Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

גם על זהבי אמרו שהוא ילד זין,

כנראה שזה מה שצריך,

לי נמאס משחקנים שלא מסוגלים לאיים על השער.

מאור טוב משמעותית ממיכה, והוא חייב להיות במכבי, אם אתה מעדיף להיאחז בשיקולים לא עניינים, במקום לרצות את השחקנים הכי טובים אצלך, אז כנראה תמשיך לראות את ב"ש לוקחת אליפויות. כי זה בדיוק מה שקרה העונה - נתנו להם לקחת את השחקנים הטובים של השוק אליהם והסוף ידוע.

מאור השחקן הכי טוב שיש כרגע על המדף והוא צריך להגיע אלינו.

זהבי לא דיגדג את בוזגלו.

אני מבין את מה שאתה אומר מקצועית אבל האיש הזה הוא **** קבוצתי (וזה נדיר מאוד מאוד שאגיד את זה על מישהו). גם הוא, גם אבא שלו.

איכס.

זהבי לא דיגדג את בוזגלו.

אני מבין את מה שאתה אומר מקצועית אבל האיש הזה הוא **** קבוצתי (וזה נדיר מאוד מאוד שאגיד את זה על מישהו). גם הוא, גם אבא שלו.

איכס.

סטיגמה.

במציאות, הוא זה שכיבה בבאר שבע את כל השריפות העונה. והיו לא מעט.

דווקא אוגו מסתמן שם כסרטן האמיתי (ושלא נדבר בכלל על דורה, שבשנייה שירד לספסל שלח את מקורביו להתבכיין בשבילו בתקשורת בשביל לעשות אותו קדוש מעונה )

היחידי שלא פתח את הפה שם עד לסיום העונה זה מאור.

יש ילד זין ויש ילד זין אחושרמוטה.

אני מאמין שצריך ילד זין בקבוצה אבל לא ילד זין אחושרמוטה.

זהבי בחיים לא היה טרייבל מאייקר כמו בוזגלו ומשפחתו וכנ"ל בן חיים שגם לו יש אבא שמאוד דואג לו ואת משפחת לוזון שעסוקה לא מעט ב25 אחוז שלהם בטב"ח.

עם בניון אני מוכן לחיות כי הוא לא ילד טיפש והוא רוצה להצליח אני מניח, לגבי בוזגלו זה לא רק הוא זה כל המשפחה שלו ולכל אחד אינטרס שונה שם ולא תמיד טובת מאור בוזגלו עומדת לנגד עיניהם.

אגב, גם הדברים שאמר אסי בוזגלו על זהבי וטב"ח ומכבי גורמים לי לחלחלה והתביעה שלו עם מכבי בכלל.

אז לא תודה הפעם אבל רק הפעם. אם זה היה שחקן אחר אז כן קודם כל אינטרס מקצועי.

או קיי דעתך.

בעניי הוא הרבה יותר טוב ממיכה.

עולם אחר לגמרי.

כל ההבדל בין קבוצה שמבקיעה לקבוצה שהולכת מסביב.

לא מבין איך אחרי העונה הזאת בכלל אפשר להאמין שמיכה שחקן טוב ממאור. זה פשוט הזוי בעניי.

יכול להיות שהוא טוב ממיכה, כמו שכנראה בניון טוב מיצחקי.

אבל אני באופן אישי שואף לשדרוג אמיתי. אפילו זר אם צריך.

להוסיף לסגל בינוני עוד שחקן בינוני לא יקדם אותך לשום מקום.

חוץ מהעובדה שאם בשנה הבאה לא תתן לו לשחק במחזורי ההכרעה הוא ואבא שלו יפתחו עליך ג'ורה שבן בסט יראה כמו שחקן נשמה לידו.

תראה מה קורה עכשיו אשכרה לוקח אליפות ראשונה בקריירה ועוד עם בש אחרי 40 שנה ובמקום לחגוג רק בוכה שלא מעריכים אותו.

לא רוצה גיס חמישי כזה אצלי, בטח שהיכולת שלו לא מצדיקה את זה (גם אם טוב ממיכה לצורך העניין).

בחייאת תפסיקו לקרוא לו ״מאור״

זה יותר גרוע מלקרוא לורמוט ״גילי״

אם להתייחס לנושא. אני די מבולבל.

