Jump to content

סופש אירופאי

Recommended Posts

תארים יבואו בדרך הנכונה.

זה פשוט לא מעניין אותי- זלאטן פה ומחר שם, פפ פה ומחר שם, זה כמו לערבב חבילת קלפים כל פעם מחדש.

והכוונה היא- לא לשכוח את הצעירים. לא לעלות עם קבוצת נוער. אם אפשר להביא וורלד קלאס(ויונייטד, כאחד משלושת המועדונים המוערכים כספית בעולם, יכולה להביא), בטח להביא. מה שאני רואה בשלוש שנים האחרונות זאת סתמיות מוחלטת של להביא שבע בקיץ ולשחרר שבע. אין המשכיות, אין שום יחוד, סתם חולצות ריקות שמסתובבות במגרש.

הכל יתחיל באיש המקצוע הנכון. לא אקמול, אלא חזרה למה שעשה אותנו. לא יהיה עוד פרגי לעולם אבל רצוי לשאוף למודל כזה, גם אם יותר צנוע.

אני אוהד יונייטד עוד מימי אטינקסון, אולסן, נורמן, גארי ביילי. כמה שנים במקום החמישי פשוט לא מפחידות אותי.

השאלה אם אוהדי יונייטד באנגליה חושבים כמוך.

השאלה אם אוהדי יונייטד באנגליה חושבים כמוך.

בגדול ובכללי, מדובר בקהל סבלני מאד. גם היום אתה עדיין לא שומע בוז גדול ומחאה ויונייטד שיט לגמרי וואן חאל זה בדיוק ההפך ממה שהם היו רגילים.

גם לאוהדי ליברפול לקח 20 שנה להרים שלט מחאה.

אני לא מערער על כך שיונייטד צריכה לעבוד נכון כדי להצליח. כולן צריכות. אני מערער על האתוס של יונייטד כבסיס לתכנית עבודה עכשווית: אתם לא צריכים לחפש מאמן ל-20 שנה אלא למישהו שיוכל להפוך את הקבוצה לתחרותית שוב כאן ועכשיו; אתם לא צריכים מישהו מבפנים (ועוד אחד כזה שלא אימן מעולם) אלא מישהו ש... יוכל להפוך את הקבוצה לתחרותית שוב כאן ועכשיו. בדיוק כמו כולן.

בגדול ובכללי, מדובר בקהל סבלני מאד. גם היום אתה עדיין לא שומע בוז גדול ומחאה ויונייטד שיט לגמרי וואן חאל זה בדיוק ההפך ממה שהם היו רגילים.

לא ראיתי מחאה, אבל באחד ההפסדים לא מזמן היו שריקות בוז וקללות לואן חאל.

גם לאוהדי ליברפול לקח 20 שנה להרים שלט מחאה.

אני לא מערער על כך שיונייטד צריכה לעבוד נכון כדי להצליח. כולן צריכות. אני מערער על האתוס של יונייטד כבסיס לתכנית עבודה עכשווית: אתם לא צריכים לחפש מאמן ל-20 שנה אלא למישהו שיוכל להפוך את הקבוצה לתחרותית שוב כאן ועכשיו; אתם לא צריכים מישהו מבפנים (ועוד אחד כזה שלא אימן מעולם) אלא מישהו ש... יוכל להפוך את הקבוצה לתחרותית שוב כאן ועכשיו. בדיוק כמו כולן.

פרגי בא מבחוץ, לאחר הצלחה פנומנלית בליגה בה יש שתי!!! מכבי סל. לא אחת. עם מועדון מאד צנוע שלקח גביע מחזיקות מול ריאל. אין בעיה עם מישהו מבחוץ. אני לא נשכב על הגדר בשביל גיגסי/סקולסי/באט/סולשייאר.

רק מי שמגיע, שיבוא לתקופה, שיתן הזדמנויות למי שראוי, לא לקנות מכל הבא ליד ובעיקר יהיה כריזמטי וידע לנהל אנשים.באזבי היה כזה, פרגי היה כזה.

זה יכול להיות גם דייגו סימאונה מבחינתי. יונייטד היא שם קוד למשהו. שיבין את הקוד.

זה לא המאמן, זה לא המועדונים.

זה פשוט המנטאליות של המועדון הזה. יישארו לוזרים לנצח. בא לי להוריד להם כאפה.

דרך אגב, אייאקס מובילים 1-0 על פ.ס.וו במאבק האליפות.

לפני המשחק, אייאקס מפגרים בהפרש נקודה מפ.ס.וו (66 לפסוו, 65 לאייאקס) (מפחיד עד כמה המצב בליגה ההולנדית קרוב למצב בליגה שלנו).

טוטנהאם מובילים 1-0 על בורנמות', הדרבי של מנצ'טסר התחיל.

מאטיס עזוב אותך שטויות, תראה את אייאקס.

לגבי השוער אני מניח שזה בוטלנד מסטוק סיטי.

אגב מה דעתכם על רשפורד ? שחקן או עוד חרטה מוגזמת תוצרת אנגליה.

בינתיים קיין עם צמד ובישול, אבל איכשהו הוא נער הפוסטר של האנשים שטוענים שאנגלים הם אוברייטד לא משנה מה... עד שיש שם חלוץ אמיתי.

אני מאלו שחושב שהאנגלים הם הכי אוברייטד שיש.

אבל השנה יש להם סגל נפלא והארי קיין חלוץ מצויין, אם רוי הוג'דסון לא יבהל הוא יכול להוביל את אנגליה לטורניר נפלא.

האנגלים הכי אוברייטד, הם חושבים שיש להם נבחרת למקום ראשון ביורו הקרוב וזה קצת כמו האשליות של כבירי בתחילת השנה,

אבל יש להם סגל בהחלט טוב ומגוון (מה שלא היה להם שנים) ואם הם יבואו לשחק כדורגל (לפחות כמו שאני משחק איתם בסוני) הם גם יעשו טורניר מצויין. העיקר לא לעלות עם חיתולים.

קיין לא קשור לרשפורד, זה שמזלזלים בקיין לא הופך את רשפורד לחלוץ מהדרגה הראשונה.

באופן כללי האנגלים גרועים תמיד, לא יודע אם לקרוא לזה אוברייטד כי לא יודע מי חוץ מהם עצמם, וגם זה בעיקר בזמן טורניר כשרוצים להיות אופטימיים בכח, מאמין בהם.

מאטיס עזוב אותך שטויות, תראה את אייאקס.

לגבי השוער אני מניח שזה בוטלנד מסטוק סיטי.

מזפזפ, אייאקס עושים תעבודה היום

רשפורד באמת ניראה מוכשר, הוא לא יהיה רוני אבל גם לא קיקו מאקדה

אין לאנגליה סגל ששווה טופ 6 באירופה, אולי גם לא טופ 8

אני לא חושב שהיה להם מאז יורו 96, עם גאזה ושירר בשיאם, וטדי.

תן לי 8 נבחרות יותר טובות מהם באירופה?

ספרד, גרמניה, צרפת, איטליה, בלגיה, פורטוגל, קרואטיה

ואם הן נפגשות בנוקאאוט, בהחלט רואה את פולין/אוסטריה/שוויץ מדיחות את אנגליה.

ספרד, גרמניה, צרפת, איטליה, בלגיה, פורטוגל, קרואטיה

ואם הן נפגשות בנוקאאוט, בהחלט רואה את פולין/אוסטריה/שוויץ מדיחות את אנגליה.

שיגמר הדרבי רני אענה לך על זה בצורה רצינית