Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

דווקא העונה, עם כמות השחקנים הישראלים הבכירים בשוק, ניתן לבנות שלד ישראלי נהדר. זו לא סיבה לפזר כסף כמו פלויד מייוות'ר.

טוואטחה לא יקבל הצעה מאף קבוצה ישראלית מעל 400 יורו מאף קבוצה ישראלית, כך גם שאר הישראלים הבכירים בפוטנציה-קהת, אצילי, רוקאביציה ועזרא.

זה הגבול. מכבי רוצה לשלם יותר? גבול עליון של 10% יותר משאר הליגה. לא שקל יותר. שחקנים צריכים להיות כאן לא בגלל הלירה בכיס, אלא בגלל המועדון, התנאים, הקהל והבית בקצה הפירמידה.

זאת הפרנסה שלהם, והיא לא נמשכת לנצח, כך שאני מבין לחלוטין את הניסיון של שחקנים לסחוט כמה שיותר. מנק' המבט של מכבי אתה צודק ב-1000%; גם קבוצות וגם שחקנים (וגם בית הדין) עושים, לצערי הרב, סיבוב על מכבי ומיץ' כבר 6 שנים. עם חיפה היה כבר סיכום של 1.2 מיליון אירו על טוואטחה (מחיר סופר מופקע), ופתאום הם מחליטים שבלי ריקן זה לא שווה להם ודורשים 1.5 מיליון אירו? אז שייחנק שחר עם טאווטחה ושלילד זין הזה יהיה בהצלחה בסגל המנודים של חיפה.

אם הוא נשאר כאן 4-5 שנים הוא יכול להיות מלך השערים בכל הזמנים, יזכרו אותו לעד

זהירות, דעת מיעוט מאוד לא פופולרית:

אם מניחים למכבי הצעה יפה, כשאני אומר יפה אני מתכוון למשהו באיזור ה 7 מליון יורו, אני בכלל לא בטוח שיהיה לא נכון למכור.

אתה ממקסם פה רווח על שחקן אדיר שהגיע כאן לכל פסגה אפשרית ואתה מקבל סכום כזה שאיתו אתה יכול להביא כמה שחקנים

שישדרגו לך מאוד את הסגל.

אם מניחים למכבי הצעה יפה, כשאני אומר יפה אני מתכוון למשהו באיזור ה 7 מליון יורו, אני בכלל לא בטוח שיהיה לא נכון למכור.

אתה ממקסם פה רווח על שחקן אדיר שהגיע כאן לכל פסגה אפשרית ואתה מקבל סכום כזה שאיתו אתה יכול להביא כמה שחקנים

שישדרגו לך מאוד את הסגל.

לפחות שניים זה לא אחד.

תוסיף למשוואה את ראיקו, וקיבלת סכום מאוד רציני. אם ערן באמת ירצה לעזוב, הוא לא יישאר שם לעד.

שישדרגו לך מאוד את הסגל.

לא

לא

למה לא שורה? זו שיחה מטורפת ואמן שלא נגיע באמת למצב בו ערן ירצה ללכת על הצעה שכזו,

אבל תחשוב על מה מועדון בסדר גודל של מכבי יכול לעשות עם סכום שכזה לאור הבעיתיות הקיימת בסגל.

שישדרגו לך מאוד את הסגל.

כמו טוטנהאם וליברפול.

שישדרגו לך מאוד את הסגל.

בשוק משוכלל, כן

הבעיה היא שנגיד אתה מקבל 7 מיליון יורו על זהבי (וכרגע ההצעה היא רק 5 לפי הפרסומים)

טאווטחה עולה לך 2 מיליון, אצילי עולה לך 2 מיליון ועוד איזה שחקן שתרצה להביא יעלה לך גם כן ביוקר.. גם ככה הסכומים כאן באינפלציה, אז קבוצות יראו שקיבלנו כל כך הרבה כסף על זהבי, יסחטו אותנו עוד יותר

וזה בלי לומר בכלל שלא תמצא שחקן וגם לא שניים שימלאו את החלל שזהבי ישאיר כאן אם יעזוב

ברור שאין ואקום, זה לא שאף אחד לא יבקיע במקומו, אבל אני בספק אם נבנה קבוצה טובה יותר בלעדיו.

