Jump to content

עומר אצילי Vs דור מיכה

אלירןMTA

Recommended Posts

כשרון מיכה

אופי אצילי

שניהם לא נכנסים להרכב של ב״ש אז מבחינתי ההרכב של מכבי גם ראוי לטוב יותר משניהם

על זה שמיכה שחקן בית שעתידו עוד לפניו הייתי מעדיף אותו

לא כזה שווה דיון

שניהם נכנסים להרכב של בש

האופי של מיכה סבבה לגמרי

והבעיה של מכבי בכלל זה ההגנה והשמיכה הקצרה בחלוצים

אבל בהפועל הוא קיבל את המרחבים האלו והיה בינוני מאוד. נכון שהוא יעיל ונותן מספרים לא רעים בסך הכל, אבל ברגע שנשתדרג בעמדה הזאת השינוי יהיה עצום מכל הבחינות.

אצילי שחקן הרבה יותר שלם מבן חיים. גם במשחקים של בית"ר באירופה הוא היה טוב מאוד ממה שזכור לי.

כל כך בינוני, שהוא שיחק בנבחרת והבקיע שערים, וגרם לג'ורדי לשים עליו 1.5 מיליון יורו

מיכה!!

בלי קשר לכישרון שיש לו ולחוכמת משחק,

הוא שחקן בית מכביסט, בעידן של הכסף שקשה להזדהות ולהתחבר לשחקנים

כיף לדעת שיש עדיין שחקנים שיודעים מה זה מכבי שגדלו ככה כל חייהם , אני לא רוצה לראות את מיכה לובש חולצה של שום קבוצה חוץ ממכבי.

מסכים שזה אומר בעיקר עלינו ופחות עליו. גם אני הייתי רוצה לראות אותו משתפר ומציג מספרים טובים יותר, אבל מעצבן אותי הזלזול בו בקרב הקהל שלנו, בטח כאן בפורום.

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=164888

maccabi.png

טיפל'ה לא מעודכן, אבל בשורה התחתונה הוא שחקן טוב ויעיל, ואם היה משחק בבית"ר ומקבל את כמות הדקות שאצילי מקבל שם (שלא לדבר על המרחבים הפתוחים ו 0 בונקרים), אנשים היו משפריצים לעברו ומתפללים שיגיע.

other.png

טבלה מעניינת.

זה למה אני מעדיף את ריקן בהרכב.

אכתוב זאת כך, כשהוא מגיע לכדור בתנועה זה בחוץ.

קל.

הוא שחקן שחייב שלוש נגיעות בכדור לפני שהוא עושה איתו משהו ויותר מידי פעמים לא מסתפק בלבעבור שחקן פעם אחת גם אם אין שום היגיון בלעבור אותו שוב. הלוואי שישתדרג, בספק אם זה יקרה.

הגוף שלו והשכל של ערן זה רונאלדו.

הוא חייב להישאר במכבי פשוט כי אין ישראלים טובים בשוק שריאלי שיגיעו ובטח לא שפע בשחקני אגף.

הוא לא יכול להיות שחקן האגף הבכיר שלנו בגלל שיכולת הכיבוש שלו ובכלל היכולת שלו היא מאוד לא עקבית. לא רק בין המשחקים אלא גם במהלכם.

התקווה הגדולה נכון לזמן הנוכחי זה שסה יגיע לכשירות, הוא יסיט את זהבי לאגף וכך נרוויח שחקן נוסף בעל אורנטצייה התקפית, זה יוריד לחץ ואש מטב"ח שלא מצליח להתרומם. נכון לכרגע, זה מה שנותר לנו לקוות.

אין ספק שאצילי על הנייר יותר מוכשר זה נכון אבל השאלה איך הוא משתלב בקבוצה גדולה באמת.

בכל מקרה גם ביתר תבקש עליו מיליון וחצי יורו בשקט.

יכול להיות הברקה ענקית אני אשמח

אין ספק שאצילי על הנייר יותר מוכשר זה נכון אבל השאלה איך הוא משתלב בקבוצה גדולה באמת.

בכל מקרה גם ביתר תבקש עליו מיליון וחצי יורו בשקט.

יכול להיות הברקה ענקית אני אשמח

חחח יותר בכיוון של מליון וחצי יורו ל50 אחוז כרטיס.

חברים

אם טל בן חיים היה עושה את כל מה שאמרתם פה באופן יותר קבוע הבן אדם היה היום משחק באירופה

יש לו נתונים שאין לנו בארץ ואנחנו צריכים כזה בקבוצה.וחוץ מלהביא איזה זר צעיר בתקווה שיתפתח למשהו טוב אין לנו בידיוק מה לעשות.

בן חיים עושה מספיק דברים טובים.

הוא מושך אש וגורם לפנדלים וכרטיסים ליריבה יותר מרוב השחקנים שלנו

חברים

אם טל בן חיים היה עושה את כל מה שאמרתם פה באופן יותר קבוע הבן אדם היה היום משחק באירופה

יש לו נתונים שאין לנו בארץ ואנחנו צריכים כזה בקבוצה.וחוץ מלהביא איזה זר צעיר בתקווה שיתפתח למשהו טוב אין לנו בידיוק מה לעשות.

לראשונה מאז אוסקר, הביאו מאמן שדוגל בכדורגל אטרקטיבי ולא רק יעיל. משחק של פוזשן ולחץ גבוה ופחות מעברים, לכן גם הבונקרים מורגשים יותר עם בוס. בסגנון כזה צריך לדעת לשחק כדורגל, להיות מדויק עם הכדור ולקבל החלטות נכונות כי משחקים על שטח קטן וצפוף. לא מספיק רק לסחוט פאולים.

