Jump to content

אני מאמין

Sawyer

Recommended Posts

אני מאמין שנזכה באליפות השנה.

אני אתחיל במשפט הזה, כי זה המשפט היחיד שצריך לעבור לכל אחד ואחד כאן בראש. וזה המשפט היחיד שעובר כרגע לשחקני מכבי ת"א ובראשם זהבי.

תחשבו שניה על התגובה של אותו ערן שישמע על הנושא "סוף הסיפור?" הוא יצחק לכם בפנים, הוא יגיד שאתם לא אוהדי מכבי ושאתם לוזרים ענקיים - והוא צודק.

נכון, אנחנו "לא פייבוריטים" פעם ראשונה ב3 שנים האחרונות, אנחנו נמצאים מרחק שני משחקים מהפועל ב"ש שנראת פשוט נהדרת, ראויה לתואר.

אנחנו נמצאים עם הגב אל הקיר, במצב של להיות או לחדול. אבל הכל עדיין פתוח, האליפות בטח לא גמורה (זה הזייה שאני בכלל צריך להגיב את זה) ואנחנו רחוקים מלהגיד את המילה האחרונה.

מדוניאנין הוא נקודת האור מהיום הזה, אני חושב שגם סה יוכיח את עצמו וביחד החיזוק הזה יתן לנו את מה שאנחנו צריכים כדי להתחבר, להכנס לפורמה ולדרוס.

אל תשכחו שב"ש לא לקחה אליפות 3000 שנה ושהשחקנים שם פשוט לא יודעים איך זה שרודפים אחרייך, איך זה שזה "שלך להפסיד" איך זה שאסור לך לטעות כי מאחורייך המכונה הצבוה דורסת ורק מחכה למעידה.

המצב שלנו הרבה פחות גרוע ממה שאתם חושבים

5/5 במשחקים הקרובים עד לב"ש ונוסעים לשם כדי לסגור את הפער. יהיה בסדר. רק תאמינו.

זה לא הסוף, אבל כמו שזה נראה עד עכשיו לא בטוח בכלל שמגיע לנו. לא שאתנגד לעקיצה אבל הכיוון לא טוב. יש מספיק נקודות, מספיק אפשרויות, בש יאבדו נקודות עוד לפני שיפגשו אותנו, אבל משום מה אני כמעט בטוח שגם מכבי תפסיד נקודות.

או שאני טועה ובש עושה תיקו בסמי עופר ואנחנו מפרקים (מנצחים לא מספיק) את נתניה ואז יחזור קצת הבטחון ונתחיל לדבר.

עכשיו קצת צניעות, שקט, במינוס חמש הייתי מצפה לעידוד טוב יותר ולקבוצה רעבה יותר ממה שאנחנו רואים ממכבי העונה.

האמת שבשריקת הסיום ממש הרגשתי כאילו כן הכל נגמר ואנחנו בדרך לכלום העונה.

אבל בדרך הביתה וככל שהזמן עבר כך חוזרת המחשבה הרציונלית, נזכר במשברים מעונות קודמות ואיך הם עברו ושזה סך הכל 5 נקודות ויש עוד מלאאאא זמן. כולל 6 נקודות במפגשים ישירים. וגם באר שבע יפסידו נקודות.

כרגע הראש שלנו צריך להיות רק בלהשיג נקודות מול נתניה.

או שאני טועה ובש עושה תיקו בסמי עופר ואנחנו מפרקים (מנצחים לא מספיק) את נתניה ואז יחזור קצת הבטחון ונתחיל לדבר.

זה כל הסיפור. מספיק שב"ש לא יחזרו עם 3 נקודות מסמי עופר והפורום המגוחך הזה יהיה מלא ב'זה שלנווווווו' ו'מי הם בכלל ברדה עוד מגיע למשחק על גמל'. יותר מזה, מספיק שנראה קצת יותר טוב מול נתניה וננצח בצורה משכנעת (וזה ממש לא אתגר גדול) כדי שבאורח פלא אנשים רבים פה יגלו את האמונה מחדש. אורך רוח של פרי אהבתם של טב"ח ושי אבוטבול.

