Jump to content

כרטיסים באר שבע בטרנר

YalaMaccabi

Recommended Posts

לחיפה יש 500 מנויי חוץ לכל משחק בלי הגרלות ובלי בלבולי שכל. למה אי אפשר לעשות אותו דבר אצל מכבי?

אני מאמין שאם מכבי תשווק 500 מנויי חוץ (והיא לא יכולה יותר כי אחרת איך ישמרו מתוך 1,500 כרטיסים בדרבי חוץ ומשחקי עונה 1,000 למקורבים וארגונים ? ) אז ההיצע יגדל על הביקוש. למרות שאפשר לתת קדימות למנוים בעלי וותק.

אני מאמין שאם מכבי תשווק 500 מנויי חוץ (והיא לא יכולה יותר כי אחרת איך ישמרו מתוך 1,500 כרטיסים בדרבי חוץ ומשחקי עונה 1,000 למקורבים וארגונים ? ) אז ההיצע יגדל על הביקוש. למרות שאפשר לתת קדימות למנוים בעלי וותק.

אם יש לך מנוי חוץ אתה לא צריך לשמור לארגונים כי הם פשוט יעשו מנוי.

ובלי קשר, אתה יכול למכור גם 3000 כאלה (והרי ברור שזה לא יגיע למספרים האלו, זה ילך יותר לכיוון ה-1,500), ולשני המשחקים הבעייתיים היחידים (טרנר ודרבי חוץ) תגריל כרטיסים בין אלו שעשו מנוי חוץ והתחייבו לכל השנה. כבר שיפרת פה את המצב ודאגת שמי שנכנס להגרלה זה רק כאלו שבאים לכל משחק.

יאללה בואו נפנה כל אחד עם השם מנוי שלו למכבי בבקשה למנויי חוץ. עכשיו זה כבר מאוחר מדי אבל ככל שעובר הזמן האכזבה והעצבים שלא השגנו כרטיס תעבור לנו, עד למשחק הבעייתי הבא.

אם יש לך מנוי חוץ אתה לא צריך לשמור לארגונים כי הם פשוט יעשו מנוי.

ובלי קשר, אתה יכול למכור גם 3000 כאלה (והרי ברור שזה לא יגיע למספרים האלו, זה ילך יותר לכיוון ה-1,500), ולשני המשחקים הבעייתיים היחידים (טרנר ודרבי חוץ) תגריל כרטיסים בין אלו שעשו מנוי חוץ והתחייבו לכל השנה. כבר שיפרת פה את המצב ודאגת שמי שנכנס להגרלה זה רק כאלו שבאים לכל משחק.

וואלה מסכים איתך. אבל שיהיו שקופים עם ההגרלות שלהם. זה מבאס ונמאס. לצערי תמיד יהיו אנשים שקרובים לצלחת. מילא היו 100, אבל זה כמעט חצי מהכמות במשחקים האלו (דרבי חוץ ובאר-שבע)

מקווה שכל הכסף שהספסרים עושים ילך לכימותרפיה שבסוף לא תרפא את הסרטן

ביקשו ממני היום 400 , 800 ו 1300

הזה של ה400 עוד מזרז אותי ואומר לי שהוא באמצע נהיגה , אם אני מציע יותר הכרטיס שלי , הלוואי שהוא עשה תאונת דרכים.

יאללה בואו נפנה כל אחד עם השם מנוי שלו למכבי בבקשה למנויי חוץ. עכשיו זה כבר מאוחר מדי אבל ככל שעובר הזמן האכזבה והעצבים שלא השגנו כרטיס תעבור לנו, עד למשחק הבעייתי הבא.

במנוי חוץ סביר להניח שלא יהיה את הסיבסוד שיש במנוי בית.

אתה תשלם בערך 1500 שקל מראש מעבר למה שתשלם על המנוי הרגיל (ואולי יותר אם ניקח בחשבון גביע, טוטו ואירופה למיניהם שיהיו גם חלק מהשיריון של המנוי חוץ)?

וזה בלי קשר ל950 שקל על מנוי בית זול (11 או 7). או הרבה יותר למנוי בית יקר.

ברור שיש אנשים שישלמו ויתחייבו. אבל הם לא באמת רבים.

מנוי חוץ זה אחלה פיתרון לבינתיים.

ביום מן הימים (כנראה יום רחוק) שיטת ניקוד תהיה אחלה פתרון.

