Jump to content

עומר אצילי Vs דור מיכה

אלירןMTA

Recommended Posts

אצילי במקום בן חיים

אם בן חיים היה היום בבית"ר היית בוכה כל יום איך איך השחקן הנפלא הזה נמצא בבית"ר ולא במכבי.

מצד אחד הטיקי טיקה המטופש הורס את בן חיים

מצד שני אצילי נראה טוב כל כך בגלל שיש לו בבית"ר מרחבים לשחק, מול מכבי יש צפיפות גדולה שמפריעה מאוד לשחקנים להבריק.

"הצבר"

אם בן חיים היה היום בבית"ר היית בוכה כל יום איך איך השחקן הנפלא הזה נמצא בבית"ר ולא במכבי.

מצד שני אצילי נראה טוב כל כך בגלל שיש לו בבית"ר מרחבים לשחק, מול מכבי יש צפיפות גדולה שמפריעה מאוד לשחקנים להבריק.

"הצבר"

זה בדיוק הטיעון שלי.

בן חיים פשוט לא מסוגל לשחק נגד בונקרים, שים נגדו שמירה כפולה או מגן מהיר ולא טיפש, והוא יהיה חלש.

דווקא לאצילי יש את התכונות לשחק נגד בונקרים.

תמכור בקיץ את בן חיים, תביא את אצילי וגם את עזרא לגיבוי בחינם.

תמכור בקיץ את בן חיים, תביא את אצילי וגם את עזרא לגיבוי בחינם.

וואחד חילוש

דווקא אחת הגדולות של בן חיים זה היכולת לשחק קיצון ב 3-5-2

ולא כאיזה אילוץ בגלל נשק יום דין מול בונקר , אלא פשוט כעמדת מוצא והבנה שהוא מסוגל לחגוג על כזה מרחב שכל האגף שלו וגם מספיק טוב לעשות הגנה

דבר נוסף זה שנכון שבן חיים מתקשה מול בונקרים , אבל מי לא ? למשחקים גדולים הוא לרוב מופיע , שנה שעברה מול ב״שׁ , בכלל מול ב״ש הוא הרבה פעמים כובש ,גם מול חיפה ותן לו הרבה דרבים בגביע הטוטו .

מתי ראית את אצילי משחק מול בונקר ?

ההייתי רוצה לראות את שתיהם ביחד.

אם אנחנו בכל מקרה צריכים את ההישראלים הטובים אצלנו אז אצילי אחד מהם והוא גם עדין צעיר אז יש לו עוד הרבה לאן להתפתח.

ולאלו שכתבו שלמיכה אין מסת שריר.אין לו כי הוא כנראה לא שואף לבנות.אני בטוח שאם הוא היה לוקח את זה כמטרה אז כבר היו רואים תוצאות אחרי 3 שנים.

"הצבר"

לטבח כבר היו מרחבים בהפועל והוא לא ממש הבריק והלהיב שם. למעשה הם היו די מבסוטים מהעזיבה שלו.

מדובר פשוט בכדורגלן בינוני במקרה הטוב שכל מעלותיו מסתכמות במהירות. אפילו הדריבל שלו בנוי על מהירות ולא על טכניקה, הוא פשוט זורק את הכדור קדימה ורץ. והחסרונות שלו בולטים מאוד בקבוצה כמו מכבי. קבלת החלטות גרועה, לא מדויק במסירות ובפעולה האחרונה, לא זכורה לי אף מסירת עומק ממנו, לא מטפל טוב בכדור על שטח קטן, בעיטה חשודה.

לכן עטר דווקא הבריק מול הצפיפות, כי יש לו טכניקה וטיפול בכדור ברמה גבוהה. כנל טוני בבש.

לא יודע מה ייצא מאצילי, אבל הוא מסתדר טוב יותר על שטח קטן מטבח.

לטבח כבר היה מרחבים בהפועל והוא לא ממש הבריק והלהיב שם. למעשה הם היו די מבסוטים מהעזיבה שלו.

מדובר פשוט בכדורגלן בינוני במקרה הטוב שכל מעלותיו מסתכמות במהירות. אפילו הדריבל שלו בנוי על מהירות ולא על טכניקה, הוא פשוט זורק את הכדור קדימה ורץ. והחסרונות שלו בולטים מאוד בקבוצה כמו מכבי. קבלת החלטות גרועה, לא מדויק במסירות ובפעולה האחרונה, לא זכורה לי אף מסירת עומק ממנו, לא מטפל טוב בכדור על שטח קטן.

