Jump to content

איך מצילים את העונה?

שורה

Recommended Posts

פעם קרלוס לא ברמה היום טיבי לא ברמה ושטבח משחק אז גם הוא לא ברמה. מתי תהיה הסכמה שההגנה לא הבעיה , לא משנה מי משחק שם. שהקבוצה רעה אנחנו נספוג.

לצערי גם משחק ההגנה הוא רע, אבל אינדיבידואלית טיבי וקרלוס לא טובים. אפילו רעים.

לדעתי לטיבי יש כבר בין 3-4 גולים שהוא קיבל בדיוק כמו זה שאתמול. פשוט מעיפים מעליו כדור וזה גול.

חייבים לעשות שינוי כלשהו (להפסיק את ההצבה הגבוה של ההגנה, או אם בוס מתעקש- פשוט להחליף שחקנים בהגנה)

כי ככה זה לא ילך.

די עם הנגמר הזה.

מכבי ילכו עד הסוף ויתנו כל מה שיש.

מה שצריך זה לעורר את השחקנים והלסביר להם שהמשחק הבא זה גמר גביע! - הבא = נתניה.

לצערי גם משחק ההגנה הוא רע, אבל אינדיבידואלית טיבי וקרלוס לא טובים. אפילו רעים.

לדעתי לטיבי יש כבר בין 3-4 גולים שהוא קיבל בדיוק כמו זה שאתמול. פשוט מעיפים מעליו כדור וזה גול.

חייבים לעשות שינוי כלשהו (להפסיק את ההצבה הגבוה של ההגנה, או אם בוס מתעקש- פשוט להחליף שחקנים בהגנה)

כי ככה זה לא ילך.

איבודים שכונתיים מביאים צרות. גם אם טיאגו סילבה היה בלם, אתמול היו מעיפים מעליו את הכדור הזה. פשוט מרסלו בחיים לא מאבד בצורה אנטית כדורגל כמו בן הרוש- אבל גם זה יכול שיקרה פעם במשחק, לא יקרה כלום אם השוער ״יציל״ אותנו ופשוט ישאר בשער כמו אוהד לויטה. גם בטדי לא ההגנה אשמה בגולים שנבעו עקב חוסר שליטה במשחק. אז אתמול סופסוף שיחקנו התקפי ושלטנו במשחק, לכן ההגנה לא הובכה 90 דק׳. אבל איפה הגולים. הבעיות נשארו מגן שמאלי, חלוץ, קשר התקפי, קשר שני ליד אלברמן (שעד נמצא כזה נצטרך למצוא גם אלברמן) וחלוץ.

איבודים שכונתיים מביאים צרות. גם אם טיאגו סילבה היה בלם, אתמול היו מעיפים מעליו את הכדור הזה. פשוט מרסלו בחיים לא מאבד בצורה אנטית כדורגל כמו בן הרוש. גם בטדי לא ההגנה אשמה בגולים שנבעו עקב חוסר שליטה במשחק. אז אתמול סופסוף שיחקנו התקפי ושלטנו במשחק, לכן ההגנה לא הובכה 90 דק׳. אבל איפה הגולים. הבעיות נשארו מגן שמאלי, חלוץ, קשר התקפי, קשר שני ליד אלברמן (שעד נמצא כזה נצטרך למצוא גם אלברמן) וחלוץ.

אתה פוטר את טיבי מהגול אתמול?

אז מה עם עמבה איבד כדור, אני מצפה מאיתן טיבי לקחת בקלות את החלוץ המסורבל הזה. אין דבר כזה שההגנה לא תעמוד למבחנים. אתמול היא עמדה במבחן 1 והיא פשוט לא הצליחה.

זה שיש מחדלים בסגל זה משהו אחר, אבל אי אפשר להתעלם מהחולשה של טיבי וקרלוס.

אתה פוטר את טיבי מהגול אתמול?

אז מה עם עמבה איבד כדור, אני מצפה מאיתן טיבי לקחת בקלות את החלוץ המסורבל הזה. אין דבר כזה שההגנה לא תעמוד למבחנים. אתמול היא עמדה במבחן 1 והיא פשוט לא הצליחה.

זה שיש מחדלים בסגל זה משהו אחר, אבל אי אפשר להתעלם מהחולשה של טיבי וקרלוס.

כן. חד משמעית אני פוטר אותו. אולי הביקורת היחידה שלי זה שהוא לא העיף את הכדור. אבל זה בגלל שהוא לא אנטי כדורגל. לא מבין מה ציפית? שהוא יקפוץ לעננים וינגח את הכדור? שלא יהיה חלוץ מהיר ממנו בעולם? או שלא יהיה זהיר ויקבל אדום? על אף כל הסיכונים הוא הצליח להשיג את שוינפלד ולגבור עליו, גם במצב המסובך הזה. ראיקו סיבך הכל. ושוינפלד תפור על המצבים האלו אגב

יעני בחייאת רבאק. משחק בית, מועמדת לאליפות מול מועמדת לירידה. לא הגענו למצב בעיטה אחד מתוך הרחבה 94 דק׳. וההגנה אשמה?

