Jump to content

מכבי בכפ"ס, רבע גמר, משחק ראשון

בוזגלו

Recommended Posts

לא מבין למה נוסא בשמאל ומדו בימין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עכשיו אתה מבין ? :)

אני חושב שאם מדו מקבל את הסרגל כשהוא שמאל / אמצע האופציה שלו בבעיטה רעב יותר מאשדר לקבל לימין / אמצע שזה בול לשמאל שלו וכל השער לפניו, רק לבחור.

עכשיו אתה מבין ? :)

אני חושב שאם מדו מקבל את הסרגל כשהוא שמאל / אמצע האופציה שלו בבעיטה רעב יותר מאשדר לקבל לימין / אמצע שזה בול לשמאל שלו וכל השער לפניו, רק לבחור.

אני מבין את הקונספט, אבל את הכדור הזה הוא קיבל בדיוק במרכז, ואפשר לייצר לו את הזדמנויות הבעיטה האלו עם תנועה נכונה.

בעיניי, עמדת המוצא שלו צריכה להיות אמצע שמאל.

לא היה כל כך הבדל במשחק שלנו.

כפר סבא שיחקה פתוח וזה כל ההבדל.

!

הקבוצה צריך להיות הרבה יותר מהודקת טקטית כדי להפוך את המומנטום בליגה.

המון אי סדר וחוסר תיאום בין השחקנים.

אני מבין את הקונספט, אבל את הכדור הזה הוא קיבל בדיוק במרכז, ואפשר לייצר לו את הזדמנויות הבעיטה האלו עם תנועה נכונה.

בעיניי, עמדת המוצא שלו צריכה להיות אמצע שמאל.

אני חולק עליך, אמצע ימין יותר נוח לו לבעיטה לטעמי. מעניין מה הוא יגיד אם ישאל בהזדמנות. אני בד"כ מעדיף ששחקן עם רגל שמאל חזקה ישחק בימין כדי שאם הוא מגיע לאמצע למצב כיבוש זה יהיה לרגל החזקה שלו וההיפך.

לגביי המשחק, מאוד מבאס אותי משחק ההגנה שלנו, זה לא יעבוד ככה. בסוף זוכרים 0-3 אבל ראייקו לקח איזה 3 גולים ובכלל כ"ס הגיעו מולנו להמון מצבים ביחס לקבוצה בסדר גודל שלהם. לא השתנה כלום במשחק ההגנה הקבוצתי.

חחח האגודל מראיין את בוס, לא שואל שאלות אלא אומר משפטים וזורק עליו את המיקרופון..

איזה אפסים הערוץ הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בכל הראיונות שלו אני ממש מובך, מובך ממה שבוס חושב עלינו

תומר לוי: "אמרת במסיבת עיתונאים שטיבי הוא הבלם הכי מהיר שלך"

בוס(תרגום חופשי):"אממ נכון אוקיי?....." (בתכלס הוא אמר "ראיתם את זה היום")

תומר לוי: "תודה רבה"

מה אתה רוצה לעזאזל? מה השאלה? וזה שטיבי הוא הבלם הכי מהיר שלנו זאת עובדה מה אתה מנסה להגיד פה יא דביל

כאילו אני יודע שהוא ניסה להתסיס באיזה שהיא צורה הנחש הזה אבל אני אפילו לא מצליח להבין איך, אדיוט

לא להאמין כמה מצבים כפר סבא הגיעו.

מכבי משחקים קבוצתית רק התקפה בלי הגנה, זה לא נראה טוב.

הרגיש לי לפרקים שמכבי מהמרים על המשחק כאילו כפר סבא מובילים 0-2.

לגביי המשחק, מאוד מבאס אותי משחק ההגנה שלנו, זה לא יעבוד ככה. בסוף זוכרים 0-3 אבל ראייקו לקח איזה 3 גולים ובכלל כ"ס הגיעו מולנו להמון מצבים ביחס לקבוצה בסדר גודל שלהם. לא השתנה כלום במשחק ההגנה הקבוצתי.

קטסטרופה.

אני משתדל לשמור על אופטימיות כי מדובר בחבורה של שחקנים שכבר הצליחה לבסס משחק טקטי מספק (לפחות ברמת הליגה) לפני

שנה, כך ש ״הקשרים הכימיים״ נמצאים שם. ייני כ״כ חסר. הוא היה סוגר את כל החורים הקטנים האלו במשחק ההגנה, וגם נועל את האגף שלו.

דסה, שהוא באמת אחלה, לא מצליח לנעול את האגף הגנתית, וגם לא נותן את הערך המוסף הזה של שרן. אין מה לעשות, בטח לא מאשים אותו.

