Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש יוסף בניון

Recommended Posts

אני גם לא כ"כ מבין את בניון. הוא עוזב קהל אחד בגלל סכסוך ואז הולך לקבוצה שגם הקהל שלה ברובו לא רוצה אותו והוא אף אפילו הספיק "ללכת מכות" עם אוהדים שלהם ?

702724301000100980925no.jpg

קראתי את הפוסט של חגית אוואט אשתו של דודו תוקפת את עמרי אפק על פרשנות שלו נגד בניון

קראתי גם את כל התגובות של בעד ונגד ואני לא מבין למה אנחנו מכניסים ראש בריא למיטה חולה

מדוע גורדי צריך את הצרה הזאת ???

לאן נעלם השקט שהיה לנו 4 שנים [חלקים מהראיון של זהבי היום לא מוסיפים לנו כבוד]

המצב לא טוב וזה בלשון המעטה.

אני מאוד מקווה שהאתרים סתם מאכילים אותנו חארטות שהם ממציאים כרגיל, אם לא הכתבות האלה מאוד מדאיגות אותי.

לגבי בניון יש שתי אופציות. או שאתה מביא אותו להרכב, שזה קצת מוזר שחקן בן 36 שלא הרשים יותר מדי העונה ולא הביא מספרים. לא זה הקשר ההתקפי שאנחנו צריכים.

האופציה השנייה, אתה מביא אותו בתור מחליף לחצי שעה כל משחק ואז הזוי שאתה משלם לו סביבות ה-400 אלף דולר לעונה.

חוץ מזה, יש את עניין מאור בוזגלו מול חן עזרא. על הראשון מדברים שמכבי תנסה לפתות עם חוזה של חצי מיליון יורו (ואף אחד לא מדבר על כמה אלונה תבקש על הכרטיס), השני קיבל הצעה של 210 אלף דולר לעונה ממכבי חיפה והולך לעזוב.

עזרא יותר מהיר ועם יותר כח מתפרץ, בוזגלו יותר מוצלח מבחינת הרמות ובעיטות חופשיות. יש לנו את זהבי ומדו מבחינת בעיטות חופשיות וקרנות.

(ברור לי שהם לא אותו צד, אבל עצם הדיון על בוזגלו כתחרות למיכה כשאין מתחרה ראוי גם לבן חיים מעצבן).

הלאה, רוקאביצה. לא נראה שמכבי עושה צעדים בכיוון כשהוא עולה 400 אלף יורו ובמונחי מכבי החוזה שלו לא יהיה יקר במיוחד. נניח שיישאר זר בינתיים ולא יימצא לו מקום? תחתים ל-4 שנים ומקסימום תשאיל עד ינואר/סוף העונה. כישראלי לא נמצא יותר טוב, אם יהיו 6 זרים אולי שווה גם מקום של זר. יכול לשחק גם באגף עם המהירות שלו, וגם בחוד.

אגב, אחד הדברים שהכי פורצים בונקרים זה תנועה של חלוץ מהיר מעבר לקו ההגנה, בטח עם מוסרים כמו שלנו (זהבי, מדו, אלברמן, מיכה). בגלל זה אני לא מבין את הטענה שהוא טוב רק למשחק מתפרצות או פתוח (שגם כאלה יהיו לנו באירופה).

אני חושב שג'ורדי צריך להתראיין לאתר של מכבי,

רק זה ירגיע את כולם.

ג'ורדי, תעשה ראיון מקיף לליאור טימור באתר ASAP

אני גם לא כ"כ מבין את בניון. הוא עוזב קהל אחד בגלל סכסוך ואז הולך לקבוצה שגם הקהל שלה ברובו לא רוצה אותו והוא אף אפילו הספיק "ללכת מכות" עם אוהדים שלהם ?

באמת נראה לך שהוא עוזב את חיפה בגלל הקומץ שקלל אותו?

לא אתפלא אם הנחש הזה התעסק בקומת בשביל להכשיר את הקרקע למעבר למכבי.

הוא חם על תפקיד המנג'ר.

באמת נראה לך שהוא עוזב את חיפה בגלל הקומץ שקלל אותו?

לא אתפלא אם הנחש הזה התעסק בקומת בשביל להכשיר את הקרקע למעבר למכבי.

הוא חם על תפקיד המנג'ר.

זה עוד יותר גרוע אפילו, אם זה כך.

לא יודע איך לאכול את זה בחיי .

בד"כ הזין שמכבי זורקת על התקשורת מוצדק וגם מועיל, הפעם היא חייבת לפחות דרך האתר הרשמי לדבר.

פתאום כבר לא רשום בתקשורת על סעיף בחוזה שמובטח לו אחרי הפרישה, מה נראה לכם שמיץ' יאשר דבר כזה ?!

הדבר הכי טוב שקרה לנו מאז שורמוט הלך זה שפסקו ההדלפות מחדר ההלבשה, אנחנו יודעים היום בוודאות שהסגל הנוכחי במכבי התיישר עם המערכת ושמר עליה.

אני מקווה מאוד שכל שחקן שיגיע למכבי ישמור על הקו הזה, כי השחקנים החדשים יהיו החשודים הראשונים.

כבר יש הדלפות על הסכמות בין קרויף לגולדהאר.

החשוד המיידי: בניון

אם בניון מנהל שיחות עם קרויף , יש פה שני צדדים עיקריים : בניון וקרויף.

קרויף לא מדליף לתקשורת. המידע הודלף לתקשורת.

מי הדליף את המידע לתקשורת ?