עונה בלי אליפות היא כישלון לא משנה איך נהפוך את זה. אנחנו מכבי ובעידן גולדהאר לא יכולים להגיד על עונה בלי אליפות אחלה עונה

כשלון זה לא, בטח שאתה אחרי 3 אליפויות רצופות. זה טבעי לגמריי.

אולי זה ישמע קלישאתי אבל אני לא מאמין בזה וחושב שכל עונה שמסתיימת בלי אליפות היא כישלון גם אם זה אחרי 3 אליפויות רצופות. זה אולי יכול לקרות אבל זה עדיין כישלון מבחינתי.

למשל היום שבו מכבי סל איבדה את זה לחלוטין היה בעונה שעברה אחרי שאחד מהמנהלים אמר "זה לא כל כך נורא ולא קרה כלום אם מאבדים תואר". משפט שבחיים לא היית שומע משמעון מזרחי. אם אנחנו רוצים להידמות בשליטה שלנו למכבי סל אז חייבים להסתכל על כל עונה שאנחנו לא לוקחים אליפות ככישלון כמו שהיא עשתה בעבר

כן. חד משמעית אני פוטר אותו. אולי הביקורת היחידה שלי זה שהוא לא העיף את הכדור. אבל זה בגלל שהוא לא אנטי כדורגל. לא מבין מה ציפית? שהוא יקפוץ לעננים וינגח את הכדור? שלא יהיה חלוץ מהיר ממנו בעולם? או שלא יהיה זהיר ויקבל אדום? על אף כל הסיכונים הוא הצליח להשיג את שוינפלד ולגבור עליו, גם במצב המסובך הזה. ראיקו סיבך הכל. ושוינפלד תפור על המצבים האלו אגב

יעני בחייאת רבאק. משחק בית, מועמדת לאליפות מול מועמדת לירידה. לא הגענו למצב בעיטה אחד מתוך הרחבה 94 דק׳. וההגנה אשמה?

חד וחלק.

ובלי קשר - הדרך להציל את העונה היא, בין היתר, להפסיק ולחשוב במונחים של "להציל". יש מקומות גרועים מאלה להיות בהם ועוד לא אמרנו את המילה האחרונה. במילים אחרות - הדרך להציל את העונה עוברת בלא לפתוח נושאים כמו "איך מצילים את העונה?".

זה לגמרי כשלון. אולי כשלון מתקבל על הדעת אבל כשלון. והכשלון היותר גדול הוא הירידה המתמשכת באיכות הסגל במשך שנתיים. ככה שגם בהסתכלות לעתיד, במצב השוק הישראלי הדל, אני לא רואה מאיפה נוכל להשתפר דרמטית. נקווה שאוגו וטוני יימכרו.

לא מסכים עם הקביעה הזו.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

לא קביעה, דעה. לעולם לא נדע איך המהלך היה מסתיים אם היה נשאר בשער. אבל זה פשוט מרתיח היציאות האלה. כל משחק גדול גול קל ליריבה מול שער ריק. תן לחלוץ לעבוד קשה.

אולי זה ישמע קלישאתי אבל אני לא מאמין בזה וחושב שכל עונה שמסתיימת בלי אליפות היא כישלון גם אם זה אחרי 3 אליפויות רצופות. זה אולי יכול לקרות אבל זה עדיין כישלון מבחינתי.

למשל היום שבו מכבי סל איבדה את זה לחלוטין היה בעונה שעברה אחרי שאחד מהמנהלים אמר "זה לא כל כך נורא ולא קרה כלום אם מאבדים תואר". משפט שבחיים לא היית שומע משמעון מזרחי. אם אנחנו רוצים להידמות בשליטה שלנו למכבי סל אז חייבים להסתכל על כל עונה שאנחנו לא לוקחים אליפות ככישלון כמו שהיא עשתה בעבר

חחחח איזה שטויות אתה כותב, אתה באמת מאמין שנצליח לשלוט כמו בכדורסל??? חחחח ,יאללה שמענו על גיבורים כמוך , לפני 5 שנים כל מה שהתפלתת זה לנצח דרבי מסכן , עכשיו גם 3 אליפויות רצופות לא טוב לך , אתה מגוחך.

