Jump to content

סופש אירופאי

Recommended Posts

זה היה די צפוי.

לא חכם לתת לשחקן שנכנס לפני דקה וחצי לבעוט פנדל. גם אם הוא הבועט הכי טוב בעולם.

עומר, יש לך ספק שאם קבוצה אנגלית נלחמת עם ברצלונה, ריאל או באיירן על שחקן היא תצטרך להציע לו סכום גבוה משמעותית כדי שיבחר בה? אלה היחסי הכוחות בשנים האחרונות, בגלל הקבוצות החולניות שנבנו בשלושת מעצמות העל ולא מעט בזכות טעויות שהאנגליות עצמן ביצעו.

אין ספק. רק שזה בדיוק מה שאני אומר, שהאנגליות יכולות לשפוך את הכסף הזה, ושבסוף הוא משמעותי. בכל מקרה אלה שלוש הקבוצות היחידות שבאמת יצריכו הצעה עד כדי כך משמעותית יותר, לא דורטמונד ולא יובנטוס שם לדעתי כרגע.

אנריקה, עזוב, זה דו שיח חירשים. אין שחקן הרכב בטוטנהאם שיעבור לדורטמונד תמורת אותו סכום (תמצא לי אוהד דורטמונד אחד שמאמין שקיין, לוריס, דייר, לאמלה, ורטונגן, אלדרויירלד ירקו לכיוון שלהם במצב הנוכחי), יש כמה שיעשו את הדרך ההפוכה (בעיקר אלה ששם כבר שנים ומרגישים מיצוי. לא רויס).

אגב... מושאל לליגות נמוכות, לא בולט במיוחד, מתפוצץ בליגה הראשונה, אומרים שמזל, ממשיך לשחק טוב, לא נראה כוכב במבט ראשון, אבל פרשנים/שחקני עבר/אוהדים שרואים אותו כל משחק מתעקשים, סיומת קטלנית, חלוץ שלא באמת חלוץ (בהתחלה אמרו ש-9, היום כבר אומרים שכנראה לא בדיוק, והוא עצמו אומר שמעדיף "מזויף", חלוץ שני או מהאגפים), התנועה זה החלק העיקרי אצלו - את מי מזכיר לכם?

ניסן קפטה?

הימורים לאן זלאטן ימשיך?

אשמח שילך לקבוצה בינונית כמו ארסנל וירים אותם או שיעשה קאמבק ליובה.

ליונייטד

יעשה הכל בשביל לדפוק את פפ

ליגה איטלקית הוא מיצה אז לשם זלאטן לא יחזור. כנראה אנגלית ואז הייתי רוצה לראות אותו בצלסי עם קוסטה. אם יעיפו את רונאלדו יהיה מעניין לראות את זלאטן בריאל

Sent from my LG-H815 using Tapatalk