Jump to content

סופש אירופאי

Recommended Posts

לא שחקני עבר, כיום.

כן, כל שחקן בעולם כרגע שיכול יעדיף לשחק בברצלונה, ריאל או באיירן יש לך ספק?

אין קשר למראה והוא שחקן טוב אבל לא שם אותו בקטגוריית זהבי\מולר

בכלל נכנסתי כדי להתבאס רצח על מחר.

דיבאלה ומרקיזיו בחוץ. אז אין באמת משחק.

עומר זה בציניות

ברור שזה שקיין אנגלי לא באמת קשור,זה כמו קללת החלוצים במכבי.

לדעתי מדובר בחלוץ מעולה עם כושר התמצאות מצויין שכבר הוכיח שיכול להתגבר על איזה משברון ולחזור לעצמו.

מייקל אואן וגם רוני בגילו כבר היו מועמדים לפרס השחקן הטוב בעולם, זה לא אומר הרבה על העתיד אבל בכל זאת.

אתה רואה היום את רוני או בכלל ב5 שנים האחרונות מתחרה בתחרות הזאת שוב?

לא שחקני עבר, כיום.

כן, כל שחקן בעולם כרגע שיכול יעדיף לשחק בברצלונה, ריאל או באיירן יש לך ספק?

סיטי? צ'לסי? פריז? שחקנים משחקים איפה שמציעים להם כסף, ובשביל זה גם צריך שיסכימו למכור אותם. גארת' בייל (וולשי, אני יודע) עבר לריאל מדריד רק אחרי כמה שנים, כי הוא בכלל לא עמד למכירה מבחינת טוטנהאם. וספרדים יעדיפו לשחק בברצלונה או מדריד וגרמנים בבאיירן (או בדורטמונד, כמו רויס, שסירב לבאיירן, כי לא חשב שיקבל שם מספיק דקות). אותו דבר בריטים ירצו לשחק במועדון גדול באנגליה. אבל גם הנה, גם כשרונאלדו רצה לעזוב את יונייטד, וכשספרס הסכימו לשחרר את בייל, זה דרש סכומי שיא. כי מועדונים גדולים באנגליה לא ששים לשחרר שחקן, אנגלי או זר. ויש יותר מועדונים גדולים ועשירים בגרמניה. בספרד אם אתה לא בברצלונה או במדריד אתה תעבור, למרות שפעם כל נבחרת ספרד שיחקה בליגה הספרדית, ושחקן ספרדי היה מעדיף את ולנסיה על באיירן באותו סכום. פעם גם באיירן לא היתה טובה יותר מולנסיה. ושחקנים כמו דויד סילבה היו נשארים בספרד במקום לקחת אליפות בחו"ל, כשלא היה חסר להם כלום. הכל פונקציה של כסף, ומהבחינה הזאת לא חסר לאנגלים. אין להם שום סיבה לעבור. אם הם יהיו מספיק טובים לברצלונה או למדריד, הסוכן שלהם ידאג להוציא את אותו סכום בדיוק, ויותר מזה, מקבוצה אנגלית. והם באמת עושים את זה בפועל.

יש קטע כזה של ספורטאים לשאוף להיות הכי טובים ולשחק במקום הכי טוב.

פחות משנה אם זה 10 מליון לעונה או 11.2.

בוודאי שעדיף לשחק בארסנל הלוזרית שבחיים לא יקחו צ'מפיונס (כן, אומר את זה למרות המשחר מחר)

סלח לי, אבל זה קצת תמים, ככלל (ויש יוצאים מן הכלל) שחקנים משחקים איפה שמשלמים להם הכי הרבה. ככה קבוצות מלכתחילה מגיעות להתחרות על תארים, וככה קבוצות יורדות מגדולה לאחר מכן.

ואם ארסנל תציע לשחקן משמעותית יותר מברצלונה, הוא יחתום שם. שאני אבין, אתה חושב שהספרדיות אף פעם לא מפספסות צעירים שמעדיפים לאנגליה, ובכלל פורשות מהמירוץ אחריהם כי לא מתכוונות להתחרות במה שמציעים להם, כי האנגליות מעריכות את השווי של אותו שחקן ביותר?

פדרו לא ביקש לעזוב את ברצלונה ולעבור לאנגליה אגב? ואם רונאלדו יעזוב, לאן אתה חושב שהוא יילך? ליובנטוס, שפוגבה רוצה לעזוב (ובעצמו יילך לקבוצה שתשלם לו הכי הרבה, תהיה מדריד, ברצלונה, או קבוצה אנגלית)? למי שתציע לו יותר כסף. מה שכמובן פוסל את איטליה, ולא משיקולי איכות. אם האיטלקית תשלם כמו באנגליה היא תחזור להיות גדולה (ספציפית יובנטוס בעמדה לדעתי) ואם הקבוצה שתרצה את רונאלדו היא לא כבר הכי טובה, בשביל זה מביאים אותו. ואיך רוני נשאר ביונייטד? הציעו לו חוזה שיא. וככה גם פוגבה היה שמח להישאר ביובנטוס אם היא היתה מדברת באותם סכומים. ככה העולם עובד חבר.

