Jump to content

סכנין בבלומפילד שבת ב17:00

Sawyerdroid

Recommended Posts

פתח תקווה

שמע, קשה לי להאמין שזה יקרה - אבל אם אתה מחליט בכל זאת להגיע ברכב- אתה מוזמן להגיע איתנו.

עצם המחשבה שתלך ארבע שעות מפתח תקווה לבלומפילד..

אסור להזיז את שעת המשחק. חשוב שנשחק לפני באר שבע שבוע נוסף. במיוחד אם נשחק טוב וננצח, זה ילחיץ אותם.

טובת מכבי מעל הכל.

זה לא הזמן לקפוץ עם השטות הזו של השבת שוב.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

כן שטות גדולה שישלך אלפי אוהדים שומרי שבת שאגב אם תרצה עוד שנתיים 20 אלף מנויים מתוכם הרבה מאוד אוהדים שומרי שבת שחייבים להתחשב בהם אם ביתר משחקת במוצש גם אנחנו יכולים

אסור להזיז את שעת המשחק. חשוב שנשחק לפני באר שבע שבוע נוסף. במיוחד אם נשחק טוב וננצח, זה ילחיץ אותם.

טובת מכבי מעל הכל.

זה לא הזמן לקפוץ עם השטות הזו של השבת שוב.

שטות?! יש מאות אוהדים שומרי שבת שמלווים את הקבוצה עשרות שנים, נסעו עם הקבוצה לכל מקום גם בתקופות הקשות יותר. באיזה זכות אתה תקרא לזה שטות למנוע מהם להגיע למשחק הכל כך חשוב הזה, גם אם זה בשביל הלחץ הפסיכולוגי.

לכל דבר יש פתרון - אנחנו צריכים לשחק במוצ״ש, ב״ש בראשון וחיפה בשני הכי הגיוני וטוב מכל הבחינות.

פעם הבאה תחשוב קצת לפני שאתה כותב.

שטות?! יש מאות אוהדים שומרי שבת שמלווים את הקבוצה עשרות שנים, נסעו עם הקבוצה לכל מקום גם בתקופות הקשות יותר. באיזה זכות אתה תקרא לזה שטות למנוע מהם להגיע למשחק הכל כך חשוב הזה, גם אם זה בשביל הלחץ הפסיכולוגי.

לכל דבר יש פתרון - אנחנו צריכים לשחק במוצ״ש, ב״ש בראשון וחיפה בשני הכי הגיוני וטוב מכל הבחינות.

אף פעם לא הייתה לי בעיה עם שומרי שבת, ואני גם מבין אותך. אבל כמו שרשמת כאוהד של עשרות שנים אתה אמור לדעת שקיים סיכוי סביר שמכבי תשחק גם בשבתות. בכל מקרה אם יש לך משפחה או חברים בתל אביב תנסה להתארח אצלם, בכדי לחסוך לעצמך הליכה של 3 שעות

הולך ברגל שעה לאצטדיון (מחולון) עם האישה ששומרת, מאמין שאפשר לדאוג שיכניסו אותה בצורה רגילה דרך הדלתות ואני אעביר את המנוי בשער האלקטרוני

Sent from my Nexus 5

אני אומר בואו נשנה את כל החיים שלנו במדינה לכבוד שומרי השבת.

אני אומר שהציניות עושה לך לא טוב. יש משחקים שאין ברירה אוקיי, אבל כשיש שלושה משחקים בלבד ולשבץ אותנו בשעה חמש ביום שבת זה משהו שבהחלט ראוי לביקורת.

אני אומר שהציניות עושה לך לא טוב. יש משחקים שאין ברירה אוקיי, אבל כשיש שלושה משחקים בלבד ולשבץ אותנו בשעה חמש ביום שבת זה משהו שבהחלט ראוי לביקורת.

ביקורת על מי?מי לא מתחשב בך?מנהלת הליגה?ההתאחדות?

אתה נותן למכבי קרדיט גדול מדי בכל הקשור לקביעת שעות משחקים,שלא לומר ימים.אתה עוד מצפה שיקחו אותך ויעבירו לערב,את באר שבע לראשון וחיפה לשני.כאילו,לא אמרת כלום.

היו משחקים בשבת ועוד יהיו,ואני מכבד מאוד את שומרי השבת.הביקורת שלך מופנית לאנשים הלא נכונים,והאמת?אין לך גם אף דרך לשנות את זה.גם למכבי לא.

עשרות שנים? ממתי משחקים בימי חול?

עשרות שנים? ממתי משחקים בימי חול?

לא כל שומרי השבת שומרים שבת מיום שנולדו, המשפחה שלי בשנים האחרונות שומרים, אני לא.

קטנוניות שכזו בתגובה לא קראתי הרבה זמן שאפו, לא הכל שחור או לבן בחיים.

לא כל שומרי השבת שומרים שבת מיום שנולדו, המשפחה שלי בשנים האחרונות שומרים, אני לא.

קטנוניות שכזו בתגובה לא קראתי הרבה זמן שאפו, לא הכל שחור או לבן בחיים.

זה ויכוח שימשך לעולם.

שומרי השבת ירצו לשחק לא בשבת. אחרים ירצו לשחק ביום המנוחה היחיד שיש להם.

בקיצור בואו כל פעם שיש איזה דתי שלא מסתדר לו משהו בשבת, נשנה חצי עולם בשביל שהוא יהיה סבבה עם זה.

נחנקנו כבר מהכפייה דתית הזו.

תמצאו פתרון או שאל תבואו.

שנים משחקים פה כדורגל בשבת ופתאום התחילו לקפוץ עם הקשקוש הזה.

זה ויכוח שימשך לעולם.

שומרי השבת ירצו לשחק לא בשבת. אחרים ירצו לשחק ביום המנוחה היחיד שיש להם.

זה ברור ואני מבין את שני הצדדים, במצב הספציפי הזה המנהלת וספורט 1 יכלו לעשות דברים אחרים על מנת שכולם יהיו מרוצים.

יש לי הרגשה שבעשרות שנים האלו היו פי מליון משחקים בשבת מאשר בשנים האחרונות עם כל ההימורים והצ'רלטונים...

שחררו לנו את הכדורגל

השבת נכנסת בכל מקום ובכדורגל טרם. תשאירו את הסטטוס קוו.

כדורגל זה בשבת ואם יש ויכוח על זה, אפשר להקפיץ את הנושא השטותי מתחילת העונה בערך שבה גיא דיין גם כן ניסה לשטוף לאנשים את המוח...(כמעט שם גול בשבת נגד נתניה)