Jump to content

סיכום הניצחון על בני יהודה בבלומפילד (חוץ) אחריי צפייה בש.ח | 3/5 בדרך לטרנר

Sawyer

Recommended Posts

הקהל היום בשער 8, איך להגיד.. לדעתי זאת הפעם הראשונה שהוא הגיע למשחק של מכבי, לרוב אלו היו משפחות עם ילדים קטנים שקשר ביניהם לבין כדורגל (מכבי) מקרי בהחלט ולכן העידוד גם נראה ככה.

שער 8 היה מלא בילדים קטנים ולדעתי גם בלא מעט משפחות שאין להם מנויים אז קשה לשפוט. מה שחשוב זה שהם ראו שער 11 חזק שהיה לא רע בכלל אתמול, כמעט כולם עודדו למעט כמה אנשים שלא ברור למה הם קונים כרטיסים לשם אם הם לא מעודדים.

אני היחיד שנגד אלימות? מה הקטע בלתת מכות לאוהד ב"ש?

אין מה לתת..אבל חלאס לבוא למשחק לא של הקבוצה שלך אם צעיף של בש שאין קשר למשחק אתמול זה מביך ומה לעשות שלא כל האנשים 100 אחוז בראש ותמיד יהיו את.אלה שיתפוצצו על 1 כזה

בדרבי שהפועל ארחה הם באו בין 30 ל40 אוהדים מבש עד בלומפילד

שבוע שעבר מול הפועל חיפה וגם אתמול...אין בעיה שיבואו אבל למה לבוא עם צעיפים ולעבור בכוונה.דרך 11 זה בן אדם שמחפש להציק

אין מה לתת..אבל חלאס לבוא למשחק לא של הקבוצה שלך אם צעיף של בש שאין קשר למשחק אתמול זה מביך ומה לעשות שלא כל האנשים 100 אחוז בראש ותמיד יהיו את.אלה שיתפוצצו על 1 כזה

בדרבי שהפועל ארחה הם באו בין 30 ל40 אוהדים מבש עד בלומפילד

שבוע שעבר מול הפועל חיפה וגם אתמול...אין בעיה שיבואו אבל למה לבוא עם צעיפים ולעבור בכוונה.דרך 11 זה בן אדם שמחפש להציק

מסכים שזה פתטי, אבל זה אפילו לא משחק בית שלנו, וזה לא שהוא ישב בשער של מכבי, ישב עם בני יהודה. לא סובל את הסיטואציה שצריך להחביא את הצעיף ברחוב.

מסכים שזה פתטי, אבל זה אפילו לא משחק בית שלנו, וזה לא שהוא ישב בשער של מכבי, ישב עם בני יהודה. לא סובל את הסיטואציה שצריך להחביא את הצעיף ברחוב.

מסכים למרות ששוב לא היה צריך.להתריס עם צעיף במשחק לא שלו ולא שייך לקבוצה שלו.

שוב לא מצדיק תהתנהגות של אותם שהרביצו לו אבל מה לעשות שבכל מקום יש כאלה עם פיוז קצר לפעמים עדיף להיות חכם מאשר צודק ויכל לבוא בלי הצעיף

well.............אם לא תלך איתו למשחק שבו הקבוצה שלך לא משחקת ולא תתריס - כנראה שלא יקרה לך כלום. לא זוכר מתי בחיי החבאתי צעיף כשהסתובבתי במשחק, בכל מגרש בארץ.

(בלי קשר לכן מכות או לא מכות, נטו על המודגש)

דסה נתן אתמול שתי בעיטות טובות לשער, על אחת מהן רשום הניצחון.

היה גם מעורב מאוד התקפית וסה״כ בחלק הזה היה שיפור משמעותי אצלו יחסית לשבועות האחרונים.

מצד שני בהגנה הוא היה הפקרות. רוב ההתקפות של בני יהודה עברו מהצד שלו ואלמלא יום טוב של טיבי (מקווה שזה שינוי מגמה חיובי אצלו) וגרסיה היינו יכולים להתבזות אתמול.

מסכים למרות ששוב לא היה צריך.להתריס עם צעיף במשחק לא שלו ולא שייך לקבוצה שלו.

שוב לא מצדיק תהתנהגות של אותם שהרביצו לו אבל מה לעשות שבכל מקום יש כאלה עם פיוז קצר לפעמים עדיף להיות חכם מאשר צודק ויכל לבוא בלי הצעיף

אני לא מבין מה יש להתעצבן בזה שהוא הלך למשחק.

נכון שהוא לא היה חכם אבל נשבר הזין מזה שמרביצים לאוהדים ברחוב. בלתי נסבל בעיני, מצטער.

well.............אם לא תלך איתו למשחק שבו הקבוצה שלך לא משחקת ולא תתריס - כנראה שלא יקרה לך כלום. לא זוכר מתי בחיי החבאתי צעיף כשהסתובבתי במשחק, בכל מגרש בארץ.

(בלי קשר לכן מכות או לא מכות, נטו על המודגש)

אני לא אוהב להסתובב עם הצעיף מחוץ לטדי או בסכנין למשל.

ועדיין אני מסתובב. לא הולכים לבד במגרשים והכל טוב.