ככה שלגבי שנה הבאה, צריך למצוא שחקן טכני יותר לאגף. לא יודע אם במקום או בנוסף, אבל טבח לא יושב עם הפילוסופיה של בוס. הוא שחקן של מעברים ושטח.

כל כך בינוני, שהוא שיחק בנבחרת והבקיע שערים, וגרם לג'ורדי לשים עליו 1.5 מיליון יורו

חברים

הבעיה בטב''ח זה שהוא השחקן הכי לא קבוצתי שראיתי במכבי בעידן ג'ורדי.

הוא מלא באגו ובמקום להיות הכי טוב לקבוצה הוא מנסה להיות הכי טוב לעצמו ואפשר לראות את זה מקילומטר.

מהניואנסים הקטנים אל מול חבריו לקבוצה ועד למהלכים שהוא מקבל כדור ומחליט שהוא הולך לשער וגם אם מרכבה סימן 4 תבוא לעצור אותו וזהבי יפתח לו לבד מול שער ריק הוא ילך לשער.

כל מה שהוא צריך זה להבין שהוא לא ג'ורדן ולא יהיה ג'ורדן ולהתחיל להתרכז בלהיות פיפן.

קחו את התכונות הטובות של כל אחד מהם, תחברו ביחד וקיבלתם ווינגר נורמלי ושלם יחסית לשחקן ישראלי. או בקיצור, קיבלתם מאור בוזגלו.

קחו את התכונות הטובות של כל אחד מהם, תחברו ביחד וקיבלתם ווינגר נורמלי ושלם יחסית לשחקן ישראלי. או בקיצור, קיבלתם מאור בוזגלו.

לא הגזמת בכלל

לראשונה מאז אוסקר, הביאו מאמן שדוגל בכדורגל אטרקטיבי ולא רק יעיל. משחק של פוזשן ולחץ גבוה ופחות מעברים, לכן גם הבונקרים מורגשים יותר עם בוס. בסגנון כזה צריך לדעת לשחק כדורגל, להיות מדויק עם הכדור ולקבל החלטות נכונות כי משחקים על שטח קטן וצפוף. לא מספיק רק לסחוט פאולים.

ככה שלגבי שנה הבאה, צריך למצוא שחקן טכני יותר לאגף. לא יודע אם במקום או בנוסף, אבל טבח לא יושב עם הפילוסופיה של בוס. הוא שחקן של מעברים ושטח.

אני עדין חושב שהוא שחקן שאין כאלה בישראל וחשוב שיהיה כמוהו.

אני עדין מאמין שאפשר להוציא ממנו יותר ממש שהוא מראה עכשיו.

הבעיה בטב''ח זה שהוא השחקן הכי לא קבוצתי שראיתי במכבי בעידן ג'ורדי.

הוא מלא באגו ובמקום להיות הכי טוב לקבוצה הוא מנסה להיות הכי טוב לעצמו ואפשר לראות את זה מקילומטר.

מהניואנסים הקטנים אל מול חבריו לקבוצה ועד למהלכים שהוא מקבל כדור ומחליט שהוא הולך לשער וגם אם מרכבה סימן 4 תבוא לעצור אותו וזהבי יפתח לו לבד מול שער ריק הוא ילך לשער.

כל מה שהוא צריך זה להבין שהוא לא ג'ורדן ולא יהיה ג'ורדן ולהתחיל להתרכז בלהיות פיפן.

אני לא חושב שהוא אגואיסט אלא שהוא פשוט עדין לא יודע לקבל את ההחלטה הנכונה. רק שאצלו זה בתדירות מאוד גבוהה.

ועדין אני מאמין שאפשר לשפר את זה אצלו. גם אם בכמה אחוזים שבסופו של יום ישפיעו מאוד

אני עדין חושב שהוא שחקן שאין כאלה בישראל וחשוב שיהיה כמוהו.

אני עדין מאמין שאפשר להוציא ממנו יותר ממש שהוא מראה עכשיו.

אני לא חושב שהוא אגואיסט אלא שהוא פשוט עדין לא יודע לקבל את ההחלטה הנכונה. רק שאצלו זה בתדירות מאוד גבוהה.

ועדין אני מאמין שאפשר לשפר את זה אצלו. גם אם בכמה אחוזים שבסופו של יום ישפיעו מאוד

הוא בן 26. אמור להיות בשיא הקריירה והיכולת. אם בגיל כזה עדיין צריך לעבוד איתו על יסודות, כנראה שאין עם מה לעבוד. כל שנה מדברים על פוטנציאל, לסדר את הראש ועוד כל מיני ססמאות. מי שלא הבין עדיין שזה המוצר המוגמר כנראה ימשיך לדבר על פוטנציאל גם כשיהיה בן 30.

מיכה יותר כשרוני אבל אצילי שחקן של יותר תכלס מבחינת לשים את הכדור ברשת. מיכה יכול להיות מספר 2 בארץ אחרי זהבי אם יעבוד על הגוף שלו והבעיטות שלו.

מיכה דופק פה חודשיים מהסרטים. לא מבין למה מזלזלים בו ככה.

כי נראה שהוא לוקה בדברים בסיסים ששחקן כדורגל בעמדה קדמית לא יכול להרשות לעצמו שלא היות מסוגל לעשות , כמו לקבל כדור במצב נוח ותוך שניה לייצר בעיטה חזקה ושער .

אז הוא לא מושלם, למי אכפת?

הבנאדם כמעט כל משחק מייצר בישול ולאחרונה גם כובש. מה צריך יותר?

אני בכיף הייתי חותם על זה שיהיה שחקן בהרכב שכל משחק כמעט מבשל.

שאחרים יבעטו ויכבשו. הוא ידאג לייצר להם את המצבים.