Jump to content

הקהל שלנו בדרבי

ohad maccabi

Recommended Posts

צריך להגיד תאמת לקהל שלנו כבר שנתיים לא מגיע אליפות, חוץ מהעונה של אוסקר לא היינו שם כדי להוציא את הקבוצה מרגעים מתים.

אני יודע על עצמי שאני נותן את הדם כל משחק, אבל לצערי כל המעטפת של שער 11 מורכבת מאוהדים שהיו בשיא שלהם לפני 10 שנים.

להיות בשער 11 זה לא רק זכות, יש גם חובות ומי שלא נותן תגרון שלו לא ראוי להיות בשער הזה.

יש אנשים גם בארגון שנושקים ל30 ואפילו יותר מבוגרים ונותנים תגרון אז אני לא רוצה להכליל ולהגיד שזה נהיה שער של זקנים, אבל כן ממוצע הגילאים ב11 הרבה יותר מבוגר מבעבר ו80% ממנו הם אנשים שבעים מעידוד וכנראה שגם מהצלחות.

זה כבר לא אחד- שניים שאתה יכול לתת כאפה או צרחה ולהעיר אנשים, זה קבוצות שלמות שלא פותחים פה כל המשחק.

בעונה של סוזה הקבוצה לא הייתה צריכה אותכם, השנה כן ולצערי האדישות הזאת יכולה להוציא אותנו מהמירוץ מהר מאוד, אנשים כנראה מחכים לפתוח תפה במשחק האליפות, במאני טיים ולא מבינים שעם איך שזה נראה סיכוי לא קטן שלא נגיע לשם.

שום דבר הקהל נראה כמו השחקנים בדיוק

ככל שעובר הזמן ניהיה חושך מיום ליום.

מבטיח שאם השחקנים יתחילו להראות ניצוצות הקהל יחזיר בהתאם.

במשחק דרבי שכל המשחק הבלם שלך הוא מנהל המשחק מהלחץ קשה לעודד שלא יאבד כדור.

אותו דבר לגבי הגול מי שאמר שהגול לא הוציא את האוויר אז יכול לבלבל עד מחר.

כמו נגד באר שבע הגול המהיר שלהם פשוט עשה אווירה מתה בבלומפילד ולקח זמן להתעורר.

״לקהל שלנו לא מגיע אליפות״ , מה זה אומר בכלל ?

לקהל של ריאל מדריד או ברצלונה ״מגיע״ אליפות ?

לקהל של קריית שמונה הגיע ?

האליפות מגיעה לקבוצה שצברה הכי הרבה נקודות במהלך העונה.

ברוב המכריע של המקרים, צבירת הנקודות עולה בקנה אחד עם היכולת המקצועית של הקבוצה על הדשא.

כל מה שמעבר זה בלבולי ביצים.

אני דווקא פחות מתחבר לתלונות פה... חושב שהיה עידוד טוב, אמנם היו דרבים שהיינו מפחידים פשוט אבל זה לא אומר שאתמול היה נוראי. פחות טוב מהרגיל בדרבים זה הכל.

הגול המהיר של הפועל הכה בנו הלם וקצת שיבש את העידוד. אם לא הגול הזה אז אני חושב שהיינו בדרך לתצוגת שיא דווקא (יש הרבה שמרגישים ככה ולכן

הם מאוכזבים, תצוגת השיא לא הייתה בסופו של דבר אבל שוב, העידוד היה טוב).

בחיים לא הבנתי תהגדרה קהל שבע

הרי זה שלקחנו אליפות לא אומר שנעלם הרצון לזכות בעוד אליפויות

זה כן אומר. לא במודע. אבל ככה זה עובד.

מה הלחן?

היום המוות הפועל.

הקהל שלנו פח בגלל היציע הכי מסריח בבלומפילד: שער 11.

לא הגיוני שכולם שם עומדים בשקט (כולל הרבה חבר'ה מהארגון) במקום לעודד ולקרוע את הגרון בדרבי.

העיקר הסלפי שאתם עושים זין לשער 5 אה?

קהל של לייקים

הקהל הזה חווה ירידת מתח מטורפת אחרי שלוש אליפויות רצופות, שאחת מהן טרבל, שלושה נצחונות על הדקה ה90 ועלייה מתוקה לצמפיונס בדקה ה90.

למה הוא עוד יכול לצפות? איזה עוד ריגושים הוא צריך? כנראה לא הספיק להם העשור הקודם

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ד"א אם מסתכלים לפי הקהלים למי מגיע אליפות, אז לנו מגיע יותר מב"ש.

לא יאומן שככה נראה קהל שלא זכה 40 שנה באליפות, אולי הלחץ שם אוכל אותם והם לא מצליחים לעודד.

לא יאומן שככה נראה קהל שלא זכה 40 שנה באליפות, אולי הלחץ שם אוכל אותם והם לא מצליחים לעודד.

ברצינות?

אה אתה חושב שהקהל של ב"ש טוב משלנו העונה?

די נו. ממש לא מעריץ גדול של הקהל שלנו ועדיין אני חושב שאנחנו חזקים מהם השנה.

אתה חי בסרט, הקהל שלהם אש העונה, במיוחד בטרנר.

הארגון שלהם גם נותן תפאורה גדולה כל משחק (בדוק מקבלים כסף מאלונה, אבל עדיין כל משחק יש אצלם תפאורה גדולה)

אה אתה חושב שהקהל של ב"ש טוב משלנו העונה?