מקווה שבוס יידע ליישר את האלמנט הזה, כי הוא מוריד את כל המשחק של הקבוצה בדרגה וחצי מאיפה שהוא צריך להיות בשלב הזה של העונה.

לא סתם רשמתי שהקבוצה נראית מוכשרת אך לא מאומנת.

אתה רואה בכמעט כל התקפה של היריבה מחדלים וחוסר תיאום שמאפיין קבוצות שנמצאות בשלב טרום עונה.

השחקנים צריכים לעבוד כמו מושגעים באימונים, כי אם העסק לא יישתדרג ומהר אנחנו לא נצליח לייצר רצף ניצחונות ארוך.

בכל הראיונות שלו אני ממש מובך, מובך ממה שבוס חושב עלינו

תומר לוי: "אמרת במסיבת עיתונאים שטיבי הוא הבלם הכי מהיר שלך"

בוס(תרגום חופשי):"אממ נכון אוקיי?....." (בתכלס הוא אמר "ראיתם את זה היום")

תומר לוי: "תודה רבה"

מה אתה רוצה לעזאזל? מה השאלה? וזה שטיבי הוא הבלם הכי מהיר שלנו זאת עובדה מה אתה מנסה להגיד פה יא דביל

כאילו אני יודע שהוא ניסה להתסיס באיזה שהיא צורה הנחש הזה אבל אני אפילו לא מצליח להבין איך, אדיוט

הכי מצחיק בכל הסיפור שבוס פשוט עונה לו בכנות ולתומר לוי אין מה להגיד.

ניסו לנפח את כל הקטע של הפציעה של טב"ח והוא פשוט השתיק אותו.

העונה מגיעים מולנו ליותר מדי מצבים, יש המון משחקים כאלה העונה, אם זה באר שבע בטדי, נתניה בית שניצחנו 1-2, פ"ת שניצחנו אותה 1-2, 1-3, וביתר בטדי לאחרונה . ויש עוד דוגמאות .

תיזכרו באליפות הראשונה עם אוסקר, אניימה נתן את שלו, אבל ממש לא היה צריך "להציל אותנו" .

כי משחק ההגנה היה מעולה .

כרגע, זה רחוק מזה .

העונה מגיעים מולנו ליותר מדי מצבים, יש המון משחקים כאלה העונה, אם זה באר שבע בטדי, נתניה בית שניצחנו 1-2, פ"ת שניצחנו אותה 1-2, 1-3, וביתר בטדי לאחרונה . ויש עוד דוגמאות .

תיזכרו באליפות הראשונה עם אוסקר, אניימה נתן את שלו, אבל ממש לא היה צריך "להציל אותנו" .

כי משחק ההגנה היה מעולה .

כרגע, זה רחוק מזה .

חצי עונה ראשונה ספגת שער למשחק, או יותר מדויק יהיה להגיד שטיבי היה מעולה אבל כל גול היה עליו. וגם שרן הזכיר את זה בסיפורה של אלופה. מכבי עם אוסקר ובוס משחקת מאוד גבוה, היום אתה סובל כי לא היה שדרוג ממשי וקבוצות למדו את זה. פאולו ופאקו היו יותר טקטיים. יוקאנוביץ' ניסה לייצר סגנון אנגלי קלאסי, משעמם שמבוסס על פיזיות והבקרה מהחלוץ. תנו לו זמן לבוס, ולשחקנים בכלל, כל שני וחמישי יש פה מאמן חדש. אין הוקוס פוקוס.

סיכום קצרצר -

ראיקו- משחק מושלם, הציל לנו את התחת. נתן כמה הצלות שלא היו מביישות את דה חאה.

דסה - חושך. משחק ממש רע שלו . מאוויס חגג עליו בקטע מטריד, ובהתקפה היה לא מדויק והרבה לאבד כדורים.

טיבי- יחסית לזמן האחרון, משחק לא רע שלו. קצת איבד בהתחלה את מאוויס אבל לרוב המשחק עשה את העבודה שלו.

בן הרוש- עשה מה שהיה צריך לעשות. משחק סולידי מעמדת הבלם. הייתי רוצה לראות אותו יותר בעמדה הזו.

ריקן- חצי כוח. כמה דקות סבירות לצד המון דקות שלא הורגש. מהצד ההגנתי היה בור. הוא יהיה טוב נגד קבוצות כאלה שמסתגרות, נגד חיפה ובאר שבע לא צריך לשחק בעמדה הזו.

אלברמן- לא היה טוב, כנראה העייפות משפיעה. הרבה איבודים, הרבה אי דיוקים. כמובן שחייב לקבל מנוחה אחרת יגמר לגמרי.

מדו- המצטיין יחד עם ראיקו. נתן משחק טוב וסולידי (יתן בעתיד יותר דקות טובות ברצף, עדיין מרגישים שאין לו כושר משחק מלא) גול מושלם ואחלה בישול לדור. מדייק במסירות, משחק בנגיעה, מוסיף לקישור שלנו המון טכניקה וחכמה שלא הייתה לנו שנים.