מקאללה שיחק בריאל מדריד, אלופת אירופה, ועבר בכיף לקבוצה אנגלית שלא התחרתה על אליפות מאז שנות החמישים. ועשה אותה אלופה. אתה חושב שהיום זה אחרת מלפני עשר שנים?

זלאטן עבר לשחק בפאקינג צרפת, אך ורק בשביל כסף. הוא לא ספורטאי?

גצה עבר לבאיירן לדעתך כי הם לקחו אליפות באותה שנה (ניהל איתם מו"מ בזמן שהוא עדיין היה אלוף גרמניה)? או כי פשוט הם שילמו לו ים כסף, ובגלל שהם משלמים ים כסף הם גם נראים איך שהם נראים?

פדרו ביקש לעזוב כי הוא לא ראה דשא (בצדק)

אל תבוא לי עם הצעירים לא מדובר על פוטנציאלים מפוספסים אלא על שחקנים בשלים

רונאלדו בסוף הקריירה לא אכפת לי לאן הוא יילך זה לא מעניין ובארסה ויובה לא יביאו אותו גם אם זה היה אפשרי מבחינת יחסי מועדונים

עשית סלט מהכל...

אתה חושב שממפיס מבסוט על הבחירה שלו ואם היה לו אפשרות הוא לא היה הולך לבארסה\יובה\דורטמונד\באיירן? גם בפחות כסף? (זה לא הבדל של פסז'-טביב עם כל הכבוד)

דורטמונד או יונייטד? אתה רציני איתי? קגאווה העדיף את אנגליה על דורטמונד בלי להניד עפעף וחזר רק כשלא הלך. וממפיס זה בדיוק צעירים. יובנטוס? אתה צוחק? אתה לא שם לב שפוגבה כבר שנתיים בערך מנסה להשתחרר לאנגליה (או ספרד/פריז)? אפילו היו"ר שלהם אמר בקיץ שהם מנסים לשמור עליו אבל לא מסוגלים להציע לו מה שמציעים לו שם. אז כמו בייל וטוטנהאם, יעזוב כשיובנטוס תקבל הצעה מספיק גבוהה. וכנראה שתקבל.

איזה שחקן הרכב יעבור מדורטמונד לטוטנהאם?

לעומת זאת, יש שחקן הרכב מטוטנהאם שלא יעבור לדורטמונד?

ממפיס זה לא פוטנציאל, ממפיס זה מוכן. פוטנציאל זה קומאן, גרימאלדו וכל מיני פליטים שלא מצליחים להשתלב בהרכב\סגל.

פוגבה רוצה לבארסה. אם עוד היה מצב שהוא יעבור לצ'לסי\סיטי אחרי העונה הזו זה לא הולך לקרות (אלא אם זה יהיה מופרז ממש מבחינת העברה וחוזה ברמות של 1.5-2)

אתה לא אמור להאמין מה מארוטה אומר לתקשורת הוא פי 1000 טביעת עין טביב ואוהב לחרטט

עומר, יש לך ספק שאם קבוצה אנגלית נלחמת עם ברצלונה, ריאל או באיירן על שחקן היא תצטרך להציע לו סכום גבוה משמעותית כדי שיבחר בה? אלה היחסי הכוחות בשנים האחרונות, בגלל הקבוצות החולניות שנבנו בשלושת מעצמות העל ולא מעט בזכות טעויות שהאנגליות עצמן ביצעו.

דיבאלה ומרקיזיו כנראה לא ישחקו מחר נגד באיירן, נגמר הסיפור. ( שגם ככה לא היה גבוה )

כנראה?

לא בסגל

גם לא קייליני

ידוע מהצהריים זה גמור ואבוד

מנזוקיץ גם לא סגור אם עולה

כנראה?

לא בסגל

גם לא קייליני

ידוע מהצהריים זה גמור ואבוד

מנזוקיץ גם לא סגור אם עולה

איזה באסה

הייתה תחושה טובה אחרי שיובה חזרו מ2-0.

הלוואי אבל זה נראה כמו משימה קשה מאוד בלעדיהם

רק אני חושב שדינמו יכולים לנצח את סיטי החלשה?

הם לא נופלים מסיטי כרגע. אבל הם עדיין חייבים גול כדי להכניס ללחץ את סיטי. וזה עדיין לא קורה

אמרו עלי הכל

חשבו שאשתנה

הפועל ת"א

אני מכור לזההה

עלה עלה עלה

אוהדי אתלטיקו דואגים לזה שהמנגינה הזו שוב לא תצא לי מהראש