עטר דווקא הבריק מול הצפיפות, כי יש לו טכניקה וטיפול בכדור ברמה גבוהה.

בסדר, מדברים עליו כשהוא שיחק בקבוצת כדורגל אמיתית.

בכלל לא הגזמת.

וואחד חילוש

דווקא אחת הגדולות של בן חיים זה היכולת לשחק קיצון ב 3-5-2

ולא כאיזה אילוץ בגלל נשק יום דין מול בונקר , אלא פשוט כעמדת מוצא והבנה שהוא מסוגל לחגוג על כזה מרחב שכל האגף שלו וגם מספיק טוב לעשות הגנה

דבר נוסף זה שנכון שבן חיים מתקשה מול בונקרים , אבל מי לא ? למשחקים גדולים הוא לרוב מופיע , שנה שעברה מול ב״שׁ , בכלל מול ב״ש הוא הרבה פעמים כובש ,גם מול חיפה ותן לו הרבה דרבים בגביע הטוטו .

מתי ראית את אצילי משחק מול בונקר ?

יש לו סט כלים נרחב יותר מול בונקרים:

דריבלסט טוב, מוסר טוה, נגיחה לא רעה, פחות טיפש במשחק שלו.

באופן אישי אני לא מחזיק מבן חיים, מעדיף את אצילי, מזרחי ואפילו את עגייב עליו.

יש לו סט כלים נרחב יותר מול בונקרים:

דריבלסט טוב, מוסר טוה, נגיחה לא רעה, פחות טיפש במשחק שלו.

באופן אישי אני לא מחזיק מבן חיים, מעדיף את אצילי, מזרחי ואפילו את עגייב עליו.

אבל באירופה לדוגמא אני לא רואה את השחקנים שציינת בכלל משחררים פס מדוייק , שמכבי או הנבחרת בעמדת אנדרדוג בן חיים זה אחלה נשק . אפילו באנקר . וזה חזית שכרגע נשכחה קצת .

לדמיין איזה שחקן יפרוץ יותר טוב איזה בונקר זה לחשוב בקטן . הרי עם תקציב של 150 מיליון שקל ומאמן שמרוויח 3 מיליון שקל אני מצפה ממכבי להעמיד קבוצה ושיטה שתתמודד עם הבונקרים .

ובכלל הייתי רוצה לראות את טבח יושב על הספסל אם משחק בהרכב איזה רפאלוב שגורדי שיכנע לחזור . לא בשביל אצילי או השחקנים האלו שציינת .

אבל באירופה לדוגמא אני לא רואה את השחקנים שציינת בכלל משחררים פס מדוייק , שמכבי או הנבחרת בעמדת אנדרדוג בן חיים זה אחלה נשק . אפילו באנקר . וזה חזית שכרגע נשכחה קצת .

לדמיין איזה שחקן יפרוץ יותר טוב איזה בונקר זה לחשוב בקטן . הרי עם תקציב של 150 מיליון שקל ומאמן שמרוויח 3 מיליון שקל אני מצפה ממכבי להעמיד קבוצה ושיטה שתתמודד עם הבונקרים .

ובכלל הייתי רוצה לראות את טבח יושב על הספסל אם משחק בהרכב איזה רפאלוב שגורדי שיכנע לחזור . לא בשביל אצילי או השחקנים האלו שציינת .

אפשר לחשוב מה בן חיים תרם לנו באירופה חוץ מדריבליים סתמיים.

יש לו תכונות אדירות לשחק ישראלי, הבעיה שהוא טיפש, קל לעצבן אותו, נותן משחק טוב ואז 4 רעים.

לא שווה 500 אלף יורו בעונה ולוותר על מירה של 2 מיליון.

בן חיים הכי אוברייטד בתולדות הכדורגל הישראלי (כרגיל קצת הגזמתי, קצת). מנצח בנק׳ את ורמוט.

מצחיק ששניהם היו די באנקר בנבחרת של גוטמן.. מסביר גם כמה דברים.

בן חיים הכי אוברייטד בתולדות הכדורגל הישראלי (כרגיל קצת הגזמתי, קצת). מנצח בנק׳ את ורמוט.

