.

עכשיו שיביאו רכש צעיר יותר, עזרא, גולסה וקהת.

איך יכול להיות שאדם החולש על חברות עצומות מימדים, איש אשכולות שחייב להבין בהמון תחומים סבוכים ומסובכים, מצליח לאשר לג׳ורדי את ההחתמות האלה פעם אחר פעם.

יעני, נכווית ממנו 35 פעמים לפחות, בלי הגזמה, אתה לא משחרר לו כסף כמו זבל, אתה לא מאשר לו לשחרר שחקנים שהוא נכשל איתם, פראייר אתה לא, איך אתה מכניס את עצמך לעוד בור.

איך ג׳ורדי הצליח למכור לו את המהלך הזה, במיוחד לאחר הכישלון של טל בן החיים הבלם שהגיע מאותו רקע. יותר מזה, כבר לא עשית את הטעות, חיפה עשתה, הייתה לך שנה שלמה לראות כמו הוא כבר לא בקצב מקצועית, כמה הוא חירב את חדר ההלבשה, רק במשחק האחרון! הוא רב מכות כאחרון האוהדים! עם אוהדים שלנו! לא מצליח להבין איך גולדהאר אוכל את העקיצות האלה. יש לי שני הסברים יותר הגיוניים מהחתמת בניון: או שנמני סוחט את גולדהאר.. או שגולדהאר רוצה דמות כמו שחר בבובה.

מבחינת מיץ זו עסקה טובה. שחקן ישראלי בכיר בהעברה חופשית ושכר סביר ביחס לשאר הסגל.

איך 35 פעמים ?

חוזה לעונה אחת לא ביג דיל, בעונה האחרונה היה אחד הטובים בחיפה.

יש אצלנו חוזים הרבה יותר הזויים מזה.

עכשיו שיביאו רכש צעיר יותר, עזרא, גולסה וקהת.

חכה חכה... הוא עוד יהיה פה מאמן מנג׳ר ומנכ״ל.

חוצמזה זה כן ביג דיל.. זה לא שהוא לא ישחק. הוא יהיה שחקן רוטציה+. יבנו עליו מאוד לעונה הזו, תתחילו להתרגל ליוסי בהרכב. כבר בינוני אחד בהרכב בהתקפה

מבחינת מיץ זו עסקה טובה. שחקן ישראלי בכיר בהעברה חופשית ושכר סביר ביחס לשאר הסגל.

אי שם בקנדה יושב אדם שחושב שפחות מ-250 אלף יורו ואדם לא גומר את החודש בארץ.

אולי לפחות נפסיק לשמוע פה מאנשים שיש שלוש החתמות סגורות פלוס שני מאמנים ורק מחכים למשהו כדי להוציא את זה

תשלח לי בבקשה את כתובת המייל של מיץ. מוכן לעבוד גם בחצי מהשכר הזה, מאמין שאתרום יותר מבן בסט ובניון.

חכה חכה... הוא עוד יהיה פה מאמן מנג׳ר ומנכ״ל.

חוצמזה זה כן ביג דיל.. זה לא שהוא לא ישחק. הוא יהיה שחקן רוטציה+. יבנו עליו מאוד לעונה הזו, תתחילו להתרגל ליוסי בהרכב. כבר בינוני אחד בהרכב בהתקפה

יכול להיות, אני בכל אופן מחכה לסוף עונת העברות כדי לחוות דיעה.

אם הוא היה מגיע כרכש אחרון אחרי קהת, גולסה, אצילי ועזרא התגובות היו שונות.

אני לא חושב שהוא הרכש היחידי להתקפה.

ופה יורדים עליו במקום לחשוב איך אנחנו ממנים אותו לשר האוצר שלנו

כן אבל... מה, הוא לא מבין שלא ייצא מזה כלום? גם טבח בא בשכר סביר ובהעברה חופשית. אפילו לאימונים הוא לא מגיע.

איך 35 פעמים ?

חואן פאבלו, חנצינסקי, ליפשיץ, בן חיים הבלם, פידלף, ראלי, שפונגין, גורי, בן הרוש, מראבל, מאנה, אבו זייד, אייבינדר, רייכרט, מיטרוביץ, איגבור, אזולאי, גונזאלו, בן חיים ״חלוץ״, ורמוט, בן בסט, בדש, ריקן, ראדוניץ, אלטמן, ארנשאו, אזולאי, ראלי.... יש פה 28... רובם כשלונות גמורים וחלקם בינוניים מינוס שיועדו להיות טובים יותר. ובטוח שכחתי 7 קל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.