Jump to content

עונשים מבית הדין (דרבי)

Sawyerdroid

Recommended Posts

מכבי ת"א נקנסה ב-15,000 ₪ בגין התפרעות אוהדים במשחק מול הפועל ת"א ונקנסה ב-15,000 ₪ בגין התפרעות אוהדים במשחק מול מכבי נתניה.

בית"ר ירושלים נקנסה ב-50,000 ₪ בפועל בגין התפרעות אוהדים במשחק מול מכבי חיפה.

ההחלטות המלאות יועברו בהמשך

עכשיו זה הולך לפגוע באופן ישיר בכיס של מיץ'

אז שכל האוהדים השרופים שחושבים שהם האוהדים הכי חשובים, שיחשבו טוב לפני שזורקים אבוקה...

כבר משחק שלישי או רביעי העונה שזורקים אצלנו אבוקה, שמים זין כי הכסף לא יוצא מהכיס שלהם

עכשיו זה הולך לפגוע באופן ישיר בכיס של מיץ'

אז שכל האוהדים השרופים שחושבים שהם האוהדים הכי חשובים, שיחשבו טוב לפני שזורקים אבוקה...

כבר משחק שלישי או רביעי העונה שזורקים אצלנו אבוקה, שמים זין כי הכסף לא יוצא מהכיס שלהם

לפי מה שכתוב בכתבות על בין הדין הם נתפסו הורחקו ל5 שנים ע"י הקבוצה

לפי מה שכתוב בכתבות על בין הדין הם נתפסו הורחקו ל5 שנים ע"י הקבוצה

ועובדה שזה לא בדיוק עוזר

אז שכל אוהד מניאק כזה יחשוב כמה דקות שפויות לפני שהוא עושה מהלך כזה

יפגע גם בו וגם בקבוצה

כוס אימא של כל אוהד מניאק כזה, מאחל לו שכל כסף שמיץ' מוציא בגללו על עונשים ילך לו כל חייו על תרופות

אנשים פשוט שמים זין כי חושבים שבגלל שמיץ' עשיר זה בסדר,אבל שוכחים שזה מוריד מהרצון שלו להשקיע פה

אני יורד רגע לשורש הבעיה:

למה מענישים על אבוקה?

יש מקומות באירופה בהם מדליקים המון אבוקות במשחקים מסויימים (יוון, סרביה, פולין, אוקראינה וכו׳). אחרי דקה בדיוק האבוקה נכבית והעשן מתפוגג.

לטעמי אין צורך כלל להעניש על אבוקות, אף אחד לא מת בגלל אבוקה.

(מבלי להזכיר את גרמניה, איטליה, שבדיה, צ׳כיה, קרואטיה, אוסטריה ועוד מדינות שבהן יש משחקים שיש אבוקות. הבאתי דוגמות מייצגות למשחקים בהם יש המון אבוקות, ובכמות משחקים די גבוהה).

למה מענישים על אבוקה?

יש מקומות באירופה בהם מדליקים המון אבוקות במשחקים מסויימים (יוון, סרביה, פולין, אוקראינה וכו׳). אחרי דקה בדיוק האבוקה נכבית והעשן מתפוגג.

כל מדינה בדיוק כמו שיש לה חוקים משלה בנוגע לעבירות כאלה ואחרות, גם יכולה להחליט אחרת בנוגע לנושא כזה

אם אתם רוצים תפגינו כדי שיאשרו

אבל... עד שלא אישרו, בן זונה מי שזורק ופוגע בטובת הקבוצה

ואני אומר את זה בצורה יחסית מאופקת

למה מענישים על אבוקה?

אני מסכים איתך לגבי האבוקות, בעיקר אם יוקצה איזור "בטוח" שבו מותר להדליק כמות מסויימת

אבל כל עוד זה עבירה פלילית, אין מצב שזה יקרה

כוס אימא של כל אוהד מניאק כזה, מאחל לו שכל כסף שמיץ' מוציא בגללו על עונשים ילך לו כל חייו על תרופות

תגובה כזאת אשכרה מאושרת בפורום הזה?