העונים נכונה יזכו בפרס מתנת הונדה. יש הונדה ויש לא הונדה. יש מכבי ויש לא מכבי .

מקווה שמיץ׳ מעורב טוב במה שקורה

אני מוכן לקנות את בניון + יעקוב בוזגלו + ורמוט + שכטר וכו' לסבול כמה שנים עם קבוצה רעה , רק שגולדהאר לא יברח לנו .

עצם זה שהוא לא הגיע למשחק שיכול היה להיות משחק האליפות, לא הגיע לגמר גביע ,

הרי הוא משקיע מליונים בקבוצה הזאת וזה הרגע הכי כייפי שיש שאמורים לקצור את הפירות , והוא לא בא .השאלה אם זה מעיד על איזה ירידת עניין ואולי תחילת לקיחת צעד אחורה, או שסתם יש לו עניינים חשובים יותר בקנדה ( שזה הגיוני ומובן , הבנאדם איש עסקים עסוק ) .

אם בניון מנהל שיחות עם קרויף , יש פה שני צדדים עיקריים : בניון וקרויף ונימני

לא אומר שהוא בהכרח מדליף

אבל גם הוא בעניין

אם מישהו פעם השתתף במכירה פומבית הוא מכיר את הקטע של האנשים הקבועים, התותחים, שמפילים מכירות אחד על השני .

למשל אדם 1 לא מעוניין בפריט שנמכר אבל מתחיל להציע כד לגרום לאדם 2 להציע ואז ברגע האחרון הוא מפסיק להציע ו"מפיל" את המכירה על אדם 2.

יש לי הרגשה רעה מאוד שאנחנו " אדם 2 " בסיפור הזה וחיפה " אדם 1 " .

שיחקו אותה כאילו רוצים את בניון ובמקביל לא רוצים את אלירן עטר ומארק ואליינטה.

גרמו לנו, לקרויף ,לא משנה למי , לרצות את בניון ,ברגע האחרון עזבו ותקעו אותנו עם בניון .

ועשו גם את הצעד ההפך, סיפרו כמה מאוכזבים מאלירן עטר ולא רוצים אותו, כמה מאוכזבים ממארק ואלייטנה ( שהוא בלם מעולה ) ,

גרמו לנו אולי לא לחשוב בכלל בכיוון של השחקנים האלו ש"נכשלים אפילו בחיפה " ופתאום בשנייה האחרונה בום. משאירים את שניהם.

אחרי עזיבת בניון: במכבי חיפה נוטים להשאיר את אלירן עטר מהפך? החלוץ שמבוקש בבית"ר ירושלים יישאר, אלא אם יבקש לעזוב. לאחרונה תמכו השחקנים בהישארותו של החלוץ. שינוי גם במעמדו של ואליינטה, רוני לוי עשוי לצרף עוד בלם לצדו

http://sports.walla.co.il/item/2964960

אם מישהו פעם השתתף במכירה פומבית הוא מכיר את הקטע של האנשים הקבועים, התותחים, שמפילים מכירות אחד על השני .

למשל אדם 1 לא מעוניין בפריט שנמכר אבל מתחיל להציע כד לגרום לאדם 2 להציע ואז ברגע האחרון הוא מפסיק להציע ו"מפיל" את המכירה על אדם 2.

גרמו לנו, לקרויף ,לא משנה למי , לרצות את בניון ,ברגע האחרון עזבו ותקעו אותנו עם בניון .

ועשו גם את הצעד ההפך, סיפרו כמה מאוכזבים מאלירן עטר ולא רוצים אותו, כמה מאוכזבים ממארק ואלייטנה ( שהוא בלם מעולה ) ,

גרמו לנו אולי לא לחשוב בכלל בכיוון של השחקנים האלו ש"נכשלים אפילו בחיפה " ופתאום בשנייה האחרונה בום. משאירים את שניהם.

חשבת לכתוב ספר ? איזה סיפור בנית...

ואלירן עטר לא במכבי כי ג'ורדי לא רצה אותו, מה זה קשור ? ומאיפה הבאת את הבלם ?

עוד שניה הם משחקים עם הנוער , במצב השוק היום הן יצטרכו לבלוע את אלירן עטר

חשבת לכתוב ספר ? איזה סיפור בנית...

ואלירן עטר לא במכבי כי ג'ורדי לא רצה אותו, מה זה קשור ? ומאיפה הבאת את הבלם ?

אז בוא תסביר לי אתה למה בניון כן במכבי ולמה אלירן עטר לא ? הסבר הגיוני לא " ג'ורדי רצה " כי אם ג'ורדי רוצה יש סיבה שהוא רוצה . מה הסיבה ?

אם בניון מנהל שיחות עם קרויף , יש פה שני צדדים עיקריים : בניון וקרויף.

בניון לחגית אוואט, חגית אוואט לבעלה, בעלה לנימני, נימני לכל העולם ואשתו (לא רק של דודו).

בניון לחגית אוואט, חגית אוואט לבעלה, בעלה לנימני, נימני לכל העולם ואשתו (לא רק של דודו).

לצערי, אני מסכים איתך . וזה כנראה מה שיהיה לנו במועדון מעכשיו.

אתנחתא קומית ,

ברק בכר :

אם יפנו אליך בהצעה לאמן את מכבי תל־אביב – תסכים?

"גם אם מכבי יפנו אליי, לא אלך לשם.

כאילו היינו לוקחים את הפח הזה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4808125,00.html

* אין מה להכנס לקישור ולתת להם קליק מיותר,זה רק למי שרוצה מקור אחרת לא מאמין.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.