אפשר רק לשער שזאת הייתה דרישה של לוזון ולא רק חוסר מושג של גוטמן כמו עם ורמוט ושכטר

בעניין בן חיים, מונית לנתב"ג עליי וכו'

אנשים ממשיכים לשלוח את בן חיים לנתב"ג, ומדובר בשחקן מס' 2 שלנו בשערים ובישולים. מדהים.

מדובר בשחקן שעלה 1.5 מיליון יורו ומרוויח מיליון יורו ברוטו בעונה וטרם נתן עונה דו ספרתית בגיל 27

כבש בקפריסין ובוסניה בחוץ , 2 נבחרות שטובות ממך .

אפשר לחשוב מה בן חיים תרם לנו באירופה חוץ מדריבליים סתמיים.

יש לו תכונות אדירות לשחק ישראלי, הבעיה שהוא טיפש, קל לעצבן אותו, נותן משחק טוב ואז 4 רעים.

לא שווה 500 אלף יורו בעונה ולוותר על מירה של 2 מיליון.

הוא הרוויח את הכינוי מוח בצדק , הוא למכבי לא תרם במספרים במשחקים באירופה , אבל לדוגמא מול פורטו בחוץ היה נראה כמו השחקן היחיד ששייך לענף הזה

העניין שאנחנו קיבלנו טעימה מהיכולות שלו בבמה האירופאית

את אצילי מתמודד מול בונקר בקבוצה יוזמת ולחוצה לא ראיתי פעם אחת

בית״ר זה גארבב טיים אחד גדול

מדובר בשחקן שעלה 1.5 מיליון יורו ומרוויח מיליון יורו ברוטו בעונה וטרם נתן עונה דו ספרתית בגיל 27

א) למה זה מעניין אותי כמה הוא עלה?

ב) למה זה מעניין אותי כמה הוא מרוויח?

ג) לא באמת מעניין אותי בן כמה הוא, אבל הוא בן 26, לא 27

ד) שוב, מס' 2 שלך בכל הקשור לגולים. לא הייתי כל כך ממהר "לשלוח" ו"להסיע"

א) למה זה מעניין אותי כמה הוא עלה?

ב) למה זה מעניין אותי כמה הוא מרוויח?

ג) לא באמת מעניין אותי בן כמה הוא, אבל הוא בן 26, לא 27

ד) שוב, מס' 2 שלך בכל הקשור לגולים. לא הייתי כל כך ממהר "לשלוח" ו"להסיע"

העלויות מגלמות בעיניי את האלטרנטיבה שיכולנו להביא. לדעתי יש שחקנים בכמה רמות יותר טובים מבן חיים בכסף הזה או לחלופין, עבור תוצרת כמו שלו אפשר להסתפק בשחקנים זולים בהרבה.

הוא יהיה 27 השנה, וכבר עונה 3 במכבי שאני לא רואה ממנו שיפור כפי שחשבו בתחילה. אם אפשר למכור, לא לחשוב פעמיים.

אנשים ממשיכים לשלוח את בן חיים לנתב"ג, ומדובר בשחקן מס' 2 שלנו בשערים ובישולים. מדהים.

אני לא אוהב את הניסוחים של - "מסיע לשדה תעופה, שולח הביתה היום..."

אבל אני חושב שעצם זה שהוא האופציה ההתקפית השנייה שלנו מסביר בעיקר עלינו ופחות עליו.

זה, אגב, יכול היה להראות יותר על עצמו אם היה מצליח לקחת צעד קדימה ביכולת שלו. בפועל, הבחור גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה מספרית, לא משתדרג.

קבוצה כמו מכבי שמובילה את הליגה בכיבושים ובן-חיים כאופציה מספר שתיים בהתקפה, מאוד מתקשה להגיע לדו-ספרתי מבחינת שערים וגם אם יגיע, יגרד אותו מלמעלה.

כבש בקפריסין ובוסניה בחוץ , 2 נבחרות שטובות ממך .

הוא הרוויח את הכינוי מוח בצדק , הוא למכבי לא תרם במספרים במשחקים באירופה , אבל לדוגמא מול פורטו בחוץ היה נראה כמו השחקן היחיד ששייך לענף הזה

העניין שאנחנו קיבלנו טעימה מהיכולות שלו בבמה האירופאית

את אצילי מתמודד מול בונקר בקבוצה יוזמת ולחוצה לא ראיתי פעם אחת

בית״ר זה גארבב טיים אחד גדול

לא יודע איזה חלק בהודעה יותר מנותק מהמציאות.