הזוי בעיני שיש צורך בנושא כזה במצב הנוכחי. זה מתאים לפער 5 כשנותרו 5 משחקים לסיום העונה, לא 14.

בדיוק. הכל בראש.

"הצבת יעדים" - צריך לסמן את חמשת משחקי הליגה הקרובים ( 4 לסיום העונה+הראשון בפלייאוף) = כאילו הינם האחרונים לעונה כולה ..!

- שאם אנו מצליחים להוכיח עליונות ולנצח את כולם - המטרה שלנו ברמת ביטחון ובהישג יד בצורה של החזרת ההרתעה והגעה לטרנר עם תנופה אדירה. רק להאמין..

אגב בחזור עברתי בכל ההמולה האדומה שמאחורי שער 5, וכשראיתי את החגיגות שלהם- הפרצוף מוות שלי פשוט התחלף לחיוך ענקי. בשניה נזכרתי בתקופות חשוכות שהיו לפני כל כך מעט זמן, שבהן אנחנו חגגנו תיקואים והתקווה היחידה שלנו בשלב הזה של העונה היה רק להרוס לאחרים.

זה לא הסוף, אבל כמו שזה נראה עד עכשיו לא בטוח בכלל שמגיע לנו.

אז אם לא מגיע לנו אז שלא ניקח? מה זה פה פורום אוהדי כדורגל טוב או פורום אוהדי מכבי תל אביב?

באר שבע טובים, כנראה שיותר מאיתנו אפילו. אבל הם גם לא הריאל מדריד שעושים מהם.

מה שבטוח זה שכלום לא נגמר.

זה כל הסיפור. מספיק שב"ש לא יחזרו עם 3 נקודות מסמי עופר והפורום המגוחך הזה יהיה מלא ב'זה שלנווווווו' ו'מי הם בכלל ברדה עוד מגיע למשחק על גמל'. יותר מזה, מספיק שנראה קצת יותר טוב מול נתניה וננצח בצורה משכנעת (וזה ממש לא אתגר גדול) כדי שבאורח פלא אנשים רבים פה יגלו את האמונה מחדש. אורך רוח של פרי אהבתם של טב"ח ושי אבוטבול.

הזוי בעיני שיש צורך בנושא כזה במצב הנוכחי. זה מתאים לפער 5 כשנותרו 5 משחקים לסיום העונה, לא 14.

פחות מעניינים האנשים כאן בפורום.. מבין גם את הצד שלהם אחרי דרבי מסריח שכזה

השחקנים.. הם חייבים להאמין יותר, לנסות יותר. אתה לא יכול לבעוט ככ מעט לשער אם אתה מאמין גדול, בייחוד לא כשאתה משחק מול הפועל.

יא אללה באמת שציפיתי ממכבי לשחק כאן יותר טוב, עזבו את התוצאה. השחקנים חייבים להוכיח קודם כל לעצמם שהם מספיק טובים לעשות את השינוי הזה.

אז אם לא מגיע לנו אז שלא ניקח? מה זה פה פורום אוהדי כדורגל טוב או פורום אוהדי מכבי תל אביב?

באר שבע טובים, כנראה שיותר מאיתנו אפילו. אבל הם גם לא הריאל מדריד שעושים מהם.

מה שבטוח זה שכלום לא נגמר.

ראית שמשפט אחרי אמרתי שאני אשמח לעקוץ מהם את האליפות אז למה להתקטנן?!

בדרך כלל, תסתכל על רוב הליגות בעולם עכשיו, מי שמגיע לה, הכי קרובה לזכיה בשלב הזה של העונה (אפילו לסטר, היית מאמין?! לא, אבל זה ככה).

כל הכוונה היא שקודם כל מכבי תשחק כקבוצה שראויה להיות אלופה על פני באר שבע העונה ואז נתחיל לתכנן איך סוגרים את הפער הזה. ביכולת הזאת הוא לא ייסגר, פשוט לא.

