Jump to content

כרטיסים באר שבע בטרנר

YalaMaccabi

Recommended Posts

תפסיקו לקרוא לזה הגרלה.

אם יש דבר אחד שאנחנו צריכים ללמוד מבאר שבע, זה לפתור את השחיתות ב"הגרלות" כמו שהם עשו שנה שעברה.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

שלחתי לפני הדרבי הראשון השנה מייל מפורט למכבי עם השיטה של ב"ש, הם אפילו התקשרו אליי ודיברו איתי.

הסיכום של השיחה זה שבערך חצי מהכרטיסים מגיעים להגרלה בסוף, אולי שנה הבאה תהיה שיטת נקודות (לא באמת מאמין לזה), ושההגרלה מבצעת בפיקוח של סמנכ"ל הכספים ורו"ח של המועדון.

כשאמרתי להם שבב"ש מפרסמים רשימה של הזוכים על פי מספר מנוי כי היה להם בלאגן מולנו, וככה יודעים בדיוק כמה כרטיסים הוגרלו וכמה הלכו לארגון וכו', הם לא ממש התייחסו.

הדבר הכי נורא זה שאני אפילו לא יודע אם אני בהגרלה כי פחדתי להכניס נתונים פעמיים, המערכת המפגרת הזאת חייבת להעביר לעמוד נחיתה נורמלי ולא הודעה קטנה שבכלל לא שמתי לב אליה.

נוראי..נרשמתי 3 פעמים מפחד שלא נקלטה ההרשמה ואין לי מושג אם זה נגדי עכשיו או לא

נוראי..נרשמתי 3 פעמים מפחד שלא נקלטה ההרשמה ואין לי מושג אם זה נגדי עכשיו או לא

לא רוצה לבאס אותך אבל רוב הסיכויים שפסלו אותך על הרשמה כפולה.

אני גם לא הייתי סגור אם נרשמתי, שלחתי הודעה למכבי בפייסבוק. הם לקחו ממני פרטים ואמרו שירשמו אותי ידנית אם אני לא רשום.

תפסיקו לקרוא לזה הגרלה.

אם יש דבר אחד שאנחנו צריכים ללמוד מבאר שבע, זה לפתור את השחיתות ב"הגרלות" כמו שהם עשו שנה שעברה.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

זה מרגיז אבל זה לא שחיתות, זה חוסר שקיפות.

ובאמת בקטע הזה אפשר ללמוד מב"ש.

שיפרסמו כמה הם מגרילים.

שיטת ניקוד, מנוי חוץ, שקיפות והפסקת חלוקת כרטיסים בדרכים אחרות.

זה המינימום כדי שתהיה פה התנהלות נורמלית.

עד שזה יקרה נמשיך להצמיח שערות לבנות..

אנשים אני לא יודע כמה אתם יודעים, אבל מי שמקבל כרטיסים מחוץ להגרלה אלו לרוב אוהדים שמגיעים כמעט לכל משחק, ומעודדים 90 דקות...

אם אתם בעד שהכרטיסים יחולקו לפי וותק וכמות משחקים אז האנשים האלו יקבל כך או כך כרטיסים...

אנשים אני לא יודע כמה אתם יודעים, אבל מי שמקבל כרטיסים מחוץ להגרלה אלו לרוב אוהדים שמגיעים כמעט לכל משחק, ומעודדים 90 דקות...

אם אתם בעד שהכרטיסים יחולקו לפי וותק וכמות משחקים אז האנשים האלו יקבל כך או כך כרטיסים...

בדיוק!

אמנם זה נשמע לא הוגן שיש אנשים שמובטח להם כרטיס אבל בין כה וכה אלה אותם אנשים שיהיו ראשונים במידה ויפעילו פה את שיטת הנקודות או הראשונים שירכשו מנוי חוץ.

תאמינו לי שאין דבר כזה אוהד הצלחות שמגיע פעם בשנה למשחק חוץ ומובטח לו כרטיס בלי קשר להגרלה.

בדיוק!

אמנם זה נשמע לא הוגן שיש אנשים שמובטח להם כרטיס אבל בין כה וכה אלה אותם אנשים שיהיו ראשונים במידה ויפעילו פה את שיטת הנקודות או הראשונים שירכשו מנוי חוץ.

תאמינו לי שאין דבר כזה אוהד הצלחות שמגיע פעם בשנה למשחק חוץ ומובטח לו כרטיס בלי קשר להגרלה.

זה בטוח, אף אחד לא מתלונן שאוהדים שלא מגיע להם מקבלים כרטיסים שמורים. הבעיה היא שאוהדים שכן מגיע להם לא מקבלים עדיפות על מנויים שפחות מגיע להם (יחסית, ולפי שיטה מסויימת כזו או אחרת).

בנוסף לאנשים קשה עם חוסר השקיפות והרגשת האי ודאות שסובבת סביב ההגרלות האלה. הרי אם מכבי יבואו ויפרסמו רשימה שנגיד מתוך 1600 כרטיסים:

50 לשחקנים, 30 הזמנות הנהלה, 170 לארגון ועוד 1350 מספרי מנוי שעלו בגורל מתוך 6000 שנרשמו נניח, אף אחד לא יתלונן (יתלוננו על דברים אחרים).

זה לא מדויק במאה אחוז. אם הייתה כמות ששמורה רק לחברי הארגון זה מובן ולגיטימי, אין עם זה שום בעיה. כמה אנשים כבר יש בארגון? 150 במקסימום?

הבעיה מתחילה שמלא נספחים שלא קשורים לארגון תופסים טרמפ וקונים מהם במוקדמת, מה שמקטין עוד יותר את המכסה של הכרטיסים לשאר הקהל ולא לגמרי בצדק.

מכיר לא מעט אוהדים שרוכבים על המכירה של הארגון למרות שאין להם באמת קשר ואו ותק בשיט.

וזה בדיוק מה שמדברים עליו, פה צריכה להיות שקיפות כמה (ולמה ככ הרבה) מחולק בקומבינות וכמה נשאר תכלס להגרלה.

אני בספק רב אם יותר מ600 כרטיסים מוגרלים, איפה עוד אלף?

מה יותר פשוט ממנוי חוץ? למה צריך הגרלה שיש פתרון פשוט

מי שרוצה יעשה מנוי חוץ וזהו בדרך כלל זה לא עוסר ת350 500 איש וזהו הכי טוב הכי פשוט

גם לא מדוייק... אתה יודע כמה אנשים יעשו מנוי חוץ רק בשביל המשחקים הללו ואת שאר הניקובים ימכרו?

גם לא מדוייק... אתה יודע כמה אנשים יעשו מנוי חוץ רק בשביל המשחקים הללו ואת שאר הניקובים ימכרו?

בחיפה ובש יש מנוי חוץ

אצל שתיהם אותו כמות פלוס מינוס בין 350 ל500 לא יהיה שונה אצלנו

הארגון לא קיבל יותר מ 150 כרטיסים למשחק הזה

אני ממש ממש בספק, חברים שלי שלא בארגון קנו 5 כרטיסים דרך הארגון, למרות שהגבילו את הארגון...