Jump to content

מספר 99

bister

Recommended Posts

גוטמן נשאר דביל.

מזל שהוא שם טרנינג וירד לדשא, ככה הוא ראה את קהינדה תופר אותם מקרוב.

הרבה דברים טובם קרו אתמול ואגב שמתי לב ששחקני הפועל התעסקו בזה שעכו ביזבזו זמן, לפני שלושה שבועות הם אמרו למוח שביזיון שהוא מתעסק בזה.

יש לעונה הזאת כ"כ הרבה פוטנציאל - כבירי, רייכרט וגוטמן שכל אחד הוא עילוי בתחומו מורידים את הפועל ליגה. כיף.

ראיתי עכשיו את הראיון שוב וזה לא מפסיק לחרפן

כמו שכדורגלן עסוק בבילויים פוזה והימורים ורואים שזה משפיע על היכולת שלו במגרש

אז ככה גם גוטמן לא עסוק באימון נטו , עסוק בכל הפוזה של המסביב במקום לדבוק בעקרונות האימון

ראבק אתה לא אומר את השם שלו אז תגיד ״החלוץ שלהם״ תגיד ״הכושי עם הראש אננס״ אבל אל תגיד מספר 99

אז ככה גם גוטמן לא עסוק באימון נטו , עסוק בכל הפוזה של המסביב במקום לדבוק בעקרונות האימון

ראבק אתה לא אומר את השם שלו אז תגיד ״החלוץ שלהם״ תגיד ״הכושי עם הראש אננס״ אבל אל תגיד מספר 99

ושוב תודה לג'ורדי על כך שהוא מטיל וטו על מאמנים ישראלים. איך היו פה אנשים שהסכימו שהוא יבוא לפה ואני בכלל לא מדבר על זה שהוא הפועל אלא מקצועי נטו

הכל חלק מהתוכנית הגדולה.

הוא בכלל מנסה להוכיח לג'ורדי שהוא מאמן זר

בטוח שגם יוקאנוביץ' ובוס מתדרכים שחקנים לפי מספרים. הם בטח לא מכירים את השמות

שאלה : מכירים את החלוץ של בית"ר ת"א/רמלה רן בן שמעון? יודעים איזו מס' חולצה הוא לובש?

מי אמר שלא יהיה דרבי מרגש בשנה הבאה?!

הרי די ברור שהוא יודע שקוראים לו קהינדה,הוא פשוט שחצן וזה מה שיצא לו באותו הרגע.

כל כך מלא בעצמו הגוטמן הזה

Sent from my iPhone using Tapatalk

רק מוכיח איך הוא בא למשחק בין החשובים שלהם העונה, לא יודע איך קוראים לשחקן שנותן לו צמד

הדרך הבטוחה ליום שישי שעה 3

ושוב תודה לג'ורדי על כך שהוא מטיל וטו על מאמנים ישראלים. איך היו פה אנשים שהסכימו שהוא יבוא לפה ואני בכלל לא מדבר על זה שהוא הפועל אלא מקצועי נטו

צריך לפתוח נושא נעוץ של כל אותם תומכי גוטמן על מנת שכל קורא יוכל לראות מראש למי פה אין מושג לפני שהוא מבזבז עליו זמן.

אפשר גם להוסיף כוכבית ליד הNICK

או שורה נוספת מתחת ל"מספר משתמש" שיהיה כתוב בה: "תמך בהבאת גוטמן"

צריך להתחיל לקחת קצת ריזיקות ולתת צ׳אנס בקבוצה לשחקנים מבטיחים שטיפחנו וגידלנו אותם. חבל אם שחקנים כמו ציבוטה, קהינדה, יהונתן כהן לא יקבלו הזדמנות ונראה אותם פורחים במקום אחר.

עדיף לדעתי מלהשקיע על זר שלא מחובר לקבוצה ואנחנו לא יודעים באיזה כושר הוא ומה תהיה מידת ההתאקלמות.

צריך להתחיל לקחת קצת ריזיקות ולתת צ׳אנס בקבוצה לשחקנים מבטיחים שטיפחנו וגידלנו אותם. חבל אם שחקנים כמו ציבוטה, קהינדה, יהונתן כהן לא יקבלו הזדמנות ונראה אותם פורחים במקום אחר.

עדיף לדעתי מלהשקיע על זר שלא מחובר לקבוצה ואנחנו לא יודעים באיזה כושר הוא ומה תהיה מידת ההתאקלמות.

וואי כל כך מסכים... חשבתי שרק אני בדעה הזאת

קהינדה דיבר בתגובה על הקבוצה האדומה, הבלם עם הפרצוף של הילד מפגר, והנגן בוזוקי?

(אני סוג של יווני, מותר לי)

וואלה הייתי מצפה מגוטמן לקצת כבוד. היו יודע טוב מאוד איך קוראים לו. אבל שימשיך להתעסק בזה. אבל 2 - מה אני מצפה מאלי גוטמן לכבוד.

האמת, זה מזכיר לי את הקטע האלמותית מוואלה שציטטה שחקני בית"ר מתלוננים על שום ועל ההכנה הלקויה שלו למשחקים. סיפרו שם שלפני משחק מול סכנין הוא אמר להם "להיזהר מהקשר שהוא לא חלאילה".