חייב לבוא שינוי במהירות המשחק שלנו. מגינים חייבים להיות הרבה יותר למעלה, כשדסה הגיע יחד עם מיכה למצב של הרמות כמעט מהקו זה היה חצי גול. ההרמות של דסה ובמיוחד עמבה ממרחק של 30 מטר הורגות את המשחק. חייב לרווח את המשחק. הבלמים צריכים להיות יותר אחורה נוסא צריך להיות עם גל מאחור. חייב להיות שטח חיתוכים של זהבי וכניסות מאחור שלו או של אחרים. אתמול ערן לא היה טוב מכיוון שלא היה לו את השטח הפנוי והיתרון הגדול שלו זה בתנועה לשטחים בלי זה הוא מגיע למעט מצבים. בהתקפה הסגנון חייב להיות מעיין שלושה בלמים טיבי בן חיים הגדול ואלברמן קצת יותר קדימה. המגינים חייבים להגיע לקו, מעיין קיצוניים עם חילופי מקום של מיכה וטבח הקטן. יכול להיות שריקן צריך לשחק את המגן התוקף במקום בן הרוש כי הוא לא קיים בחלק ההתקפי. 5 זה לא סוף העולם אנחנו מכבי ואסור להוריד את הראש.

Sent from my Elephone P8000 using Tapatalk

חחחח איזה שטויות אתה כותב, אתה באמת מאמין שנצליח לשלוט כמו בכדורסל??? חחחח ,יאללה שמענו על גיבורים כמוך , לפני 5 שנים כל מה שהתפלתת זה לנצח דרבי מסכן , עכשיו גם 3 אליפויות רצופות לא טוב לך , אתה מגוחך.

מי אמר שזה לא טוב ולמה מכניסים לי מילים לפה? אתה מכבי עונה שאתה לא לוקח אליפות היא כישלון. אנחנו בהחלט יכולים להפסיד אליפות אף אחד פה לא שולט לנצח אבל זה לא סותר את זה שאני חושב שעונה בלי אליפות היא כישלון אנחנו לא יכולים להסתפק במקום שני אנחנו מכבי בטח בעידן גולדהאר&ג'ורדי

קרלוס קיבל עשרה צהובים זה אומר הכל, מקווה שמול כפר סבא רבייעית ההגנה של הנבחרת תראה טוב ותרוץ יחד עד סוף העונה. לא מבין איך כל פעם קרלוס מועדף על בן חיים.

ראיקוביץ, דסה, טיבי, טב"ח, עמבה/ריקן

אלברמן, נוסא, מדוניאנין

ערן,טבח/דור, סה.

לתת להרכב הזה לרוץ עד סוף הסיבוב בלי להתחכם יתר על המידה.

עמבה יכול להתאים נגד קבוצות עם התקפה, ריקן נגד מתבנקרות למוות.

דור יכול לפתוח וטל יכול להחליף אותו דקה 60 שכולם עייפים.

יותר מדי אין לנו מה לעשות.

וכמובן, שהצוות יעבוד איתם על תיאום מהלכים

תאמת, אני לא חושב שזה תלוי בנו כבר. אנחנו נאבד עוד נקודות ולא מעט. השאלה אם באר שבע תיפול בפליאוף, ולדעתי זה צפוי, הרצף הזה חייב להפסק מתישהו. באיזה שילוב עם חצי גמר הגביע פתאום מישהו יפצע, פתאום תיקו ובלאגן. משהו יקרה רק צריך לחכות. מאמין שהאליפות תסגר בכל מקרה במפגשים בין שתי הקבוצות.

סיימתם?!

כל אותם אנשים שמקללים את בן הרוש

אלו ששולחים את טיבי לאנגליה (אין בלם ישראלי יותר טוב)

מעיפים את מיכה לספסל

יורדים על הראיון של טבח כאילו שהוא לא התאמץ במשחק

מקללים את נוסא ובוכים כשהוא לא משחק

מרכיבים את שפונגין ומחכים שדסה יחזור מפציעה

ביקורת זה לגיטימי. ובמיוחד בפורום. אבל יש התבטאויות (לא המון) שקראתי כאן ביום האחרון שביאסו אותי.

אם ההורים שלכם או הבוס שלכם צורח ומקלל אתכם על כל פאק אני מרחם עליכם ואולי מצליח להבין מאיפה זה בא. כמה רעל. תנשמו. אני גם ככה מסנן את כל הרפש בתקשורת. לא בא לי להתחיל לסנן את הפורום.

מצד שני יש פה כמה שהצליחו ״להרים״ אותי. תודה.

תאמת, אני לא חושב שזה תלוי בנו כבר. אנחנו נאבד עוד נקודות ולא מעט. השאלה אם באר שבע תיפול בפליאוף, ולדעתי זה צפוי, הרצף הזה חייב להפסק מתישהו. באיזה שילוב עם חצי גמר הגביע פתאום מישהו יפצע, פתאום תיקו ובלאגן. משהו יקרה רק צריך לחכות. מאמין שהאליפות תסגר בכל מקרה במפגשים בין שתי הקבוצות.

אם לא שמת לב נפצעים להם שחקנים מרכזיים בלי סוף לאורך העונה והם מתגברים על זה ומשייטים בלי בעיה בכלל. תוצאה של סגל עמוק ואיכותי. אולי אם ברדה יפצע זה ישפיע.

הדבר היחיד שיכול לקרות לטובתנו זה שהם יקרסו מהלחץ. הקטע שכרגע אנחנו לא מספיק טובים כדי לנצל את זה אם וכאשר.