מישהו חייב לכבוש מתישהו יש כולה 3 בהתקפה שאחד זה ורמוט.. השאלה איך שיחקנו והאם ניצחנו, כמה כבש בכל הקמפיין?

וחלאס עם השחקן האירופאי הזה.. הוא הכי לא קבוצתי בגלקסיה. הוא סוליסט. אז נכון שהוא יותר מהיר גם מהרבה אירופאים, אבל מזה קשור לכדורגל? הוא לא יודע לעשות תנועה, לא יודע למסור קצר,ארוך,לבעוט,להרים. זה לא באמת כדורגל... הוא לא יכול להועיל לאף קבוצה, רק להפגין מהירות פה ושם.

אני לא אוהב את הניסוחים של - "מסיע לשדה תעופה, שולח הביתה היום..."

אבל אני חושב שעצם זה שהוא האופציה ההתקפית השנייה שלנו מסביר בעיקר עלינו ופחות עליו.

זה, אגב, יכול היה להראות יותר על עצמו אם היה מצליח לקחת צעד קדימה ביכולת שלו. בפועל, הבחור גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה מספרית, לא משתדרג.

קבוצה כמו מכבי שמובילה את הליגה בכיבושים ובן-חיים כאופציה מספר שתיים בהתקפה, מאוד מתקשה להגיע לדו-ספרתי מבחינת שערים וגם אם יגיע, יגרד אותו מלמעלה.

מסכים שזה אומר בעיקר עלינו ופחות עליו. גם אני הייתי רוצה לראות אותו משתפר ומציג מספרים טובים יותר, אבל מעצבן אותי הזלזול בו בקרב הקהל שלנו, בטח כאן בפורום.

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=164888

maccabi.png

טיפל'ה לא מעודכן, אבל בשורה התחתונה הוא שחקן טוב ויעיל, ואם היה משחק בבית"ר ומקבל את כמות הדקות שאצילי מקבל שם (שלא לדבר על המרחבים הפתוחים ו 0 בונקרים), אנשים היו משפריצים לעברו ומתפללים שיגיע.

other.png

לא יודע איזה חלק בהודעה יותר מנותק מהמציאות.

מישהו חייב לכבוש מתישהו יש כולה 3 בהתקפה שאחד זה ורמוט.. השאלה איך שיחקנו והאם ניצחנו, כמה כבש בכל הקמפיין?

וחלאס עם השחקן האירופאי הזה.. הוא הכי לא קבוצתי בגלקסיה. הוא סוליסט. אז נכון שהוא יותר מהיר גם מהרבה אירופאים, אבל מזה קשור לכדורגל? הוא לא יודע לעשות תנועה, לא יודע למסור קצר,ארוך,לבעוט,להרים. זה לא באמת כדורגל... הוא לא יכול להועיל לאף קבוצה, רק להפגין מהירות פה ושם.

אמרת הוא היה באנקר בנבחרת , אבל הוא לפחות הצדיק את זה בזה שבמשחקים הטובים הוא הצטיין , במשחקים הגרועים הוא לא בלט לרעה . בבוסניה שכולם היו גרועים לפחות הוא כבש . בטח עטר שלא שם מגיני עצם באימום היה עדיף לא ?

אבל בהפועל הוא קיבל את המרחבים האלו והיה בינוני מאוד. נכון שהוא יעיל ונותן מספרים לא רעים בסך הכל, אבל ברגע שנשתדרג בעמדה הזאת השינוי יהיה עצום מכל הבחינות.

אצילי שחקן הרבה יותר שלם מבן חיים. גם במשחקים של בית"ר באירופה הוא היה טוב מאוד ממה שזכור לי.

כרגיל, אין פרופורציות בפורום.

טב"ח שחקן טוב. אולי הוא לא מספיק טוב עבורנו כי אנחנו תמיד שואפים להגיע יותר רחוק באירופה. אבל הוא הווינגר הישראלי הכי טוב שאפשר להביא.

תוסיף סחיטת פנדלים וסחיטת אדומים למספרים שלו

כרגיל, אין פרופורציות בפורום.

טב"ח שחקן טוב. אולי הוא לא מספיק טוב עבורנו כי אנחנו תמיד שואפים להגיע יותר רחוק באירופה. אבל הוא הווינגר הישראלי הכי טוב שאפשר להביא.

ממש ממש ממש לא.