אתה לא משלם על כל המנוי מראש

אתה נותן אשראי בתחילת העונה ולפני כל משחק מגהצים לך אותו פר כרטיס (בעמלה מופחתת דרך אגב)

ההרשמה חינם ויש לך עד 3 ביטולים בשנה

אתה נותן אשראי בתחילת העונה ולפני כל משחק מגהצים לך אותו פר כרטיס (בעמלה מופחתת דרך אגב)

הכי פשוט בעולם, כמו שעושים בב״ש ובחיפה. למה שאנחנו בשנים האחרונות מובילים בכל תחום, נשארים מאחור עם הכרטיסים.

עוד יותר טוב.

הנקודה שלי היתה שזה להתחייב לשלם כמעט לכל משחק חוץ (אמרת שאפשר לבטל 3 פעמים) או לכל משחק אם מכבי יחליטו ככה ואין באמת כ״כ הרבה אוהדים שיכנסו לזה.

הלוואי ומכבי יניעו מהלך כזה גם.

מקווה שכל הכסף שהספסרים עושים ילך לכימותרפיה שבסוף לא תרפא את הסרטן

ביקשו ממני היום 400 , 800 ו 1300

הזה של ה400 עוד מזרז אותי ואומר לי שהוא באמצע נהיגה , אם אני מציע יותר הכרטיס שלי , הלוואי שהוא עשה תאונת דרכים.

חייבים לעשות להם אאוטינג ולהתנכל לבני זונות האלה. לפרסם את השיחה, את הפייסבוק שלהם וכל מה שיש על הכלבים האלה.

ואיך זה עובד אצלכם בחיפה? כמה אנשים עשו מנויי חוץ?

הלוואי שיעשו אצלנו מנוי חוץ, עם אפשרות להדפסה ביתית במגרשים שאפשר.

כל שבועיים לקבל כרטיס למייל, תענוג.

הלוואי שיעשו אצלנו מנוי חוץ, עם אפשרות להדפסה ביתית במגרשים שאפשר.

כל שבועיים לקבל כרטיס למייל, תענוג.

הדפסה ביתית יש רק במשחקים שלאן היא האחראית כרטיסים (הדפסה ביתית עבורנו)

בחיפה יש אופציה להדפסה ביתית אבל שאנחנו שם אנחנו לא מקבלים את זה כי הברקוד שחיפה מדפיסה זה מעין מפתח שפותח את הקרוסלה והם לא יתנו את זה ללאן

400 שקל

משחק העונה באר שבע נגד תל אביב

נימכר מיפאת תרומה לחיילים בודדים כסף למטרה טובה תבורכו מפי עליון בעזרת ה׳ יציע מערבי של באר שבע

ממש נשמה טובה צדיק שכמוך (שאלוהים ייקח אותך אמן)

ממש נשמה טובה צדיק שכמוך (שאלוהים ייקח אותך אמן)

אז נמכר בשביל תרומה זה "הלא שלי זה של חבר/אח/אבא/סבתא" החדש?

גם אם יתפוצץ העולם אני בחיים לא אשלם לספסר זבל 500 ,600 או 1,000 שקל לכרטיס משחק, לא משנה כמה גדול הוא.

ביום שתפסיקו לקנות מספסרים במחירים האלה, הבית זונות הזה ייגמר.

ולכל אלה שהדם שלהם רותח ולא יכולים להתאפק, אפשר לבוא לפני המשחק ולחכות עשר דקות אחרי שריקת הפתיחה. במצב הזה ימכרו לכם כרטיס לא במחיר עלות, אלה בחצי מחיר. ותהיו בטוחים שיהיו ספסרים שייתקעו עם כרטיסים מחוץ לאצטדיון.

ולכל אלה שהדם שלהם רותח ולא יכולים להתאפק, אפשר לבוא לפני המשחק ולחכות עשר דקות אחרי שריקת הפתיחה. במצב הזה ימכרו לכם כרטיס לא במחיר עלות, אלה בחצי מחיר. ותהיו בטוחים שיהיו ספסרים שייתקעו עם כרטיסים מחוץ לאצטדיון.

לא יודע אם אפשר להסתמך על מה שאתה אומר במשחק כזה.

לא יודע אם אפשר להסתמך על מה שאתה אומר במשחק כזה.

כעיקרון אתה צודק אחי, אני לא הייתי ממליץ ליסוע עד לבאר שבע בשביל הסיכוי לקנות כרטיס במחיר שפוי.

עדיף לראות בבית עם חברים, בירות והרבה שמח :-)