Jump to content

שלוש נקודות הפרש

Recommended Posts

עם ההגנה שלנו והמתפרצות של סכנין זה יהיה מסוכן בטירוף.

אם נעלה בטירוף כמו מול כפר סבא אין להם סיכוי. עם כל הכבוד זה תלוי בנו בלבד.

אומנם עוד מוקדם (מאוד) להסיק מסקנות,אבל אם אתם שואלים אותי,מתחילים לראות גיצים קטנטנים וחמודים של לחץ אצל ב"ש.החל מהתקשורת שפתאום פחות מלטפת,העמידה של בכר בראיון אחרי המשחק (ניסיון מוגזם שלו להיראות נינוח וחייכן.מה גם שאנחנו יודעים איך הוא מתפוצץ אחרי גולים של הקבוצה שלו...) ופתאום גם "המאמי הלאומית" פחות חסינה.רק נחדד,זה לא אומר שום דבר וגם במחזור אחד הכל יכול להשתנות אבל מה שזה בטוח אומר,שעם עוד חצי מעידה,קטנטנה וחמודה בדמות תיקו ברעננה(למשל) ואני רואה פה כדור שלג שיסתיים בקריסת מערכות.

אגב יובל שבתאי חתום בבאר שבע החל מעוד 3 חודשים. איך זה אמור לעבוד ? יש מצב שסילבס יספסל אותו ? אין תקנה נגד דבר כזה ?

אין תקנה, ואני מניח שישחק

זה כמו שלמושאלים יש חוזה אצל הקבוצה המשאילה

*מה שכן, למושאלים יש רצון להוכיח שמגיע להם מקום בקבוצת האם, ושלא ישאילו אותם שוב אלא יתנו להם הזדמנות, בעוד שפה אתה יכול לומר שאין לשבתאי מה להוכיח, כי את החוזה שלו שם הוא כבר קיבל, וזה לא שישאילו אותו כשהוא רק הגיע

אגב, עם כל ההתלהבות והשמחה, צריך להבין שזה עדיין 3 נקודות הפרש. לטובת ב"ש.

מבחינת הסיכויים לאליפות לא כזה הרבה השתנה היום.. אנחנו עדיין נצטרך לעשות שם את העבודה בשביל להביא את הצלחת, וכמובן שקודם כל לנצח את סכנין בשבת.

*מה שכן, למושאלים יש רצון להוכיח שמגיע להם מקום בקבוצת האם, ושלא ישאילו אותם שוב אלא יתנו להם הזדמנות, בעוד שפה אתה יכול לומר שאין לשבתאי מה להוכיח, כי את החוזה שלו שם הוא כבר קיבל, וזה לא שישאילו אותו כשהוא רק הגיע

להוכיח את המקום שלו בסגל של בש?

מבחינת הסיכויים לאליפות לא כזה הרבה השתנה היום.. אנחנו עדיין נצטרך לעשות שם את העבודה בשביל להביא את הצלחת, וכמובן שקודם כל לנצח את סכנין בשבת.

השתנה המון במקום 2 משחקים יותר מהם צריכים 1

לא מסכים, תיקו בטרנר וניצחון בבית ואז אנחנו "כולה" צריכים לא להפסיד יותר נקודות מב"ש בשאר המחזורים.

רק אליפות על הפרש שערים זה מרגש.

להוכיח את המקום שלו בסגל של בש?

המקום שלו בסגל של ב"ש כבר מובטח...

הרכב? זה רחוק מזה

השתנה המון במקום 2 משחקים יותר מהם צריכים 1

לא מסכים, תיקו בטרנר וניצחון בבית ואז אנחנו "כולה" צריכים לא להפסיד יותר נקודות מב"ש בשאר המחזורים.

רק אליפות על הפרש שערים זה מרגש.

ברור נו אבל עדיין אנחנו בפיגור ויש עוד 10 משחקי פלייאוף קשים, זה לא שעלינו לפסגה כבר

מה שהשתנה בפועל שההפרש ירד כרגע למשחק אחד. זו עובדה כרגע. מה שעוד יכול להשתנות (הלוואי) זה מומנטום, בעיקר שלהם. הבנה שלהם שהם פגיעים, לחץ וכו'. אבל הכל כרגע לא מעניין, רק סכנין בשבת.

איזה טיפש מאור, להגיד שמעכשיו יש 10 גמרים רק מוסיף להם עוד לחץ לפני כל משחק.

גם שחקנים במכבי אמרו כבר שכל משחק מעכשיו הוא גמר גביע. וגם אם לא יגידו את זה, הלחץ קיים, אצל 2 הצדדים וזה ידוע לכולם.

מה זה אותו דבר,

נתת את הדוגמה הכי לא נכונה שיש (אם נתעלם מהכוכבית)

אין לאדון שבתאי רצון שבאר שבע יקחו אליפות כדי להופיע לראשונה בחייו בצמפיונס..