למה מענישים על אבוקה?

(מבלי להזכיר את גרמניה, איטליה, שבדיה, צ׳כיה, קרואטיה, אוסטריה ועוד מדינות שבהן יש משחקים שיש אבוקות. הבאתי דוגמות מייצגות למשחקים בהם יש המון אבוקות, ובכמות משחקים די גבוהה).

כי רוצים למנוע את המקרה המסוכן הזה שכביכול אתה אומר שלא קרה. ומי אמר שזה לא יקרה? כאן בדיוק הנקודה.

פשוט לא צריך לעשות מזה עניין גדול כאשר כן מדליקים אבוקה.

אין ספק שאם אבוקות פוגעות במכבי, אסור להדליק אותן. פתחתי פה את הדיון עם שאלה לגיטימית, כי באמת, אף אחד לא מת מאבוקה. והנה אני אומר את זה - אם אבוקות פוגעות במכבי, מכל בחינה שהיא, אני נגד הדלקת אבוקות.

פששש 80,000 שקל בשעה. וזה בערך קורה כל שבוע.

חיים טוב בהתאחדות

ראיתי עכשיו שפאקינג קנסו את מכבי 6 אלף שקל על האיחור במשחק מול בית"ר והיה רשום שם:

8 דקות איחור ש-2 בגלל מכבי ן-6 בגלל הגלילי נייר של בית"ר

לא ראיתי שהעמידו את בית"ר על זה

מה שכן..אפשר לעשות את זה באווירה אחרת, מחוץ לאיצטדיון, שהאוטובוס שחקנים מגיע למתחם, כשעושים צעידות, כשבא לאנשים. חבל.

למה מענישים על אבוקה?

לא יודע מה קורה בגרמניה איטליה וכו', אבל בטוח שיוון, סרביה, פולין ואוקראינה הם לא המקומות שהיית רוצה לקחת מהם דוגמא.

אני מסכים איתך לגבי האבוקות, בעיקר אם יוקצה איזור "בטוח" שבו מותר להדליק כמות מסויימת

אבל כל עוד זה עבירה פלילית, אין מצב שזה יקרה

שמע, אני גם מכרתי את זה לאנשים, אבל אני אשאל אותך הכי אמיתי בעולם: נניח יקצו אזור בקצה היציע להדלקת אבוקות, יש מצב שזה ישאר רק שם?

לדעתי, בחיים לא. הרי אם המשטרה מאפשרת את זה, זה נוגד את תרבות האולטראס.

לא יודע מה קורה בגרמניה איטליה וכו', אבל בטוח שיוון, סרביה, פולין ואוקראינה הם לא המקומות שהיית רוצה לקחת מהם דוגמא.

אז תן לי לספר לך: גם בגרמניה, איטליה, אוסטריה, שבדיה, גרמניה, שוויץ, הולנד וכו׳ יש אבוקות. באותה שכיחות כמו שיש בארץ, ואפילו ביותר מקרים.

סליחה

איזה אוהד נהדר, כל הכבוד לו שפגע בטובת הקבוצה, אשריו

כאות תודה צריך שהוא יהיה בכלא

אחח תאמין לי אוהד נהדר או לא, אם עשירית מהאוהדים בבלומפילד היו כמו האוהדים שמדליקים אבוקות וסביבתם, לא היו פותחים פה כל שבוע נושא על כמה שהקהל חרא.

מענישים על אבוקה כי זה יכול להוביל לאסון (פגיעה של בן אדם אחד או של כל מי שעומד באיזור), לא רוצים לקחת סיכונים ואז שיקרה אסון להתחיל עם העונשים, מנסים להקדים את זה...

אני דוןקא אוהב את האבוקות וזה מוסיף צבע ואפשר לראות את זה בחו"ל אבל אם זה פוגע במיץ' אני נגד זה