נוסא- משחק לא טוב של נוסא, מבולבל בהתקפה ולא מוגרש כלכך בהגנה. איבד הרבה כדורים שלא היה צריך לאבד.

טבח- חושך, לא עשה פעולה אחת טובה כל המשחק. חבל שאחרי תקופה טובה שהייתה לו (2 גולים ברציפות, בישול לאחר מכן) הוא נראה כמו הצל של עצמו. אבל זה השחקן, אני לא מצפה ממנו ליותר מזה.

זהבי- לשחק ליד חלוץ (כן עדן עדיין נחשב חלוץ) נותן לנו יותר אופציות בהתקפה. היה צריך לתת גול (אחרי המסירה של נוסא) אבל בסה"כ משחק טוב של זהבי שהרבה לאיים ולמצוא את החברים.

עדן- מחצית ראשונה זוועה מחצית שניה סבירה. חשוב שנתן גול, עד שסה לא חוזר אנחנו צריכים את עדן יחסית בפורמה. נצטרך אותו במשחקים מסוג זה.

מיכה היה המחליף היחיד שהשפיע על המשחק, נתן גול גדול והוסיף למשחק הרבה יותר מטבח האנמי. יופי דור אחלה של גול.

לפעמים נדמה לי שאנחנו תוקפים עם יותר מדי שחקנים כמה שזה נשמע מוזר ,ואז מי שנשאר לסגור זה רק אלברמן (המלך) ואם עוברים אותו זה חצי גול

ריקן היה בסדר גמור בשני צדי המגרש והתחיל יפה את הגול הראשון. ההתקפות המסכונות של כפ"ס הגיעו בעיקר מהאגף של דסה.

עדיף בכל מצב על בן הרוש כמגן שמאלי, גם מול חיפה (עשה את זה מעולה בסמי) וגם מול ב"ש.

צריך לזכור שלא היה לו רצף משחקים מתחילת העונה, ככה שהוא מסוגל להיות טוב יותר שייכנס לכושר.

ריקן היה בסדר גמור בשני צדי המגרש והתחיל יפה את הגול הראשון. ההתקפות המסכונות של כפ"ס הגיעו בעיקר מהאגף של דסה.

עדיף בכל מצב על בן הרוש כמגן שמאלי, גם מול חיפה (עשה את זה מעולה בסמי) וגם מול ב"ש.

צריך לזכור שלא היה לו רצף משחקים מתחילת העונה, ככה שהוא מסוגל להיות טוב יותר שייכנס לכושר.

יותר מדי בורות לטעמי. עולה ושוכח לחזור.

הרכב כמו היום עם סה במקום עדן יכול להיות די קטלני. מבחינה התקפית יש בו את כל האלמנטים

הגנה כבר לא תהיה לנו העונה, עדיף להמר

מה גם שראיקו טוב יותר כשהוא חם כל המשחק, לא בושה לבנות קצת על השוער

את זה אפשר להגיד על כל שחקן שלנו :)

חח לצערי גם נכון.

אבל נניח במשחק מול באר בחוץ בפלייאוף יהיה לי קשה מאוד לראות אותו פותח. מסוכן מדי.

הרכב כמו היום עם סה במקום עדן יכול להיות די קטלני. מבחינה התקפית יש בו את כל האלמנטים

הגנה כבר לא תהיה לנו העונה, עדיף להמר

מה גם שראיקו טוב יותר כשהוא חם כל המשחק, לא בושה לבנות קצת על השוער

לא גישה בריאה.

צריך לעבוד על משחק ההגנה באימונים נונסטופ. השחקנים האלו כבר הראו שהם מסוגלים לעשות את זה ברמה מספקת לליגה, רק צריך לחזור קצת ליסודות.

ההתקפה שלנו לא מספיק טובה בשביל לדחוף שלישייה בכל משחק.

חח לצערי גם נכון.

אבל נניח במשחק מול באר בחוץ בפלייאוף יהיה לי קשה מאוד לראות אותו פותח. מסוכן מדי.

יותר משמעת זה כן (כל הקבוצה! לא ברור הקטע הזה), וכושר כמובן.

כשהוא משחק קורים דברים חיוביים באגף שמאל, שבן הרוש משחק 0 התקפה ואותם בורות גם במשחק עומד.

זה לא שבן הרוש הסתדר עם מליקסון. בן הרוש טוב בלטאטא, אבל הוא קורא את המשחק רע ותמיד סוגר לאמצע מה שמשאיר חורים באגף שלו. אני מעדיף אותו כבלם (ומעדיף את טב"ח בכושר על פניו).