פשוט הזיה העניין הזה.מבין שזה חוקי,אבל באיזשהו מקום מביש.שם את חיי שהוא נותן משחק פח או לא משחק כלל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה זה אותו דבר,

נתת את הדוגמה הכי לא נכונה שיש (אם נתעלם מהכוכבית)

אין לאדון שבתאי רצון שבאר שבע יקחו אליפות כדי להופיע לראשונה בחייו בצמפיונס..

פשוט הזיה העניין הזה.מבין שזה חוקי,אבל באיזשהו מקום מביש.שם את חיי שהוא נותן משחק פח או לא משחק כלל.

אני מאוד מקווה שהוא לא ישחק אבל בגלל שרעננה תפחד מדיבורים הם יעלו איתו והוא פתאום "יאבד", כדורים קריטיים במרכז השדה. לפחות בהתחלה עד שבאר שבע תבקיע.

אני מאוד מקווה שהוא לא ישחק אבל בגלל שרעננה תפחד מדיבורים הם יעלו איתו והוא פתאום "יאבד", כדורים קריטיים במרכז השדה. לפחות בהתחלה עד שבאר שבע תבקיע.

יש לו אינטרס מובהק שבאר שבע תנצח.רעננה די על הזין שלו כרגע.שחקן די אלמוני שכנראה יזכה להזדמנות חד פעמית להופיע ברמות הבאמת גבוהות אם בש יקחו אליפות.

במיוחד עכשיו,כשכל משחק הוא גמר.

מאמין שסילבס אינטילגנט מספיק כדי להבין את זה.

לא אתפלא אם נגיע לשם עם נקודה או שוויון, ואז המשחק שם הופך לכמעט עוד משחק פלייאוף (בגלל שיש גומלין)

רעננה זה הכי טוב שיכולתי לבקש במצב הזה

איזה טיפש מאור, להגיד שמעכשיו יש 10 גמרים רק מוסיף להם עוד לחץ לפני כל משחק.

לא רלוונטי. וזה שבכר בכוח התאמץ לא התייחס לשאלות על הלחץ ואז כשהדס גרינברג הכריחה אותו להגיב לזה הוא אמר משהו כמו "לחץ יש רק בחצי של היריב", זה הפך אותם ללא לחוצים? בולשיט. דמגוגיה בשקל עשרים.

יש מעשים ויש דיבורים. כשהמעשים הם כמו הדיבורים, תקשיב לדיבורים. כשהמעשים לא כמו הדיבורים, תקשיב למעשים.

כל השחקנים, קהל, ספסל ואיצטדיון שידרו לחץ היום. אפילו הייתי אומר לחץ מוגזם ביחס למצבם בטבלה, אבל אני יכול להבין אותם אחרי שסופסוף אחרי 40 שנה הם מתחילים להריח אליפות. כל מה שיגידו לא רלוונטי, ברור שאם עד עכשיו הם הצליחו לשמור על קור רוח יחסית, הם גם מתחילים להילחץ. בתור אוהדי מכבי, זו בשורה מצויינת עבורינו. רק לא להפסיד להם בטרנר/ להחזיר את הפער לחמש שבוע הבא וזה ישפר את הסיכויים שלנו משמעותית.

אגב,לדעתי היום אפשר להבין-בכר נתן ובכר לקח.

מדהים שבתקשורת לא מדברים על כך,אבל הוא מסרס את הקבוצה שלו עם הרולטה שהוא עושה במערכים.

הבן אדם מרגיש בפוטבול מנגר,משנה מערכים לכולם בהתקפה,שם את וואקמה כקשר התקפי ומסרס לו את הצורה(איפה הוא?) ואת בן שהר בכלל על הקו.

הגנת באר שבע הייתה פשוט מסכנה,בכל התקפה של סכנין הם הגיעו ל3 על 2.יש להם מזל גדול מאוד שמוגרבי ביום חלש,ושהחלוץ של סכנין הוא פאקינג אבידור.הגול השני על בכר גם כן,שמיהר לעבור בדקות הראשונות של המחצית השנייה לשלושה בלמים ובלי קשרים אחוריים,כשאוגו סוג של בלם שלישי(וואט דה פאק?)

אשכרה הכתירו אותו למאמן העונה.אני פשוט נגנב מזה.מה קורה פה?

לא הייתי מתפלא אם היה נגמר גם 4-2 לסכנין.

באר שבע למרות דעת הרוב שיחקה פשוט רע היום.בדקות האחרונות הם פשוט לא הפסיקו לתת הרמות מאזור ה40 מטר לרחבה בתקווה שמשהו יקרה.

שני גולים במצבים נייחים-ועוד המון לפני,ובתקשורת מאוננים על זה.במקום להגיד שהמשחק שלהם פשוט לא שוטף-״הם עושים פלאים במצבים הנייחים״.

