Jump to content

כרטיסים באר שבע בטרנר

YalaMaccabi

Recommended Posts

זכותך המלאה והסופר לגיטימית אבל יש כאלו שנתקעים בלי כרטיס ולא מסוגלים לשבת בבית בלחץ הזה בלי כרטיס ועושים הכל כדי להשיג

הטענות צריכות להיות מופנות כלפי מכבי שלא מקימה מערך ניקוד כבר ודואגת שהכרטיסים יגיעו רק לאוהדים ולא לספסרים

ואם יש פה חיילים בקושי הלכו למשחקיםם???

אז כל עוד יש ביקוש ב-600 שקל לכרטיס (וגם ב-300 למען האמת) רובם ימשיכו גם לא ללכת

די להיות צדקנים ולזיין תמוח מבין כל אחד ואחד שמוכן לשלם יותר מעלות כדי להשיג כרטיס למשחק מאשר לשבת ולקוות לטוב

לא משלם לספסר ובחיים לא אספסר. בגמר גביע לא יכולתי להגיע בגלל משהו אישי ובקלות הייתי יכול לעשות 400 שקל בקל אבל הבאתי את הכרטיס לחבר ליציע שימכור אותו במחיר עלות. תמשיכו להגיד אני לא יכול ואין ברירה אז המאפיה של הספסרים תמשיך להיות רווחית

לא משלם לספסר ובחיים לא אספסר. בגמר גביע לא יכולתי להגיע בגלל משהו אישי ובקלות הייתי יכול לעשות 400 שקל בקל אבל הבאתי את הכרטיס לחבר ליציע שימכור אותו במחיר עלות. תמשיכו להגיד אני לא יכול ואין ברירה אז המאפיה של הספסרים תמשיך להיות רווחית

אחי לא הבנתי מה זה קשור למה שאמרתי

אני נגד אנשים שמוכרים במחירים מופקעים, אני נגד מכבי על זה שהם לא מרימים מערכת ניקוד או מנוי חוץ כמו שיש בקבוצות אחרות

אני לא נגד אוהדים שקונים מספסרים

אחי לא הבנתי מה זה קשור למה שאמרתי

אני נגד אנשים שמוכרים במחירים מופקעים, אני נגד מכבי על זה שהם לא מרימים מערכת ניקוד או מנוי חוץ כמו שיש בקבוצות אחרות

אני לא נגד אוהדים שקונים מספסרים

אז יש פה סתירה כי מי שקונה מספסר למעשה תומך בתופעה בצורה עקיפה. אם יש עקרונות כנגד משהו אסור לתמוך בזה בשום צורה

הבעיה היא לא האוהדים שקונים מהספסרים, היא הספסרים. הרי בסופו של דבר מישהו יקנה מהם במחיר כזה או אחר.

בכל מקרה, רעיון של שיטת ניקוד יהיה מצוין, בתנאי שישאירו בצד מספר כרטיסים מצומצם לקהל הרחב שלא יכול להגיע בקביעות למשחקי חוץ (בעיקר חיילים וסטודנטים, אבל לא רק).

אז יש פה סתירה כי מי שקונה מספסר למעשה תומך בתופעה בצורה עקיפה. אם יש עקרונות כנגד משהו אסור לתמוך בזה בשום צורה

בצורה ישירה. לא עקיפה אלא באופן ישיר מי שקונה מספסר הוא זה שנותן לתופעה תמיכה. זה לא ישתנה אמנם אבל אם יבוא יום ולא יקנו מספסרים אז לא תהיה להם ברירה והם יפסיקו להרוויח מזה.

שופט ראשי:אלון יפת

קוונים:דני קרסיקוב ועמיחי מוזס

שופטי רחבה:ארז פפיר ואיתן שמואלביץ

שופט רביעי:אלי חכמון

דלף כבר אצל אוהדי באר שבע ביום שלישי / רביעי שעבר.

בצורה ישירה. לא עקיפה אלא באופן ישיר מי שקונה מספסר הוא זה שנותן לתופעה תמיכה. זה לא ישתנה אמנם אבל אם יבוא יום ולא יקנו מספסרים אז לא תהיה להם ברירה והם יפסיקו להרוויח מזה.

מנש אתה צודק

אני אישית החלטתי לפני כמה שנים לא לקנות במחיר מופקע,

ומאז הפסדתי כמעט את כל הדרבים בחוץ, למעט אחד שחבר וויתר בשבילי.

הבעיה שביחס ביקוש-היצע כמו שיש באירועים האלה שום דבר חוץ מניהול נכון ואקטיבי של מכבי לא ישנה כלום...

דרך אגב בקשר להרשמה כפולה שדיברנו בעמודים קודמים אז מכבי טוענים שנרשמתי בצורה תקינה אבל סתם לא זכיתי כרגיל בהגרלה..

במשחק האחרון ראיתי כמה שוטרים לוחצים ידיים לספסר מוכר מאד.

לוחצים ידיים או מקבלים את הסטפה? לכאורה

בוא תגזים עוד קצת?

שמע אני יכול להבין אותו, אתה היחיד בעולם שזכה ואז תבא מתרברב עם הכרטיס

וואלה מי שאין לו ברור ישחרר עלייך קיטור

לוחצים ידיים או מקבלים את הסטפה? לכאורה

לפי התאוריות ששמעתי לא דובר על כסף, אלא דברים אחרים.

אבל שוב, הכל תאוריות ומחשבות שנובעות מכך שהם מוכרים ולא עושים להם כלום, לא מעבר לזה.

זכותך המלאה והסופר לגיטימית אבל יש כאלו שנתקעים בלי כרטיס ולא מסוגלים לשבת בבית בלחץ הזה בלי כרטיס ועושים הכל כדי להשיג

הטענות צריכות להיות מופנות כלפי מכבי שלא מקימה מערך ניקוד כבר ודואגת שהכרטיסים יגיעו רק לאוהדים ולא לספסרים

גם אם יבנו מערכת ניקוד ישארו אוהדים בלי כרטיס למשחק כזה וכרטיסים יגיעו לספסרים.

הטענות צריכות להיות מופנות כלפייך וכלפי אחרים שמממנים את הספסרים האלה.