די נו. ממש לא מעריץ גדול של הקהל שלנו ועדיין אני חושב שאנחנו חזקים מהם השנה.

אחי הקהל שלנו בשפל אני לא יודע על מה אתה מדבר.

תראה משחקי בית של ב״ש, וואלה יש שם אחלה אווירה.

או שאתה ממש לא מסוגל להיות אובייקטיבי או שאתה חי בפנטזיה שהקהל שלנו שווה משהו בשנה האחרונה.

אתה חי בסרט, הקהל שלהם אש העונה, במיוחד בטרנר.

הארגון שלהם גם נותן תפאורה גדולה כל משחק (בדוק מקבלים כסף מאלונה, אבל עדיין כל משחק יש אצלם תפאורה גדולה)

מקבל

וגם התחייב מול המשטרה לא לעשות פירו

תנסה להזכר איך הקהל שלנו היה לפני שלוש שנים, זוכר איזה רעב היה?

תפסיקו לצפות מהקהל שידחוף ויעודד, יש יציע עידוד ושהוא גרוע אז ככה זה נראה.

שער 11 אוברייטד רציני עם החור הזה. לארגון אין מה לעשות מול הלמלמים משער 10

אולי הפתרון זה מעבר לשער 8, כי ב11 אין עתיד עם כל האנשים שבאים לראות ולהיראות רק לא לעודד

לב"ש יש אחלה קהל.. ולא רק השנה. גם בתקופה שהיו בתחתית היו ממלאים את 4-5 בנשחקים מול מכבי. קהל תוסס. והשנה הוא אפילו טוב יותר.

אם אתה לא רואה את בלומפילד איך אתה יכול להתלונן (לא האשמתי אותך להפך אני מבין אותך והעידוד פח אבל אחי אתה לא באצטדיון אז איך אתה יכול להעביר ביקורת?)

מצד אחד אתה צודק, מצד שני זה לא שאני אטום למה שקורה.. אני ממשיך לעקוב ולשמוע מה קורה ביציע שלנו

ומעבר לזה, בכל המשחקים שכן יצא לי להיות (העונה באיזור 5) הייתה פשוט דממה.. אז או שזה צירוף מקרים מוחלט ואני באמת טועה או שהמצב הולך ומתדרדר

עריכה: אם הכוונה הייתה לאיך אני מעביר ביקורת כשאני כביכול אוהד כורסא.. אז וואלה אחי אני לא מגיע למשחקים לא כי הקבוצה במצב לא טוב ואני אוהד הצלחות.

בסופו של דבר גם בזמן הזה אני עדיין מנוי וכל משחק שנופל על זמן בית שלי אני מגיע, ועוד שניה ייגמר הצבא ואני אחזור בקביעות ליציע.

אני עדיין חלק מהקהל הזה וזה עדיין הבית שלי בכל הזדמנות שיש לי, ככה שכן אני מעביר ביקורת וכואב לי שזה המצב שהגענו אליו

תנסה להזכר איך הקהל שלנו היה לפני שלוש שנים, זוכר איזה רעב היה?

זה מסלול של כל קבוצה ישראלית שמגיעה לצמרת.

בתקופות החרא מה שנשאר לקהל זה לעודד ולהגיד שזה הדבר היחיד שיש להתגאות בו, אחרי זה הקבוצה רצה לאליפות והקהל דוחף אותה קדימה כי יש רעב להצלחה אם זה 2 אליפויות רצוף אז הקהל מתחיל לבקר ולקלל שחקנים על היכולת במקום לתמוך בקבוצה ובעונה שבה מאבדים את השלטון מקללים את כולם, צועקים להתפטר וחוזר חלילה.

אין קבוצה ישראלית שהקהל שלה לא עבר את המסלול הזה ועכשיו תורנו. רק נקווה שזאת לא תהיה עונה בה חס ושלום נאבד את השלטון

לב"ש יש אחלה קהל.. ולא רק השנה. גם בתקופה שהיו בתחתית היו ממלאים את 4-5 בנשחקים מול מכבי. קהל תוסס. והשנה הוא אפילו טוב יותר.

ב"ש בעונות הגרועות שלהם היו עם 2000 אוהדים בוסרמיל

בולשיט, עד לפני שנתיים היו להם משחקים בווסרמיל עם חצי יציע אולי. גם כקהל, כל עודהם היו בווסרמיל היה להם חרא עידוד. בקושי יציע אחד שעודד (והיה יציע קטן), ופעם ב שאר האצטדיון הצטרף. זה שעכשיו הם נראים סבבה לא אומר שצריך לשנות את ההיסטוריה. בדיוק כמו פחיפה, שקרית אליעזר אף פעם לא היה רועש ומלא כמו סמי עופר. לאצטדיון חדש יש את היתרונות שלו, בטח כשיש לו גג.

לדעתי יעשה האירגון בשכל עם יקבל עליו אנשים נוספים

ובמקום לעשות גוש מעודדים לפרוס את כל האירגון לאורך שער 10-11 עם דגלים וכך יבינו אנשי שער 10

שזה שער עידוד ולא רק שער זול לשבת בו

פריסת האנשים לאורכו יכולה לגרום לאנשים לפתוח את הפה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.