אני אופטימי.

אגב,לדעתי היום אפשר להבין-בכר נתן ובכר לקח.

מדהים שבתקשורת לא מדברים על כך,אבל הוא מסרס את הקבוצה שלו עם הרולטה שהוא עושה במערכים.

הבן אדם מרגיש בפוטבול מנגר,משנה מערכים לכולם בהתקפה,שם את וואקמה כקשר התקפי ומסרס לו את הצורה(איפה הוא?) ואת בן שהר בכלל על הקו.

הגנת באר שבע הייתה פשוט מסכנה,בכל התקפה של סכנין הם הגיעו ל3 על 2.יש להם מזל גדול מאוד שמוגרבי ביום חלש,ושהחלוץ של סכנין הוא פאקינג אבידור.הגול השני על בכר גם כן,שמיהר לעבור בדקות הראשונות של המחצית השנייה לשלושה בלמים ובלי קשרים אחוריים,כשאוגו סוג של בלם שלישי(וואט דה פאק?)

אשכרה הכתירו אותו למאמן העונה.אני פשוט נגנב מזה.מה קורה פה?

לא הייתי מתפלא אם היה נגמר גם 4-2 לסכנין.

באר שבע למרות דעת הרוב שיחקה פשוט רע היום.בדקות האחרונות הם פשוט לא הפסיקו לתת הרמות מאזור ה40 מטר לרחבה בתקווה שמשהו יקרה.

שני גולים במצבים נייחים-ועוד המון לפני,ובתקשורת מאוננים על זה.במקום להגיד שהמשחק שלהם פשוט לא שוטף-״הם עושים פלאים במצבים הנייחים״.

אני אופטימי.

יותר מהכל ובשונה מאיך שזה היה נראה עד כה, הכלים ההתקפיים של באר שבע מוגבלים. אולי יש להם הרבה שחקנים מסוכנים, אבל לא מספיק ורסטילים בשביל לעשות שינויי מערך. בטח לא כשהם עם הגב לקיר ואין זמן לניסויים.

יש לו אינטרס מובהק שבאר שבע תנצח.רעננה די על הזין שלו כרגע.שחקן די אלמוני שכנראה יזכה להזדמנות חד פעמית להופיע ברמות הבאמת גבוהות אם בש יקחו אליפות.

במיוחד עכשיו,כשכל משחק הוא גמר.

מאמין שסילבס אינטילגנט מספיק כדי להבין את זה.

יהיה הפוך על הפוך. רעננה תבוא בקטע שאם הם מנפים אותו מהסגל יגידו שהם מקלים על באר שבע ושהם לא עושים חשבונות כאלו ויודעים שיובל ספורטאי ובלה בלה בלה והוא ישחק.

יותר מהכל ובשונה מאיך שזה היה נראה עד כה, הכלים ההתקפיים של באר שבע מוגבלים. אולי יש להם הרבה שחקנים מסוכנים, אבל לא מספיק ורסטילים בשביל לעשות שינויי מערך. בטח לא כשהם עם הגב לקיר ואין זמן לניסויים.

זה בדיוק העניין,שיש להם כלים התקפיים.

ברדה,בוזגלו,וואקמה וגאדיר זה לוקסוס לא קטן בהתקפה.כולם שחקנים של מספרים,כולם מפחידים מול השער.

הסיבה שהכלים ההתקפיים שלהם כבר לא באים לידי ביטוי,טמונה (בין היתר כמובן) בברק בכר.וואקמה היום לא מצא את הידיים והרגליים באמצע,הוא שיחק עצבני ולא נראה טוב בכלל.ברדה זה ברדה,איפה שתשים אותו הוא יעשה בלאגן.בוזגלו משך לאמצע וכשהוא עשה את זה הוא דרך לכולם על הרגליים,ובן שהר לא הצליח לצאת מנבדל.הוא נכנס לנבדלים פעם אחר פעם פשוט מאוד כי הוא לא מוצא את עצמו במערך של שני חלוצים.

המחצית השנייה הייתה קומדיה.כשהוא עבר לשלושה בלמים הם פשוט התנפלו על תיבת ה16 של סכנין,שכונתי כל כך.ואיווניר,הפרשן המהולל במקום פאקינג לפרשן ולציין שינוי מערכים,לציין קושי של באר שבע,מדבר על דוידאזה כשחקן המשתפר של העונה,בלי לדעת שהוא בכלל לא שיחק חצי עונה מסיבות מקצועיות ולא רק רפואיות,אבל כשאפשר לפרגן מפרגנים.

לקראת הסוף כשדן ביטון נכנס הם שיחקו בלי קשרים אחוריים.

ובכר בשלו,והתקשורת בשלה,וכולם בשלהם.ובאר שבע והאופי,ומאמן העונה ושחקן העונה.ורק אנחנו בשקט.וזה עומד להיגמר.