גם בנוגע לבניון וגם לבוזגלו.

מכבי צריכה שחקנים עם אגו!

מצד שני אני לא בטוח אם אנחנו צריכים את השניים, גם מקצועית וגם מסביב.

מאיפה אתם יודעים מה ערן היה או לא היה ?

שחקנים בהפועל לא באו לחתונה שלו...

הוא היה שרוף שם אצל רוב השחקנים.

הבעיה של מאור זה אבא שלו. וזה רעש רקע שאפשר לנטרל.

במקום לשאוף שמכבי תהיה כמו באיירן, שאחרי אובדן אליפות, תסתער על כל מי שטוב ותפרק את היריבות שלה אתם מתעסקים בהווי ובידור. דואגים לשעות הת"ש של השחקנים.

עדן בן בסט נכס לחדר ההלבשה, כולם אוהבים אותו ורוצים להיות בחברתו, צאו איתו למלחמה...

יהיה לכם עוד הרבה ערבים כמו שלשום

מקווה מאוד שג'ורדי לא בראש שלכם, אם כן אז יש לנו בעיה.

אצילי על המדף זה חטא לא להביא הוא בדיוק מה שצריך בקו ימין.

אני רק מדמיין חוד של אצילי וטבח על הקוים ערן בשפיץ וקהת מאחוריו ואני מקבל זקפה.

רוקאביצה יהיה בונוס אדיר כתוספת כח יחד עם סה..אסור שאחד מהם יצנח בבאר שבע בטעות.

באטיסטוטה - העלת כמה טיעונים משכנעים, ובכל זאת אני חושב שההחלטה הנכונה יותר תהיה לא להביא את בוזגלו, לא כי היא לא שחקן מספיק טוב - הוא כן, אבל המקרה שלו קיצוני בגלל כל הפסטיבל של הסובבים אותו, זה פשוט משהו שלא מצדיק את התרומה שנקבל על המגרש כשאנחנו יכולים להביא שחקנים שלא מביאים איתם את אבא וסבתא שאוהבים לעשות שכונה בכל מקום. בזמנו מאוד רציתי שהוא יצליח במכבי וזה לא קרה, אין טעם לחזור לסיפור הזה שוב.

בנוגע לאצילי ורוקאביצה שהוזכרו כאן - במידה ורוקאביצה מגיע על תקן ישראלי אני לא אתנגד גם לשניהם ביחד.

לא מבין למה יש פה אנשים ששמים את בניון ובוזגלו באותה שורה.

מבין שיש להם הרבה במשותף בגלל ששניהם לא בדיוק אהובים על הקהל שלנו. למרות שאני חושב שזה בסדר שאין חיבור אבל לשנאה אליהם אין הצדקה כל כך, יש שחקנים בליגה הזאת שמפריעים לי הרבה יותר.

אבל בכל מקרה אם מסתכלים מקצועית מדובר במקרה שונה לגמרי.

האחד שחקן גמור, אחרי השיא, עם נתונים פיזיים כיום שלא מתאימים לליגות ילדים, מעולם לא היה לו קשר למכבי וגם היום אין לי שום הדבר הגיוני ללמה מכבי מביאה אותו או למה יש לו לחפש אצלנו. וזה למרות שבאמת בניון עשה דברים מדהימים באנגליה ובנבחרת.

השני, שחקן שאיך שלא נהפוך את זה הוא כרגע אחד הטובים שיש כאן, שחקן בשיא הקריירה שההבאה שלו מחלישה את היריבה מספר אחת לאליפות.

הבעיה איתו זה רק האבא והאחים הלא בדיוק גאונים. בכל מקרה אני חושב שמקצועית נטו מקומו לגמרי במכבי.

בחייאת...בוזגלו? בניון? זה מה שאתם רוצים בשביל הקבוצה? בואו נביא את קולאוטי קלמי סבן סידיבה ובאנינג ויובל אבידור ונגמור עם זה.

השם ישמור.

1. בוזגלו לא כזה טוב בשביל לרצות להביא אותו למרות הרעל שהוא משדר לקבוצה ולמרות אבא שלו. החסרונות אצלו עולים על היתרונות.

