Jump to content

לא יודע אם זה המקום אבל בקשר לגול של ואז'ינסקי נגד הפועל בדרבי

lior90

Recommended Posts

אני זוכר שהמשחק הסתיים ב1-1 לאחר 2 החמצות פנדל של מכבי והפועל במחצית השניה. נדמה לי שהמשחק היה ב99/2000 ואני מת לראות תקציר ולא מוצא באף מקום. אם מישהו יוכל לשלוח לי אשמח חח יודע שזה נשמע קצת מוזר אבל באה לי דודה לראות את זה שוב!

חחחחחח אתה אח מפחיד אבל זה לא זה... היינו עם תלבושת כחולה וזה היה בבלומפילד משחק חוץ נגד הפועל.

זה הגול אבל אין תקציר חח. צמרמורות בגוף

רשמתי לך מחפש...ובנתיים שמתי לך משהו אחר

דווקא את הדרבי הזה אין שם, באופן כללי בערוצים של שירזי-גולד ביוטיוב יש זהב טהור לשרוף עליו זמן שאין, המון תקצירים שלנו (חלק ארוכים)

גם עונות שלמות של הדקה ה91

חוץ מה-2-0 בדרבי והניצחונות על החיפאיות (4-2 בקרית אליעזר על הפועל חיפה, 3-0 בר"ג על הקופים שאז עוד לא היו קופים) נראה לי שהדחקתי את רוב העונה הזאת.

הנה הרביעיה בחיפה:

https://www.youtube.com/watch?v=ebJOXGx2aTI

אגב מדובר בערוץ הכי טוב ביוטיוב. תקצירים מורחבים של 20 דקות ממשחקים מלפני שנים. תענוג.

האמת שזו עונה שבאמת אין מה לזכור ממנה כלום. פשוט כלום.

97'- הנפילה אחרי 5 עונות גדולות.

98'- תחתית ואפילו סכנה של ירידת ליגה כולל שבוע אחד במקום האחרון.

99'- פתיחה לא טובה אבל שדרוג עצום עם קוביקה בשיאו.

00'- אין מה לזכור. פשוט כלום.

01'- שלמה , ניר לוין והסיומת המטורפת עם מליון גולים כל משחק , הדרבי מול הפועל בחצי גמר גביע והזכיה מול 35 אלף צהובים בר"ג.

02'- רצים בצמרת , משחקים אפור , מני לוי והגביע מול חיפה.

מעניין אותי גם מה אתם חושבים האם הזרים ובכלל הכדורגל הישראלי של אז טוב משל היום? היום זה פשוט סגנון אחר יותר מהירות פחות שחקנים טכנים כמו בן לוז צרפתי דגו עובד ועוד

מעניין אותי גם מה אתם חושבים האם הזרים ובכלל הכדורגל הישראלי של אז טוב משל היום? היום זה פשוט סגנון אחר יותר מהירות פחות שחקנים טכנים כמו בן לוז צרפתי דגו עובד ועוד

יש מצב שאני עושה קצת אידיאליזציה כי הייתי ילד, אבל נראה לי שמדובר בטווח של איזה שנתיים-שלוש, אולי ארבע, שבהן הכדורגל הישראלי היה בשיאו. מבחינת הזרים של מכבי - היו הרבה נפילות, לצד כמה הצלחות. היו זרים טובים אצל האלופות, זה כן (חיפה של גרנט עם פראליה, רוסו, ז'וטאוטאס ויעקובו היא אולי הקבוצה הכי טובה שהיתה פה).

