Jump to content

שלוש נקודות הפרש

Recommended Posts

באר שבע זה הדבר הכי טוב שקרה לנו העונה

הקהל כבר איבד את זה והשחקנים נראו שבעים ויום שבת הולך להיות טירוף שלא היה הרבה זמן

זה שלנו!!!!!!!

רק אני חושב שסכנין היו ממש פראיירים ?

כמות המתפרצות עם מצב ודאי לגול שאפילו לא הסתיימו בבעיטה לשער היתה מטורפת.

לבאר שבע יש חתיכת תחת שקיבלו נקודה על המשחק השכונתי במחצית השניה.

כמעט מדהים כמו המאניה דיפרסיה בפורום ראה הלך הרוח אחרי הדרבי והיום..

ברור שאתה לא היחיד. יותר מזה, חלק מהשמחה והאופטימיות ששוררת פה נובעת מהעובדה הזו. חוץ מאיבוד הנקודות, אם עד אתמול כל משחק של ב"ש היה בינארי - או שב"ש תבקיע ותנצח או שייגמר תיקו, סופסוף היה משחק שיכול ללכת לשני הצדדים, משחק שעד הרגע האחרון האמנת שבכל התקפה ב"ש יכולה לחטוף גול.

השתן עלה לב"ש לראש, הם היו בטוחים שהם בלתי פגיעים ויכולים לשחק עם קשר ורבע ולא להיחשף בהגנה. אתמול יצאו בנס עם תיקו, אם הם ימשיכו ככה הם יאבדו עוד הרבה נקודות בפלייאוף.

רק אני חושב שלא צריך להתאבד על המשחק בטרנר??

נכון ,ניצחון שם זה מכה קשה מאוד בכנף שלהם אבל וזה אבל גדול זה גם מכת מוות לשלנו במידה ונפסיד

לדעתי צריך לשחק שם חכם וטקטי ולתת להם להתבשל עם הלחץ עד שהם יבואו לבלומפיד

ניצחון שלנו בשבת הקרובה והם משלשלים כמו שלא שלשלו מעולם.

ולא , אני לא מאמין שרעננה תבוא ותיתן להם שישייה ואני גם בספק אם יוציאו נקודות , אבל עצם המחשבה שלמרות כל הרצף שלהם וכל הפוזה והליקוקים והם הקבוצה האדירה בהיסטוריה , הם בכל זאת יאבדו את המקום הראשון תוך שבוע , גם אם זה באופן זמני .. זה יכול להשליך על המפגש בב"ש.

זה בוסט מנטלי אדיר בשבילנו אבל בשבילם זה אפקט הפוך לגמרי.

צריך לכבוש 10 דק' ראשונות נגד סכנין.

לבעוט המון על קנדיל, עם המסיכה הזאת הוא לא 100% עם בטחון עצמי לדעתי (נתן משחק טוב היום).

מה קרה לך, עם המסיכה הזו הוא מרגיש כמו זורו. תראה אותו אתמול.

אותו תסריט כמו הפועל בדאבל.

אם אני זוכר נכון, שם הפלייאוף התחיל ב 6 נק הפרש, והקיזוז הפך את זה ל 3, ואז הפועל באו לקריית אליעזר ונתנו לחיפה בראש ולקחו את הפסגה.

אז כאן היה 5 הפרש ולא 6, וסכנין עשתה עבורנו את העבודה של הקיזוז, אבל בשורה התחתונה, אנחנו נצטרך לבוא לשם ולנצח.

באר שבע זה הדבר הכי טוב שקרה לנו העונה

הקהל כבר איבד את זה והשחקנים נראו שבעים ויום שבת הולך להיות טירוף שלא היה הרבה זמן

זה שלנו!!!!!!!

אני מקווה מאוד לראות את הקהל שלנו בשיא עכשיו, כי אם זה לא העיר אותנו אז כבר שום דבר לא יעזור.

אם אני זוכר נכון, שם הפלייאוף התחיל ב 6 נק הפרש, והקיזוז הפך את זה ל 3, ואז הפועל באו לקריית אליעזר ונתנו לחיפה בראש ולקחו את הפסגה.

אז כאן היה 5 הפרש ולא 6, וסכנין עשתה עבורנו את העבודה של הקיזוז, אבל בשורה התחתונה, אנחנו נצטרך לבוא לשם ולנצח.

מחזור אחרון, זהבי וזה ברשת?

במידה ויהיה מאבק עד הסוף, במחזורים האחרונים נשחק מול ביתר בטדי ובמחזור האחרון מול חיפה בבית. אני לא אעמוד בזה

צריך שכל אוהד ואוהד בבלומפילד יבין ויפנים את זה, ושזה יישב לכולם בראש. יש אפשרות לגמור את זה לפני, צריך פשוט להסתכל ממשחק למשחק. לבוא בטירוף וברעל כדי שידינו תהיה על העליונה.

במידה ויהיה מאבק עד הסוף, במחזורים האחרונים נשחק מול ביתר בטדי ובמחזור האחרון מול חיפה בבית. אני לא אעמוד בזה

מזכיר את האליפות של קלינגר. הפכנו אז פיגור 2-0 לניצחון 3-2 בטדי. היה מטורף.

מזכיר את האליפות של קלינגר. הפכנו אז פיגור 2-0 לניצחון 3-2 בטדי. היה מטורף.

והפכנו הפרש שערים במחזור הסיום מול הפועל פ"ת בזמן שחיפה מחוררת את אשדוד עם חמישייה בחצי שעה. אחרי זה אצרתי שלא תהיה אליפות יותר דרמטית מזו ואז בא זהבי עם הפועל בטדי. לא יודע כבר למה לצפות.

היה 10 הפרש מחזור 1 לפני תחילת הפליאוף, חיפה הפסידה בדרבי

וזה הפך ל7 שקוזז ל3 (אם אני זוכר נכון)

חיפה לא הפסידו דרבי באותה עונה

היה תיקו באותו דרבי (אותה שבת היינו נגד בית״ר בטדי וניצחנו עם גול של מאיוקה), זה ירד ל-6 הפרש ואוטומטית קוזז ל-3 ואז הפועל ניצחו בקרית אליעזר ועלו למקום ראשון.