Jump to content

מסע"ת של פדרמן

אלמדון

Recommended Posts

"בשנה הבאה נביא שחקנים שיתמודדו עם ריאל וברסה"

*שמח לראות את ההגנה שלו על ניקולה. מדהים איך התקשורת החליטה להפיל עליו את התיק של העונה הזו.

"בשנה הבאה נביא שחקנים שיתמודדו עם ריאל וברסה"

*שמח לראות את ההגנה שלו על ניקולה. מדהים איך התקשורת החליטה להפיל עליו את התיק של העונה הזו.

שמח? לא יודע עד כמה אני שמח על זה.

יצא לי לשמוע ממקור שלישי על ההתנהלות שלו במכבי ובעדינות היא לא הייתה ממש חיובית. כשמוסיפים לזה את הביקורות עליו בפומבי מצד כל מיני גורמים שכבר לא במערכת, ואתה מקבל תמונה דיי עגומה לגביו. בוא נגיד שאני ממש לא אבכה אם יוחלף בסיום העונה ע"י איש מקצוע אחר, אבל אני בספק גדול מאוד אם זה יקרה.

שנאת זרים

ולגבי ההבטחות - אפשר להאמין לזה?

מה הסיכוי שזה נכון ולא מדובר רק בניסיון לשמור על תפוסת מנויים מלאה, והצדקה של עליית מחירים?

ובוא נאמר שהייתי מעדיף שיתמודדו קודם מול ירושלים, אחר כך יחשבו על ריאל ובארסה.

שנאת זרים

ולגבי ההבטחות - אפשר להאמין לזה?

מה הסיכוי שזה נכון ולא מדובר רק בניסיון לשמור על תפוסת מנויים מלאה, והצדקה של עליית מחירים?

ובוא נאמר שהייתי מעדיף שיתמודדו קודם מול ירושלים, אחר כך יחשבו על ריאל ובארסה.

אני אדם מאוד אופטימיסט מטבעי אבל לטעמי הסיכוי הוא נמוך.

תראה, אין לי ספק שעונה הבאה תהייה קבוצה יותר טובה אבל זה פשוט לא חוכמה, אנחנו כ"כ גרועים העונה.

בסופו של דבר לא נראה שהמערכת הולכת לשום זעזוע, אלא שוב להחליף שחקנים \ מאמן, הבעיה במכבי היא במקבלי ההחלטות ונראה שההנהלה לא הבינה את זה.

אני מתקשה להאמין שנראה בעונה הבאה קבוצת טופ-יורוליג שתלך עד הסוף, אין לנו שום שלד לשמר לעונה הבאה, הכל יצטרך להבנות מחדש וכל עוד לא נתקן את הבעיה אין שום סיבה שהיא תפטר.

בעונה שעברה נעשו אין-ספור טעויות, הגענו לקיץ ונעשו אפילו עוד יותר טעויות, הגענו לינואר וגם שם נעשו טעויות קשות, לא למדתם 3-4 פעמים למה שתלמדו הפעם?

בקיצור אף אחד מהאחראים לכשלון הקולוסאלי השנה בדגש על בניית הסגל (להוציא את גודס) לא שילם על כך והוחלף. אותם מנהלים שבנו את הקבוצה השנה וזרקו לפח 20 מליון דולר יקבלו הזדמנות גם בשנה הבאה.