ברור. אין שאלה בכלל.

מקווה ל- 2 דברים דווקא בגלל הפער שגדל: 1. אולי ירד קצת לחץ ממכבי, שיבינו שעדיף להתמקד בעצמנו ולא בב״ש (בטוח יושב בראש); 2. שב״ש ירגישו בטוחים יותר ואולי דווקא זה יגרום להם לאיבוד נקודות. בשבוע אחד, הפסד אחד שלהם, והכל יכול להתהפך.

נס ז'לגיריס.

הניצחון על בני יהודה בדקה 96.

הגול של זהבי ב3-2.

נס מילאנו.

הגול של זהבי בבאזל.

הרשימה הזאת לא נגמרת.

אם אחרי כל זה אתם עדין לא מאמינים כשאנחנו סה"כ 5 נקודות מב"ש, עם אין-סוף נקודות בקופה לא יודע מתי תאימנו.

עצוב שבכלל צריך לפתוח נושא כזה.

עצוב מבחינת זה שלקהל הזה יש מנטליות ואופי של שקית ניילון , וכל זה אחרי 3 שנים שבאמת קרו בהם נסים.

עצוב לי על זה. באמת.

לא מאמין שהמילה נס בכלל מוזכרת פה.

מדהים.

להגיד שזה 50-50 הרבה יותר ריאלי מ90-10.

מטורף מה שהולך פה. אנשים שאין בהם כלום. אם שחקני מכבי היו עם אופי כזה היינו יורדים ליגה.

טוב שיש קצת שפיות פה. סיכמת יפה, באר שבע פייבוריטים, אבל טיפש מי שלא מאמין שזה אפשרי, עוד יותר מי ששולח פרחים לב"ש או מספיד את מכבי.

הייתי רוצה להסכים עם מה שאתה אומר ולזרום עם האופטימיות אבל חלק מהדברים שהתבססת עליהם פשוט לא נכונים.

בש לא יודעת איך זה שרודפים אחריהם.. אוקיי.. אבל מי בדיוק רודף אחריהם? ממחזור למחזור הפער גדל.

המכונה הצהובה? איזה מכונה? על מה אתה מדבר? יש חלק אחד במכונה המקולקת שהכל נשען עליו, וזה קשה לסחוב ככה.

זה מבאס להודות באמת, אבל מכבי עושה הכל בשביל להפסיד את האליפות השנה. זה לא שבש לוקחת אותה, זה מכבי מפסידה בגלל החלטות וניהול לא תקין.

מכבי של סוזה ושל פאקו ושל גרסיה לוקחת אליפות מול באר שבע הנוכחית.

אקווה שעוד חודשיים שלוש יתברר שדיברתי שטויות.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

בודאי שלא סגור.

אם הדרבי הזה יתן כאפה לשחקנים שזה בדרך לברוח, אולי זה עוד יזכר כמשחק הכי חשוב של העונה( נקודת המפנה)

אבל משהו חייב להשתנות. זה לא רק ההפרש, זה שההפרש מוצדק. הם באמת קבוצה יותר מאוזנת ויציבה מאיתנו וזה הרבה בגלל שהמון שחקנים אצלנו לא מספקים תסחורה ומתעוררים פעם בחמישה משחקים לתצוגה אחת - לא ככה לוקחים אליפות.

לרוב הסגל שלנו יש את השכר הגבוה בליגה ואתה יותר מדי פעמים מרגיש שזה ערן נגד שאר העולם ( גם ברמת הרצון והטירוף). שיתעוררו על עצמם

יש עוד יותר משליש ליגה, משוגעים

שבה תפגוש פעמיים כל קבוצה שלא ניצחת העונה..

ככה שלאו דווקא זה אמור לעודד.

צריך להתחיל לשחק כדורגל. צריך להתחיל להיות ברבאק כי זה אולי לא נסגר, אבל זה בכיוון לשם אם שחקנים לא יתעוררו