Jump to content

האריס מדוניאין אחרי כפס

בוזגלו

Recommended Posts

כל כך היה חסר לנו שחקן כמוהו בקישור

והגול - גול מדוניאנין טיפוסי עם כדור שטוח משמאל ובעיטה בנגיעה לקורה הקרובה

*במחצית השנייה היה אותו מהלך בדוק כשהפעם בן בסט קיבל מסירה שטוחה מימין - אותה סיטואציה כי הוא ימני ומדוניאנין שמאלי, רק שבן בסט העיף את הכדור לשמיים. יחי ההבדל הקטן.

לא בטוח אבל נראה לי שזה אותו מהלך שמדו השפיל שם איזה שחקן מצד ימין, פשוט הפיל אותו על הרצפה בהטעיות גוף.

אחלה מדו

איך שהתחיל המשחק היה אפשר לראות שהוא מתכוון להבקיע במשחק הזה. במהלך הראשון שלו הוא עבר שחקן עם הטעיה שרק הוא יודע לעשות ובעט מרחוק. אחר כך ניסה להבקיע מהקרן וכמעט הצליח.

יש לנו (עוד) שחקן שבאים בשבילו לראות כדורגל

שמישהו ידביק פה נושא דומה על דור פרץ אחרי חיפה.

אני לא מצליח להבין את ההשוואות המטופשות האלה. מדובר על שחקן שראינו משחק כבר עשרות משחקים בעיניים, שחקן מוביל בנבחרת בוסניה, ששיחק המון שנים בליגות רמה מעל הליגה שלנו ואנשים יורים פה תגובות אוטומטיות של "בוא נחכה לראות עוד כמה משחקים". לבחור יש כדורגל, זה ידוע. מה קשורה ההשוואה לדור פרץ בכלל?

אני לא מצליח להבין את ההשוואות המטופשות האלה. מדובר על שחקן שראינו משחק כבר עשרות משחקים בעיניים, שחקן מוביל בנבחרת בוסניה, ששיחק המון שנים בליגות רמה מעל הליגה שלנו ואנשים יורים פה תגובות אוטומטיות של "בוא נחכה לראות עוד כמה משחקים". לבחור יש כדורגל, זה ידוע. מה קשורה ההשוואה לדור פרץ בכלל?

ההשוואות המטופשות הן לא לעניין יכולת המשחק, אלא לעניין ההכתרה והקבורה של שחקנים פה. ע"ע דור מלול.

להאריס יש כדורגל ללא ספק, כמעט כמו שיש לו בעיות אופי. ככה שכמו שאתם מכתירים אותו עכשיו, סביר שתקברו אותו אחרי כמה משחקים גרועים.

ההשוואות המטופשות הן לא לעניין יכולת המשחק, אלא לעניין ההכתרה והקבורה של שחקנים פה. ע"ע דור מלול.

להאריס יש כדורגל ללא ספק, כמעט כמו שיש לו בעיות אופי. ככה שכמו שאתם מכתירים אותו עכשיו, סביר שתקברו אותו אחרי כמה משחקים גרועים.

שחילקו מחמאות לדור פרץ, זה היה על משחק טוב או תקופה טובה. אני לא זוכר שראיתי ממנו איזשהם מהלכים יוצאי דופן שאתה רואה ואומר, וואלה, זה משהו שאין לכל שחקן. הוא עשה פעולות סטנדרטיות אבל בצורה טובה.

האריס מראה כדורגל ופעולות שאין לשחקנים בארץ. למשל, משחק בנגיעה. אם זה פס (קדימה, לא רק מהקישור לבלם), אם זה בעיטה לשער. מי במכבי יודע לשחק ככה חוץ מערן?

שחילקו מחמאות לדור פרץ, זה היה על משחק טוב או תקופה טובה. אני לא זוכר שראיתי ממנו איזשהם מהלכים יוצאי דופן שאתה רואה ואומר, וואלה, זה משהו שאין לכל שחקן. הוא עשה פעולות סטנדרטיות אבל בצורה טובה.

האריס מראה כדורגל ופעולות שאין לשחקנים בארץ. למשל, משחק בנגיעה. אם זה פס (קדימה, לא רק מהקישור לבלם), אם זה בעיטה לשער. מי במכבי יודע לשחק ככה חוץ מערן?

אתה צודק והכל אבל מה הקשר למה שרשמתי?

אתה צודק והכל אבל מה הקשר למה שרשמתי?

הציטוט הרלוונטי היה להודעה הקודמת שלך, שבו השווית את המחמאות היום להאריס למחמאות דאז לדור פרץ. פשוט ניסיתי להסביר שמדובר בסוג שונה של מחמאות.

הציטוט הרלוונטי היה להודעה הקודמת שלך, שבו השווית את המחמאות היום להאריס למחמאות דאז לדור פרץ. פשוט ניסיתי להסביר שמדובר בסוג שונה של מחמאות.

ואז הגיעה ההודעה השנייה שלי שהסבירה שזה ממש לא קשור למחמאות אלא להכתרה ולקבורה שאנשים פה כל כך להוטים לבצע לשחקנים אחרי פחות מ-2 משחקים בפועל

בסדר הוא טוב והכל אבל חסרה לו מהירות..הוא שחקן מאוד חכם וכזה שיודע לנווט את כולם ולקרוא את המשחק.

חסר לו כוח מתפרץ ויכולת הגנתית ברמה גבוהה...אבל סה״כ זו התחלה ואי אפשר כרגע לדעת מה יהיה

מה שכן בין כל אנשי הקישור הנוספים מלבד גל ונוסא..עדיף אותו

לא הייתי ממהר להכתיר אותו למביא הבשורה, שיוכיח יציבות (בעיקר מבחינת חשק, לגבי כדורגל אין ספק שהוא בטופ 5 בליגה). כן יש לי מלכתחילה תחושות טובות לגביו.

האריס טוב רק כשהכדור אצלו.בעניין הזה זה לא שונה מהקדנציה הראשונה.ועדיין, סט היכולות והתכונות שלו אמור להספיק בשביל להיות סופרסטאר בליגה הזאת, שמתאימה לו מכל הבחינות.

האריס טוב רק כשהכדור אצלו.בעניין הזה זה לא שונה מהקדנציה הראשונה.ועדיין, סט היכולות והתכונות שלו אמור להספיק בשביל להיות סופרסטאר בליגה הזאת, שמתאימה לו מכל הבחינות.

ממש לא מסכים, הוא עושה המון תנועה שמשחררת (כשהוא יורד למטה) את אלברמן או (כשהוא עולה למעלה) את זהבי\בן חיים לקבל כדור.. במשחק נגד הפועל זה היה ממש בולט איך שהוא שיחרר את בן חיים בכל התקפה שלא עברה דרכו..

הוא אולי עוד לא בכושר לעשות את זה 90 דקות, אבל הוא עושה הרבה תנועה חשובה גם כשהכדור לא אצלו

האריס רוצה צריך לבעוט חופשיות במקום זהבי.. רק אומר

בינתיים עושה רושם שזהבי לוקח את החופשיות הישירות לשער ומדוניאנין את כל השאר. שזה האידאל לדעתי