Jump to content

אי החזרת הכדור של ב"ש

itanar

Recommended Posts

בנוסף, במשחק של חיפה בטרנר לפני שבועיים כשנגמר 1-1:

חיפה עולים ליתרון 1-0, ולאחר כמה דקות הכדור אצל קובי מויאל, ושיר צדק נכנס בו בחוזקה. השופט (לא ברור לי איך) מחליט שאין עבירה, אבל מויאל שוכב על הדשא, ושחקני באר שבע לא מוציאים את הכדור לחוץ.

נחשו מה? ההתקפה הזאת הסתיימה בפנדל ושער שיוויון.

https://www.youtube.com/watch?v=EJZ7DhsGSbE&feature=youtu.be&t=1h23m39s

1:23:39

איפה הייתה התקשורת?

גם נגדנו בבלומפילד שער של מליקסון אחרי פאול על אלברמן ששוכב על הדשא

זה לא אותו דבר. מקרה מקביל זה אם שחקן של היריבה נפצע, שחקן אחר (או הוא) מוציא החוצה, מבקש טיפול והקבוצה שזכתה בכדור החוץ המשיכה לשחק. נדמה לי זה מה שקרה בב"ש - סכנין וגם בהפועל נגד עכו (כשמס' 99 עשה 69 לידידנו גוטמן, שחקן של עכו הוציא כדור לטפל בשחקן שהתחזה ואאל"ט רייכרט הוציא חוץ כדי להמשיך לשחק). גם אמבולה רצה לעשות אותו דבר להפועל בבלומפילד אבל סילבס הורה לו להחזיר כדור אחרי מחאות של החלאות.

זה לא אותו דבר. מקרה מקביל זה אם שחקן של היריבה נפצע, שחקן אחר (או הוא) מוציא החוצה, מבקש טיפול והקבוצה שזכתה בכדור החוץ המשיכה לשחק. נדמה לי זה מה שקרה בב"ש - סכנין וגם בהפועל נגד עכו (כשמס' 99 עשה 69 לידידנו גוטמן, שחקן של עכו הוציא כדור לטפל בשחקן שהתחזה ואאל"ט רייכרט הוציא חוץ כדי להמשיך לשחק). גם אמבולה רצה לעשות אותו דבר להפועל בבלומפילד אבל סילבס הורה לו להחזיר כדור אחרי מחאות של החלאות.

יש חוק ויש פיירפליי.

כל האצטדיון ראה שקובי מוייאל פצוע, כולל שחקן של ב"ש כולל הקהל כולל הסדרנים.! אז.. אל תגיד לי זה לא אותו דבר. כי מבחינת החוק- שניהם חוקיים.

מבחינת הפיירפליי- שניהם לא חוקיים. אז אל תקשקש ותחליט מה הוגן יותר מה פחות

אחת התקריות שהכי זכורות לי

https://youtu.be/AHVU98EP7p8?t=7m10s

- כדור שנתניה דיי מרחיקה בגלל שחקן פצוע יוצא לקרן, השחקן שוכב ממש על הדשא אבל לא כמו עותמאן בכאילו והשופט אפילו לא חושב לבדוק אותו כשהכדור מחוץ לקווים, הפועל מבקיעה שער שיוויון דרמטי דקה 90+

קרה יותר מפעם אחת העונה, שחקן של היריבה פצוע, ממשיכים לשחק, מאבדים את הכדור והקבוצה היריבה מרחיקה לחוץ. שוב השחקנים של באר שבע לא מחזירים את הכדור.

איפה התקשורת שתגנה את חוסר הספורטיביות ואת אבי המהלך ברק בכר?

באנגליה כבר היו קונסים אותם.

אפשר משחק ודקה שזה קרה בה?