בוא נדבר גם על זרים שהיו לא רק אצלנו כמו מילנקו רוסו אוליאנוב זו'טאוטס איגביני אוסטרץ הולמאי פישונט פשוט לא דומה למה שקורה היום

רוסו אחד השחקנים הכי טובים שדרכו בארץ. אוסטרץ לעומתו כבש רק באירופה בערך, באמת שלא היה שחקן טוב בליגה. פישונט היה גדול בבית"ר אבל בהפועל נראה כמו הצל של עצמו בהרבה משחקים, למרות שהקהל שלהם אהב אותו. גם שחקנים אחרים שהקהל שלהם אהב, כמו סימרוטיץ', היו על גבול הנגרים (מחמיצן מטורף). היו גם לא מעט נפילות בקבוצות אחרות, מיכאלסקי למשל לא ממש הותיר רושם, לעומת בז'נצ'ק שזכור לי כשחקן מעולה. את השמשות של הרכב של אוסטרובסקי אני חושב שאוהדי חיפה ניפצו בשבוע שאחרי קרית גת, וגם הבלם שבא אחריו (אג'יופור) לא היה משהו בכלל.

אני חושב שההבדל היה בעיקר בישראלים, אז לא כל כישרון עבר לאירופה, השוק העולמי היה הרבה יותר סגור.

אני מתגעגע לקישור שהיה לנו עם נמני בנין דגו ביטון ועובד אבל רק לשחקנים עצמם לא לניהול ובטח לא למיקום בטבלה חחח. רק לדמיין עם ניהול כמו של היום מה היה יוצא מהם

אני לא... חומר שחקנים די אוברייטד, גם בדיעבד וגם בזמן אמת. אני לא חושב ששחקנים כמו דגו (שנתן עונה אחת טובה) וביטון (שגם זה לא) באמת היו אי פעם כל כך מוכשרים כמו שעשו מהם.

אני לא... חומר שחקנים די אוברייטד, גם בדיעבד וגם בזמן אמת. אני לא חושב ששחקנים כמו דגו (שנתן עונה אחת טובה) וביטון (שגם זה לא) באמת היו אי פעם כל כך מוכשרים כמו שעשו מהם.

ביטון היה שורף את קו ימין, נתן כמה עונות לא רעות בכלל, כולל עונת האליפות. היה לו גם משחק מעולה מול דינאמו זאגרב

אני זוכר שהקהל החזיק מאוד מביטון, ואני זוכר שאף פעם לא הבנתי למה. הוא היה טוב בעיקר בדרבים, חוץ מהם אני זוכר אותו בתור שחקן שתמיד בהרכב (עד שהיה תמיד בספסל) ולא עושה כלום. אני מודה שהופתעתי קצת כשהוא התחיל לתת גולים כל משחק בבני יהודה, אלא שהוא עדיין המשיך לעלות מהספסל גם ברצף הזה. ואחרי זה הוא הידרדר מהר מאוד ללאומית.

צרפתי, ביטון, עובד, בן לוז, אדרי - מכל הצעירים של מכבי בסוף לא יצא הרבה...

אני זוכר שהקהל החזיק מאוד מביטון, ואני זוכר שאף פעם לא הבנתי למה. הוא היה טוב בעיקר בדרבים, חוץ מהם אני זוכר אותו בתור שחקן שתמיד בהרכב (עד שהיה תמיד בספסל) ולא עושה כלום. אני מודה שהופתעתי קצת כשהוא התחיל לתת גולים כל משחק בבני יהודה, אלא שהוא עדיין המשיך לעלות מהספסל גם ברצף הזה. ואחרי זה הוא הידרדר מהר מאוד ללאומית.

זוכר במעומעם משחק הפסד לבני יהודה משערים של ביטון ועובד. קורע לב.

אתה די צודק פרט לראובן עובד. מבחינת כישרון נטו,אחד מהכי טובים שדרכו פה.לגבי הראש? חוץ מחוט בשביל להחזיק את האוזניים לא היה שם כלום.זאת הייתה הבעיה.

חייבים לזכור שההגנות בתקופה הזאת היו פח אשפה, ושלא הייתה משמעת טקטית או טכניקה בקו האחורי של קבוצות

זה יצר מצב שכל "ישראל זגורי" או "אלרואי כהן" בתקופה הזאת נראים כמו רונאלדיניו

אלי ביטון -> לירן כהן -> דור מיכה

מקווה שהאחרון ישאיר יותר חותם מהשניים האחרים (שגם אותם אהבתי בזמנו...)