2. ברקת לא תשחרר אותו למכבי גם לא תמורת מיליארד ארבע מאות אלף. אז שחררו ממנו.

הייתי רוצה את בוזי מקצועית אבל:

1. אבא שלו זה באמת בעיה. לא רוצה שחקנים שלא יכולים לספוג ספסל מדי פעם. הוא כזה.

2. התספורות. רציני שזה מפריע לי

שחקן אפס, איש קטן ואומלל, סיים עונה צולעת מינוס עם חמישה שערים ורץ להתראיין יום אחרי הזכייה שבלעדיו אין אליפות. מי אתה?

זה בנאדם מנותק לגמרי מהמציאות, זה בנאדם שלא יגיע לאימונים כדי לעבוד קשה יותר ולהשתפר, כי מבחינתו הוא לא צריך, הוא פאקינג מאור בוזגלו.

החרא הזה עם האגו המוגזם שלו והאבא המסרטן צריך להיות בכל מקום שהוא לא מכבי. קוקסינל מת.

בש קבעו מליון יורו על בוזגלו

בלי קשר אני מקווה שגורדי לא מעונין בכלומניק הזה ואם נותנים לבש מליון יורו פשוט לא מגיע לנו לזכות שנה הבאה באליפות(אחרי שנתנו להם עוד את ראדי בחינם)

המספרים של בוזגלו ממש לא מרשימים אותי,מצטער.

נכון,המשחק שלו איכותי והוא מבשל לא רע, אבל לא מספיק מול השער.

דור מיכה כבר יש לנו.

אני רוצה שחקן שיכול לשחק טוב על הקו ולתת שערים, בדיוק כמו שעטר היה.

אם כבר, אז הייתי מביא את אצילי.

רובכם כנראה שוכחים שאין לנו אפילו מחליף אחד לכנפיים .

יצחקי לא יכול לשחק שם ועל עדן אין מה להרחיב

פשוט חובה להביא 2 מה 3 אצילי בוזגלו ועזרא

לטעמי בוזגלו גם עדיף על מיכה מקצועית וגם אם לא , לפחות שתהיה קצת תחרות על ההרכב.

אני לא מבין איך עזרא עם כרטיס ביחד , היה אפשר לנהל איתו מו"מ מינואר והוא עדין לא במכבי ..מחדל

המספרים של בוזגלו ממש לא מרשימים אותי,מצטער.

נכון,המשחק שלו איכותי והוא מבשל לא רע, אבל לא מספיק מול השער.

דור מיכה כבר יש לנו.

אני רוצה שחקן שיכול לשחק טוב על הקו ולתת שערים, בדיוק כמו שעטר היה.

אם כבר, אז הייתי מביא את אצילי.

מבחינת מספרים דווקא הוא מספק תסחורה.

בשנתיים האחרוהות בבאר שבע נתן דאבל דאבל בכל עונה.

השנה הוא לא שיחק הרבה יחסית.

רוב הבישולים של בוזגלו הם במצבים נייחים, והרבה מהשערים בעיטות חופשיות ישירות.

תורידו את אלה ולמיכה יש מספרים טובים יותר.

בנוסף הוא בא עם אבא שלו והעובדה שהוא לא משחק בשביל הקבוצה אלא רק כדי שיראו את התספורות שלו מטריפה אותי.

מסכים שצריך רענון בעמדה שלו, אבל לא הוא ולא בניון ישדרגו אותנו מקצועית, ובמקרה שלהם גם המרקם הקבוצתי ייפגע.

כבר אמרתי מזמן ואני אחזור ואגיד שוב ושוב - כדי באמת להיות מובדלים משאר הקבוצות כאן בסגנון של סלטיק ובאזל,חייבים להכפיל את רמת ואיכות הזרים שיש פה.

מספיק 2 שחקנים בשווי של ראייקו ועוד 3 ממוצעים כמו מדו ונוסא (כשהוא בריא),ואז אף אחת לא תוכל להתחרות איתנו באמת.

כל עוד זה לא יקרה אנחנו נמשיך לטבוע בביצה הישראלית ולקנות שחקנים כמו אזולאי במיליון יורו.

זה לא כזה הרבה השקעה ביחס למה שכבר משקיעים היום,אבל בהחלט שווה את המחיר ובטח שלפחות את הניסיון..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.