המיליון יוכו שזהבי מקבל זה כסף קטן לעומת התרומה שהוא נותן, גם מבחינה שיווקית וגם מבחינה מקצועית.

רק כמות המוצרים שהוא מוכר שווה למכבי את השכר שהוא מרוויח.

בנוסף השנה הוא הביא למכבי לבד 90 מיליון שקל מליגת האלופות.

המצב כרגע מדאיג, מביאים את בניון אבל עם כל שחקן נורמלי ששווה משהו אין אפילו שיחות וגם המצב עם טיבי לא מרגיע.

בשוק משוכלל, כן

הבעיה היא שנגיד אתה מקבל 7 מיליון יורו על זהבי (וכרגע ההצעה היא רק 5 לפי הפרסומים)

טאווטחה עולה לך 2 מיליון, אצילי עולה לך 2 מיליון ועוד איזה שחקן שתרצה להביא יעלה לך גם כן ביוקר.. גם ככה הסכומים כאן באינפלציה, אז קבוצות יראו שקיבלנו כל כך הרבה כסף על זהבי, יסחטו אותנו עוד יותר

וזה בלי לומר בכלל שלא תמצא שחקן וגם לא שניים שימלאו את החלל שזהבי ישאיר כאן אם יעזוב

ברור שאין ואקום, זה לא שאף אחד לא יבקיע במקומו, אבל אני בספק אם נבנה קבוצה טובה יותר בלעדיו.

תחליף 3 זרים. אם נכנס לך סכום כזה, אתה יכול להרשות לעצמך להשתחרר מחוזים קיימים.

מה גם, שאני חושב שיש ישראלי או שניים שריאלי להביא וישדרגו אותנו.

על קהת רוצים בערך מליון ועל טוואטחה 1.2 ובנוסף עוד שחקן. שניהם יכולים לשדרג אותנו לדעתי.

לגורדי יש תקיץ הכי קשה מאז שהגיע למכבי תל אביב.

באמת לא רוצה לחשוב על מצב שערן יעזוב אותנו אין לו תחליף כרגע.

אל תדאג, יש את בניון.

אל תדאג, יש את בניון.

מתי בניון חוגג 36 או שהוא כבר 36?

בכל מקרה אני באמת חושב שהוא יכול לתרום לנו מהספסל ולהוסיף לחלק ההתקפי לקבוצות שמצופפות נגדנו

מה זה הזלזול הזה בבניון?

דודו גורש לקח אליפות בגיל 36, וגם בופון לא נולד אתמול

מיעדים אותו להיות שוער?

טוטי/די נטאלה/טוני הפציצו בגיל יותר מבוגר מבניון בסרייה א'

איזה השוואה שחקן ושוער ממש דומה

ולעניין שרשמתם פה שנקבל הרבה כסף ומה אז? כסף לא משחק על המגרש

הכסף לא ישנה את הישראלים שיש בשוק אלא רק יגרום לזה שיגזלו אותנו יותר

אם לא היה הגבלת זרים הייתי מסכים איתכם אפשר בסכומים האלו להביא הרבה שחקנים הבעיה שוב שהשחקנים שיש בשוק ישארו אותו דבר

בשוק משוכלל, כן

העונה קיבלנו 80 מיליון שקל מליגת האלופות, ראינו איך זה קידם אותנו

שמועות חזקות על טיבי בחיפה טוואטחה במכבי

אסון

איך הם קשורים אחד לשני?

אחד שחקן בלי חוזה השני רוצים עליו מיליארד דולר

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.