אבל אם תסע למשחק בכוונה תחילה שלא קשור אליך ותסתובב עם צעיף כמשהו מתריס (וזה הכי מתריס בעולם, כי אין שום דבר בללכת עם צעיף אדום של ב"ש למשחק שלנו מלבד התרסה) אז תצפה שלא יהיה לך נעים. מילא היה הולך ומבזבז את הזמן שלו ומקווה שנאבד נקודות - אבל הוא היה חייב להוסיף משהו שיעצבן את כל מי שרואה אותו על הדרך. אי אפשר להגיד שהוא לא הביא את זה על עצמו.

מישהו יודע למה בטבלה חיפה לפני סכנין ?

אותו נקודות

אותן הפרש ערים

סכנין ניצחו יותר 10 משחקים לעומת רק 8 של חיפה

מה עשו במפגשים הפנימיים?

ועדיין אני מסתובב. לא הולכים לבד במגרשים והכל טוב.

אבל אם תסע למשחק בכוונה תחילה שלא קשור אליך ותסתובב עם צעיף כמשהו מתריס (וזה הכי מתריס בעולם, כי אין שום דבר בללכת עם צעיף אדום של ב"ש למשחק שלנו מלבד התרסה) אז תצפה שלא יהיה לך נעים. מילא היה הולך ומבזבז את הזמן שלו ומקווה שנאבד נקודות - אבל הוא היה חייב להוסיף משהו שיעצבן את כל מי שרואה אותו על הדרך. אי אפשר להגיד שהוא לא הביא את זה על עצמו.

זהו, ראית אוהד עם צעיף של באר שבע ואתה לא יכול לשלוט בעצמך? אז לי יוצא ללכת לבד, נכון אני לא הולך למשחקים של באר שבע ואם הייתי הולך זה היה בלי צעיף. ועדיין, אני לא מאמין שאתם מצדיקים את זה שנתנו לו מכות.

אני שולט בעצמי יופי, המקסימום שהוא היה מקבל ממני זה קללות - וגם זה כי הוא היה מספיק אדיוט ובא עם צעיף של באר שבע למשחק שלנו נגד בני יהודה (במשחק רגיל כנראה שלא היה קורה כלום).

הוא בא בידיעה שיש 7000-8000 אוהדי מכבי, ושיש גם מספיק אנשים שלא יקבלו את זה בהבנה, למרות הכל הוא בא עם צעיף של ב"ש למשחק בידיעה שזה נועד 100% לעצבן אנשים (אלא אם בני יהודה עברו לאדום ושינו את השם, ואז הגיוני באמת לבוא עם צעיף שכזה). יכול להימאס לך עד מחר מאלימות (ואני איתך באופן כללי), אבל הבנאדם הביא את זה על עצמו.

מישהו יודע למה בטבלה חיפה לפני סכנין ?

אותו נקודות

אותן הפרש ערים

סכנין ניצחו יותר 10 משחקים לעומת רק 8 של חיפה

סכנין לפני חיפה בטבלה. הולכים לפי מספר נצחונות ולא לפי מפגשים פנימיים. גם באתר ההתאחדות זה מופיע ככה.

אין מצב אבל שסכנין תישאר 5 וחיפה 6, כי מחזור הבא סכנין בטרנר וחיפה מול הפועל חיפה בדרבי, וגם הפועל רעננה עם נקודה אחת יותר בסך הכל

אני די בטוח שהמיקומים של שלושת הקבוצות ישתנו במחזור הקרוב.

אין מצב אבל שסכנין תישאר 5 וחיפה 6, כי מחזור הבא סכנין בטרנר וחיפה מול הפועל חיפה בדרבי, וגם הפועל רעננה עם נקודה אחת יותר בסך הכל

אני די בטוח שהמיקומים של שלושת הקבוצות ישתנו במחזור הקרוב.

סכנין תסיים שישית, השאלה היא מקומות 4-5.

ההימור שלי הוא שרעננה תאבד נקודות נגד בני יהודה וחיפה תסיים רביעית.

סכנין לפני חיפה בטבלה. הולכים לפי מספר נצחונות ולא לפי מפגשים פנימיים. גם באתר ההתאחדות זה מופיע ככה.

קראתי את הכתבה הזו של יוסיפוץ ולמטה יש טבלה. חיפה שם מעל סכנין.

http://sports.walla.co.il/item/2938759

פתחו כבר נושא על הקישור אבל עד היציאה של נוסא זה היה נראה מצוין.

טוב מאוד שמיכה בועט יותר (פעם ראשונה בשמאל לשומקום פעם שנייה לעמוד), חוץ מזה לא הורגש, צריך לקחת יותר ולא לבנות רק על דאבלפס לא מוצלח עם דסה.

דסה בועט טוב, אבל מה עם הקרוסים?

מדו היה מוכרח לבעוט בכמה מצבים לדעתי, הפתיע עם ההגנה. מסירות בונבון, מהר ומדויק, מרווח מאוד את המשחק, הגיע לעבוד. אש.

טבח היה מנומנם מדי.

לא יודע אם זה רק אני אבל נראה שהשופט פאקינג הפריע בכל התקפה עמד באמצע הנתיב וחסם לשחקן שרצה דריבל/למסור, לא ראיתי עוד דבר כזה בליגה

זהו, ראית אוהד עם צעיף של באר שבע ואתה לא יכול לשלוט בעצמך? אז לי יוצא ללכת לבד, נכון אני לא הולך למשחקים של באר שבע ואם הייתי הולך זה היה בלי צעיף. ועדיין, אני לא מאמין שאתם מצדיקים את זה שנתנו לו מכות.

מסכים איתך בכל ההודעות שכתבת....